Dievas atvėrė antspaudas apreiškimas pabaigos laiką

Velykos

 

Pabaigos laikas

 

Dievas buvo pranešta, angelas, Pranašas Danielius apie žydų tautos ateities ir laiko pabaigos įgyvendinti.

 

Mes galime rasti šią informaciją, įskaitant Danieliaus 9 iš Danieliaus 12

 

Danielis nesuprato visas apreiškimų, ir po to pasuko į Dievo angelas eilutėje 12,8 ir tada angelas atsakė eilutėje 12,9

 

 

00:08

Aš girdėjau, bet nesupratau; ir pasakiau: « Mano valdove, koks bus šių dalykų galas?

 

 

12:09

Jis tarė: « Danieliau, nes žodžiai yra uždarytas ir užplombuotas iki laikų pabaigos .

 

 

Ši eilutė 9 pranašystės Daniel 12 skyrių, yra labai aiški ir labai svarbi, nes ji pasakoja, kad laiko Dievo pabaigos bus atskleisti, ką jis iki šiol slėpė.

 

 

Grįžti Jėzaus Kristaus!

 

 

 

Šiandien mes esame laiką norėjo Dievas pabaigoje ir prieš fizinį grąžinti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus už savo tūkstantį metų laikais.

 

Tai teiginys , kad « mes esame laiką norėjo Dievas pabaigoje ir prieš fizinį grąžinti mūsų Viešpatį Jėzų Kristų už savo tūkstantmetę karalystę »nėra pranašystė, kad aš, bet tai paprastas pareiškimas visų biblinių Įspėjamieji Jėzaus Kristaus sugrįžimą vykdyti.

 

Praeities apžvalga rodo mums biblinių pranašysčių ir ženklų šviesos, kad žmogaus istorija, atrodo, baigėsi 14 Geg 1948 iki Izraelio valstybės sukūrimo numatytą Biblijoje iki galo laikas ir leidžia laipsniškai ir masinis grįžimas iš žydų tautos gyventi Šventojoje žemėje « Jerusalem ».

 

Pranešimas apie pirmąjį ženklas!

 

Ezechielio 36/24-28)

Aš išvesiu jus iš tautų, surinksiu jus iš visų kraštų ir parvesiu į savo šalį.Aš išliesiu ant tavęs švariu vandeniu, ir jūs tapsite švarūs; Oczyszczę jus nuo visų jūsų nešvarumų ir nuo jūsų stabų. Aš duosiu jums naują širdį ir įdėsiu jiems naują dvasią; Aš pašalinti iš savo kūno akmeninę širdį ir duoti jums jautrią širdį. Aš įdėsiu į jus savo dvasią, ir aš įsitikinkite, kad jums sekti mano įsakus ir būkite atsargūs, stebėti Mano įsakų. Jūs gyvensite krašte, kurį daviau jūsų tėvams; jūs būsite mano tauta, o Aš būsiu jūsų Dievas,

 

Matyti šiandien, 14 Geg 1948 buvo taip akivaizdu, pirmasis ženklas pabaigos laiką.

 

Visos pranašystės ir Biblijos Įspėjamieji Jėzaus Kristaus sugrįžimą atlikti eksponentiškai, nes tada. Tai realybė.

 

Tai patvirtina ir įrodo, kad žmonijos pabudimo skelbti Jėzaus Kristaus grįžimą, pradėjo Dievu Izraelio valstybės sukūrimo.

 

Mūsų istorija Man yra baigtas per Bloodbath po dviejų siaubingų pasaulinių karų.

 

Nuo 14 gegužė 1948 iki Jėzaus Kristaus grįžimo, mes gyvename ir gyventi apreiškimo « Apocalypse » laiko vyras nusprendžia per savo ateitį, tačiau jis patyrė Dievo valią.

 

Tai norėjo Dievas yra kondensuotas laikotarpis eksponentinis iš žmogaus gyvenimo, kad mes sužino, per šią pabudimo Bibliją paskelbė, kad pabaigos laikas bėga.

 

Taigi mes matėme nuo 14 Geg 1948 visos technologinės pažangos atsiranda eksponentiškai, kaip ir Žemės gyventojų skaičiaus didėjimas, badas, ligos ir pandemijos, atvirkščiai dieviškosios vertybės (gėjų santuoka yra gera pavyzdys), kad žemės drebėjimai, liūtys, gaisrai, potvyniai, audros, uraganai, smurtas, riaušės ir pilietiniai karai ir religijų be nepaaiškinamų mirčių milijonų žuvų upių ir vandenynų milijonų paukščiai ir gyvuliai taip pat miršta be jokių paaiškinimų keletą metų.

 

Visi šie faktai dar nėra bausmė nuo Dievo ar Jo rūstybės dieną, bet vis tiek sugebėjo savo noru pabusti!

 

Aš noriu parodyti, kad nors aukų skaičius vis dar yra per daug ir kad nelaimės yra pasikartojantis ir negabaritinių, žmonija kiekvieną kartą pavyko išvengti chaoso, kažkaip atitaisyti žalą ir toliau į priekį.

 

Visi šie faktai buvo įtrauktos į Bibliją. Jie atsiranda daugiau, dažnio ir dydžio, turėdamas vienintelį tikslą pabusti!

 

Deja, tai eksponentinio atskleisti, kad mes gyvename pabaigos laikas atgimti, nes jis leidžia mums ne žinoti, net apytiksliai, kad mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

Galima manyti, kad tai yra Dievo valia!

 

Kadangi Jėzus sakė, kad vien Tėvas žinojo, kad du tūkstančius metų, dieną ir valandą grįžęs.

 

Bet ne!

 

Dievas tarė: « Danielius 12,9 kad pabaigos laiką apreiškimas buvo užplombuoti iki galo!

 

Taigi Dievas nori mums ieškoti ir kaip mes buvome, kitur Biblijoje jis vadinamas kelis kartus į mūsų intelektą.

 

Ir kodėl Dievas, jei jis negali rasti, kad mes norėjome ir mes turime tai aiškiai Biblija, kad per pastaruosius septynerius metus Apokalipsės « vargus » bus padalintas į dvi dalis, antras yra jos dieną piktas!

 

Todėl svarbu, ženklas turi atskleisti pasauliui per pastaruosius septynerius metus žmogaus gyvenime prieš Jėzaus Kristaus (septintoji savaitės Danieliaus) grąžinimo pradžią ir net skelbėme vyrai grąžinimo Jėzaus dienos Kristus be visų laikų mums nežinote nei dienos, nei valandos, jo sugrįžimo kaip sakėme Jėzus Kristus.

 

Tik Dievas žino dieną ir valandą Jėzaus Kristaus grįžti!

 

Dabar, kai mes suprantame, patvirtinančius įrodymus (realizavimo ir savirealizaciją biblinių pranašysčių ir požymiai tapdami Jėzaus Kristaus sugrįžimą), kad eksponentinio Atsižvelgiant į visus išdėstytus faktus ir realią faktinę kad laiko pabaigos pradedamas nuo 14 Geg 1948 , ir kad per tokį trumpą laiką tokių daug faktų, apie kuriuos pranešta Biblija, negali bet kuriuo atveju, atsižvelgiant į tikimybes teisės pasiekimas, būti atsitiktinumas.

 

Dabar turime rasti naują ženklą žinoti per pastaruosius septynerius metus žmogaus iki Jėzaus Kristaus grįžimo pradžia.

 

Tai svarbus ženklas yra dar iš anksčiau, kad mes rasti ir poveikio Rgs 29, 2008 analizė, ten buvo toks svarbus asmuo negali pamiršti ženklas.

 

Tai buvo Žlunga akcijų rinkoje Wall Street, kad įvyko angelų šventė, su neigiamu indekso -777.

 

Čia jūs pastebėjote, yra skaičius 777 yra Dievybės skaičius.

 

Atkreipiame dėmesį, kad šis ženklas yra ypač stiprus ir svarbus nuo 2008 rugsėjo 29 Pasaulio griuvėsiai paplitęs labiau pasinėrus daug vyrų ir moterų pasaulio skurdo ir nepritekliaus. (67 asmenys turi tiek daug pinigų, kaip pusė žmonijos)

 

Šaltinis:

http://www.agoravox.fr/actualites/societe/article/inegalites-meurtrieres-les-67-plus-150546

 

 

Nuo 2008 rugsėjo 29 d pasaulis išgyvena tik skolos.

 

Taip pat aišku, kad Biblijos pranašystės ir ženklai, kurie jau suprato eksponentiškai nuo gegužės 14 1948 vėl išaugo elektros, dydį ir dažnumą nuo 2008 rugsėjo 29 iki tapo labai galingas ir kasdien 2014.

 

Vienas pažvelgti į dabartines pasaulio naujienų akcentų didėja gylis, apimtis, jėgą ir dažnį biblinių pranašysčių ir žymenis, nuo 2008 rugsėjo 29 dieną.

 

Daug pasaulyje buvo gyvenimo skurdo, nepritekliaus ir kančių ir patiria daugiau nelaimių žemės ir oro.

 

Daugelis žmonių taip pat susiduria su sukilimus ir pilietinius karus ir religija.

 

Atsižvelgiant į šį naują masto nelaimių ir visų biblinių pranašysčių ir žymenis, mes suprantame, kad jis negali būti stipresnė ir aiškus ženklas skelbiu pasauliui paskutinę savaitę Daniel (septynių pradžią paskutiniai metų Apokalipsės)

 

Visi šie faktai yra tikri, faktiniai ir svarbūs pokyčiai nuo gegužės 14 1948 dar daugiau eksponentiškai išaugo nuo rugsėjo 29, 2008, yra visiškai suderinamas su Biblijos pranašystes ir požymiai paskelbtų galutinių laikų ir mūsų Viešpaties Jėzaus sugrįžimo Kristus.

 

Tai nebėra įmanoma sąžiningai abejoti, kad mes gyvename nuo rugsėjo 29, 2008 The paskutiniųjų septynerių metų žmogaus gyvenime prieš fizinį grąžinimo Jėzaus Kristaus Alyvų Kalno už savo tūkstantį metų laikais .

 

Mes taip pat galime pamatyti ir pasakyti, kad laikų pabaigoje apreiškimas buvo gera, pagal Dievo valią, hermetiškas iki laikų pabaigos.

 

Tai tik iš šių datų, kad apreiškimas buvo padaryta pasaulio jėga įvykdyti pranašysčių.

 

Prieš 14 Geg 1948 niekas negalėjo prognozuoti, kad laiko pabaiga turėtų dirbti, nes visos biblinės pranašystės ir ženklai yra pagaminti po šios datos.

 

Be to, nepakartojamas ženklas paskelbė praėjusią savaitę Danieliaus negali būti žinomas, kol jis supranta, rugsėjis 29, 2008.

 

Iš laikų pabaigos apreiškimas buvo gerai užsandarintas Dievo iki laiko pabaigos!

 

Paskutines dienas bus sunkiausia mes žinome. grąžinimas Jėzaus Kristaus ant Alyvų Kalno planuojama Rgs 2015!

Arba po septynerių metų rugsėjis 29, 2008

 

Tikriausiai dėl trimitai šventė tarp 14 ir rugsėjo 15 d proga.

 

Žiūrėti mano straipsnis

https://victorpicarra.wordpress.com/2014/02/25/revelations-et-force-de-la-foi-a-la-fin-des-temps/

Tai ne pranašystė.

 

Tai analizė ir logiška išvada iš visų pranašysčių ir Biblijos žymenis, vykdymą.

 

Žadintuvas skamba garsiau

 

Bet ten nėra tiek kurčias tiems, kurie atsisako klausyti ir ten nėra taip aklai, kaip tie, kurie atsisako matyti.

 

Eksponentinis peržiūrėti visų biblinių pranašysčių ir ženklų, pagamintų iš 1948 ir vėl eksponentiškai Sugriežtintos dar gegužės 14 nuo rugsėjo 29 2008 metų mes negalime pripažinti akivaizdžios:

 

– Laiko pabaigos pradėjo 14 Geg 1948 su Izraelio valstybės sukūrimo.

 

– Septintoji savaitė Danieliaus prasidėjo akcijų rinkos griūtį Wall Street Rgs 29, 2008

 

Jėzaus Kristaus sugrįžimas

 

Todėl Jėzaus Kristaus grąža bus tuo septynerių metų pabaigoje prasidėjo 29 Rgs 2008 yra 2015 tai yra akivaizdus aiškumas!

 

Žiūrėti mano straipsnis apie Apokalipsės datų:

DATOS Apokalipsės IR Rapture BAŽNYČIOS atidengtas!

Mes žinome, kad praėjusią savaitę Danieliaus turi būti padalinta į dvi dalis.

Dn 09:27 –  Ir jis sustiprins sandorą su daugeliu. Laikas savaitę; ir laikas puse savaitės jis pasirūpina auką ir duonos auką, ir šventyklos sparnas bus Sunaikinimo pabaisa iki galo, iki galo priskirtas tušti. « 

 

Iš Jono Apokalipsės knyga taip pat pasakoja, kad antra pusė (42 mėnesius) per pastaruosius septynerius metus bus blogiau nei pirmasis ir yra tikrasis dieną Dievo rūstybės laikotarpį.

 

Pusė paskutinės savaitės 2012 m.

 

2012 kovo, kai buvo svarbus ženklas danguje, kad vienintelis paaiškinimas, mes nustatėme, kad buvo pamiršti, kad įvyko.

 

« Juodas rutulys rezultatus dydžio, galbūt didesnis nei mūsų planetoje išliko prijungtas prie saulės daugiau nei dvidešimt keturias valandas nuo 2012 kovo 8 d 14 valandų Kov 11, 2012 O 15 valandą universalus laikas. « 

 

Nors qu’inexpliqué yra realus ir konkretus faktas, nustatė NASA

 

 

Žiūrėti mano straipsnis

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/01/15/les-signes-dans-les-cieux-sont-visibles-jesus-christ-arrive-bientot/

 

Nuo kometos ir meteoritai ganyklos daugiau ar mažiau yra kasdienybė ir meteoras dušai, taip pat patenka vis dažniau Žemėje nuo 2012 m.

 

Galime sakyti, kad šių reiškinių mastas sudaro ankstyvus požymius danguje turi būti tęsiami su didesniu ateityje atvykti į Dievo požymius rūstybės dieną.

 

Mes esame mūsų lūkesčius pabaigos dienų, kad po to bus jėga dalykų labai sunku mums visiems.

 

Viena vertus, pagundos taps stipresnis, nes jis dar šėtonas labai mažai laiko atlikti savo planą prieš Dievą ir mus vyrai.

 

Ir antra, Dievo rūstybės dieną taip pat turi įvykti prieš mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

Visa tai suteikia mums puikių sunkumų rugsėjis 10 mėnesių likusių žvilgsnis.

 

Mes turime veikti greitai ir ateiti į Jėzaus Kristaus ir skleisti gerąją naujieną « Jėzus Kristus ateina greičiau ir tai yra logiška 2015 ».

 

Žiūrėti mano straipsnis

 

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/09/14/le-retour-de-jesus-christ-peut-etre-le-14-ou-15-septembre-2015-au-cours-de-la-fete-des-trompettes-3/

 

Aš kviečiu jus skelbti šį straipsnį savo dienoraščius, siųsti visiems savo draugams ir pažįstamiems apie nuoroda į straipsnį ir dienoraštį, kad kuo daugiau žmonių kaip įmanoma turėti informaciją ir nebūtų išgelbėti.

 

Jėzus Kristus yra netrukus, tai aiškumo ir regėjimui visų biblinių pranašysčių ir žymenis, jį 2015.

 

Švenčiausioji Mergelė, mes atėjo į pagalbą savo išvaizdą Fatimoje tačiau ji atskleidė tris mažus vaikus, skirti viešai laiku, nebuvo visiškai.

 

Informacija buvo nukaldintos žinojo slaptumo popiežių ir Vatikano.

 

Reikėtų pažymėti, kad popiežius ir Vatikanas pripažino Mergelės Marijos apsireiškimus Fatimoje kaip stebuklingas, ir dar jie vis dar paspausti slaptą informaciją atskleista.

 

Žiūrėti mano straipsnis

 

TREČIŲJŲ SLAPTAI Fatimos Jėzaus Kristaus sugrįžimą žemėje – tiesos!

 

Daug ganytojų ir eschatologists tiesiog pranešti, kad mes esame laiko pabaigos neatskleisdamas arba pradžios datą arba pabaigos data bus Jėzaus Kristaus sugrįžimas.

 

Kiti prarasta skaičiavimų jei stumdosi, kad galutiniai terminai negali pasakyti bet ką.

 

Dievas tiesiog atskleidžiami faktai, kiek laiko jis buvo uždaromos iki galutinio laikotarpio pabaigos.

 

Mes esame pasaulio pabaigos ir turi būti vertinamas kiekvieną dieną!

 

Turime turėti drąsos pripažinti, kad esame nusidėjėliai ir melstis už mūsų išgelbėjimas atėjo tą dieną Jėzus Kristus bus pašalinti jo bažnyčia kaip vagis kai mes darome mes ne laukti.

 

Jėzus Kristus fiziškai grįžti prie Alyvų kalno 2015, akivaizdu, tai greičiausiai per trimitai šventė tarp 14 ir 15 Rgs 2015 bus.

 

Deja, aš nieko tikras ženklas, pranešantys apie Bažnyčios Rapture datą.

 

Mano straipsnis

DATOS Apokalipsės IR Rapture BAŽNYČIOS atidengtas!

 

Aš siūlo išėmimo šiais metais, greičiausiai per 2014 metų lapkričio mėnesį ir galimybė.

 

Bet tai yra labai įmanoma, kad Bažnyčios Rapture įvyks dabar ir galbūt Velykų ir mes beveik ten

 

Velykos pradžia pirmadienis, balandis 14 antradienis 22 balandis vakare temstant.

 

Krikščionių Velykų pirmadienis, balandis 21.

 

Linkiu visiems laimingų Paschą (-ų) 2014 Meilė, atleidimas ir gailestis.

 

Atvykite į Jėzų Kristų, jis dar nėra per vėlu. Tačiau netrukus ten bus verksmas ir dantų griežimas vėlai.

 

Jėzus Kristus mus myli nepaisant mūsų kalčių ir nuodėmių.

 

Paprašykite Dievo atleidimo už mūsų paklydimus ir melstis už mūsų sielų išganymo ir mūsų mylimas brolių ir seserų.

Dievas saugo jus visus savo rūstybės dieną vyksta.

Nugalėtojas

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :