Kniha – Kazateľ Návrat kráľa

Aj portugal

Milovaní čitatelia nehnuteľnosť blog.

 

Som rád, oznamuje vydanie mojej knihy, ktorej názov je rovnaký ako blogu « Kazateľ Návrat kráľa »

Už ste si ju objednať do editora « Edilivre » pred tým, než je v kníhkupectvách

Názov príspevku: « Kazateľ Návrat kráľa »
Editions Edilivre – Aparisi

175 boulevard Anatole France

Bat A, 2. poschodie

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / fax: 01 41 62 14 50
Internet Kontakt: http://www.edilivre.com/contacts

veko

 

Kresťanstvo v našej spoločnosti je zanedbané, opustené a obetovali záujmom humanizmu, na ktorej meno, zistíme, že sme sa postupne « vymazať » a že naše kostoly sú zbúrané. Nájdeme rovnaké mimoriadny vzostup islamu po celom svete.

 

Ak máte čítať moje blogu, viete, že to je predzvesťou silnej náznaky hroziaceho návrate nášho Pána a kráľa Ježiša Krista.

 

Takže ako mnohí boli spasení, musíme všetci urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sa svet spoznať a pochopiť, že Ježiš Kristus je kráľ sveta a on je skoro posúdiť ľudí a národy.

 

To je dôvod, prečo som vytvoril tento blog, a ďakujem vám srdečne k návšteve a čítať moje články.

 

Tento blog je teraz navštívil asi 500 krát denne. To by mohlo byť považované za skutočný úspech.

 

Ale to nestačí povedať svetu, návrat kráľa Ježiša Krista a tak som sa rozhodol napísať knihu tak, že najväčšie číslo, ktoré nie je prístup k internetu je informovaný a že každý môže rozhodnúť jeho duša a svedomie cesty chce nasledovať.

 

V našej spoločnosti temné, naša viera je preverený a mnohí cítia opustený Bohom, ale uisťujem vás, že nie je.

 

Boh nás nikdy neopustil, že nás miluje natoľko, aby dovolil jeho syna, ktorý je čistá láska, prišiel na zem a tam je zneužívané, urazil, ostro skritizoval a konečne v strašných utrpenie ukrižovanie a pribitý na pása smrťou, aby nás zachránil.

 

Ale bohužiaľ sme zaplavené s falošnými doktrínami, falošných prorokov a falošných bohov, ktoré narúšajú našu víziu Boha a si nás zobrať Mámení chodníky.

 

Tak som chcel priviesť svoje knihy k čitateľom nespočetné dôkazy o existencii Boha a jeho jediného syna Ježiša Krista. Je tomu tak preto, že všetci sú viac « veriaci, ale sachants ».

 

Moja kniha ukazuje, že je to Boh, ktorý stvoril vesmír a všetko v ňom. To tiež dokazuje božstvo Ježiša Krista a jeho hroziacej návrat na Zem.

 

Aj keď nie je kniha histórie alebo vedy, vysvetľuje človeka cestu od jeho vzniku až po jeho návrate do rajskej záhrady v panovania Ježiša Krista a zazrel budúcnosť Muž po panovania Ježiša Krista.

 

Určuje tiež proroctvo o konci časov a umožňuje spoznať maximum naše očakávania návratu nášho Pána Ježiša Krista.

 

Je dôležité a dokonca zásadné pre pauzu v živote vykonať inventúru toho, čo je dôležité a zásadné v živote. To je to, čo Pozývam vás to urobiť tým, že číta moje knihy.

 

Ježiš Kristus príde čoskoro ohodnotia ľudí a národy, to je isté, ale skôr veľmi ťažké dni sú stále biť na Zemi a ľudstvo. Čítanie knihy vás môže pripraviť čeliť týchto ťažkých časoch, že máme pred sebou ešte ku krížu.

 

Sceľovanie Ploty vám umožní potvrdiť, že všetky naše problémy sú neustále rastie už niekoľko rokov. Ale my sme vysvetlenie a je v knihe.

 

Pozývam vás nielen čítať moje knihy, ale tiež, aby bolo známe, tak, že viac ho prečítať a uvedomiť si, že pravda nie je každodenná realita sme vysvetlili našej ateistické spoločnosti.

 

Poďme všetci vojaci Ježiša Krista, je to naša kresťanská povinnosť a pracujeme horlivo propagovať dobré slovo « Ježiš Kristus príde čoskoro »

 

Všetky môžu byť uložené, ak prídu ku Kristovi prostredníctvom krstu a pokánia.

 

To by nás malo čeliť skutočnosti, a uvedomiť si, že žijeme vo svete už niekoľko rokov času, ako tvrdý ako jednotlivci.

 

Jedná sa o každodenné skúšky a prírodné katastrofy, ako veľkorozmerných prívalové dažde, povodne, búrky, katastrofy, zemetrasenia, hurikány, cyklóny, požiare, sopečné erupcie.

 

Ale je to tiež každý rok po dobu niekoľkých rokov, bez akýchkoľvek známych úmrtí na milión obyvateľov, pretože ryby, vtáky, hospodárske zvieratá a voľne žijúcich zvierat po celej planéte.

 

Sú tiež vojen a ohlušujúce zvuky svetovej vojny, násilie, strata hodnôt a morálky.

 

A to je tiež špirálovité radikalizmus a islamský extrémizmus, ktorého fanatici zmasakrovaných členmi kresťanského ľudu a zaviazať znesvätenie, vandalizmu, podpaľačstvo a zničenie kostolov.

 

Nehovoriac o významné zníženie v katolíckej cirkvi kňazov.

 

Ku všetkým týmto zel musíme pridať globálny ničenia, ktorý sa usadil na celom svete od krachu akciového trhu z 29. septembra 2008, čo spôsobuje hladovanie a utrpenie všade, vplyv je o to dôležitejšie, pretože svetová populácia zvýšila z dvoch a pol miliardy obyvateľov v roku 1950 na viac ako sedem miliárd v roku 2012, len 63 rokov.

 

Dokonca aj Vatikán, ktorý bol svätý vidieť katolíckej cirkvi sa stala páchnuce miestom, kde Ježiš Kristus sa stal jednoduchý doplnok alebo kus Vatikánskeho múzea.

 

To všetko je vysvetlené v knihe.

 

Všetci, ktorí ma poznajú, vedia, že som sa nikdy vzdať, pretože žiadna hora je neprekonateľná, a ja by som aj naďalej konať tak, aby čo najviac oznámiť dobrú správu o chystanom Návratu kráľa Ježiša Krista.

 

Pre tých, ktorí chcú vedieť, kto som:

 

Tu stručne malá časť môjho životopisu.

 

Syn portugalskej elektrikárov emigroval do Francúzska v roku 1957, vyrastal som v katolíckom školstve, katechizmus, spoločenstvo a JOC (Mladí kresťanskí pracovníkov).

 

Toto učenie ma urobil kresťana normu.

 

Vždy som sa snažil, rovnako ako som bol schopný viesť zdravý život v Božej láske a úcte k jeho zákony (bez toho, aby bol svätý!)

 

Musím povedať, že od môjho detstva Boh bol vždy súčasťou môjho života.On je dôverníkom, priateľom, radcom a nepostrádateľnou pomôckou v každodennom živote.

 

Počas veľmi dlhú časť svojho života som mal veľmi ťažké a zložité prácu a Boh mnoho zázrakov udržať ma nažive v tejto nebezpečnej kariéry.

 

Takže nemám žiadne tajomstvo pred Bohom a ja mať úplnú a absolútnu dôveru v neho.

 

Boh dokazuje svoju lásku ma neustále a dáva mi jeho pomoc v každodennom živote. Uisťujem vás, že je to čistá radosť cítiť milovaný a pomohol Bohom.

 

Tak som tam chcem byť aj Bohu v skromnom malej miere svedkami, aby svoju lásku k nám a hroziacej návrat na Zem svojho jediného syna Ježiša Krista.

 

V roku 2009 by sebemenší šancu som si uvedomil, že sme bývali v neskorých biblických dobách, ktoré vyvrcholí v návrat Ježiša Krista.

 

Samozrejme, že dobrý kresťan som sa naučil dobre katechizmus deň príde koniec sveta a ten deň Boh sa vráti na Zem, aby súdiť celé ľudstvo.

 

Pred intelektuálne akceptovať návrat Ježiša Krista bolo plánované aj pre našu generáciu, som veľa analyzované a napriek tomu všetky prorocké znamenia oznamujúcich koncové časy a návrat Ježiša Krista na Zemi.

 

Nakoniec som musel ísť k dôkazom, a zistíte, že všetky znamenia a proroctvá na konci časov ohlasujú návrat Ježiša Krista bolo vykonané každý deň, a že by to mohlo byť v žiadnom prípade náhoda, pretože mnoho proroctiev, ktoré boli splnené bolo dôležité.

 

To sa radikálne zmenil môj život, a tak som sa rozhodol vytvoriť tento blog« Kazateľ Návrat kráľa », ktorý som publikoval sériu článkov vo všetkých jazykoch, aby informovala celému ľudstvu túto úžasnú udalosť a prispieť tiež prebudení kresťanského sveta, aby každý mohol pripraviť svoju myseľ a dušu na návrat Ježiša Krista, nášho Pána a kráľa, jediného syna Božieho.

 

Moja kniha si kladie za cieľ ukázať čitateľovi existenciu Boha, božstvo Ježiša Krista, vysvetliť evolúciu človeka k Bohu a informovať najväčší počet tohto nádherného návrate našej slávy Pán Ježiš Kristus pre jeho tisícročného panovania.

 

Tam je istota v tomto apokalyptickom svete je to, že Ježiš Kristus je čoskoro vráti.

 

Je dôležité a potrebné si uvedomiť, že Ježiš Kristus povedal: « Ja som cesta, pravda a život, nikto neprichádza k Otcovi, iba cezo mňa. « 

 

Ak sa tak nestane, vy krstiť a mnohí prísť ku Kristovi, ktoré majú byť uložené.

 

Čoskoro to bude príliš neskoro, a bude po celej Zemi plače a slzy všetkých oneskorencov.

 

Žiadam vás, prosím, predstaviť svoju knihu všetkým svojim rodičom, priateľom, vzťahy, kontakty a všetkých sociálnych sietí pre všetky tiež poznať a zdieľať v otočte Božiu lásku a uložiť.

Boh nás miluje a milovať svojho jednorodeného Syna Ježiša Krista, je skoro vrátiť na Zem na návrat do záhrady Eden, aby všetkým tým, ktorí sa k nemu.

Pozadie srdce ďakujem za všetko, čo robíte pre lásku a slávu Boha a Ježiša Krista!

Boh ti žehnaj a umožňuje pracovať pre lásku a slávu Ježiša Krista.

Aj portugal

Víťaz


%d blogueurs aiment cette page :