OFICJALNE OŚWIADCZENIE śmierci KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

krzyż

 

W filmie w języku portugalskim pełni rozumiemy papieża!

 

image002

Co to jest szokujące w tym filmie jest to, że papież jawnie zaprzecza Jezusa Chrystusa.

Papież otwarcie powiedział, że fakt, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany jest porażką ….!

Teraz to nie jest porażką, ponieważ Chrystus wiedział, że zostanie ukrzyżowany, a on nawet powiedział Piotrowi, zanim kogut zapieje można zaprzeczyć mi trzy razy ….!

Jezus wiedział od początku swojego kazania mógłby skończyć się na krzyżu.

Ale zgodził się poświęcić swoje życie, by ocalić nasze dusze, bo człowiek jest tak brudne, rybaka nieczystego nie może wejść do królestwa niebieskiego.

To dzięki krwi Chrystusa na krzyżu, że jesteśmy odkupieni!

Papież stawiał uwagi do Jezusa Chrystusa jako prosty mówi prorok islamu, pełen dobrych intencji, ale nie udało bo umarł na krzyżu ….!

Pochodzących z chrześcijańskich takich uwag są niegodne wiary, ale od Papieża, te słowa są oficjalne oświadczenie o śmierci Kościół katolicki ogłosił, że pod gromkimi brawami w Nowym Jorku ,

Dla Papieża Jezus Chrystus nie był synem Boga (Bóg stworzył człowieka, jak uczymy ewangelie), ale takiego człowieka jak inni z darem proroctwa, które zmarły na krzyżu ….!

Małe żartuje papieża, że ​​paznokcie są wszystkie rośliny na nadgarstkach i stopach Jezusa Chrystusa na krzyżu.

Z ostatnich słów Papieża, możemy oficjalnie powiedzieć, że Kościół katolicki jest oficjalnie martwy pod gromkimi brawami w Nowym Jorku 25 września 2015 roku w katedrze Świętego Patryka.

 

Modlą się żarliwie moje drogo Umiłowani Bracia i Siostry na powrót na Ziemię z Pana naszego Jezusa Chrystusa, jak jesteśmy oficjalnie sam i teraz w wielkim niebezpieczeństwie.

Niech was Bóg błogosławi

Zwycięzca


%d blogueurs aiment cette page :