Powrót Jezusa Chrystusa do września lub października 2016

 

god-the-ojciec-dziecko-jesus-and-Gołąb-copy-1

 

Przed omówieniem tematu powrotu Jezusa Chrystusa, warto przypomnieć niektóre fundamentalne znaczenie chrześcijaństwa, a zwłaszcza do przeżywania wiary w czasach ostatecznych.

 

BE chrześcijan do końca czasów

 

 

Pierwszy być chrześcijaninem jest, aby zrozumieć, że Bóg jest stwórcą wszystkich rzeczy i dlatego też jesteśmy tworem Boga.

Zrozumiałe jest też, że Bóg stworzył nas za darmo i obdarzone wolną wolą tak, że zdecydujemy się jak korzystać z tego wspaniałego daru, który Bóg dał nam « Life ».

 

Aby lepiej zrozumieć Boga i stworzenie człowieka, zapraszam dozapoznania się moją książkę « Kaznodzieja King of Return of Darkness przychodzi światło » patrz artykuł o książce: The Book – Kaznodzieja Powrót króla

 

Bóg w swoim nieskończonym miłosierdziu dał nam te wszystkie cenne « życie » niestety mało doceniane w jego prawdziwej wartości. Życie zostało nam dane przez Boga, nie żądając niczego od nas w zamian. To dar. Ale pewnego dnia, że ​​życie nieuchronnie kończy.

 

Dla niektórych, niestety, to jest od najmłodszych lat, że życie dla innych, zatrzymuje się dotrzeć beztrosko sto lub więcej lat.

 

A potem, już po chwili śmierci ciała, dusza, zanim pojawi się jego twórcy.

 

Musimy zrozumieć, że czas jest tworem Boga, a więc w momencie śmierci dusza przybywa bezpośrednio w czasie ostatniego wyroku.

 

Podczas tego procesu są wtedy dostępne dla dusz trzy opcje.

 

Ci, którzy mieli wypaczenie życia będzie skazana na spędzenie wieczności w piekle.

 

Zdecydowana większość mieli życie ani czysta, ani perwersyjna « ciepłe » jednak również udać spędzić wieczność w piekle.

 

Osoby prowadzące zdrowy tryb życia z szacunkiem i sprawiedliwości będzie również przejść pomimo ich przykładne życie spędzić wieczność w piekle.

 

Bycie chrześcijaninem jest, aby zrozumieć, że wszystkie dusze są skazane przy urodzeniu spędzić wieczność w piekle. To jest pewne!

 

A ja nic nie pozwala mi powiedzieć, czy diabła będzie mniej bolesne dla niektórych, niż dla innych opartych na czyny popełnione w trakcie ich życia.

 

Nie nieczystego może wejść do królestwa niebieskiego, a ponieważ jesteśmy wszystkich przewoźników grzechu pierworodnego na końcu naszych śmiertelnych życia na Ziemi, dlatego wszyscy jesteśmy skazani na spędzenie życie wieczne w piekle.

 

Co będzie cholery nikt dokładnie nie wie jednak, w Księdze Henocha mamy przegląd, zauważając, że są miejsca w niebie, czy są zamknięte na wieczność wszystkie projekty które nie posłuchał Boga. Jezus Chrystus mówił o piekle wywołuje Gehenna (ale nic nie mówi w Biblii, co dokładnie Gehenna) ja też hipotezę, że może to być piekło w moim artykule:ROZUMIENIE zrozumieć Boga HELL ,

 

Należy się obawiać, że piekło jest miejscem, gdzie istnieje życie wieczne poza miłością Boga. Ale nadal jest pod kontrolą i nadzorem jego aniołom. (Zobacz księgę Henocha)https://victorpicarra.wordpress.com/le-livre-dhenoc/

 

Bycie chrześcijaninem jest, aby zrozumieć, że tylko miłość Jezusa Chrystusa może umożliwić nam nadzieję na ucieczkę tę piekielną wieczność przeznaczenie planowanej przez Boga do ludzkości od nieposłuszeństwa Adama i Ewy.

 

Być chrześcijaninem znaczy być grzesznikiem rozpoznać i zaakceptować być zbawiony przez miłość Jezusa Chrystusa, tym piekielnym losu.

 

Bycie chrześcijaninem to zaakceptować i żyć zgodnie z nauczaniem Jezusa Chrystusa w miłości, pokoju, miłości, współczucia i pokory.

 

Bycie chrześcijaninem jest ochrzczony w wodzie, ducha i narodzić się ponownie.

 

Przez chrzest wody możemy żałować za nasze grzechy i przyjść do Jezusa Chrystusa, aby być zapisane przyjmując jego miłość i krew przelaną za nas na krzyżu.

 

Poprzez chrzest ducha prosimy Boga, aby nasze życie. Po otrzymaniu chrzest wodny chrześcijanin musi dokonać osobistego podejścia w modlitwie prosić Boga, aby kierować i zarządzać jego życie.

 

Tak chodzić w życie już od pragnień ciała, ale te z Ducha. Jest to chrzest Ducha.

 

W ten sposób rodzą się ponownie w naszym ziemskim życiu realizuje nasze życie w miłości, pokoju, miłości, współczucia i pokory. Ale w ferworze podążać nauczanie Jezusa Chrystusa, służąc Bogu, obserwując jego przykazań i pomaga tym, którzy szukają naszej pomocy. Ostrożnie pomóc przynieść nie powinny prowadzić jedną, która otrzymuje ją utrzymywać w swoich grzechów i złych uczynków. Nie prowadzą do odmowy nauczanie Jezusa Chrystusa.

 

Po dokonaniu pomóc stać się odpowiedzialna za korzystanie z tej pomocy.

 

Tak więc fakt, dając pieniądze na narkomana lub pijakiem nie pozwala uważasz Oceniasz dobry uczynek. Jeśli pyta pieniądze zaoferować mu chleb. Także fakt, dając pieniądze dla tych, którzy wykorzystują dzieci do żebrania nie powinno prowadzić do podejrzeń, że Oceniasz dobry uczynek. Stajesz się odpowiedzialny za to nadużycie do dzieci.

 

Po naszym życiu na ziemi, pojawia się Christian przed Bogiem za wyroku. A przez miłość Jezusa Chrystusa, że ​​nie będzie prosto do piekła.

 

Chrześcijanin jest oceniana, jeśli dzieła jego życia były dobre, pójdzie do królestwa niebieskiego. Jeśli dzieła jego życia nie były wystarczająco dobre, to przejść przez czyściec przed wejściem do Królestwa Niebieskiego. Ale jeśli dzieła jego życia były złe pójdzie do piekła, mimo że stał się chrześcijaninem.

 

Przez dwa tysiące lat tak jest.

 

Ale jesteśmy na końcu czasów i rzeczy zmienić nieco.

 

Jakie zmiany jest to, że na końcu czasów Jezus Chrystus musi powrócić na Ziemię, aby panował tam przez tysiąc lat, które dzielą ludzkość ostatniego wyroku.

 

A dobrzy chrześcijanie czekają na powrót Chrystusa w nadziei, że będzie to bardzo szybko.

 

Panowanie Chrystusa na ziemi, będzie przedsmakiem wieczności, będziemy żyć dłużej, ale nadal będzie ona przechodzić przez śmierć przed mającą życie wieczne.

 

Zło zostanie wygnany z ziemi podczas milenium. Będziemy żyli pod panowaniem Boga w miłości i pokoju.

 

Ale, ponieważ nie jest jednak i to jest znaczące. Czy to powrót Jezusa Chrystusa musi być jak w bólach rodzenia.

 

Tak na powrót Chrystusa jest bliski i dłuższy czas pracy jest trudny dla ludzkości.

 

Wszyscy możemy zobaczyć, że w miarę upływu lat, zwłaszcza od 29 września 2008 roku, a najbardziej trudne czasy na wszystkich poziomach. Zobacz mój artykuł: ostatnie trzy oznaki powrotu Jezusa Chrystusa na ziemi!

 

Ziemia  : trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, burze, ulewne deszcze, huragany, pożary, zmiany klimatyczne, obsunięcia się ziemi, nie wiadomo ogłuszający hałas i glebowe przewraca się tworząc ogromne szczeliny.

 

Niebo: meteoryt spada, erupcje słoneczne, zapowiada powrót Nibiru, ocieplenie planety układu słonecznego UFO.

 

Wildlife : Martwe niewyjaśnione przez miliony każdego roku od zwierząt gospodarskich, dzikich zwierząt i ptaków i ryb.

 

Ludzkość  : Ruina, epidemie, utrata wartości, Exodus, przemoc, wojny i wieści o wojnach.

 

Kościół  : Apostazja jest widoczny na najwyższym poziomie. Papież odrzucił nauczanie Jezusa Chrystusa, uznając wszystkie religie jako ścieżki do Boga. Tak więc zapominając o słowach Jezusa, « Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze mnie! « 

 

Te słowa Jezusa są silne i nie nadają się do kontrowersji.

 

Nieznany ogłuszające dźwięki mogą być interpretowane jako Apokalipsy Trąbek. Https://youtu.be/mTOQvDzihTU

 

Wszystkie te zdarzenia tak nietypowy i zostały przepowiedziane w Biblii ogłosić razy końcowych oraz powrotu Jezusa Chrystusa.

 

Wszystko odbywa się przez Boga, by obudzić ludzkość, ale niestety bardzo mało wydają się być świadomi szczególnych czasach żyjemy.

 

Mężczyźni myślą o tym, co będą robić w następny weekend lub w jaki sposób będą one zamknąć się do końca miesiąca, zamiast modlić się do Boga o zbawienie ich dusz, nawet wśród chrześcijan.

 

Jednak wszystkie problemy i nieszczęścia, przez które ludzkość ulegnie pogorszeniu, a nawet aż do Pana Jezusa Chrystusa.

 

Straszne chwile czekają nas przed powrotem Króla królów Jezusa Chrystusa.

 

Wiemy, przez wnioskowanie, że ostatnie chwile przed powrocie będzie najtrudniejszy.

 

Bardziej niż kiedykolwiek, musimy modlić się i modlić się znowu i znowu każdego dnia.

 

Powinniśmy dziękować Bogu za każdym razem jego pomoc i modlić się do Boga, aby prowadzić i chronić nas w każdej chwili naszego życia, szczególnie w tych trudnych czasach i apokaliptyczny.

 

Bycie chrześcijaninem jest, aby zrozumieć, że miłość Jezusa jest ręka oferowane przez Boga, aby nas zbawić od piekła.

 

Oprócz oszczędności nasze dusze z piekła miłością Jezus Chrystus będzie również zaoszczędzić wiele nas przed jego fizycznym powrocie na Ziemię.

 

Ci, którzy zostaną zapisane i będą stanowić Kościół Jezusa Chrystusa, zostaną one przekształcone w jednej chwili czuć będzie organem światła. Zostaną one usunięte w niebie i będą mieli dostęp bezpośrednio z życia ziemskiego do życia wiecznego bez śmierci.

 

Ci, którzy nie żyją, a którzy zostali uprowadzeni, jakby były żywe.Zostaną wskrzeszeni w ciele światła, a także zostaną usunięte w niebie z osobami, które zostały zapisane z ich życia.

 

Wspólnie chodzą na wesele Baranka będzie wieczne przymierze, które uczyni z Jezusem Chrystusem tworzą jego kościół.

 

Jeśli Bóg stara się obudzić nas ze wszech miar jest to, że większość może być zbawiony i że może również być częścią Kościoła Jezusa Chrystusa, które zostaną usunięte.

 

Jezus Chrystus i Bóg, kocham tego człowieka!

 

Ale człowiek, z którym chce spędzić życie wieczne?

 

Nie myśl przez chwilę, że czasy końcu jest nonsens, dowody są liczne, koniec czasu jest naprawdę działa i nic nie będzie go zatrzymać.

 

Jezus Chrystus jest u drzwi i nadszedł czas na nadzieję być zapisane, aby odpokutować za nasze grzechy, nasze złe uczynki, nasze błędy, nasze błędy i naszych nieczystych myśli.

 

PROGRESS podpisuje RETURN Jezusa Chrystusa

 

 

 

Ze względu na postęp oznak, że są rzeczywiście w końcowym odcinku przed powrotem Jezusa.

 

 

Wyjaśniłem w moim artykule ostatnich trzech oznaki powrotu Jezusa Chrystusa na ziemi! Były trzy znaki przed powrotem Jezusa Chrystusa.

 

01) Odsłonięcie Antychrysta

02) Trzeci przebudowa świątyni w Jerozolimie

03) Globalny konflikt zostać uzgodnione przez Jezusa Chrystusa podczas jego powrotu

 

Na pierwszy znak « antychrysta » musimy zrozumieć, że istnieje kilka poziomów.

 

Pierwszy wewnątrz kościoła, Antychryst jest utworzony z wszystkich kolejnych królów papieży Ponieważ umów Laterańskich.

 

Ostatni papież « François » personalizuje ten antychryst, który pod przykrywką Baranka jest wilk, który prowadzi chrześcijan, którzy idą prosto do piekła. Zobacz mój artykuł: Oficjalny komunikat o śmierci KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

 

Według przepowiedni Malachiasza papieży, Franciszek jest ostatnim papieżem. Kto jest nazwany w proroctwie « Piotr Rzymianin », co doprowadziło do kościoła w czasie ucisku przed zniszczeniem Rzymu i powrotu Jezusa Chrystusa.

 

Zniszczenie Rzymu nie musi oznaczać zniszczenie miasta Rzymu przez główne trzęsienie ziemi, ale upadek Europy jako Nowy Rzym « króla ósmego rozdziału XII księdze Apokalipsy ». i dlatego system Antychrysta.

 

Wiemy z Księgi Apokalipsy i przez proroka Daniela, wielkiego ucisku ostatnich 42 miesięcy.

 

Tak jak Franciszek został wybrany 13 marca 2013 r może powinniśmy zobaczyć powrót Chrystusa na ziemię w wrześniu lub październiku 2016 roku, prawdopodobnie w święto trąb.

 

Zobacz mój artykuł: koniec ostatniego tygodnia DANIEL koniec koniec 2015 lub 2016

 

Antychrystem jest również forma demonicznego trójcy dwóch zwierząt i fałszywego proroka, którego celem jest prześladowanie chrześcijan i kierować je bezpośrednio na drodze piekła.

 

Możemy łatwo zrozumieć, że ostatnie Papieże są bestia opisany w Księdze Apokalipsy Rozdział 17.

 

Przez przeciwko niektórym patrz Franciszek fałszywego proroka.Osobiście wierzę, że Franciszek jest jednym z dwóch zwierząt morskich, bestia z ziemi będąc byłego papieża Benedykta XVI, że wielu ex-papież wciąż żyje. Jeśli chodzi o fałszywym proroku Znam tylko jednego, którego zwolennicy prześladować chrześcijan.

 

To jest to, co nazywa się « Mohammed » , który choć żyje w 632 urodziła fałszywej religii, które służą islamistów i dżihadu.

 

02) Trzeci przebudowa świątyni w Jerozolimie

Ta rekonstrukcja jest prawdziwe pragnienie narodu żydowskiego, ale Bóg nigdy nie pozwoli na odbudowę świątyni w pobliżu meczetu al-Aksa «  » fałszywej religii fałszywego proroka.

 

Nowa świątynia będzie świątynią Chrystusa zstąpi z nieba « niebiańskim Jeruzalem »

 

03) Globalny konflikt zostać uzgodnione przez Jezusa Chrystusa podczas jego powrotu

Jest to jedyny i ostatni odcinek przed powrotem Jezusa Chrystusa.

 

Jest oczywiste, że ta wojna rozpoczęła się od 2012. Widzimy skalę tego konfliktu, który już jest globalny i wzrostu mocy i skali każdego dnia.

 

Jest to konflikt, który ma zamiar wziąć Jezusa Chrystusa na jego powrót.

 

Jesteśmy w lutym i to, co zostało ogłoszone w mediach jest dalekie od uspokajające. Turcja i Arabia Saudyjska chce iść na wojnę przeciwko Syrii. Rosjanie i Iran przeciwstawić i obiecują powrót do tych nowych wojujących trumien, jeżeli pochodzą one do Syrii.

 

Chiny do jego prowadzenia wojny przeciwko USA i ich sojuszników w Afryce i Syrii w dziedzinie gospodarczej. Ze swej interwencji wojskowej w East siłą, to tylko kwestia czasu ze strategią wojskową. Oczywiście Chińczycy będzie interweniować w celu wsparcia sił rosyjskich.

 

To było na polach Megiddo w Izraelu, że Jezus Chrystus według Biblii musi zatrzymać tę wojnę .

 

Więc gdy prąd bitwy przepełnienie Syrią a Izraelem będą atakowane.Wtedy nie będzie krzyki i łzy, ale będzie już za późno, by przyjść do Jezusa, a będziesz zbawiony. Ponieważ będzie to wynikiem czasów ostatecznych, które zostaną spełnione z powrotu Jezusa Chrystusa.

 

I to jest możliwe, że w analizie tych znaków, w miesiącu wrześniu lub październiku 2016 r.

 

To rok 2016, już wiemy, że będzie gorzej niż w roku 2015. A jeśli Chrystus nie przyszły w tym roku 2016 należy spodziewać się coś strasznego. Takich jak załamania gospodarczego, ale także do katastrof dużych rozmiarach.

 

Nigdy powtarzać tyle, nie jestem prorokiem , a ja już wielokrotnie oszukiwał kierowania krótki okres na powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa. Przez minusy nie mylę o nasilenie objawów roku na rok .

 

Ponieważ jestem bardzo pomylić o ogłoszeniu powrotu Jezusa Chrystusa, chcę być bardziej ostrożny i nie zauważyć, że Jezus Chrystus przyjdzie jak złodziej, i dlatego nikt nie wie dokładnie, kiedy będzie jego powrót.

 

Równie dobrze jak ja czekają na jego powrót w tym roku we wrześniu lub październiku, według mojej analizy objawów, ale muszę powiedzieć, że Jezus Chrystus może przyjść do przodu i zająć jego kościół w dowolnym momencie przed jego powrotu.

 

Należy również stwierdzić, że ten powrót może być później i interweniować w 2017 lub 2018 roku, dla którego są też oznaki, że będę wyjaśniać, gdy nadejdzie czas.

 

Więc upewnij się, modlić i mieć nadzieję na rychły powrót Jezusa Chrystusa, ponieważ im szybciej nastąpi powrót i mniej bólu będzie jasne dla ludzkości.

 

W tym roku, w 2016 roku, choć trudne dla ludzi, aby być dla nas chrześcijan rokiem nadziei, pokuty i modlitwy, że Jezus Chrystus trzyma nas zarejestrowany w księdze życia wiecznego.

 

Nawracajcie się i wielu przychodzi do Chrystusa, jeśli nie chcesz spędzić wieczność w piekle.

 

W chwili pisania tego tekstu każdy może nadal być zapisane. Bóg dał wam wolną wolę i to jest czas, aby podjąć właściwą drogę.

 

Przyjdź do Jezusa, prosząc chrzest wodny do księdza, pastora lub chrześcijanina, a potem modlić się raz po raz, aby uzyskać ochronę Ducha Bożego, aby pomóc, chronić i prowadzić swoje kroki w grube czasach ostatecznych ciemności.

 

Miłości, pokoju i radości w sercach i domach w oczekiwaniu na usunięcie Kościoła dla niektórych i powrót na Górze Oliwnej w Jerozolimie, Pana i Króla naszego Jezusa Chrystusa, jedynego Syna Bożego za jego panowania króla królów ziemi przez tysiąc lat dzielących ludzkość Doomsday.

 

Zapraszam do czytania moich artykułów:

JEŚLI JEZUS CHRYSTUS SLOW przyjść, KOŚCIÓŁ znikną w czasie krótszym niż jedno pokolenie!

 

Koniec ubiegłego tygodnia Daniela koniec koniec 2015 lub 2016

 

Wraz z upływem czasu jest Modlitw wzywam was do modlitwy:

 

MODLITWY Ojca naszego, i Zdrowaś Maryja

zwycięzca


%d blogueurs aiment cette page :