OFICIÁLNE vyhlásenie za mŕtveho katolíckej cirkvi

kríž

 

Vo videu v portugalčine plne chápeme pápež je!

 

image002

Čo je šokujúce v tomto videu je, že pápež otvorene popierajú Ježiša Krista.

Pápež otvorene povedal, že skutočnosť, že Ježiš Kristus bol ukrižovaný je zlyhanie ….!

Teraz to nie je neúspech, pretože Kristus vedel, že bude ukrižovaný a dokonca povedal Petrovi, že pred tým, ako kohút zaspieva mi bude popierať trikrát ….!

Ježiš vedel od začiatku jeho kázeň, že skončí na kríži.

Ale súhlasil obetovať svoj život, aby zachránil naše duše preto, že človek je tak nečisté a rybár nečistého sa môže vstúpiť do kráľovstva nebeského.

Je to skrze krv Ježiša Krista na kríži, že sme vykúpil!

Pápež urobil jeho poznámky k Ježišovi Kristovi ako jednoduchý prorok hovorí islamu plná dobrých úmyslov, ale zlyhal, pretože zomrel na kríži ….!

Prichádza z kresťanských tieto poznámky sú nehodné jeho viery, ale od pápeža, tieto slová sú úradné vyhlásenie smrti katolíckej cirkvi oznámila, že pod búrlivým potleskom v New Yorku ,

Pre pápeža Ježiš Kristus nebol Syn Boží (Boh stvoril človeka ako učíme evanjelia), ale človeka, ako iní s darmi proroctvo, ktorí zomreli na kríži ….!

Malé vtipkuje pápeža sú všetky nechty, že prípravky na zápästí a nôh Ježiša Krista na kríži.

S poslednými slovami pápeža, môžeme oficiálne povedať, že katolícka cirkev je oficiálne mŕtvy pod búrlivým potleskom v New Yorku 25. septembra 2015 v katedrále svätého Patrika.

 

Vrúcne modliť moji milí bratia a sestry pre návrat na Zem nášho Pána Ježiša Krista ako my sú oficiálne samostatne a vo veľkom nebezpečenstve teraz.

Zdravíčko

Víťaz


%d blogueurs aiment cette page :