DO: Wieży Babel, Rzeźba Nabuchodonozora, Parlamentu Europejskiego Tour.

wieża

 

Ziemia została odbudowane po powodzi, mężczyźni stworzył imperium i zbudowany w dolinie Sennar wieżę, że dotarcie do nieba.

 

Ale Bóg przerwał swój projekt poprzez zacieranie ich język, zjednoczonej do tego czasu, i rozproszył ich do powierzchni Ziemi.

 

Tysiące lat później, ziemia znów została odbudowane po II wojnie światowej, mężczyźni, pomimo ich różnych językach zbudowano nową wieżę w Strasburgu symbolem odbudowy imperium mężczyzn.

 

Widzimy podobieństwa dwóch wież dokończona i nazwę nowego imperium, który nie zawiera żadnego odniesienia do Boga, ale fałszywe bóstwo « Europa ».

 

To tak, jakby ludzie chcieli sprzeciwić się woli Boga i mu odmówić, odnosząc się do fałszywych bogów i podejmowania kilka tysięcy lat później odbudowy imperium mężczyzn.

 

Nasza cywilizacja zachodnia symbolizuje konstrukcji europejskiej, który rozpoczął się z greckim imperium upadnie z niej wyjściu Grecji ze strefy euro. (Alfa i Omega) 

 

Możemy być kilka odpowiedzi w tych wersetach.

 

 

Daniel, Rozdział 2, do 31-35

31   « Byliście, królu, wizja. Tutaj: pomnik, wielki pomnik, bardzo jasny, stał przed tobą, straszne zobaczyć.

32   Ten posąg, jego głowa była ze szczerego złota, jego pierś i ramiona ze srebra, brzuch i biodra z miedzi,

33   jego golenie z żelaza, nogi jego częścią z żelaza i gliny. część

34   Widziałeś: nagle kamień został wycięty bez ręka dotknęła, i uderzył posąg, jego stopy z żelaza i gliny, i połamał.

35   Następnie zostały złamane, wszystkie na raz, żelaza i gliny, brązu, srebra i złota, stać się jak plewy na klepisku w lecie; rozniósł to wiatr bez śladu. A kamień, który uderzył w posąg, stał się wielką górą i wypełnił całą ziemię.

Źródło:   Tutaj

 

Grecja jest, że ten mały kamień jak posąg Nabuchodonozora, odłączy i zniszczyć imperium Europa stała się kolebką nowej cywilizacji pod panowaniem Jezusa Chrystusa!

 nabuconosor

 

Co Bóg zrobi to czas, wiemy z proroctw biblijnych, ponieważ wykonują one codziennie i których wynik będzie powrót Jezusa Chrystusa na Ziemi!

I to już wkrótce!

Pytanie musimy zadać sobie pytanie o to, czy jesteśmy szczególnie uciec straszne katastrof i nieszczęść, które dotknęły świat i ludzkość, i czy będziemy w części z tych szczęśliwców, którzy zobaczą fizyczny zwrot Pana naszego Jezusa Chrystusa na Górze Oliwnej ,

Proszę Moi ukochani bracia i siostry w Chrystusie, chcą komunikować się ze wszystkimi kontaktami ten link bezpośredni dostęp do wszystkich moich artykułów:

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

Zwycięzca

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :