Jihad ENNE SEITSMES TRUMPET ÜMBER 27. oktoober 2017

Juba mitu aastakümmet oleme näinud, et elu on inimkonna jaoks üha keerulisem ja keerulisem.

 

Selleks on mitmeid põhjuseid, mis on tingitud globaalsetest, majanduslikest, rahanduslikest, poliitilistest, ühiskondlikest ja usulisest raskustest.

 

Samuti võime märkida, et planeedil on ka suuri häireid põhjustavad maavärinad, tsunamid, tsüklonid, tormid, orkaanid, tulekahjud ja vihmasadu.

 

Samuti peame meeles pidama, et alates 2008. aastast on kogu maailmas maailmas igal aastal ilma selgitusteta surnud miljonid looduslikud ja kodulinnud, kalad ja loomad.

 

Peame lisama ka kõik inimpäritoluga seotud katastroofid ja kõik see sõjategevuse, sõjategevuse ohtude ja terroriaktide ning islami vägivalla tingimustes.

Maailm tundub olevat Mad!

 

Kõikide nende faktide jaoks on ühine punkt üks. See on kogum piibellikke ettekuulutusi, mis näevad ette aja lõppu, millele järgneb Jeesuse Kristuse naasmine Maale.

 

Kui kõik näib viitavat, et me elame individuaalne ja rasketel aegadel, mis näitavad jõuliselt, et me elame lõpuajal, on oluline teada, millal hakkas lõpuks aega, et mõista, kui Jeesus Kristus naaseb.

 

Nagu ma juba selgitasin blogi, see on Jumal ise, kes andis tõuke alguses lõpuni aega märk nii tugev, et inimesed hea usu võib eitada.

 

See tähis on Iisraeli riigi loomine 14. mail 1948.

 

Jumal mõistis hukka juutide ekslemine kuni aegade lõpuni, ja 14. mai 1948 Jumal on andestanud ja võimaldas järkjärgulist inimeste tagasipöördumist oma esivanemate maad. Ja tema sõnadele ustav oli, et ta lubas kõrbil õitsema uuesti pärast 2000 aastat kestust.

 

Sellega seoses ütles Jumal maailmale, et aja lõpp oli alles alanud.

 

Peatükis 24, 34-35 ja 32-33- 36 Evangeeliumi Matteus ennustus Kristus Jeesus ise ütleb meile väga oluline märk lõpu algus korda ja kestusega.

 

32 Harida ennast viigipuu põhjal tehtud võrdlusest. Niipea, kui selle oksad muutuvad õrnaks ja lehed kasvavad, teate, et suvi on lähedal.

33 Samamoodi, kui te näete kõiki neid asju, teate, et Inimese Poeg on ukse lähedal

34 Tõesti, tõesti, ma ütlen teile: see põlvkond ei kao ära ja see kõik ei juhtu.

35 Taevas ja maa kaob, aga mu sõnad ei kao ära.

36 Aga päeval ja tunnil keegi ei tea, ei taeva inglid ega poeg, vaid isa üksi.

 

Teame kindlalt, et 1948. aastal sündinud põlvkond ei lähe enne Jeesuse Kristuse tagasitulekut. Kuid see võib anda meile kuni 2068. aastani piibelliku maksimaalse eluea eest 120 aastat.

 

Sellegipoolest näib, et kõik näitab, et see tagasipöördumine Issanda Jeesuse Kristuse aule tuleb hakkama. Tõepoolest näeme, et inimkonna kannatused on tugevad ja pidevad ning kuna Issanda Jeesuse Kristuse tagasipöördumine on Piiblis võrreldav lapse tulemisega, on valud alati alati tugevamad ja tugevamad tulekuga.

 

Piiblis on väga tähtis, et see pöördumine meie Issanda Jeesuse Kristuse auhiilgusse on maailma häving, millest maailm ei taasta. On selge, et alates 29. septembrist 2008 on meil ülemaailmne majandus- ja rahanduslik häving.

 

23. septembril 2017 ilmus taevas veel üks olulisem märk « Astroloogiline ». Selle märgi tähenduse mõistmiseks loe Ilmutuse raamatu peatükk 12 (allpool ja allika linkiga)

 

Tähelepanu, et mõista apokalüpsia raamatu 12. peatüki apokalüpsismi märke, tuleb mõista 17. peatükki (Link)

 

Selles peatükis 17 me õpime, et Johannes oma vaimuliku röövimise ajal oli nägemus paavst Johannes Paulus II-st, kes on popide kuningate kuues kuningas. Seitsmes kuningas oli paavst Benedictus XVI ja kaheksas kuningas olnud paavst Francis, kuid Benedictus XVI on ka kaheksas kuningas, kes on veel elus.

Ilmutus 12

 

01  Taevas ilmus suurepärane märk: naine, kellel oli päikest varjualusele, kuule tema jalgade all ja kaheteistkümne tähte kroon peas. (Märkus) 23. septembri 2017. aasta astroloogiline märk video   (link)

02  Ta on rase ja naerab sünni valu ja piinamise pärast.

03  Taevas ilmus veel üks tunnus: suur tulekahju-punane draakon koos seitsme pea ja kümne sarvega ja diadem iga seitsme pea kohta. (Märkus) paavst Francis, kes ütleb, et ta on Rooma piiskop, ja seetõttu kannab ta oma kardinali ühtlast punast. Ta on juht paavsti monarhia koosneb seitsmest kuningad paavstid (pluss oma kaheksanda) ja kümme sarve, mis on religioone, mis on laenatud truudust religioon maailmas (Video)

04  Tema saba, lohistades kolmandiku taevaste tähte, viskas neid maha. Draakon tuli seisma naise peale, kes sündis, et laps õrritada sünnist. (Märkus ) Maa peal toimub ka taevas toimuv lahing. Maa draakon on seetõttu paavst Francis ja tähed maa peal on seega kristlased, keda antakse islami vägivallale

05  Ja ta sünnitas poja, mehe lapse, kõikide rahvaste karjase, andes neile rauast kapuutsi. Laps võeti üles Jumala poole ja tema aujärg

06  Ja Naine põgeneb kõrbes, kus Jumal on valmistanud talle koha, et tema toitu saaks seal tuhat kakssada kuuskümmend päeva.

07  Siis oli taevas lahing: Miikael koos oma inglitega pidid Draakoni võitlema. Lohe Ka sõdis ja tema inglid , (Märkus) tagasipöördumine Jeesuse Kristuse kui me ootasime 23. september 2017 eest kiriku eemaldamist ei toimu sellel kuupäeval. See sekkub veidi hiljem vastavalt Jumala tahtmisele, sest taevas võideldamine pole lõppenud ja saatan usub endiselt, et ta saab võita.

08  aga ta ei olnud kõige tugevam; sest nende jaoks ei ole ühtegi koht taevasse.

09  Jah, ta lükati tagasi, suur draakon, päritolupärimud, see, keda kutsutakse kogu maailma süütuks Saataniks ja Saatanaks. Ja ta visati maa peale ja tema inglid visati koos temaga ära.

10  Ja siis ma kuulsin suurt häält taevas, kuulutades: « Vaata, see on pääste, vägi ja meie Jumala valitsus, vaata, tema Kristuse vägi! » Sest ta lükatakse tagasi, meie vendade süüdistaja, kes süüdistas neid päev ja öö meie Jumala ees.

11  Nad võitsid enese üle Talle vere läbi sõna, mille tunnistajad nad olid; omaenda elust lahutatud, läksid nad nii kaugele, et surra.

12  siis, taevas, olge rõõmsad ja teie, kellel on su kojas taevas! Häda maale ja merre: kurat on tulnud teie juurde, täis suurt viha; ta teab, et tal on vähe aega. « 

13  Ja kui draakon nägi, et ta visati maa peale, hakkas ta järgima naist, kes oli mehe lapse kasvatanud . (Märkus) Jeesuse Kristuse ustava koguduse probleemid süvenevad veelgi, mida röövitakse kuni röövimiseeni.

14  Nii anti naisele kaks tiiba suure kotka, mis lendab kõrbes, et koht, kus tuleb toidetakse aeg kaks korda ja pool aega (Märkus) (kolm poolteist aastat) Serpenti kohalolekust eemale. (Märkus) Kiriku röövimine

15  Ja tema suust läks madu Vee Naise taha, nagu jõgi, et see jõgi ära võtaks. (Märkus) Viimane katse hoiab ära kristlaste röövimise.

16  Aga maa tuli Naise abile ja maa avas suu ja neelanud jõe, mis oli valatud välja Draakoni suu kaudu. (Märkus) Õnneks jälgib Jumal vaenlast ja aitab kõiki Jeesuse Kristuse eest ustavaid kristlasi.

17  Seejärel hakkas Draakon vihaseks Naise vastu ja läks sõja vastu ülejäänud oma seemnega, kes pidasid Jumala käske ja pidasid Jeesuse tunnistust . (Märkus) See salm selgitab, et pärast kiriku röövimist hakatakse jälitama kristlasi, keda ei ole röövitud.

18  Ja ta seisis liiva juures mere ääres.

 

Apokalüpsi 12. peatükk teatab kiriku põlastusest ja Jeesuse Kristuse tagasitulekust 1260 päeva, 42 kuud või kolm ja pool aastat pärast röövimist.

 

Nii et ilmselt, kui rüved viivitamata sekkuvad, siis peaks 2021. aasta märtsi lõpuks  veidi aega enne ülestõusmispüha tähistamist pöörduma meie Issanda Jeesuse Kristuse auks.

 

See tõotab enne füüsilist Jeesuse Kristuse tagasitulekut kolm ja pool aastat suure kannatusi kristlased jäi Maal.

 

Aga me peame meeles, et inimese kannatusi lõpuks korda juba väga võimendatud alates märtsist 2011 Araabia kevad, mis kõlas sündi džihaadi mis ilmselt on Piibli sõja lõpu korda,

Džihaad algas kuninga paavst Benedictus XVI valitsemise ajal!

DJIAH, End Timesi sõda

 

(vt Ilmutus 12 värsis 3 ja 4)

 

Alates märtsist 2011 maailm on elus islamiga revolutsioonid, sise-, kodusõjad ja religioonide andnud viis Jihad ja terrorismi maailmas.

 

Islam oma Jihad tunginud maailma nii seadusliku sisserände ja ebaseadusliku üha paljude sisserändajate põgenevad sõdade mõned, kannatusi teistega, aga ka mõned terroriaktide toimepanekuks, vägistamine, varguse ja rikkumisega, kirikud rüvetamine ja radikaliseerumise moslemite massid.

 

Mis moslemite arv Lääne radikaalseks iga päev, muutub fundamentalistid ja demonstratiivselt näidata reede palved tänavatel mille eesmärgiks on muuta peenutsevate islami keelamist, mis tuleb märkida üldiselt keelatud moslemiriigid.

 

Samamoodi näitavad moslemi naised end riietatud musta või värvilise looriga, mis neid täiendaksid. Käed on peidetud ka kindad. Mõnikord varjavad mustad prillid oma silmi. Pange tähele, et paljud islamimaades need accoutrements ei ole üldist, vaid pigem vormi fundamentalismi kortsutas kulmu kohalike omavalitsuste poolt.

 

Läänes me kogeme kõik need peenutsevate rünnakute islami fundamentalistide nii tugev number paljud moslemid väita, tahet ja jõudu, et Lääne ühiskondades korda nende usku pöördunutega nõuetele, peenutsevate, kultuuri-, barbaarse ja jumalateenistus.

 

Nad rõhutavad ja julgustavad skandaalit, et rahvatervise teenistuses tegelevad moslemi naised ainult naistervishoiuspetsialistidena, nõuavad ka nende laste lasteaias menüüd (halal)

 

Nad panustavad oma riittele, nende aksessuaaridele ja nende kultustele avalikes teenistustes ja töökohtades, mis on vajalikud ruumide ja palveaegade jaoks.

 

Nad tapavad loomi (lambaid) tänavatel tapmisega vastavalt nende rituaalidele. Need loomad tapetakse kohutavates tingimustes ilma õuduse kirjeldamiseta.

 

Lehmi tapamajades tapetud, mis on vastuolus harjumused ja tervise Lääne tolli ja Prantsuse eelkõige, kes tahavad loomi uimastatakse enne tapmist ilma jäädes ei tekitada tarbetuid kannatusi need loomad.

 

Toidukauplustes nõudsid nad spetsiaalset riiulit (halal). Prantsusmaal on nad kahe aastakümne kristliku kultuuri traditsiooni vaatamata isegi keelanud jõulueelarvestuse avalikes hoonetes.

 

Järk-järgult Lääne ühiskonnas triivib suunas Islam, et hakkab rakendama oma barbaarse seadused nagu šariaadi mis muu hulgas barbaarsusi karistab moslemite lõikamine nende käed ja jalad.

 

Need on meie kodanikuvabadused, meie institutsioonide, meie kultuuri ja meie kombed ja tavad, et tuhmuma järk-järgult, veidi rohkem iga päev ees fundamentalistlik islam, džihaadi ja barbaarse.

 

On selge, et lääne moslemid aktsepteerisid üldiselt enne 2011. Aastat, isegi kui see oli hoogu, lääneriikide seadusi, tavasid ja kombeid, milles nad olid otsustanud elada.

 

Araabia kevad märts 2011 andis Liiga perspektiivi fundamentalistlik islam et sukeldus maailma hirmuks terrorismi hirmu elu- ja kartus moslemid, kes olid veel üldiselt külalislahke ja sõbralik inimesed, kes on nende fanaatiliste islami hullumeelsete fanaatikate esimesed ohvrid.

 

Tuleb märkida, et need kahetsusväärtused on ka hukka patud, sest nad eitavad Jeesust Kristust.

 

Et näha kõiki neid ekstremistlikke islami suundumusi, mis usuvad nende barbarite hulka, tundub, et džihadistid on sellises riigis nagu Prantsusmaa (inimõiguste riik) mõeldamatu.

 

Ja veel faktid on olemas ja ilmselt meie maailma valitsuse juhid näivad olevat võimetud selle üleilmse tsivilisatsiooniprobleemi vastu!

 

Mõista, et pärast Kiriku röövimist pole islami varusid ega piiranguid.

 

Lõpetan selle lõigu islami kohta sõnumiga prantsuse moslemitele, mis on võetud JFK inauguratsioonikõnes

 

Ärge küsige, mida teie riik suudab teie heaks teha, kuid küsige endalt, mida saate teha oma riigi jaoks.

 

Kui Jumal jättis meile lühikese aja enne eemaldamist meile kahetsema meie paha ja me paluma andestust kõigi meie pattude eest.

 

Aeg on nüüd arvestatud ja igapäevane palve on vajalik.

 

Pange tähele lõpuks, et Prohvet Danieli viimane piibellik nädala, mis on seitsme aasta pikkune, peab lõppema ajaga enne Messia tagasitulekut, keda me teame, on Jeesus Naatsaretast.

 

Ma panin selle eelmise nädala alguse 29. septembrini 2008, mis tõi meid seitse aastat hiljem 2015. aasta trompetrile. On selge, et ma eksisin ja võin olla vale jälle mida ma teile teile teatan.

 

Nüüd, kui täiuslik tunnus taevasse on täidetud alates 23. septembrist 2017, võime järeldada, et Jeesuse Kristuse füüsiline tagasipöördumine on oodata 42 kuud hiljem, st 2021. aastal.

 

Seitsmes nädal (seitse aastat) algas 42 kuud tagasi 2014. aastal.

 

Ja päeval on kuupäevast välja see, mis on 27. aprillil 2014, mis on kuupäev, mil John Paul II ja Johannes XXIII peapaafitseerisid paavst Francis, kellele nagu ma juba blogis oma artiklites selgitasin « Anti-Kristus.

See on Jumala jaoks provokatsioon ja solvang. Loe minu artiklit: link allpool.

Ultimate pahameel Jumalale

 

See selgitaks, miks Jumal algatas 14. mai 1948. a lõpu alguse ja jättis saatana võimaluse ise otsustada, millal viimane ajaperiood lõpeb, mis aja lõpuni sulgub.

 

Kuid Jumal võib otsustada seda kestust lühendada …. !

 

Sellisel juhul on selle tähtaja lõppemisel prohveteeritud, et see kuupäev on 27. aprillil 2014 Danieli (7 aastat, 84 kuud) viimase nädala alguses. 42 kuud, 3 ja pool aastat hiljem, toob meid 27. oktoobrini 2017 poole sellest seitsmeaastast perioodi.

 

Koguduse röövimine, mille lootsime 23. septembril 2017, võib olla umbes 27. oktoobril 2017, mis oleks kannatuste asemel kuupäev.

 

Seni jätkub valud kogu Maa peal. See on kindel ja me peame palvetama, et Jumal aitaks ja kaitsta meid.

 

Samamoodi peame palvetama ja loodan, et aja pärast ülesvõtmist on lühendatult lubas Jeesus Kristuse Matthew 24 salm 22 ja et tema füüsiline tagasi Maa toimub ka enne 2021.

 

Loodetavasti aastal 2018, võttes arvesse asjaolu, et Piibli põlvkonna 70 aastat toob meile 2018 alates 1948, mis on kuupäev algusest lõpuni.

 

22 Ja kui neid päevi lühendatakse, ei saa ükski päästetud; kuid valijate arvates lühendatakse neid päevi.

 

Jumal õnnistagu sind kõigis mu armsates vennas ja õdes Jeesus Kristuses ja juhib teid läbi nende väga raskete aegade, mille lõppu me hakkame nägema.

 

võitja


%d blogueurs aiment cette page :