ALARM FORCE viery v láske Ježiša Krista

arbreciel

,

Boh oznámil človeku od stvorenia ľudstva, že svet « Krajina » mali život a potom bude zničená na konci posledného súdu.

,

Boh povedal v Biblii skrze jeho prorokov a jeho jediného syna Ježiša Krista, všetko, čo by sa stalo na konci doby i mimo nej.

,

Po skončení doby, Ježiš Kristus fyzicky vrátiť na Zemi vládnuť po tisíc rokov, až do súdneho dňa a ešte niečo navyše, bude spasený a bude žiť večne na novej Zemi a druhý pôjde do pekla.

,

Neuveriteľné, ako sa môže zdať, po dvoch tisíc rokov čakania, zistíme, že biblické proroctvá a varovné príznaky návrate nášho Pána Ježiša Krista, sú už v ich kvázi-celku, a tí, ktorí ešte nie sú vykonané, sú plnené.

,

Jedná sa o vecné a overiteľné skutočnosti, pretože dokončenie prvých príznakov bolo vytvorenie štátu Izrael 14.mája 1948.

,

Od tej doby za menej ako 70 rokov všetky biblické proroctvá a náznaky o návrate Ježiša Krista robiť.

,

Je potrebné poznamenať, že je matematicky nemožné, aby všetky tieto znaky biblických proroctiev a môže byť vykonaná v rovnakom čase v tak krátkej dobe.

,

To úplne vylučuje šancu!

,

Keď ste vylúčili v situácii, ktorá je tak nepravdepodobné, ako sa môže zdať nemožné, je to najpravdepodobnejší hypotéza, ale realita.

,

Ako to je matematicky nemožné, aby šanca umožňujú dosiahnutie v tak krátkej dobe (menej ako 70 rokov) z mnohých biblických proroctiev a znamení vyhlasovania tisíce rokov od návratu Ježiša Krista « Mesiáša »

,

Blížiace sa návrat Ježiša Krista sa stal skutočnosťou, a nie pravdepodobný scenár.

°

ob_ecc958_10241985

,

Môžeme teda hovoriť o istoty hroziacej návrat Ježiša Krista.

,

Návrat nášho Pána Ježiša Krista, sa vzťahuje aj našu generáciu.

,

Je to istota, ale každý má na to ignorovať.

,

Osobné analýzy som vzhľadom k mnohosti biblických proroctiev a označení tvorených od 14.mája 1948, a exponenciálne zvyšuje od 29 septembra 2008, …

,

(Dátum som zvolil vo svojej analýze ako predvolený dátumu vyhlásenia minulý týždeň proroka Daniela a konkrétne ku dňu začatia v posledných siedmich rokoch pred fyzickou návrat nášho Pána Ježiša Krista)

,

… Mňa viedli k vyhľadanie návrat nášho Pána Ježiša Krista medzi 14. a 15. septembra 2015.

To v celkovom vzťahu k učeniu Biblie a zvlášť evanjelií:

.Matthieu 24 verš 36

,

Pre tento deň a hodinu nikto nevie, ani anjeli nebies, ani Syn, ale sám Otec.

,

Prečítajte si môj článok

Návrat Ježiša Krista možno 14 alebo 15 septembra 2015! V deň sviatočný trubiek  :

,

Pri pohľade na proroctvá a predzvesti, správy zo sveta potvrdzuje silou vo všetkých oblastiach rýchle bezprostrednej návrat nášho Pána Ježiša Krista.

,

Bohužiaľ, tisíckrát Bohužiaľ, mnoho mužov a žien; najmä medzi mladými ľuďmi, už veria v Boha, nieto Ježišovi Kristovi!

,

Mnohí sa stal sebecký, arogantný a sebavedome, vyžíva v žiadostivosti a potešenie robí zlo.

,

Iné skupiny spojili džihádistov vraždiť svojich bratov a sestry a všetkým tým, kto dal na svojich cestách.

,

Potrebujeme len pozrieť na to, čo sa deje na Blízkom východe vidieť, že zrejme vojnu apokalypsy « War of Armageddon » začala od marca 2012 v Sýrii.

,

Je potrebné poznamenať, že vzbura v Sýrii začala o rok skôr, ale vzbura išiel do skutočnej vojny fáze marca 2012 s príchodom v Sýrii mnoho džihádistov po celom svete v boji proti právomoci, aby bola pre zavedenie všeobecného celom Blízkom východe džihádu.

,

Vo svojej analýze pre návrat Ježiša Krista na Zemi medzi 14. a 15. septembra 2015 sa vojna Apokalypsa « Armageddon » sa spustí súčasne ako na začiatku veľkého súženia, a preto vydrží až do návratu Ježiš Kristus, ktorý zaniká jeho návrate na Zem.

,

Vojna Armageddon Zdá sa, že sa na nich nový rozmer s touto koalíciou štyridsiatich štátov proti tejto armáde džihádistov « islamského štátu v Iraku a Levant (EIIL) »

,

Musíme si tiež uvedomiť, že táto vojna sa ešte zhorší, zo dňa na deň, pretože návrat Ježiša Krista, by mal byť rovnako ako v bolestiach pôrodu s viac a viac bolesti, až do poslednej chvíle, čo je to, že fyzika návrate na Olivovej hore v Jeruzaleme.

,

V súčasnej dobe, Izrael, a najmä Jeruzalem, je už predmetom teroristických útokov zo strany týchto bojovníkov EIIL!

,

Ježiš Kristus pred návratom fyzicky na zemi by malo prebiehať s odstránením kostola nie je určený vydržať deň Božieho hnevu, ktoré musia nastať pred jeho návratom.

,

Ale ktorý z nich bude súčasťou kostola v deň vytržení!

Vyhlásenie viery:

,

Nespočetné sú na svete, ktorí nie sú kresťania.

,

A medzi tými, ktorí sú kresťania, nespočet sú tiež tie, ktoré nie sú obývané pravej viery a ktorí nemajú nasledovať Božie prikázania a učenie Ježiša Krista.

,

Táto zúfalá situácia sa zhoršuje skutočne globálny odpadlíctvo.

,

To je vážne, pretože mnoho veľmi skoro Ježiš Kristus odstráni svoju Cirkev a mnohí budú vylúčené. Zatiaľ čo oni sú presvedčení, zaslúžiť si miesto v Cirkvi Ježiša Krista, budú odstránené.

,

Musíme pochopiť, že Ježiš Kristus, Boží Syn, bol tam dvetisíc rokmi na konci svojich troch rokov kázania, urazený, ponížený, zneužívaným, šľahačka, mučení, ponižovaní a nakoniec ukrižovaný.

,

Ale nikdy, nikdy, Ježiš Kristus nás opustil, pretože on prijal jeho utrpenie i smrť pre našu spásu!

,

A my, moji milovaní bratia a sestry, ako sa mnohí z nás opustil Ježiš Kristus opustil svoju cirkev!

,

Ježiš sa spýtal Petra budovať svoju cirkev a cirkev je « jedna a nedeliteľná » sa nazýva « katolícka cirkev »!

,

Mnohí z našich bratov a sestier doteraz opustil katolícku cirkev a myslenie bližšie k Ježišovi Kristovi, aj keď v skutočnosti popretý tým, že opustí svoju cirkev.

,

Samozrejme títo bratia a sestry sú často obývaný pravej viery a sú skutočne presvedčení, sledovať a v odlišnom kostole, správnu cestu k Bohu skrze Ježiša Krista.

,

Je mi ľúto povedať, ale sú zle! Pre opustenie Cirkev Ježiša Krista « katolícka cirkev » opustili Ježiš Kristus trpel pre našu spásu!

,

Ježiš Kristus, nemá nás opustiť, trpel za nás až do jeho posledného dychu na kríži.

,

Náš Pán Ježiš Kristus prijal všetky utrpenia pre odpustenie našich hriechov, a tým nám umožní vstúpiť do nebeského kráľovstva jeho láskou, a nie naše zásluhy.

,

Takže ak budeme hrešiť, môžeme byť stále časť kostola, ktorý bude odstránený, ak budeme prosiť Boha o odpustenie, ak činíme pokánie a narovnať, ak náš život.

,

Ale ak sa vzdáme Ježiša Krista a opúšťať jeho Cirkev « katolícka cirkev », keď nevedomky dávame k Ježišovi Kristovi a jeho Cirkvi bude čoskoro odstránená.

,

Samozrejme chápem, že mnohí veria, že mať vieru, bez toho by bol súčasťou katolíckej cirkvi, ktoré budú mať prospech z odstránenia.

,

Všetky som ich povedať, vrátane pastorov, sprievodcovia, kňazi odlišných cirkví a iných náboženských vodcov všetkých kostolov mimo katolícku cirkev, že sa mýlia.

,

Bolo by trestné tvrdiť, že čo opustil Kristus, opustil svoju cirkev, že by sa ušetrilo, a tých, ktorí sa nimi riadiť.

,

Z svätej katolíckej Cirkvi niet spásy!

,

,

,

Avšak,

Ja viem, a som si vedomý veľkých problémov a tragédií skúsený katolíckej cirkvi po celé desaťročia. To je infiltrovaná Freemasons, a apoštolov Lucifer, ľudia bez ostychu o špekulantov a dokonca pedofilov.

,

Ja viem, a som si vedomý, že Vatikán sa jasne stal sídlom antikrista.

,

Ja viem, a som si vedomý, že Ježiš Kristus sa stal múzeom kus vo Vatikáne.

,

Ja viem, a som si vedomý, že existuje vôľa, daná Vatikáne ku všetkým jeho asistentom, aby cirkev prispôsobí modernému životu, to sa premieta do vyššieho potlačenia v kostoloch spovednici mušle alebo svätená voda v písme a je teraz spoločenstvách bez vyznania.

,

Ja viem, a som si vedomý hanebných porovnaní ku katolíckej cirkvi s pohanskými náboženstvami a svätokrádež páchaný v jeho strede.

,

Pápež a hodnostári až k účasti na veľký deň s hosťami z iných náboženstiev do pohanských modlitieb v Bazilike svätého Petra v Ríme.

,

Áno, ja viem a som si vedomý, že naša katolícka cirkev svätá umiera, ona sa urazila, zneužívaným, ponižovaní, mučení a ponížený, že ona bude nakoniec ukrižovaný ako bol náš Pán Ježiš Kristus.

,

Samozrejme nesúhlasím s pápežstva, ktorý chce zjednotiť všetky náboženstvá a vytvoriť izby so spoločným modlitbám všetkých náboženstiev.

,

Samozrejme nesúhlasím s pápežstva, ktorý chce, aby sa nový humanizmus hodnotu katolíckej cirkvi. (Humanizmus stavia človeka do stredu všetkého, zatiaľ čo katolíckej cirkvi, je to Boh, kto je v centre všetkého), tam je nepatrný rozdiel! Ak nemôžete nájsť!

,

Samozrejme, že nesúhlasí s anti-pápežovi, ktorí uspejú od Jean dvadsaťtri, ktorí odmietli poslúchnuť žiadosti Panny Márie, odmietol odhaliť v roku 1960 tretie tajomstvo Fatimy.

,

Zoznam by bol dlhý zoznam všetkých sporov medzi pápežstvom a skutočné členmi svätej katolíckej cirkvi.

,

Cez všetky nezhody « a sú légie, » nesmieme opustiť našu katolícku cirkev svätú, pretože sa jedná o pôvodné kostol, ktorý bol vytvorený Pierre na žiadosť Ježiša Krista.

,

Naša svätá katolícka cirkev trpí mučeníkov na konci časov!

,

Máme povinnosť ako kresťanov a vojaci Krista v tvár svojej útočníkmi a nevzdávajte sa, pretože Ježiš Kristus nie je nás opustil. On trpel za nás až do jeho posledného dychu života.

,

Tak z lásky k Ježišovi Kristovi a Bohu, máte môj milovaný späť do Najsvätejšej katolíckej cirkvi. Je to náš domov a naša rodina.

,

Diskutujte s kňazmi na konci časov, opýtajte sa svätenou vodou v mušle dohromady a modliť sa k nášmu Pánovi za jeho rýchly návrat.

,

Sme na konci časov a zrazu ako výpadku prúdu tento svet sa prebudí s vytrhnutiu cirkvi!

,

Bude príliš neskoro na to byť spasení!

,

Pozývam vás na čítanie, alebo prečítal podobenstvo o pracovníkov v 11. hodinu.

,

,

Odkaz na podobenstvo o pracovníkov v 11. hodine: Matúš Kapitola 20 1-13

http://www.lirelabible.net/LSG/html_5/Matthieu_4.htm

Ako možno chápať čítaní tohto podobenstva, ale každý trochu prísť k Ježišovi Kristovi a jeho člena cirkvi, ktorý bude čoskoro odstránená.

                                                           

  Mea culpa

MEA-cut

 

,

Nous vivons actuellement l’Apostasie de l’église et de la Foi, nombreux sont les Chrétiens qui ont quitté l’Eglise Catholique et encore plus nombreux sont ceux qui sont égarés sans Foi et sans église.

,

To je fakt a konkrétny svet. A to je dramatický!

,

To je v generovanie menej ako štyridsať rokov je najväčší počet tých, ktorí odpadli od viery v Boha a Ježiša Krista.

,

To je tiež v oblasti výroby menej ako štyridsať rokov sú tiež tí, ktorí nemali šancu stať sa kresťanmi alebo členmi svätej katolíckej cirkvi.

,

My seniori sme nesplnil svoju úlohu ako starší bratia a opustili svoje mladších bratov a sestry na cesty viery.

,

Samozrejme, že ospravedlnenia sú rovnako početné ako sú osoby zodpovedné.

,

Ale fakty sú tam a sú veľmi konkrétne a reálne.

,

Naša mládež neláka cirkví a mnohí ani nevedia, kto je Ježiš Kristus!

,

A že je to naša chyba, my starší.

,

Výzva pre všetky neveriacich

Ateisti

Pre všetkých tých, ktorí neprišli k Ježišovi Kristovi vieme, že Najsvätejšia katolícka cirkev vás privíta, ak sa chcete pripojiť.

,

Pokrstený vo vode kňazom, od spoločnosti Brother alebo sestra,

,

Proste Boha o odpustenie za všetky vaše hriechy a vás vo vašom živote,

,

Čiňte pokánie zo všetkých svojich hriechov a zlých skutkov,

,

Narovnať svoj život a požiadať Ježiša Krista skrze modlitbu, aby vaše osobné Spasiteľ a vítam vás vo svojej Cirkvi.

,

Poďte sa s nami prejsť po úzkej ceste lásky, viery a pokory, ktorá vedie k Bohu skrze lásku Ježiša Krista.

,

Buď pokorný, ale hrdá a dôstojná stať kresťanmi a musí byť v pokoji a udržať ohnivý vo viere v našej Matky Božej katolíckej cirkvi.

,

Starostlivo udržiavať plameň svojej viery dobre osvetlené, aby zostali v Cirkvi Ježiša Krista, pretože bude čoskoro odstránená.

,

Život večnosti je v Ježišovi Kristovi, ktorý nájdete.

,

Výzva pre všetky vikára svätej katolíckej cirkvi

,

Kňazi

,

Veľmi vážne, žiadam všetky vikára našej Matky Božej katolíckej cirkvi, aby sa maximálna vzdialenosť s pápežstvom, ktorý prekvapivo viedol cirkev k priepasti vrátane spojenectvo s inými náboženstvami a spôsobuje bezpočet kresťania do pekla.

,

Nasledujte svoje srdce a stať sa opäť statoční a horliví vojaci Ježiša Krista ako našich bratov a sestry a všetkých tých, ktorí chcú, aby sa stal, má veľkú potrebu vás.

,

Kostol umiera a ona vás všetkých potrebuje.

,

Matúš 18 5.verset

Pre Hovorím vám pravdu, kým nepominie nebo a zem, to neprejde zo zákona jeden drobček, alebo jedna čiarka, kým sa všetko nestane.

,

Je nevyhnutné podporovať rýchlo,  « aj na ulici a dokonca aj v nákupných centrách! «  Katolícka cirkev a organizovanej kampane krst tak, aby čo najviac z našich nových bratov a sestier možno tiež uložiť.

,

Tam krst krst vodou, ako krsty túžby a krvi, je to len rúhanie, ktoré vedú k Lucifer všetkým tým, ktorí prijímajú všetky tie, ktorí dávajú a tí, ktorí uznávajú, ,

,

Naša svätá katolícka cirkev musí znovu objaviť svoje hodnoty, dogmu a vieru.

,

Vy a Vicars svätej katolíckej cirkvi, Svätí Vojaci Ježiša Krista musíte tiež prebudiť a práce v prípade núdze, aby v stratené ovce stáda.

,

Ježiš Kristus sa blíži a opýtať sa nás na všetky účty!

,

Že budete reagovať na Pánovom návrate?

,

Všetky hovory do našich bratov a sestier

Ježiš Kristus

ľudstvo

Spoločne musíme konať, aby život a zmysel učenia nášho Pána, Majstra a kráľa Ježiša Krista, jediného syna Božieho.

,

Návrat Ježiša Krista sa zdá byť bezprostredný a nový život sľubuje, že bude pre ľudstvo.

,

Panovania Ježiša Krista je blízko, to bude trvať tisícročia lásky, mieru a prosperity v celej krajine.

,

Ale žiť tisícročia lásky a šťastia v mieru a prosperity, musíme byť spasení skrze Ježiša Krista.

,

Niektoré z nich budú uložené a budú odstránené, pretože účasť na svadbu Baránkovu.

,

Bude to skutočný večný zmluva, ktorú Ježiš Kristus zriadi so všetkými členmi svojej cirkvi, že má odstránené.

,

Niektorí iní budú uložené, ale musí najprv čeliť poslednom období veľkého súženia, k fyzickému návrate nášho Pána Ježiša Krista na hore Olivovej v Jeruzaleme

,

Musí odolať pokušeniu apoštolov Luciferom a prežiť prenasledovanie kresťanov, ktoré neboli odstránené.

Odkaz

,

Preč od všetkých falošných náboženstiev, ktorá vás vťahujú do priepasti a peklom.

,

Vráť sa, alebo v Najsvätejšej katolíckej cirkvi, a to napriek jeho tragédií a všetkým útokom prechádza apoštolmi Lucifera.

,

Musíme brániť katolícku cirkev, pretože je dom nášho Pána Ježiša Krista, a preto je aj náš domov.

,

To bude tiež domovom všetkých našich nových bratov a sestier, ktorí prichádzajú ku Kristovi skrze krst vo vode, dopyt po odpustenie a pokánie, ktoré narovnať svoje životy a opýtajte Ježiša Krista skrze modlitbu, aby byť ich záchranca a Boh viesť svoje životy.

,

Potom dostane Ducha Svätého Božieho, a byť členom Najsvätejšej Cirkvi Ježiša Krista!

,

Čas je oveľa vážnejšie a dôležitejšie, než si dokážete predstaviť, Ježiš Kristus príde veľmi skoro a po svojom návrate našiel zjednotenej cirkvi, alebo sa nájde muža a ženy hádajú o tuniku.

,

Nezúčastňujú vo všetkých týchto sporov, ktoré udržujú vieru kresťanov a právo a spravodlivú cestou, láska, mier, súcit a pokoru, že sme vysledovať Ježišovi Kristovi a Bohu.

,

Vidíme, každý deň, že zverstvá sa páchajú v rozpore s našimi bratmi a sestrami najmä na Strednom východe a v Afrike.

,

Modlíme sa za všetky veľké súženie mučeníkov, vrátane nevinných obetí džihádistov.

,

Postupujte podľa správy zo sveta, pretože to je čas na konci časov.

,

Ježiš Kristus príde čoskoro a vrátiť na Zem, bude opýtať sa nás na všetky účty!

.
Pre lepšie pochopenie prečítať Matthew kapitola 25.

Odkaz

End of Days

,

Malý poplatok na našej veľmi zaujímavú a homosexualite Francis pápeža!

Videa v španielčine o homosexualite

Je potrebné poznamenať, že sme všetci hriešnici a že Boh odpúšťa, skrze obeť Ježiša Krista pre všetkých, ktorí požiadať o odpustenie, ktorí robia pokánie a narovnať svoje životy.

,

Iní, ktorí sa nebudú kajať, nebudú súčasťou kostola budú odstránené.

,

Je to istota, ale nemali by sme súdiť, aby neboli súdení.

,

Nemôžeme však akceptovať, že homosexualita je uznaná Cirkvou ako normálne a prirodzené sexuality, pretože Biblia to zakazuje.

,

Zrejme náš pápež mene Cirkvi oficiálne uznáva homosexualitu ako prirodzený sex.

.Agissant A proti učeniu Boha a Ježiša Krista.

,

Slovíčko denier v tomto článku.

 

My všetci sme hriešnici!

Takže sa nemusíte hanbiť za svoje hriechy. 

 

 

Začnite s ľútosťou a činiť pokánie zo spáchania.

,

Proste Boha o odpustenie a narovnať svoj život.

,

Ak ste upadol do hriechu, a potom vstať, si iste prídu znova a znova, ale dôležité je zvýšiť, ľutovať, narovnať svoj život a vrátiť sa na správnu cestu!

,

Páči sa vám priznať, že nikdy porazený!

,

Boh bude vždy s vami, kým sa ho požiadať, aby ti odpustil, ako dlho budete kajať zo svojich hriechov.

,

Chodíme Milovaní bratia a sestry v Kristovi, na úzkej ceste lásky a viery, ktorá vedie k Bohu.

,

A pády sú početné!

,

Sme ako novorodenci učia chodiť.

,

Musíme prijať naše pády, vstať a odísť.

,

Preto sme sa stali Božími deťmi a učia sa zo svojich chýb, naše hriechy a naše chyby, ako novorodenca, ktorí sa učia stáť a chodiť a potom sa stanú muži a ženy.

,

Vzdialiť sa od zla a pokušenia

Vyhnať zo svojej mysle nenávisť a zlosť,

Žiť v láske a mieri

A Boh vás po celú dobu svojho života,

Ak ste sa ho opýtať.

 

Ja vás všetkých, moji milovaní bratia a sestry v Ježišovi Kristovi sa opýtať, láskavo obiehať po celom svete tohto článku a oznamuje adresy blogu na všetky vaše kontakty.

,

https://victorpicarra.wordpress.com/

,

Čas neúprosne beží a náš Pán  potrebuje každý z nás, aby šírili « Ježiš Kristus príde čoskoro »

,

Môžete si prezrieť všetky príspevky do blogu týmto odkazom.

,

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

,

Mier, láska a radosti v srdci a v krbe v očakávaní vytrhnutiu cirkvi pre niektoré aj pre ostatné fyzické návrate k hore Olivovej, nášho Pána a Majstra, Ježiša Krista, nášho kráľ, ktorý je jediný syn Boží.

Boh vás a žehnám vám všetkým

Víťaz

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :