Aš esu būdas tiesos ir gyvenimo, NULL priartėja prie tėvo per mane

Vaizdo paieškos rezultatas "Aš esu būdas tiesos ir gyvenimo, NULL neleidžia tėvui per mane"

 

 

 

Kaip jau minėjau savo tinklaraščio įrašuose, mes gyvename pabaigos laikotarpiu, kuris negrįžtamai pasibaigs, kai Jėzus Kristus grįš į Žemę savo tūkstantmečio laikais.

 

Šis Jėzaus Kristaus sakinys yra tokios jėgos ir jėgos, kad jam nesuteikiama interpretavimo ar kitos religijos galimybė eiti į Dievą.

Todėl turime paklausti savęs, kodėl popiežius pripažįsta visas religijas kaip tikrus kelius Dievui.

Kuris yra popiežiaus erezija daugiau.

 

Galutinis laikotarpis prasidėjo 1948 m. Gegužės 14 d. Izraelio valstybės sukūrimo metu.

 

Iš tiesų, 1948 m. Gegužės 14 d. Sukūrus žydų valstybę, žydų tautos žmonės po 2000 metų išvyko gavo Dievo malonę už Mesijo atmetimą ir nukryžiavimą, kuriuos jie atsisakė pripažinti Jėzuje nuo Nazareto  » Jėzus Kristus. Tačiau šis Dievo atleidimas neleidžia jiems patekti į dangaus karalystę laiko pabaigoje.

Žydų žmonės bus kaip ir daugelis žmonių, priverstų laukti iki tūkstantmečio Jėzaus Kristaus karalystės pabaigos ir antrojo prisikėlimo, kad tikėtų įeiti į dangaus karalystę.

 

Galutinio laikotarpio pabaigoje tik kai kurie mirę krikščionys bus prisikelti.

 

Ir kai gyvena krikščionys « Bažnyčia » bus pakeistas per akimirką ir taip padidinti iš mirtingojo gyvenimo į amžinąjį gyvenimą, aplenkiant mirusiųjų tiesiog Jėzaus Kristaus meilę.

 

Tai Jėzaus Kristaus pažadas, ir niekas negali abejoti Dievo, kuris atidavė savo gyvybę išpirktų mus iš mūsų nuodėmių Sūnaus žodį, ir tai leidžia mums patekti į Dievo karalystę, o ne nuopelnus, bet jo meilė.

 

Jūs pastebėsite, kad pasakiau, kad tik kai kurie krikščionys turės įtakos prisikėlimo ir ištrauka iš mirtingojo gyvenimo į amžinąjį gyvenimą be mirties.

 

Tie, kurie turės įtakos yra krikščionis, kurie gavo vandens krikštas (tik galiojantį krikštą), kurie paklausė Jėzų Kristų būtų jų gelbėtojas, kurie prašė Dievo atleidimo už visas nuodėmes ir PSO atgailauti ir nuoširdžiai atgailauti dėl savo nuodėmių.

 

Daugiau nei bet kada kiekvienas turi ištiesinti savo gyvenimą ir sekti Jėzaus Kristaus mokymą (meilė, atleidimas ir tikėjimas).

 

Tuo visų biblinių įspėjamuosius ženklus nuo Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo, kurie vyksta kiekvieną dieną su jėga ir galia žvilgsnio mes esame įsitikinę, kad šis sugrįžimas yra neišvengiamas.

 

Žinoma, mes esame paskutinė kartos prieš šią grįžimą, turime tikrumą nuo 1948 m . 24.34 val

Karta yra labai trumpa ir labai ilga, tačiau mes tikrai jaučiamės labai arti šios grąžos.

 

Nuo 2009 m. Sukurto mano tinklaraščio paskelbimo pareiškiu, kad šis grąžinimas gali įsikišti praėjusiais metais. Žinoma, to neįvyko.

 

Tačiau šiemet 2018 metai yra labai ypatingi, nes biblinės kartos laikas yra 70 metų, o 1948 m. + 70 = 2018.

 

Atsižvelgiant į visų 2018 m. Įvykdytų ir įvykdytų Biblijos požymių stiprumą, galią, periodiškumą ir plitimą, mes tikrai pasibaigsime Biblijos laikotarpio pabaigoje. ,

 

Tikimasi, kad 2018 m. Trimitų festivalis pamatys mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus grąžinimą už savo « Bažnyčios » pašalinimą.

 

Tada melstis, kad mūsų vardai nėra ištrinami iš gyvenimo knygos tiems, kurie nebuvo pašalintas « krikščionys ir kiti » eiti per Dievo rūstybės dieną, kad bus labai sunkus metas tiems, kurie nori grįžti į Jėzaus -Christ.

 

Šis laikotarpis bus labai sunkus, nes bažnyčia nebeegzistuoja žemėje. Tai bus danguje liudytojas Avinėlio santuoką, ji bus amžina sandora prieš Dievą, kad Jėzus Kristus įkurs su savo bažnyčios nariams.

 

Po Jėzaus Kristaus Bažnyčios pašalinimo pasaulis bus visiškai ir visiškai pristatytas į satanistų pajėgų fizinės grąžinimo Jėzaus Kristaus ant Alyvų kalno savo karaliavimo 1000 metų.

 

Mes jau matome visus egzistavimus ir islamizmo stiprybės augimą. Įsivaizduokite pasaulį be visų šių krikščionių bus pašalinti ir islamo, kad nebebus stabdys, su vis galingesni ir niokojančių nelaimių nuniokotose visuomenių ir tautų, kurie kenčia nuo skurdo ir nesaugumo.

 

Tai bus smurto taisyklė.

 

Taip, tai yra tikras, kad tiems, kurie turi tikėjimą ir kuris paprašė Jėzų Kristų vadovauti jų gyvenimai bus išgelbėtas, o visi kiti bus patirti Dievo rūstybė.

 

Visada atminkite šiuos Jėzaus Kristaus žodžius

« Aš esu būdas tiesa ir gyvenimas, niekas ne ateina pas tėvą tik per mane. « 

 

Atėjo laikas suvokti, kad mūsų gyvenimai staiga pasikeis drastiškai, nes vikšrai tampa drugeliu, kurį perimsime nuo gyvenimo iki gyvenimo amžinojo gyvenimo ir tai bus labai greitai.

Gali būti 2018 m. Rugsėjo 11 d.

Kviečiu jus žiūrėti šį vaizdo įrašą, kuriame paaiškinta 2018 m. Ypatybė.

 

Žemiau pateiktą nuorodą galite pamatyti žemės drebėjimų mastą

https://www.emsc-csem.org/#2w

Neseniai įvykę žemės drebėjimai visame pasaulyje (per pastaruosius 2 savaites)

 

Netrukus pamatysite

nugalėtojas


%d blogueurs aiment cette page :