PULMAD HELL

 

PULMAD HELL

Alates 23. september 2017 On 21. mai 2018

TUTVUSTUS

Arvestades tähtsust ja kiireloomulisust sisu selle raamatu ma otsustasin mitte teha toimetamine, avaldamine ja täiesti tasuta blogis.

Räägin seda rõhutatakse, et inimkond elu viimastel aastatel.

Me kõik näeme, et ebakindlus on muutunud igapäevase rahvahulgad kogu maailmas. Wars, vägivald, katastroofid, epideemiad, nälg, väärtuste kadumine, ebakindlus ja raskused pandud või kõik rahvad planeedil.

Bad asjaolude kogumi nad põhjustatud kõik need hädad? Ma rõhutada seda, mida on pimeduses südametunnistus nii, et igaüks mõistab, et põhjuslikkuse üldse eksisteerib nende turvalisuse probleeme.

Ole juba kindel, et elu inimkonna lülitub peagi mida. See on kindel ja näeme raamatu millised on põhjused ja tagajärjed ning millised on valikud inimkonnale.

Iga päev, mis möödub, meedia lubadus maailma unistused ja parema maailma aastaid. Aga me leiame, et elu toob meile ebakindlus ja igapäevane hädade.

Kutsun teid juurdepääsu ülejäänud raamatu läbi selle lingi, mis suunab teid õigele lehele blogi prantsuse. Saate tõlkida raamatu veebilehe tõlkija lehtedele Internet Explorer « Crome » või muul viisil.

https://victorpicarra.wordpress.com/2017/06/28/mariage-en-enfer/

 

Head lugemist,

võitja


%d blogueurs aiment cette page :