BEIGAS par Danielu pēdējās NEDĒĻAS vai beigās 2015. gada beigām, 2016

33e65322

.

Jēzus Kristus-in-slava

 

 

2015. gada 13. septembrī baznīca nedrīkst izņemt, un Jēzus Kristus neatgriezās uz Zemes vai 14. vai 15. 2015. gada septembrī!

 

Kas noticis!

 

Lai saprastu, pieņemsim analīzi beigu laiki paskaidrots manu iepriekšējo blog posts.

 

Par mums kristiešiem, pēdējā nedēļā Daniel ir septiņu gadu periods, kas beidzas beigās laiks, pēc kura Jēzus Kristus atgriezīsies uz Zemes, lai valdītu pār pasauli tūkstoš gadiem līdz Pastardiena.

 

Šajā pēdējā periodā septiņu gadu laikā cilvēce dzīvos likstas. Šīs bēdas būs ļoti grūti laiki, jo viņi redz sodu un dienu Dieva dusmām.

 

Šie sodi būs pakāpeniska, jo atgriešanās Jēzus Kristus būs kā sāpēm dzemdību un mēs zinām, ka sāpes ir un būs arvien spilgts līdz dzemdībām.

 

Mēs saprotam, ka beigās visgrūtāk mirkļi dzīves laikā « cilvēks » uz zemes būs gala dienās pirms atgriešanās Jēzus Kristus.

 

Manā iepriekšējā raksti man paskaidroja, ka beigu laiki sākās 14. maijā 1948.gada brīdī izveides Izraēlas valsts, jo visas sāpes sākās šajā datumā. Vēsture ir tur, lai atgādinātu mums, un pierādīt to.

 

Viens skatāmies pagātnē ar pārliecību ļauj mums, lai izceltu pasliktināšanās problēmas cilvēci no minētā datuma. Šīs problēmas, es arī minēju savā individuāliem blog posts.

 

Ņemiet vērā, ka pēdējā Bībeles nedēļā tika pravietots ar pravieša Daniel aptuveni 600 gadus pirms pirmās atnākšanu Jēzus Kristus, un, kā mēs jau esam redzējuši to reālu termiņu septiņi gadi jāaizpilda beigu laiku.

 

Es hipotēze, ka sāku 29. septembrī, 2008 ar akciju tirgus crash uz Wall Street.

 

Ir skaidrs, ka kopš šī datuma no 2008. gada 29. septembra pravietojumi un Bībeles brīdinājuma zīmes par atgriešanos pie zemes ar mūsu Kunga Jēzus Kristus piepildīsies ar daudz spēka, lieluma, intensitāti un ar lielu frekvenci.

 

Mēs redzam no šīm pazīmēm, ka globālās iznīcināšana kopš tā 2008. gada 29. septembra dienas, kad tas tika izveidots ar New York Stock Exchange cenu kritumam ar slaveno -777,77 ir pakāpeniski pasliktinājusies tieši tajā brīdī, žoga.   Es aicinu jūs lasīt grāmatu Pierre Jovanovic 777.

 

Ar vienkāršu skatāmies pagātnē mēs redzam, kā no šī datuma 29 septembrī, 2008 katastrofas un nelaimes no laika apstākļiem pasliktinājās tik neparasts katrā stūrī planētas.

 

Tāpat mēs nevaram ignorēt, ka pakāpeniski, jo tad pasaule cieš zaudējumus kristīgām vērtībām, straujajam ekstrēmismu, un sākumā īstu kara algoti ko islāmisti pret kristiešu tautām.

 

Šodien vēlu 2015 protams, ir skaidrs, ka kopš 29. septembra, 2008, septiņi gadi kopš tā laika, cilvēce dzīvo ļoti grūts laiks. Nedrošība, nabadzība, vardarbība un kari ir ikdienas daudz cilvēku.

 

Cilvēce dzīvo ļoti grūtus laikus, tostarp ASV un Eiropā.

 

Mēs varam arī ar skatāmies pagātnē, atrast, ka kopš 2012. gada pastāv reāls pastiprinājums visu krīzes, katastrofas, nelaimēm, vardarbību un konfliktiem, kas ir kļuvuši par pasaules karš daudzveidīgām.

 

Patiešām, kopš 2012. gada marta pasaule ir kara stāvoklī. Tas ir, izmantojot Austrumos un jo īpaši Sīrijā, ka armijas daudzās pasaules valstīs cīnās.

 

Ņemot vērā visus šos faktus, ir pazīmes un izpilde Bībeles pravietojumu, man bija izvirzījusi iespēju atgriezties Jēzus Kristus par 14 Skatīt 15 septembris, 2015.

 

Acīmredzot pēdējā nedēļā Daniēla ir sākusies 2008. gada 29. septembrī un bija labi pabeigt līdz 29. septembrim, 2015 …!

 

Tomēr mēs visi esam redzējuši 2015. gada beigām septembra, kas ir pretrunā ar manu analīzi, Jēzus Kristus nebija atgriezies, un tika noņemta nav viņa baznīca …!

 

Ka vilšanās starp visiem blogu lasītāji, es apzinos, un es saprotu, pat labāk, ka es piekrītu, ka vilšanos!

 

Protams, kā jūs jau zināt, es neesmu pravietis un nekad nav apgalvots, ir.

 

Tomēr pat bez pravieti, es varu teikt ar izturību, apņēmību un pārliecību, ka atgriešanās Jēzus Kristus tiešām ir ļoti tuvu.

 

Šis paziņojums ir saistīts ar sniegumu ar izturības, plašumu, intensitāti un biežumu visiem Bībeles pravietojumi un visas pazīmes atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Tie ir paveikts bez šaubām, ar spēku, apjomu un biežāk kopš 29. septembra, 2008.

 

Tad, kā katrs no jums, es sev jautāju, kā tas ir, ka Jēzus Kristus vēl nav atpakaļ uz Zemes, neskatoties sasniegšanu visām zīmēm un pareģojumiem, tostarp kara ar Austrumiem, ka visi iespējamība ir, ka karš Armagedona jāņem Jēzu Kristu viņa atgriešanos.

 

Es biju patiešām nepareizi? Acīmredzot vismaz šķietami jā! Tas arī būtu normāli, jo tikai Dievs zina dienu un stundu atgriešanās Jēzus Kristus!

 

Problēma mēs saskaramies, ja es tiešām esmu nepareizi, ir tas, ka visas nelaimes, ka mēs dzīvojam uz zemes visās jomās, nav nekas pie tiem, kas gaida mūs, jo mēs zinām, ka nelaimes un sāpes pasliktināsies atkal un atkal bezgalīgi līdz atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus!

 

Un tad mēs saprotam, ka mums ir reāla un nopietna problēma pirms mums.

 

Kā es jau paskaidrots maniem iepriekšējiem rakstiem, atgriešanās Jēzus Kristus var notikt katru dienu, jo pirmā pazīme, kas notika 14 maijs 1948 jo Dievs var saīsināt ciešanas un sāpes.

 

Par laiku beigām termiņš ir maksimālais ekspluatācijas laiks paaudzes dzimis 1948. gadā (14. maijā, 1948 būtni, jo mēs jau esam redzējuši, datumu pirmā pazīme beigu laikiem).

 

Tas mūs noved pie 2068 par maksimālo dzīve cilvēks ir 120 gadi Bībelē.

 

Bet, ņemot vērā intensitāti, spēku, apjomu un biežumu zīmju ievadīs sasniegumus un pravietojumus atgriešanās Jēzus Kristus, mums ir jāsaprot, ka šī atgriešanās ir nenovēršama.

 

Bet tad, ja es nemaldos, kāpēc kavēšanās …!

 

Pēc diskusijām un analīzi par situāciju, es var atrast skaidrojumu.

 

Piezīme: 

Mani pārdomas un analīze var arī palīdzēt sniegt paskaidrojumu uz ziņām par nolaupīšanas par 13. septembrī, 2015. iesniedza ar mūsu brālis Claude IGNERSKI.

Mūsu Brother Claude ir paveicis ievērojamu darbu, skaidrojot trīs darbi daudz beigu laiku. Es aicinu jūs visus, lai izlasītu.

Viņš cieta nepamatoti reālu lynching brāļi un māsas apsūdzot viņu par to viltus pravietis.

Un tomēr es domāju, ka viņš vēl bija daļēji tāpēc, ka, neraugoties uz nenoliedzams fakts, ka baznīca nav atdalīta 13. septembrī, 2015. gads, jo viņš bija plānots.

 

Ļaujiet manas domas, lai saprastu,

Ekonomiskā krīze, kas sākās 29. septembris 2008, šķiet, ir acīmredzami agrīnie Tribulations, ņemot vērā akciju tirgus crash Wall Street un pazīmju un pravietojumi beigu laikiem, kas sekoja piepildījumu.

 

Mēs zinām, šīs bēdas ir uz laiku no septiņiem gadiem, un ir sadalīta divās daļās trīsarpus katrā.

 

Pirmais jautājums, es sev jautāju:

Kāpēc Bībele saka divreiz trīsarpus?

Pieminēt vēlreiz, ka otrā daļa būs daudz grūtāk, nekā pirmā.

Tā bija vieglāk teikt, ka sāpes būs septiņi gadi progresīva …!

Tā kā nekas nav rakstīts par kaut ko Bībelē, tas precīzijas dual trīsarpus gadus, tāpēc ir iemesls būt tik minēts.

 

Pirmais pārdomas.

Trīs ar pusi gadus pēc 29. septembra, 2008. dod mums 2012. gada 29. martu un otro daļu trīsarpus laimīgais 29 septembris 2015.

 

No 29. septembra līdz 2015. gada datums var vienkārši būt termiņš, lai būtu daļa no Jēzus Kristus Baznīcas tiks noņemts.

 

Bet tie, kas bija ievēlēti palikt uz zemes, līdz dienai, nolaupīšanu, ko eņģeļi Jēzu Kristu.

 

Atcerieties, ka Bībele saka Daniel 12. pantā 11:

« No brīža, kad dienas upuris beigsies, kad tiks uzstādītas izpostīšanas negantību esam, 1,290 dienas būs caurlaide ».

 

Par 1290 dienas ir trīsarpus gadi jeb 42 mēneši otrās daļas ciešanām « lielajām ciešanām »

 

Dzejolis 12 mēs lasām:

« Svētīgs  ir tas, kas gaida un gūt panākumus 1335 dienas! « 

 

Es ticu, ka Jēzus Kristus ir brīvprātīgi atstājis ievēlētos locekļus savas baznīcas jāgaida (kā dzejā 12 Daniēla 12. nodaļā), uz Zemes, kas jāizdara, ka 1335 dienas.

 

Šis fakts, ja es nemaldos, divus mēnešus un 21 dienas vairāk, kas jāpievieno 29. 2015. septembris Tas mūs noved pie 20. decembra, 2015. atgriešanai Jēzum Kristum kā mēs gaidīts uz septembra mēneša 2015.

 

Fiziskā atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus būtu pirms izņemšanas daži no viņa draudzes tikt.

 

Mans otrais doma:

Kā jau teicu nedaudz agrāk tekstā, nekas nav rakstīts Bībelē par neko tāpēc, ja pēdējo septiņu gadu laikā ir sadalītas divās reizes trīs ar pusi, tad mums ir jāsaprot, ka var pastāvēt miris laiks starp diviem periodiem trīsarpus.

 

Tādā gadījumā pirmā daļa no trīsarpus gadiem plānoto beidzas 29. martā 2012. gadā, bet otrā spēle sākas nedaudz vēlāk.

 

Tādā gadījumā vairāki datumi var izvēlēties sākuma lielā nelaime.

 

No Daniēla 12. nodaļā dzejolis 11

1) Par atkāpšanos no pāvesta Benedikta XVI datums: 28. februāris 2013

: 2) iecelšanu Francisks datums marta 13, 2013

Es arī aizturēt trešo reizi:

Viens, kur pāvests François vada ceļu Krusta: Piektdiena, 29 gada marts2013. gadam.

 

Tādā gadījumā atgriešanās Jēzus Kristus varētu notikt gada otrajā pusē, 2016. un, iespējams, par godu svinības Roš Hašana 03. un 4. oktobrī, 2016.

 

Jēzus Kristus atgriešanās būtu pirms izņemšanas daži no viņa draudzes tikt.

 

Ja atgriešanās no Kunga Jēzus Kristus notiek vēlu 2015 vai 2016 vēlu, mēs varam novērtēt mūs ļoti laimīgs, jo lielums Dieva spriedumi būs mazāk grūti, ja atgriešanās tika aizkavēta tālāk laikā.

 

Un kā sāpēm, tad bēdas cilvēci, visticamāk nē, turpināsies un pasliktināsies, un atkal, līdz atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Ja Jēzus Kristus nav gaidāms, tad acīmredzot mēs cietīs daudz vairāk!

 

Tāpēc ir ļoti svarīgi, lūgties un lūdzieties atkal un atkal lūgt Dievu, lai saīsinātu mūsu ciešanas un sāpes, kas nodrošina ātru atgriešanos Zemes mūsu Kunga un karali, Jēzu Kristu viņa vienīgais dēls.

 

Par atbrīvošanu laiks ir tuvu, bet pirms tumšās dienas uz priekšu.

 

Tikai lūgšana, ticība un mīlestība palīdzēs mums caur pēdējā tumsu.

 

Uzglabāt labi apgaismotām liesmu mūsu ticību.

 

Skatīties un lūdzieties par ātru atgriešanos mūsu Kunga un Karaļa Jēzus Kristus un par Hi no mūsu dvēselēm.

 

Miers, mīlestība un prieks uz mājas cerības svētā dienā atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

Uzvarētājs


%d blogueurs aiment cette page :