İSA MESİH IN LOVE İMAN ALARM KUVVET

arbreciel

.

Allah dünya insanlığın yaratılışından bu yana adama açıkladı « Earth » bir hayat vardı ve o son kararın sonunda imha edilecek.

.

Tanrı peygamberleri ve ötesinde zaman ve sonunda ne olacağını biricik oğlu İsa Mesih herkes tarafından İncil dedi.

.

Süresi bittikten sonra, İsa Mesih fiziksel kıyamete kadar bin yıl boyunca hüküm için Dünya’ya dönecek ve daha sonra bazı kaydedilir ve yeni bir yeryüzünde sonsuza dek yaşayacak ve diğer cehenneme gidecek.

.

İnanılmaz görünse de, bekleyen iki bin yıl sonra, biz İncil kehanetleri ve Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü uyarı işaretleri zaten kendi yarı bütünlüğü içinde yapılır ve henüz yapılmış değil olanlar, olduğunu bulmak yerine getirilmektedir.

.

Bu ilk işaretleri tamamlanması May 14, 1948 İsrail Devleti’nin kurulmasıdır beri bir olgusal ve doğrulanabilir bir gerçekliktir.

.

Az 70 yıl o tarihten bu yana tüm İncil kehanetler ve İsa Mesih’in dönüşü alametleri yapmak.

.

Bu, tüm bu sahife ve İncil’den belirtiler gibi kısa bir süre içinde aynı anda gerçekleştirilebilir matematiksel olarak mümkün olduğu not edilmelidir.

.

Bu tamamen şans dışlar!

.

Eğer o gibi gözükebilir olası bir durumda imkansız hariç ne zaman en olası varsayım ama bir gerçeklik değildir.

.

Bu şans gibi kısa bir sürede başarı İncil kehanetlerinin bir çokluk (az 70 yıl) ve « Mesih » İsa Mesih’in dönüşünden bu yana binlerce yıl duyuran işaretler etkinleştirmek matematiksel olarak imkansız olduğu gibi

.

İsa Mesih’in yakın dönüşü bir gerçeklik değil, bir olası senaryo haline gelmiştir.

°

ob_ecc958_10241985

.

Bu nedenle İsa Mesih’in kesinlik yakın getiri konuşabilir.

.

Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü de bizim nesil ilgilidir.

.

Bu bir kesinlik ama herkes bunu görmezden ücretsizdir.

.

Ben 29 Eylül 2008 yılından beri İncil kehanetleri ve 14 Mayıs 1948 yılından bu yana yapılan işaretler, ve üstel artar çokluğu görünümünde yapılan kişisel analizi, …

.

(Tarih I peygamber Daniel ve Rabbimiz İsa Mesih’in fiziksel dönmeden önce son yedi yıldır özellikle başlangıç ​​tarihine göre duyuru geçen hafta başlangıç ​​tarihi olarak benim analizi seçtiniz)

.

… 14 ve 15 Eylül 2015 arasında Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü bulmak için bana Led.

İncil ve özellikle İncil’e öğretim için toplam açıdan bu:

.Matthieu 24 ayet 36

.

O gün ve hiç kimse bilmiyor saat, ne cennet melekler, ne de Oğul, ama yalnız Baba için.

.

Benim makaleyi okuyun

BELKİ İSA MESİH DÖNÜŞ 14 VEYA 15 Eylül 2015! Trompet şölen sırasında :

.

Kehanetleri ve alametlerinden bakışta, dünya haberleri Rabbimiz İsa Mesih’in istemi yakın getiri tüm alanlarında gücü ile onaylar.

.

Ne yazık ki, bin kere yazık ki, erkekler ve kadınlar pek; Özellikle gençler arasında, artık, çok daha az İsa Mesih Tanrı’ya inanıyorum!

.

Birçok şehvet ve zevk yapıyor kötülük düşkünlük, Bencil, kibirli ve böbürlenen oldu.

.

Diğer gruplar kardeşlerimizi ve onların yolları koymak herkese öldürmek için mücahitleri katıldı.

.

Biz sadece belli Apocalypse savaşı olduğunu görmek için Ortadoğu’da olup bitenlere bakmak « Armageddon Savaşı » Suriye’de Mart 2012 tarihinden itibaren başlamıştır gerekir.

.

Suriye’deki isyan bir yıl önce başladı unutulmamalıdır, ancak isyan için olabilir güçler mücadele dünyada Suriye birçok cihatçı içinde gelmesi ile Mart 2012 gerçek bir savaş aşamasına gitti Orta Doğu Cihad boyunca genelleştirilmiş tanıtılması.

.

14 ve 15 arasındaki yeryüzünde İsa Mesih’in dönüşü Eylül 2015 benim analizde, Apocalypse « Armageddon » Savaşı büyük sıkıntı başlangıcı olarak aynı anda başladı ve bu yüzden dönene kadar sürecek Dünya’ya döndükten sonra sona erecektir İsa Mesih.

.

Armageddon savaşı « Irak İslam Devleti ve Levant (EIIL) » Cihadçılar bu orduya karşı kırk devletlerin bu koalisyon ile yeni bir boyut almış gibi görünüyor

.

Biz de İsa Mesih’in dönüşü son ana kadar daha fazla acı ile doğum ağrıları gibi olması gerektiği gibi bu savaş olduğunu, hangi gün daha da alacak anlamak gerekir Kudüs’te Zeytin Dağı üzerinde getiri fizik.

.

Şu anda, İsrail, ve özellikle Kudüs, zaten bu savaşçıların EIIL tarafından terörist saldırıların konusudur!

.

İsa Mesih kilisenin kaldırılması ile devam etmelidir yeryüzünde fiziksel olarak dönmeden önce onun dönüşünden önce gerçekleşmesi gerekir Tanrı’nın gazabının gün katlanmak anlamına gelmez.

.

Ama hangilerinin kendinden geçme günü kilisenin bir parçası olacak!

Inanç Açıklama:

.

Sayısız Hristiyan olmayan dünyada olanlardır.

.

Ve sayısız Hıristiyanlar olanlar, arasında da gerçek inanç yaşadığı yer almayan ve Tanrı’nın buyruklarını ve İsa Mesih’in öğretisini takip etmeyin olanlardır.

.

Bu korkunç durum, gerçek anlamda küresel bir irtidat ile şiddetlenir.

.

Çok yakında İsa Mesih bir sürü O’nun kilise kaldırmak ve birçok dışlanır çünkü bu ciddi. Onlar İsa Mesih’in kilisede bir yer kazanmak için emin olsa da silinecektir.

.

Biz İsa Mesih, Tanrı’nın oğlu, istismar aşağılanmış şanti, işkence, aşağılanmış ve nihayet çarmıha, hakaret, vaaz onun üç yıl sonunda, orada iki bin yıl olduğunu anlamak gerekir.

.

O bizim kurtuluşumuz için ölüm ki onun acısını kabul çünkü Ama, İsa Mesih bizi terk etti asla asla!

.

Ve biz, benim sevgili kardeşlerim, ne kadar çoğumuz terk etmiş İsa Mesih kiliseyi terk!

.

İsa kilise inşa Peter istedi ve kilise « Tek ve bölünmez » o « Katolik Kilisesi » denir!

.

Aslında onun kilise bırakarak evlatlıktan reddetti bizim kardeşlerimizin çoğu henüz, Katolik kilisesi ve İsa Mesih’in yakın düşünme yapmamışlar.

.

Elbette bu kardeşlerimiz genellikle gerçek bir iman yaşadığı ve aslında bir muhalif kilisede, İsa Mesih aracılığıyla Tanrı’ya doğru yolu takip etmek ve ikna edilir.

.

Söylemek üzgünüm ama yanılıyorlar! İsa Mesih’in Kilisesi terk ettiği için « Katolik Kilisesi » onlar İsa Mesih bizim kurtuluşumuz için acı çekmiş terk!

.

İsa Mesih, o bizi terk etmez, o çarmıhta onun son nefesine kadar bizim için yaşadı.

.

Rabbimiz İsa Mesih günahlarımızın bağışlanması için tüm acıları kabul ve böylece bizi onun sevgi ile değil, bizim liyakat ile cennet krallığına girmek için izin verir.

.

Biz günah işlemek Yani, eğer biz hala af Tanrı sorarsanız bizim hayatımız eğer tevbe ve düzeltin eğer silinecektir kilisenin parçası olabilir.

.

İsa Mesih’i terk ve bilinçsizce biz İsa ve onun kiliseye verirken onun kilise « Katolik Kilisesi » terk Ama eğer yakında silinecektir.

.

Tabii ki pek çok onlar kaldırılması yararlı olacaktır Katolik Kilisesi’nin bir parçası olmadan inancı olan inanıyoruz anlıyorum.

.

Ben hepsini anlatmak, papazlar, rehberler, kilise ve Katolik Kilisesi dışındaki tüm kiliselerin diğer dini liderler muhalif rahipler de dahil olmak üzere, yanılıyorlar.

.

Bu, Mesih terk ettikten önermek için suç olacak, onun kilisesini terk ediyorum, bunlar kaydedilir ve onları takip edenler olacaktır.

.

Kutsal Katolik kilisenin dışına kurtuluş yoktur!

.

.

.

Bununla birlikte,

Biliyorum ve yıllardır Katolik Kilisesi tarafından yaşanan büyük sıkıntılar ve trajediler farkındayım. Bu vurguncular ve hatta pedophiles tarafından utanmadan insanlar tarafından, Lucifer havariler tarafından, Masonlar tarafından infiltre.

.

Biliyorum ve Vatikan açıkça deccal koltuk oldu farkında değilim.

.

Biliyorum ve İsa Mesih Vatikan, bir müze parçası haline gelmiştir farkındayım.

.

Biliyorum ve kilise modern yaşam adapte bütün yardımcıları için Vatikan tarafından dikte edilen bir irade, var olduğunun farkındayım, bu kiliselerde daha bastırılması çevirir günah, istiridye veya yazı kutsal su ve itiraflarda olmadan artık communions var.

.

Biliyorum ve onun ortasında işlenen pagan dinlerin ve hürmetsizlik varlık ile Katolik Kilisesi için utanç verici karşılaştırmalar farkındayım.

.

Papa ve önde gelenleri kadar Roma’daki Aziz Petrus Bazilikası, putperest namazı diğer dinlere mensup misafirler ile büyük gün katılmak.

.

Evet, biliyorum ve bizim Kutsal Katolik Kilisesi işkence, istismar hakaret aşağılanmış, ölüyor farkındayım, ve Rabbimiz İsa Mesih olduğu gibi o sonunda çarmıha olacağını mahcup.

.

Tabii ki tüm dinleri birleştirmek ve bütün dinlerin ortak dualar odalar yaratmak istiyor papalık katılmıyorum.

.

Tabii ki Katolik Kilisesi’nin yeni hümanizm değeri yapmak istiyor papalık katılmıyorum. Hafif bir fark vardır (Hümanizm Katolik Kilisesi ise her şeyin merkezinde olan Allah’tır, her şeyin merkezinde adam yerleştirir)!Eğer bulamıyorum!

.

Tabii ki 1960 yılında Fatima üçüncü sırrını ortaya çıkarmak için reddederek, Kutsal Bakire Meryem isteği itaat etmeyi reddetti Jean yirmi üç gelen başarılı anti-Papalar katılmıyorum.

.

Liste papalık ve Kutsal Katolik Kilisesi’nin gerçek üyeleri arasındaki tüm anlaşmazlıkları numaralandırmak uzun olacaktır.

.

« Onlar lejyon vardır ve, » Tüm anlaşmazlıklara rağmen İsa Mesih’in isteği Pierre tarafından oluşturulan orijinal kilise çünkü bizim kutsal Katolik Kilisesini terk etmemelidir.

.

Bizim Kutsal Katolik Kilisesi ahir Şehitler uğrar!

.

Biz onun saldırganların yüz Hıristiyanlar ve İsa’nın askerleri olarak bir görev var ve İsa Mesih bizi terk etmedi, çünkü pes etmeyin. O hayatını son nefesine kadar bizim için yaşadı.

.

İsa Mesih’in ve Tanrı’nın sevgisi Yani, geri En Kutsal Katolik Kilisesi’nin içine benim sevgili var. Bizim ev ve bizim aile.

.

Birlikte istiridye kutsal su için sormak ve onun hızlı dönüş için Rabbimize dua, zamanın ucunda rahiplerle tartışın.

.

Biz zamanın sonunda ve aniden bu dünya kilisenin coşku uyanacak bir elektrik kesintisi gibi!

.

Kaydedileceği için çok geç olacak!

.

Ben okumak veya 11 saat içinde işçilerin benzetmeyi yeniden okuması için davet ediyoruz.

.

.

11. saatte işçilerin mesel Link: Matthew Bölüm 20 1-13

http://www.lirelabible.net/LSG/html_5/Matthieu_4.htm

Bu benzetmeyi okuyarak anlaşılacağı gibi, henüz her küçük İsa Mesih ve yakında silinecektir onun kilise üyesi geliyor.

                                                           

  Mea Culpa

mea-cut

 

.

Nous vivons actuellement l’Apostasie de l’église et de la Foi, nombreux sont les Chrétiens qui ont quitté l’Eglise Catholique et encore plus nombreux sont ceux qui sont égarés sans Foi et sans église.

.

Bu bir gerçektir ve somut dünya. Ve bu dramatik!

.

Daha az kırk yıl nesil uzaklıkta Tanrı ve İsa Mesih’in İnanç düşmüş olanların büyük sayı.

.

Aynı zamanda Hıristiyan ya da Kutsal Katolik Kilisesi üyeleri olma şansı olmadı olanlardır az kırk yıldan nesil de.

.

Biz yaşlılar, biz büyük kardeş olarak rolümüzü yerine getirmemiş ve İnanç yol kenarında bizim genç kardeşlerimizi terk ettiler.

.

Tabii ki, özür sorumlu bireyler var gibi çoktur.

.

Ama gerçekler vardır ve onlar çok somut ve gerçek.

.

Bizim gençlik kilise tarafından çekici değildir ve hatta pek çok kim İsa Mesih’i bilmiyorum!

.

Ve bu, biz eski bizim suçumuz.

.

Olmayan tüm inananları çağırıyor

Ateistler

İsa Mesih’e gelmedi herkesi katılmak istiyorsanız En Kutsal Katolik Kilisesi sizi ağırlamaktan olacağını bilmek.

.

Kardeş ya da bir kız kardeşi tarafından, bir rahip tarafından suda vaftiz olsun,

.

Tüm günahları için af Tanrı sormak ve hayatında size rehberlik,

.

Tüm günahlarını ve kötü işlerin tövbe,

.

Hayatınızı düzeltin ve kişisel kurtarıcısı olmak, dua ile İsa Mesih’i sormak ve onun kiliseye hoş geldiniz.

.

İsa Mesih’in sevgi yoluyla Tanrı’ya götüren dar Aşk, Faith yolu ve tevazu bizimle yürümek gel.

.

Hristiyan olmak ve hala ve bizim Kutsal Annesi Katolik Kilisesi içinde niyetle ateşli tutmak için mütevazı ama gururlu ve onurlu olun.

.

Dikkatlice iyi yakında silinecektir çünkü İsa Mesih’in Kilisesi kalmak yaktı inancının alevlerden uzak tutun.

.

Sonsuzluk için hayat bulacaksınız İsa Mesih olduğunu.

.

Kutsal Katolik Kilisesi’nin bütün vicars çağrılması

.

Rahipler

.

Çok ciddiyetle, ben şok edici diğer dinlerle ittifak dahil uçuruma kilise açtı ve sayısız neden papalık ile maksimum mesafe almak bizim Kutsal Annesi Katolik Kilisesi tüm vicars sormak cehenneme Hıristiyanlar.

.

Kalbini izleyin ve bizim kardeşlerimize ve olmak isteyenler yine İsa Mesih’in yiğit ve ateşli asker olmaya, sana çok ihtiyacımız var.

.

Kilise ölüyor ve o hepinizi ihtiyacı var.

.

Matta 18 5.verset

Sana cennet ve yeryüzü geçişte kadar doğrusunu söyleyeyim, bütün tamamlanıncaya kadar, bu kanunun bir zerre veya bir zerre geçmemesi.

.

Bu, hızlı bir şekilde teşvik etmek esastır  sokakta ve hatta alışveriş merkezleri de dahil olmak üzere!  » «  Böylece Katolik Kilisesi ve organize kampanyaları vaftiz, yeni kardeşlerimize gibi birçok da kaydedilebilir.

.

Arzu ve kan vaftiz gibi, su vaftiz vaftiz, tüm vermek herkesin kabul edenler ve tanımak isteyenler Lucifer neden sadece küfür var .

.

Kutsal Katolik Kilisesi kendi değerlerini, dogma ve inanç yeniden keşfetmek gerekir.

.

Sen ve Kutsal Katolik Kilisesi’nin Vicars, İsa Mesih’in Azizler Askerler de uyanmak gerekir ve acil bir çalışma kayıp koyun sürüsü getirmek.

.

İsa yakında geliyor ve bize tüm hesapları soracaktır!

.

Eğer Rabbinin dönüş yanıt verdiğini?

.

Kardeşlerimize tüm çağrılar

Hazreti İsa

insanlık

Birlikte Rabbimizin, Master ve Kral İsa Mesih’in, Tanrı’nın tek oğlu öğretim hayat ve anlam vermek hareket etmelidir.

.

İsa Mesih’in dönüşü yakın gibi görünüyor ve yeni bir hayat insanlık için vaat ediyor.

.

İsa Mesih’in saltanatı tüm dünya üzerinde sevgi, barış ve refah bin yıl alacak, yakındır.

.

Ancak barış ve refah içinde sevgi ve mutluluk bu binyıl yaşamak için, biz İsa Mesih tarafından kaydedilmiş olması gerekir.

.

Bazı kaydedilir ve Kuzu’nun düğününe katılmak olarak silinecektir.

.

İsa Mesih kaldırdığı onun Kilisenin tüm üyeleri ile kuracak gerçek bir sonsuz antlaşma olacak.

.

Bazıları kaydedilir ancak ilk Kudüs’teki Zeytin Dağı’nda Rabbimiz İsa Mesih’in fiziksel iadesine, büyük sıkıntı son dönemini bakmalıdır

.

Onlar Lucifer havarilerin cezbeden karşı ve kaldırılmış değil Hıristiyanların zulmü hayatta gerekir.

Bağlantı

.

Uzakta uçuruma ve cehenneme sürüklüyor tüm sahte dinlerden alın.

.

Trajedileri ve Lucifer elçiler uğrar tüm saldırılara rağmen, sırt ya da En Kutsal Katolik Kilisesi gel.

.

Bizim Rabbimiz İsa Mesih’in ev ve bu nedenle de bizim ev çünkü Katolik Kilisesi savunmak gerekir.

.

Aynı zamanda hayatlarını düzeltmek ve dua ile İsa Mesih’i sormak, tüm yeni kardeşlerimize, su vaftiz Mesih’in gelip, Bağışlama ve tövbe için talebin, ev olacak hayatlarını rehberlik kurtarıcı ve Tanrı olmak.

.

Daha sonra Tanrı’nın Kutsal Ruhu almak ve İsa Mesih’in En Kutsal Kilisesi’nin bir üye olacak!

.

Zaman çok daha ciddi ve önemli hayal edebileceğiniz daha, İsa Mesih çok yakında geliyor ve onun dönüşünde o birleşik kilise bulunamadı veya onun tunik için kavga erkek ve kadın bulacaksınız.

.

İsa Mesih’i takip ve Tanrı’ya Hıristiyanların inanç ve hak ve doğru yolu, Aşk, Barış, Merhamet ve tevazu tutmak bütün bu tartışmaları içinde yer almazlar.

.

Biz zulümler özellikle Orta Doğu ve Afrika’da kardeşlerimizin karşı işlenen ediliyor her gün görüyoruz.

.

Biz cihatçı masum kurbanları da dahil olmak üzere tüm büyük sıkıntı şehitler için dua ediyorum.

.

Bu ahir zaman saati, çünkü dünya haberleri izleyin.

.

İsa yakında gelecek ve Dünya’ya dönmek olduğunu, o bize bütün hesaplarını soracaktır!

.
Matta bölüm 25 okumak daha iyi anlamak için.

Bağlantı

End of Days

.

Bizim çok ilginç ve Eşcinsellik Francis Papa’ya küçük bir ücret!

Eşcinsellik üzerine İspanyolca videolar

Biz Tanrı’nın tevbe istiğfar herkese, İsa Mesih’in kurban aracılığıyla, affeder ve hayatlarını düzeltmek tüm günahkarlar ve dikkat edilmelidir.

.

Tevbe etmezlerse Diğerleri, kilisenin bir parçası silinecektir olmayacaktır.

.

Bu bir kesinlik olduğunu, ama biz onları değerlendirilecektir olmamak üzere yargıç olmamalıdır.

.

Ancak biz İncil bunu yasaklıyor çünkü eşcinselliğin normal ve doğal bir cinsellik gibi kilise tarafından tanınan kabul edemez.

.

Açıkçası Kilisesi adına bizim Papa resmen doğal bir seks olarak eşcinselliği tanır.

.Agissant Ve Tanrı ve İsa Mesih’in okutulmasına karşı.

.

Bu yazıda küçük bir kelime denye.

 

Hepimiz günahkarlar vardır!

Yani günahların mahçup olmak istemiyorum. 

 

 

Pişmanlık ile başlayın ve işlediği tövbe.

.

Affedilmesi için Tanrı sormak ve hayatınızı düzeltin.

.

Eğer günaha düşmüş ise, o zaman kesinlikle tekrar ve tekrar geleceğim, kalk, ama önemli olan hayatını düzeltmek ve doğru yolda geri almak için, pişman, yükseltmek için!

.

Dayak asla itiraf yapın!

.

Sürece size günahlarından tövbe olarak sizi affetmesini istemek kadar Tanrı her zaman seninle olacak.

.

Biz Tanrı’ya götüren sevgi ve inanç dar yolda Mesih benim sevgili kardeşlerim yürüyün.

.

Ve düşme çoktur!

.

Biz yürümeyi öğrenirken yeni doğmuş bebekler gibidir.

.

Biz, bizim düşmeleri kabul kalk ve terk etmelidir.

.

Böylece, bizim hatalarımızdan, günahlarımızdan ve ayağa kalkmak ve yürümek ve sonra da Erkekler ve Kadınlar olmayı öğreniyorlar yenidoğan bizim hatalarımızdan öğrenerek Tanrı’nın çocukları olma.

.

Kötülük ve cezbeden uzaklaşın

Zihninizde nefret ve dargınlıklar kovmak,

Sevgi ve Barış Live

Ve Allah, sizin hayatınız boyunca size rehberlik edecek

Ona sorarsanız.

 

Ben nazik dünya çapında bu makaleyi dolaşımını ve tüm kişilerinize blog adresini iletişim, hepinizi, İsa Mesih benim sevgili kardeşlerim isteyin.

.

https://victorpicarra.wordpress.com/

.

Zaman geçiyor ve bizim Rabbimiz  kelime yaymak için her birimiz ihtiyacı« İsa Mesih yakında geliyor »

.

Bu link ile tüm blog girişlerini görebilirsiniz.

.

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

.

Barış, Sevgi ve Zeytin Dağından Rabbimiz ve Yüksek Lisans, İsa Mesih, bizim, için fiziksel karşılığında kalplerinde ve bazı kilise rapture beklentisiyle şömine ve diğerleri için Zevkler Tanrı’nın tek oğlu olan King.

Tanrı size rehberlik ve hepinizi korusun

Galip

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :