EEMALDAMINE KIRIKUST VÕIB ÖÖD LAPPAPÄEVAL – PÜHAPÄEVAL, SEPTEMBRIS 19. – 20. 2020.

Otsingu "BASILIQUE SAINT PAUL" tulemused

Püha Pauluse basiilika Roomas

 

Kümne aasta jooksul alates selle ajaveebi loomisest (2009. aastal) teavitan lugejaid, et Jeesus Kristus on peagi taas Maa peal oma 1000-aastase valitsemisaja jooksul, kuna ta lubas oma apostlitele enne, kui tõusta taevasse nelikümmend päeva pärast tema ülestõusmist.

Samuti teavitasin lugejat, et aja lõpp algas 14. mail 1948 pärast Iisraeli Riigi loomist, mis on aegade prohvetlik kell, ja et sellest kuupäevast alates on ühe põlvkonna kestel elavad inimesed näevad meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasitulekut Maa peal.

Põlvkond Piiblis on kolm kestust.

Esimene neist on 40 aastat vana, kuid seal oli see aeg juba ületatud,

Nii et 70-aastane põlvkond viis meid ikkagi 2018. aastasse ja leidsime ka, et Jeesus Kristus ei tulnud 2018. aastal tagasi.

Nüüd on meil 80-aastane põlvkond, keda on paar korda Piiblis tsiteeritud. Ja siin jõuame 2028. aastani.

Ma kasutasin ainult meie piibli ettekuulutusi, et leida umbkaudne kuupäev meie Issanda Jeesuse Kristuse Maale naasmiseks. Kahjuks lubasid minu uurimistööd ainult kahte asja.

Esimene on leida piibliaja lõpu alguskuupäev: 14. mai 1948. Selles seisus aitab see kuupäev meid teada karistuse algusest.

Teine on seotud esimese omaga, et pärast karistamist ei lõpetata enne meie Issanda hiilguse juurde naasmist. Pealegi kasvavad nad jätkuvalt sünnituse valu rütmis.

Mis paneb mind igal aastal teile ilmutama, et järgmine aasta saab olema halvem kui sellele eelnenud.

2020. aasta saab olema halvem kui 2019. aasta ja kui öelda halvem, peaksin ütlema, et kohutavalt halvem. Sest 2020 on eriline aasta. Valud peaksid olema kõigis punktides kohutavad. Ma ei ole jagaja ega nägija, nii et võin teile ainult öelda, et jätkame pimeduses.

Oleme alates 1948. aastast elanud Jumala karistusi. See ei ole kahtluse vari. Need kestavad kuni meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasitulekuni.

Kuigi ma pole ei jumaldaja ega nägija, leian, et kõigi meie vendade ja õdede kannatused on saatanaga seotud. Ta lööb ristiusu ja kogu maailma igast küljest jõuga ja raevu.

Viletsus ja ebakindlus islamismiga seotud õhkkonna ja hirmu õhkkonnas on paljude vendade ja õdede päevalehed, kes peavad samuti ilmastiku- ja kataklüsmidega seotud raskusi üha sagedamini silmitsi seisma, võimsad ja laastavad.

Jah, me elame mustanahalisi päevi ja elame jälle.

Miks lubab Jumal sellistel julmustel hüüda, kuna mõned inimesed loobuvad usust ja kirikust, mida nad negatiivselt kritiseerivad.

Soovin, et see artikkel tooks teile pisut rõõmu ja lootust, sest meie Issanda tagasituleku päev on tõesti väga lähedal.

Neile, kes jälgivad minu ajaveebi ja teid on palju kogu maailmas, isegi kui viimasel ajal märkasin külastatavuse olulist vähenemist, annan teile ühe oma uurimistöö, mida saab, kui ma ei andnud endale seda tõeline lootus kõigile neile, kes ootavad meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasituleku õnnelikku sündmust.

Kuna ma ei suutnud Piibli ettekuulutustes leida piisavalt täpsust lõpuaegade viimaste hetkede kohta, hakkasin neid otsima mittebiblikujulistes ettekuulutustes, kuid piisavalt usaldusväärseks, et neid arvesse võtta.

Seetõttu olen juba ennustuses öelnud, et õnnistatud Neitsi Maarja on valmistatud Lõuna-Prantsusmaal väikeses mägikülas Itaalia lähedal « la Salette » kahele noorele lapsele.

Selles ettekuulutuses räägib Õnnistatud Neitsi Maarja ühekordselt ainus kord oma ilmutustes lastele kõik 1864. aasta karistustestid, kui Jeesus Kristus Maale naasis. See on hämmastav, kuid kõik on olemas. Lõpuks puudus peaaegu kõigest element « meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasituleku aasta »  ja just ühes teises ennustuses salapäraselt ilmus « Paavstide ettekuulutus », et leidsin olulised elemendid, mis võimaldavad meil aru saada lõpuaegade viimased hetked enne meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasitulekut.

Need kaks ennustust, mis ilmuvad artikli videotes, kutsun teid üles neid uuesti ja uuesti vaatama, et tõepoolest sellesse süveneda, sest kõik on olemas.

Teage, et enne meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasitulekut peavad toimuma mõned olulised sündmused.

Esiteks kutsub Õnnis Neitsi esile paavsti, keda rünnati tema päevil « seetõttu Johannes Paulus II » ning et tema ega tema järeltulija ei näe Jumala kiriku võidukäiku « Jeesuse Kristuse valitsemisaega Maa. Nii et Jeesus Kristus tuleb tagasi paavst Franciscuse valitsemisajal, kuid see tähendab ka, et kuni paavst Benedictus XVI on elus, ei ole Jeesust Kristust tagasi .

Kuid ka Õnnetud Neitsi ütleb, et enne Jeesuse Kristuse tagasitulekut on kirik varjutatud ja tema antud hetke üksikasjad vastavad meie elatud aegadele. Tõesti, ma kutsun teid üles vaatama videot, mille peal saate olla, kui kinnitan, et nii õnnistatud Neitsi Maarja selgitused karjuvad tõde, et me elame.

Video vaatamisel pidage meeles kõige rohkem seda, et me kõik oleme patused ja kõik soovime Jeesuse Kristuse andestust, kuid ka Jeesus Kristus soovib, et me kahetseksime oma vigu ja sirgustaksime oma elu.

Kuni Jeesuse Kristuse tagasitulekuni on Maa pimeduses, jätkavad sõjad, kannatused, vägivald, katastroofid uskumatu jõu ja vägivallaga kõiki Maa rahvaid, eriti aga kristlust.

Oluline on üksteist aidata ja palvetada, sest päevad ja ööd on väga rasked. Kuid kõigis nendes vältimatutes ebaõnnestumistes on lootust kõigile meie vendadele ja õdedele ning kõigile neile, kes tulevad Jeesuse Kristuse juurde.

Paavsti ettekuulutuse kohaselt on paavst Franciscus viimane paavst ja igal juhul paavstluse lõpp, mida ennustatakse aastaks 2027.

Õnnistatud Neitsi Maarja juurest teame, et Franciscus on viimane paavst ja et ta näeb Jumala kiriku võidukäiku.

Selle Püha 18946. aasta prohvetikuulutuse Püha Püha Neitsi Maarja juurest teame, et kirik varjutatakse aegsasti enne Jeesuse Kristuse tagasitulekut ja et kui kirik kaob, siis jutlustavad prohvetid Henoch ja Eelija. Jumala armastus ja Jeesuse Kristuse tagasitulek tema valitsemisajaks 1000 aastat. Kuid enne neid kahte prohvetit kuulutavad kõik sentinellid, viimase aja apostlid, Jumala Sõna ja Jeesuse Kristuse tagasitulekut.

See on natuke minu tasemel see, mida olen kümme aastat teinud. Nende kümne aasta jooksul olin veendunud, et kiriku ülestõstmine toimub vahetult enne meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasitulekut. Aga kui ma eksin, siis võib-olla on see aastal 2020, seitse aastat (nii prohvet Taanieli ennustatud seitsmenda nädala alguses) enne meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasitulekut, mis toimub kirik.

Ma ei tea, mis ajal aastas inimröövid toimuvad, ehkki kaldun pisut laupäeva ööl pühapäeval 19. septembrist 20 kuni 2020. aastani toimuvale pasunafestivalile . Hobuste festival sel aastal juudi rahva ja kristlaste Issanda kahel päeval.

 

Jumal õnnistagu sind ja juhendaks sind neis pimedustes, kuni sa pääsed.

Ärge unustage neid videoid mitu korda vaadata, et neist täielikult aru saada.

võitja

 

 

Neitsi Maarja tõeline sõnum Salettele (19. september 1846)

 

 

Paavstide ennustus | Dokumentaalfilm 2016

 

 

Püha Pauluse lugu seinte taga

Tuleb märkida, et paavst Franciscus hõivab viimast vaba kohta!

 

Loend 265 paavstist Peetrist Benedictus XVI-ni

http://perso.numericable.com/gabriel.floricich/saint-ouen/pages/y-lista_papas.html

 

võitja


%d blogueurs aiment cette page :