KĀZAS ellē

 

KĀZAS ellē

No 23. septembra līdz 2017. gada 21. maijā, 2018

PREZENTĀCIJA

Ņemot vērā, cik svarīgi un steidzamību satura šīs grāmatas es nolēmu nevis darīt rediģēšanu, publicēšanu, un pilnīgi bez maksas blogā.

Es risinās tā uzsver, ka cilvēce dzīvo pēdējos gados.

Mēs visi varam redzēt, ka nedrošība ir kļuvusi par ikdienas ļaudis visā pasaulē. Kari, vardarbība, katastrofas, epidēmijas, bads, no vērtības, nedrošību un grūtībām, kas uzlikti vai visām tautām planētas zaudējumu.

Bad apstākļu kopums ir tie izraisa visus šos nelaimēm? Es izcelt to, kas ir tumsībā sirdsapziņas tā, ka visi saprot, ka cēloņsakarības eksistē visām šīm drošības problēmām.

Esiet jau pārliecināti, ka dzīve cilvēces pārslēgties ļoti drīz ko. Tā ir pārliecība, un mēs redzēsim grāmatā kādi ir iemesli un sekas, kā arī to, kas ir pieejami, lai cilvēcei iespējas.

Katru dienu, kas iet, mediju solījums pasaulē sapņu un labāku pasauli, lai gados. Bet mēs redzam, ka dzīve dod mums nedrošību un ikdienas ciešanām.

Es aicinu jūs, lai piekļūtu pārējiem grāmatas caur šo saiti, kas vadīs jūs uz pareizā lapā blog franču valodā. Varat tulkot grāmatas tīmekļa lapu ar tulkotāju lapām jūsu Internet Explorer « crome » vai kā citādi.

https://victorpicarra.wordpress.com/2017/06/28/mariage-en-enfer/

 

Patīkamu lasīšanu,

uzvarētājs


%d blogueurs aiment cette page :