Eylül veya Ekim 2016 İsa Mesih’in DÖNÜŞ

 

Tanrı-baba-çocuk-isa-ve-güvercin-copy-1

 

İsa Mesih’in dönüşü konusunu ele almadan önce, Hıristiyanlığın bazı temel hatırlatarak, özellikle son zamanlarda inancı yaşamak için değer.

 

AHİR İÇİN HIRİSTİYANLAR BE

 

 

İlk Hıristiyan Tanrı her şeyin yaratıcısı olduğunu ve bu nedenle de biz Tanrı’nın bir yaratılış olduğunu anlamak için olacak.

Aynı zamanda Tanrı özgür ve Tanrı’nın « Hayat » bize verdiği bu harika bir hediye kullanmak nasıl kendimizi karar böylece özgür irade ile donatılmış bizi yaratan anlaşılmaktadır.

 

Daha iyi Tanrı’yı ​​ve insanın yaratılışı anlamak için, sana davet benim kitap okumak : « Karanlığın Dönüşü Vaiz Kralı ışık geliyor » kitap hakkında makaleye bakın – Kralın Dönüşü Vaiz Kitabı

 

Onun sonsuz merhametine Allah hepimizi bu değerli « hayat » verdi ne yazık ki çok az gerçek değeri üzerinden takdir. Hayat karşılığında bizden bir şey talep etmeksizin Allah tarafından bize verildi. Bu bir hediye. Ama hayat kaçınılmaz sona bir gün olduğunu.

 

Bazıları için, ne yazık ki, bu da kaygısızca yüz yıl veya daha fazla ulaşmak başkaları için hayatın durur genç yaşta, değil.

 

Ve sonra, sadece bedenin ölüm anında sonra, ruh onun yaratıcısı önce görünür.

 

Biz o zaman Tanrı’nın yaratma ve bu nedenle ölüm anında ruhun son yargı anda doğrudan geldiğinde anlamak gerekir.

 

Bu deneme sırasında üç seçenek ruhlara sonra kullanılabilir.

 

yaşam sapıklığı kim vardı bazı cehennemde sonsuza geçirmek mahkum edilecektir.

 

büyük çoğunluğu saf, ne de sapık, ne bir hayatı vardı « Sıcak » yine de cehennemde sonsuza harcamak gidin.

 

onların örnek hayatlarını cehennemde sonsuza harcamak rağmen saygı ve doğruluk ile sağlıklı bir yaşam lider olanlar da gidecek.

 

Bir Hıristiyan olmanın tüm ruhlar cehennemde sonsuza geçirmek için doğumda mahkum olduğunu anlamaktır. Bu bir kesinlik olduğunu!

 

Ve ben hiçbir şey cehennem hayatları boyunca işlenen fiillerden dayalı diğerlerine göre biraz daha az acı olacak eğer dememi sağlar.

 

Hiçbir kirli şey cennet krallığı girebilir ve biz yeryüzünde ölümlü hayatımızın sonunda ilk günah tüm taşıyıcıları, bu yüzden biz bütün cehennemde ebedi hayatı geçirmek mahkum edilir.

 

olacak cehennem kimse tam bilmiyor, ancak, Enoch kitabında biz orada cennette yerler veya sonsuza dek Tanrı’ya itaatsizlik olan tüm kreasyonlarını kilitli olduğunu belirterek, genel bir bakış var. İsa Cehennemin konuştu Gehenna çağrıştırıyor (ama hiçbir şey İncil tam olarak ne cehennem diyor) Ben de bu yazımda cehennem olabileceğini öne sürülmüştür: GOD ANLAMAK İÇİN ANLAYIŞ CEHENNEM ,

 

Bu Cehennem sonsuz yaşam Tanrı’nın sevgisinin dışında bulunan bir yer olduğunu korkulan olmaktır. Ama kontrol ve onun meleklerin gözetiminde devam etmektedir. (Enoch Kitabı bakınız)https://victorpicarra.wordpress.com/le-livre-dhenoc/

 

Bir Hıristiyan olmanın İsa’nın sadece Aşk Adem ve Havva’nın itaatsizlik beri insanlığın Tanrı tarafından planlanan bu cehennemi sonsuzluk kaderini kaçmak için umut sağlayacak ki anlamaktır.

 

gereken bir Hıristiyan bir günahkar tanımak ve İsa Mesih, bu cehennemi kaderin aşk kurtarılmak için kabul olmaktır.

 

Bir Hıristiyan olmak sevgi, barış, sevgi, şefkat ve tevazu içinde İsa’nın öğretisine göre kabul ve yaşamaktır.

 

Olmak bir Hıristiyan, suda Ruh vaftiz ediliyor ve yeniden doğmak.

 

su vaftiz biz günahlarımızdan tövbe ve onun sevgi ve O çarmıhta bizim için döken kan kabul ederek kaydedilecek İsa Mesih geliyor.

 

ruhun vaftiz aracılığıyla bizim hayatımızı yönlendirmek için Tanrı sormak. su vaftiz aldıktan sonra Hıristiyan rehberlik ve hayatını yönetmek için Tanrı sormak için dua kişisel bir yaklaşım yapmak gerekir.

 

Yani vücudun arzuları ama Ruh’un olanlar tarafından artık hayatta yürüyün. Bu Ruh’un vaftiz olduğunu.

 

Böylece sevgi, barış, sevgi, şefkat ve tevazu bizim hayatımızı takip eden dünyevi yaşamda yeniden doğarlar. Ama şevk onun emirlerini gözlemleyerek ve yardım isteyenler yardımcı Tanrı’ya hizmet, İsa’nın öğretisini takip etmek. günahlarından ve kötü işlerin inat için aldığı bir neden olmamalıdır getirmek Dikkat yardımcı olur. Ne İsa’nın öğretisini inkar size yol gösterir.

 

Bir yardım yaptığınızda bu yardımın kullanımından sorumlu olurlar.

 

Böylece uyuşturucu bağımlısı para vererek gerçeği ya da bir sarhoş size bir iyilik gözden düşünüyorum izin vermez. O para isterse ona ekmek sunuyoruz. Ayrıca size yol olmamalıdır dilenmek çocukları kullanan kişilere para vererek gerçeği bir iyilik incelerken inanmak. Sen çocuklara bu kötüye sorumlu olurlar.

 

Yeryüzünde hayatımızın sonra Hıristiyan yargı için Tanrı’nın önünde görünür. Ve İsa Mesih’in sevgi ile, o cehenneme gitmiyor.

 

Hıristiyan hayatının eserleri iyi olsaydı, o cennet krallığı gidecek, yargılanır. Hayatının eserleri yeterince iyi değildi, bu Kingdom of Heaven girmeden önce araf geçecek. Hayatının eserleri kötü olsaydı ama o bir Hıristiyan oldu bile cehenneme gidecek.

 

iki bin yıl boyunca bu böyledir.

 

Ama biz zamanın sonunda ve işler biraz değişir.

 

Ne değişir zamanın sonunda İsa son kararın insanlığı ayıracak bin yıldır orada saltanatı Dünya’ya dönmek zorunda olmasıdır.

 

Ve iyi Hıristiyanlar biz çok yakında olacak umuduyla İsa Mesih’in dönüşünü bekliyor.

 

yeryüzünde İsa’nın saltanatı sonsuzluğun bir foretaste, biz daha uzun yaşayacak olacak, ama yine de bir sonsuz yaşam kalmadan önce ölüm geçecek.

 

Kötülük bin yıl boyunca yeryüzüne sürgün edilecektir. Biz Sevgi ve Barış Allah’ın hükümdarlığı altında yaşayacak.

 

Ama, orada bir ama olduğunu ve önemli olduğu için. olduğunu İsa Mesih’in dönüş doğum ağrıları gibi olmalıdır.

 

üzerinde Yani İsa’nın dönüşü yakın ve uzun ömürlü insanlık için zordur.

 

Hepimiz Eylül 2008, özellikle 29 yılından bu yana, yıllar geçtikçe görüyoruz ve en zor zamanlarda her düzeyde olabilir. Benim makalesine bakın: ON EARTH İsa Mesih’in İADE SON ÜÇ BELİRTİLERİNİ!

 

Toprak  : depremler, volkanik patlamalar, fırtına, şiddetli yağışlar, kasırgalar, yangınlar, iklim değişikliği, heyelanlar, bilinmeyen sağır gürültü ve toprak büyük yarıklar yaratmak çöker.

 

Cennet: göktaşı düşüyor, güneş patlamaları, Nibiru, güneş sistemi gezegenlerinin ısınma, UFO dönüşünü duyurdu.

 

Yaban Hayatı : hayvancılık, yabani hayvanların ve kuşların ve balıkların her yıl milyonlarca Ölü açıklanamayan.

 

İnsanlık  : Ruin, salgın hastalıklar, değerler, Exodus, Şiddet, Savaşları ve savaş haberleri kaybı.

 

Kilise  : Apostasy en üst düzeyde görünür. Papa Tanrı’ya yolları gibi bütün dinleri kabul ederek İsa’nın öğretisini reddetti etti. Böylece, İsa’nın çok kelimeleri unutmadan ben yolu gerçek ve yaşam Ben’im « ; kimse Baba’ya ama bana göre geliyor! « 

 

İsa’nın bu sözleri güçlü ve tartışmalara kendilerini ödünç yok.

 

Bilinmeyen sağır edici sesler Kıyamet Trumpets olarak yorumlanabilir.Https://youtu.be/mTOQvDzihTU

 

Bütün bu olaylar bu kadar büyük beden ortaya çıkar ve bitiş saatlerini ve İsa Mesih’in dönüşünü duyurmak İncil’de kehanetinde bulundu.

 

Her şey insanlığı uyandırmak için Allah tarafından yapılır, ama ne yazık ki çok az sayıda yaşadığımız özel zamanlarda farkında gibi görünüyor.

 

Erkekler bunun yerine kendi ruhlarının kurtuluşu için Allah’a dua ayın sonunu kapanacak nasıl Hıristiyanlar arasında bile, bir sonraki hafta sonu yapmak ya da ne hakkında daha fazla bilgi düşünüyorum.

 

Ancak tüm sorunlar ve felaketler hangi aracılığıyla insanlığın kötüleşecek ve hatta Rab İsa Mesih’in kadar.

 

Korkunç anlar King of Kings İsa Mesih dönmeden önce bizi bekliyor.

 

Biz döndükten önceki son anları zor olacağını çıkarım biliyorum.

 

Her zamankinden daha çok, biz dua etmeliyiz ve her gün tekrar tekrar dua.

 

Biz her seferinde onun yardım Tanrı’ya teşekkür ve özellikle bu zor zamanlarda ve kıyamet de, rehberlik ve varlığımızın her anında bizi korumak için Tanrı’ya dua etmeliyiz.

 

Bir Hıristiyan olmanın İsa Mesih’in sevgisi cehennemden bizi kurtarmak için Tanrı tarafından sunulan eli olduğunu anlamaktır.

 

Onun sevgi ile cehennem ruhumuzu kaydetmeye ek olarak İsa da yeryüzüne onun fiziksel dönmeden önce bize bir dizi tasarruf edecek.

 

kaydedilir ve İsa Mesih’in Kilisesi oluşturacak olanlar, onlar bir ışık beden olacak bir anlık hissediyorum dönüşecek. Onlar cennette silinecektir ve ölümü olmayan ebedi yaşama dünyevi hayatın doğrudan erişecek.

 

onlar hayatta olsaydı ölen ve kimin olanlar kaçırıldı. ışık vücutta dirilecek ve aynı zamanda kendi yaşam sırasında kaydedilmiş olan kişilerle cennette kaldırılacaktır.

 

Birlikte onun kilise kurdu ile İsa Mesih’i yapacak sonsuz bir antlaşma olacak Kuzu’nun evlilik katılmak.

 

Allah elbette bizi uyandırmaya çalışıyor ise çoğunluk kaydedilebilir ve çok iyi silinecektir İsa Mesih Kilisesi’nin parçası olabilir olmasıdır.

 

İsa ve Tanrı adamı seviyorum!

 

Ama adam o sonsuz yaşama geçirmek isteyen?

 

bitiş saatleri saçma olduğunu bir an için sanmıyorum, deliller çoktur, zamanın sonu gerçekten çalışıyor ve hiçbir şey onu durdurur.

 

İsa kapıda olduğunu ve umut günahlarımız, bizim kötülüklerine, hatalarımızdan, hatalarımızın ve pis düşünceler tövbe, kaydedilecek zamanıdır.

 

İLERLEME İsa’nın RETURN LEVHALARI

 

 

 

işaretler ilerleme ışığında İsa Mesih’in geri dönmeden önce son streç gerçekten.

 

 

Ben yazımda açıklandığı ON EARTH İsa Mesih’in İADE SON ÜÇ BELİRTİLERİNİ! İsa Mesih’in geri dönmeden önce üç işaret edildi.

 

Anti-İsa 01) açıklanması

02) Kudüs’teki tapınağın üçüncü yeniden

03) Bir küresel çatışma dönüşünde İsa Mesih tarafından kabul edilmesi

 

İlk işaret « anti-Christ » biz çeşitli düzeylerde olduğunu anlamak gerekir.

 

İlk kilisenin içinde, Deccal Lateran anlaşmalar beri tüm ardışık kralları papa oluşur.

 

Son papa « François » Kuzunun kisvesi altında cehenneme izleyin Hıristiyanları yol açan bir kurt olduğunu bu Deccal’i kişiselleştirir. Benim makalesine bakın: KATOLİK KİLİSESİ ÖLÜMÜ RESMİ TABLOSU

 

Papa malachi kehanetine göre, Franciscus son papa olduğunu. Kim Roma imha ve İsa Mesih’in geri dönmeden önce sıkıntı sırasında kilise açtı kehanet « Peter Roman », adlandırılmıştır.

 

Roma imha mutlaka büyük bir depremle Roma kentinin yok, ancak yeni Roma olarak Avrupa’nın çöküşü anlamına gelmez « Kıyamet kitabın Bölüm XII sekizinci kralı. » ve bu nedenle, Deccal sistemi.

 

Biz Apocalypse kitabından ve peygamber Daniel, 42 ay, son büyük sıkıntı biliyorum.

 

Franciscus 13 Mart 2013 seçildi olarak belki muhtemelen trompet şölen sırasında Eylül ya da Ekim 2016 yılında Dünya’ya Mesih’in dönüşü, görmek gerekir.

 

Benim makalesine bakın: DANIEL SON END 2015 VEYA 2016 SON HAFTA SONU

 

Anti-Christ ayrıca iki hayvan şeytani üçleme ve amacı Hıristiyanlar zulüm ve cehennem yoluna doğrudan onlara rehberlik olan sahte peygamber şeklidir.

 

Biz kolayca son Papalar Kıyamet Bölüm 17 Kitabı’nda anlatılan canavar olduğunu anlayabiliriz.

 

Bazı aleyhine Franciscus sahte peygamber görüyoruz. Şahsen ben Franciscus denizin iki hayvanların biri, birçok eski Papa hala hayatta olduğunu, eski Papa Benedict XVI olan dabbe’tül arz olduğuna inanıyoruz. sahte peygamber gelince ben kimin takipçileri Hıristiyanlar zulüm sadece biri, biliyorum.

 

Bu denir ki « Muhammed » 632 ölü olsa İslamcıları ve mücahitleri hizmet sahte bir din doğurdu.

 

02) Kudüs’teki tapınağın üçüncü yeniden

Bu yeniden Yahudi halkının gerçek bir arzu olmakla birlikte, Tanrı sahte peygamber sahte din cami « Aksa » yakın tapınağın yeniden izin vermez.

 

Yeni tapınak İsa tapınak gökten inecektir olacak « Göksel Kudüs »

 

03) Bir küresel çatışma dönüşünde İsa Mesih tarafından kabul edilmesi

Bu İsa Mesih’in geri dönmeden önce sadece ve son streç.

 

Biz iktidarda bu zaten küreselleşmiş bir çatışma ve kazanımların ölçeğini görmek ve her gün ölçek 2012. yılından bu yana savaş başladı olduğu açıktır.

 

Onun dönüşünde İsa Mesih’i alacak bu çatışmadır.

 

Şubat ayında ve ne medyada ilan edilir güven uzaktır. Türkiye ve Suudi Arabistan Suriye’ye karşı savaşa gitmek istiyorum. Ruslar ve İran karşı ve Suriye’ye gelirse bu yeni tabut muharip bir geri dönüş söz veriyorum.

 

Ekonomik alanda Afrika ve Suriye’de ABD ve müttefiklerine karşı savaşın kendi yürütülmesi için Çin. zorla Doğu’daki askeri müdahale için, askeri strateji ile sadece bir zaman meselesidir. Açıkçası Çin Rus kuvvetlerinin desteğiyle müdahale edecek.

 

İsa Mesih bu savaşı durdurmalıyız İncil’e göre İsrail’de Megiddo ovalarında oldu .

 

Suriye ve İsrail mevcut savaşlar taşma saldırıya olacak bu nedenle zaman.Sonra sesleri ve gözyaşları olacak ama İsa gelmek ve kaydedilir çok geç olacak. Bu İsa’nın dönüşü ile yerine getirilecektir ahir zaman sonucu olacaktır çünkü.

 

Ve bunun Eylül veya Ekim 2016 ayı için, bu işaretlerin analizinde olması mümkündür.

 

Bu yıl 2016 biz zaten 2015 daha kötü olacak biliyorum Ve Mesih bu yıl 2016 değil önümüzdeki olması halinde, biz korkunç bir şey beklemesin.Böyle bir ekonomik çöküş olarak değil, aynı zamanda büyük boyutlarda afetlere karşı.

 

Ben peygamber değilim, kendimi yeterince tekrar asla ve zaten Rabbimiz İsa Mesih’in dönüş için kısa bir süre hedef defalarca aldattı.Muhafazakarlar tarafından yaklaşık yanlış değilim yıl işaretler yılın şiddetlenmesi .

 

Ben İsa Mesih’in dönüşü duyurusu hakkında çok yanlış buyum, ben daha dikkatli olmak istiyorum ve unutmayın, İsa bir hırsız gibi geleceğini ve bu nedenle hiç kimse onun dönüşü olacak tam olarak ne zaman bilir.

 

Yanı sıra ben işaretleri benim analizine göre, Eylül veya Ekim ayı döndükten bu yıl bekliyor, ama İsa öne çıkıyor ve onun dönmeden önce her zaman onun kilisesini alabilir söylemeliyim olarak.

 

Ben de bu dönüş sonra olmak ve 2017 ya da zamanı geldiğinde ben açıklayacağım ibretler vardır bunun için 2018 yılında müdahale olduğunu söylemek gerekir.

 

Yani, emin olun dua ve er onu dönecektir ve daha az ağrı insanlık için aydınlık olacaktır, çünkü İsa Mesih’in yakın dönüş umuyoruz.

 

2016 yılında, bu yıl zor olsa da insanlık bize Hıristiyanlar için İsa Mesih bize sonsuz yaşam kitabında kayıtlı tutar umut, tövbe ve dua yıl için.

 

Tövbe ve cehennemde sonsuza harcamak istemiyorsanız birçok Mesih geliyor.

 

Bu yazı anda her hala kaydedilebilir. Tanrı size özgür irade verdi ve bu doğru yol almaya zamanıdır.

 

Bir rahip, bir papaz ya da bir Hıristiyan su vaftiz sorarak İsa Mesih’e gelin ve sonra size yardım etmek için Tanrı’nın Kutsal Ruh’un koruma elde etmek ve tekrar tekrar dua, sizi korumak ve adımlarınızı rehberlik karanlığın ahir zaman kalın.

 

bazı Kilisesi kaldırılması ve bizim de Rabbimiz, Kral İsa Mesih’in Kudüs’te Zeytin Dağı’nın getiri, Tanrı’nın tek oğlu beklentisiyle kalplerinde ve evlerde Sevgi, Barış ve Zevkler insanlık kıyamet ayıran bin yıl boyunca dünyanın King of Kings saltanatının için.

 

Ben makaleleri okumaya davet ediyorum:

İSA MESİH YAVAŞ GELMEK EĞER, KİLİSE Bir GENERATION DAHA AZ içinde kaybolur!

 

DANIEL SON END 2015 VEYA 2016 SON HAFTA SONU

 

Zaman Namaz için olduğu gibi ben dua etmeye davet:

 

DUALARI Bizim Baba ve Hail Mary

galip


%d blogueurs aiment cette page :