Koncom minulého týždňa Daniel alebo na konci 2015 END 2016

33e65322

,

Ježiš Kristus-in-sláva

 

 

Dňa 13. septembra 2015 bol kostol neboli odstránené a Ježiš Kristus ani vrátiť na Zem alebo na 14 alebo 15. septembra 2015!

 

Čo sa stalo!

 

Aby sme pochopili, poďme sa analýzu na konci časov vysvetlené v mojich predchádzajúcich príspevkoch.

 

Pre nás kresťanov, minulý týždeň Daniela je sedemročné obdobie, ktoré sa končí na konci doby, po ktorej Ježiš Kristus sa vráti na Zem vládnuť svetu po tisíc rokov až do súdneho dňa.

 

Počas tohto posledného obdobia siedmich rokov ľudstvo bude žiť strasti.Tieto trápenia bude veľmi ťažké časy, pretože vidí trest a deň Božieho hnevu.

 

Tieto tresty bude postupné, pretože návrat Ježiša Krista, bude ako v bolestiach pôrodu, a my vieme, že bolesti sú a budú stále živý až do pôrodu.

 

Chápeme, že na konci bude najťažšie momenty životného cyklu « muža » na zemi byť posledné dni viedli návrat Ježiša Krista.

 

V mojich predchádzajúcich článkoch som vysvetlil, že na konci časov začal 14. mája 1948 v čase vzniku štátu Izrael, pretože všetky bolesti začali k tomuto dátumu. História je tu, aby nám pripomenul, a dokázať to.

 

Jeden pohľad na minulosť s istotou nám umožňuje zvýrazniť zhoršenie problémov ľudstva od tohto dátumu. Tieto problémy, som sa tiež zmienil vo svojich jednotlivých blogu.

 

Všimnite si, že minulý týždeň bol biblický prorokoval prorok Daniel asi 600 rokov pred prvým príchodu Ježiša Krista a ako sme už videli to reálny termín sedem rokov musia dokončiť do konca času.

 

Predpokladal som, že začal 29. septembra 2008 došlo ku krachu akciového trhu na Wall Street.

 

Je jasné, že od tohto dátumu z 29. septembra 2008, proroctvá a biblické varovné príznaky návrate na zem nášho Pána Ježiša Krista naplní s množstvom sily, veličín, intenzita a s veľkou frekvenciou.

 

Vidíme z týchto znamení, že globálne ničenie neustále zhoršili odvtedy z 29. septembra 2008, kedy bol vytvorený kolapsu cien New York Stock Exchange so slávnou -777,77 presne v okamihu plotu.   Vyzývam vás, aby ste si prečítať knihu Pierra Jovanovic 777.

 

S jednoduchým pohľadom do minulosti vidíme, ako po tomto dátume 29. septembra 2008 katastrofy a kalamity z počasia zhoršili tak výnimočná v každom kúte našej planéty.

 

Rovnako tak nemôžeme ignorovať, že sa postupne od tej doby sa svet trpí stratou kresťanských hodnôt, na nárast extrémizmu, a začiatok skutočnej vojne vedenej islamistov proti kresťanským národom.

 

V súčasnej dobe neskorej 2.015, samozrejme, je jasné, že od 29. septembra, 2008, sedem rokov od tej doby, ľudstvo žije veľmi ťažké obdobie. Neistota, chudoba, násilie a vojny sú denné veľa ľudí.

 

Ľudstvo žije veľmi ťažké časy, vrátane USA a Európy.

 

Môžeme tiež s pohľadom na minulosti, zistíme, že od roku 2012 existuje reálna zosilnenie všetkých kríz, katastrof, kalamít, násilie a konflikty, ktoré sa stali svetová vojna podôb a.

 

Naozaj, od marca 2012 je svet vo vojne. To je cez východe a najmä v Sýrii, že armády mnohých krajín sveta bojujú.

 

S ohľadom na všetky tieto skutočnosti sú príznaky a naplnenie proroctva Biblia, som zvýšil možnosť návratu Ježiša Krista na 14. pohľade septembra 15, 2015.

 

Samozrejme v poslednom týždni Daniela začala 29. septembra 2008 a bol dobre dokončená 29. septembra 2015 …!

 

Napriek tomu sme všetci videli na konci septembra 2015, že na rozdiel od mojej analýzy, Ježiš Kristus nebol vrátený a jeho Cirkev nebola odstránená …!

 

To sklamanie medzi všetkými čitateľmi blogu, som si vedomá, a chápem, ešte lepšie, že som zdieľať sklamanie!

 

Samozrejme, ako už viete, ja nie som prorok a nikdy vyhlasoval, že je.

 

Avšak, dokonca bez toho, aby bol prorok, môžem povedať, s pevnosťou, odhodlaním a presvedčením, že návrat Ježiša Krista je v skutočnosti veľmi blízko.

 

Toto tvrdenie je vzhľadom k výkonu s pevnosťou, šírke, intenzity a frekvencie všetkých biblických proroctiev a všetky znamenia návratu nášho Pána Ježiša Krista.

 

Oni sú vykonávané bez akejkoľvek pochybnosti, s pevnosťou, rozsahu a väčšou frekvenciou od 29. septembra 2008.

 

Potom, ako každý z vás, pýtal som sa sám seba, ako je možné, že Ježiš Kristus nie je ešte späť na Zemi, aj napriek dosiahnutiu všetkých znamení a proroctvá, vrátane vojny s východom, že vo všetkých pravdepodobné, že vojna Armageddon musí vziať v Ježiša Krista, na jeho návrat.

 

Bol som naozaj zle? Zrejme najmenej zrejme áno! To by tiež bolo normálne, pretože len Boh vie, deň a čas návratu Ježiša Krista!

 

Problém čelíme, či som naozaj mýlim, je, že všetky pohromy, že žijeme na zemi, vo všetkých oblastiach, nie sú ničím popri tých, ktoré nás čakajú, ako vieme, že pohromy a bolesti zhorší znovu a znovu, kým sa nekonečne návrat nášho Pána Ježiša Krista!

 

A potom sme pochopili, že máme skutočnú a vážny problém pred nami.

 

Ako som už vysvetlil v mojich predchádzajúcich článkov, návrat Ježiša Krista môžete každý deň od prvého znamenia, ktoré sa konalo 14. mája 1948, pretože Boh môže skrátiť utrpenie a bolesti dôjsť.

 

Lehota na koniec času je maximálna životnosť generácie narodené v roku 1948 (14. mája 1948 bytosti, ako sme už videli, dátum prvého znamenia konca časov).

 

To nás privádza k 2068 ako maximálna život človeka je 120 rokov, v Biblii.

 

Ale vzhľadom intenzitu, silu, veľkosť a početnosť príznakov ohlasuje výsledky a proroctvo o návrate Ježiša Krista, musíme pochopiť, že tento návrat je na spadnutie.

 

Ale potom, ak sa nemýlim, prečo meškanie …!

 

Po diskusiách a analýzach situácie, môže som našiel vysvetlenie.

 

Poznámka: 

Moje úvahy a analýza môže tiež pomôcť poskytnúť vysvetlenie na správu o únose na 13. septembra 2015, ktorú vytvoril náš brat Claude IGNERSKI.

Naše brat Claude odviedol pozoruhodnú prácu pri vysvetľovaní troch funguje oveľa koniec času. Pozývam vás všetkých, aby prečítať.

Trpel nespravodlivo skutočnú lynčovaniu od bratov a sestier viniť ho z bytia falošný prorok.

A napriek tomu si myslím, že je ešte z časti preto, že aj napriek nepopierateľnú skutočnosť, že cirkev nebola odstránená 13. septembra 2015, ako mal v pláne.

 

Nech moje myšlienky pochopiť,

Ekonomická kríza, ktorá začala 29. septembra 2008 sa zdá byť zrejme čoskoro trápenia, so zreteľom na krach burzy Wall Street a splnenie znamenia a proroctvá o konci časov, ktoré nasledovali.

 

Vieme, že tieto neúspechy sú na obdobie siedmich rokov a sú rozdelené do dvoch častí tri a pol každý.

 

O prvej otázke som sa pýtal sám seba:

Prečo Biblia hovorí, že dvakrát tri a pol?

Znovu spomenúť, že druhá časť bude ťažší ako ten prvý.

Bolo to ľahšie povedať, že bolesť bude sedem rokov progresívne …!

Ako je napísané nič za nič v Biblii, toto presné duálny tri a pol roka, takže tam je dôvod, prečo musí byť uvedené tak.

 

Prvý reflexie.

Tri a pol roka po tom, čo 29. septembra 2008 nám prináša 29. marca 2012 a druhá časť tri a pol šťastným koncom 29. septembra 2015.

 

Dátum 29. septembra 2015 môže byť len lehota byť súčasťou cirkvi Ježiša Krista, budú odstránené.

 

Ale tí, ktorí boli zvolení zostať na zemi až do dňa únosu anjelmi Ježiša Krista.

 

Nezabudnite, že Biblia hovorí, že Daniel 12 verši 11:

« Od okamihu, keď sa denné obeť prestanú kedy bude nainštalovaná ohavnosť spustošenia, o bude 1290 dní prejsť ».

 

V 1290 dni sú tri a pol roka alebo 42 mesiacov na časť súženia druhej « veľkého súženia »

 

V 12. verši čítame:

« Blaze  tomu, kto čaká, a uspieť v 1335 dní! « 

 

Verím, že Ježiš Kristus sa dobrovoľne opustil volené členmi svojej cirkvičakať (ako vo verši 12 kapitoly 12 Daniel) na Zemi, ktoré majú byť vykonané, že 1335 dní.

 

Táto skutočnosť, ak sa nemýlim, dva mesiace a 21 dní viac, ktoré sa pridávajú do 29. septembra 2015. To nás privádza k 20. decembra 2015 na návrat Ježiša Krista sme čakali na september 2.015.

 

Fyzická návrat nášho Pána Ježiša Krista by malo predchádzať odstránením niektorých jeho Cirkvi.

 

Moja druhá myšlienka:

Ako som už povedal o niečo skôr v texte, nič je napísané v Biblii pre nič za nič, takže ak v posledných siedmich rokoch sú rozdelené na dva krát tri a pol roka po tom, musíme pochopiť, že môžu existovať mŕtvy čas medzi dvoma obdobiami tri a pol.

 

V takom prípade je prvá časť z troch a pol rokov ako plánované ukončenie 29. marca 2012, ale druhá hra začína o niečo neskôr.

 

Pričom v tomto prípade viac dát môže byť vybraný pre začatie veľkého súženia.

 

Vo verši 11 kapitoly 12 Daniel

1) Dátum odstúpenie pápeža Benedikta XVI: februára 28, 2.013

2) dátum menovania František: The 13. marca 2013

Tiež som zadržať tretíkrát:

Jeden kde pápež François predsedá nad krížovú cestu: Piatok 29 marec,2013.

 

V takom prípade je návrat Ježiša Krista, by sa mohlo uskutočniť v druhej polovici roka 2016 a možno pri príležitosti osláv Rosh Hashanah 03. a 4. októbra 2016.

 

Návrat Ježiša Krista by malo predchádzať odstránením niektorých jeho Cirkvi.

 

Ak návrat Pána Ježiša Krista dochádza neskoro 2015 alebo neskoré 2016, môžeme odhadnúť, nám moc šťastný, pretože veľkosť Božích rozsudkov bude menej ťažké, v prípade, že výnos bol ďalej oneskorený v čase.

 

U ako v bolestiach, smútky ľudstva je pravdepodobné, že nie, pokračovať a zhoršovať a znova, až do návratu nášho Pána Ježiša Krista.

 

Ak je Ježiš Kristus nedostane, potom samozrejme budeme trpieť omnoho viac!

 

Je preto veľmi dôležité, aby sa modlili a modliť sa znovu a znovu požiadať Boha, aby skrátiť naše utrpenie a bolesti, ktoré umožňujú okamžitý návrat na Zem nášho Pána a Kráľa, Ježiša Krista, jeho jediný syn.

 

Čas vyslobodenie je blízko, ale pred temných dní dopredu.

 

Len modlitba, viere a láske, pomôže nám v poslednom tmy.

 

Udržujte dobre osvetlené plameň našej viery.

 

Bdejte a modlite sa k rýchlemu návratu nášho Pána a kráľa Ježiša Krista a pre Hi našich duší.

 

Mier, láska a radosť do domov v očakávaní požehnaný deň návratu nášho Pána Ježiša Krista.

Víťaz


%d blogueurs aiment cette page :