ALARM FORCE ticības mīlestībā Jēzus Kristus

arbreciel

.

Dievs paziņoja cilvēkam kopš izveides cilvēces, ka pasaule « Zeme » bija dzīvi, un tad tas būtu iznīcināta beigās pēdējo spriedumu.

.

Dievs teica Bible praviešiem un savu vienīgo dēlu Jēzu Kristu visiem, kas notiktu beigās laika un ārpus tās.

.

Pēc beigu laiku, Jēzus Kristus fiziski atgriezīsies uz Zemes, lai valdīs tūkstoš gadus, kamēr Pastardiena un pēc tam daži tiks saglabāti, un dzīvos mūžīgi par jaunu Zemes, un otra dosies uz elli.

.

Neticami, jo tas var likties, pēc divtūkstoš gadiem gaida, mēs atklājam, ka Bībeles pravietojumi un brīdinājuma zīmes par atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus jau ir veikti to kvazi-kopums, un tiem, kas vēl nav veikts, ir piepildās.

.

Tas ir faktisks un pārbaudāma realitāti, jo pēc pirmās pazīmes bija izveidot Izraēlas Valsts 14. maijs 1948.

.

Kopš šī datuma mazāk nekā 70 gadiem visi Bībeles pravietojumi un portents par Jēzus Kristus atgriešanās darīt.

.

Jāatzīmē, ka tas ir matemātiski neiespējami, ka visi šie pravietojumi un Bībeles pazīmes var paveikt, tajā pašā laikā tik īsā laika posmā.

.

Tas pilnībā izslēdz iespēju!

.

Kad esat izslēgti neiespējami situācijā, kas tas ir, jo maz ticams, jo tas var likties nav visticamāk hipotēze, bet realitāte.

.

Kā tas ir matemātiski neiespējami, ka iespēja ļauj sasniegums tik īsā laikā (mazāk par 70 gadiem) daudziem Bībeles pravietojumi un zīmes, ar kuru paziņoja tūkstošiem gadu kopš Jēzus Kristus atgriešanās « Mesija »

.

Nenovēršama atgriešanās Jēzus Kristus ir kļuvis par realitāti, un nevis, iespējams scenārijs.

°

ob_ecc958_10241985

.

Tāpēc mēs varam runāt par noteiktības nenovēršamu atgriešanās Jēzus Kristus.

.

Mūsu Kunga Jēzus Kristus atgriešanās attiecas arī mūsu paaudzei.

.

Tā ir pārliecība, bet ikviens var brīvi to ignorēt.

.

Personisko analīze es, ņemot vērā daudzveidību Bībeles pravietojumiem, un zīmēs, kas veikti kopš 14. maijs 1948, un pieaugošā kopš Sep 29, 2008, …

.

(Datums Es izvēlējos savā analīzē kā sākuma datumu paziņojuma pagājušajā nedēļā pravieša Daniel un konkrētāk sākuma datuma pēdējo septiņu gadu laikā pirms fiziskās atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus)

.

… Lika man atrast atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus starp 2015. gada 14. un 15. septembrī.

Tas kopējā cieņu mācībā Bībeles un īpaši evaņģēlijiem:

.Matthieu 24 dzejolis 36

.

Par to dienu un stundu neviens nezina, ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, kā tikai Tēvs vien.

.

Izlasīt manu rakstu

Jēzus Kristus atgriešanās VARBŪT 2015. gada 14. vai 15. septembrī!LAIKĀ Tauru svētki  :

.

Redzot pravietojumiem un portents, pasaules jaunumi apstiprina ar spēku visās jomās tūlītēju nenovēršamu atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

.

Ak, tūkstoš reižu Diemžēl daudzi vīrieši un sievietes; jo īpaši jauniešu vidū, vairs netic Dievam, daudz mazāk Jēzus Kristus!

.

Daudzi kļuva Selfish, augstprātīga un lielīgs, indulging iekāre un prieka dara ļaunu.

.

Citas grupas ir pievienojies džihādisti noslepkavot savus brāļus un māsas, un visiem tiem, kas likts uz saviem ceļiem.

.

Mums ir nepieciešams tikai apskatīt, kas notiek Tuvajos Austrumos, lai redzētu, kas acīmredzami karā Apokalipses « karš Armagedona » ir uzsākusi kopš 2012 gada martā Sīrijā.

.

Jāatzīmē, ka sacelšanās Sīrijā sākās iepriekšējā gadā, bet sacelšanās ir devusies uz reālu kara posmā marts 2012 ar ierašanos Sīrijā daudzos džihādisti visā pasaulē, lai cīnītos pilnvaras, kas ir par ieviešana vispārināts visā Tuvo Austrumu Jihad.

.

Manā analīzē par Jēzus Kristus atgriešanās uz Zemes starp 14. un 15. septembris 2015, karš Apocalypse « Armagedona » tiek uzsākta tajā pašā laikā, kad, sākoties lielajām ciešanām un tāpēc ilgs līdz atgriešanās Jēzus Kristus, kurš izbeidzas pēc viņa atgriešanās uz Zemes.

.

Šķiet Armagedona karš, ir pieņēmusi jaunu dimensiju ar koalīcijas četrdesmit valstis pret šo armiju džihādisti « Islāma valsts Irākā un Levant (EIIL) »

.

Mums ir arī jāsaprot, ka šis karš kļūs sliktāka ar katru dienu, jo atgriešanās Jēzus Kristus ir jābūt kā sāpēm dzemdībām ar vairāk un vairāk sāpju līdz pēdējam brīdim, kas ir tas, ka fizika atdeves Eļļas kalnā Jeruzalemē.

.

Patlaban, Izraēla, un jo īpaši Jeruzaleme, jau ir pakļauti teroristu uzbrukumiem šiem cīnītājiem EIIL!

.

Jēzus Kristus pirms atgriešanās fiziski uz Zemes ir jārīkojas ar izņemšanu no baznīcas nav domāts paciest dienu Dieva dusmām, ka jānotiek pirms viņa atgriešanās.

.

Bet tad kādi būs daļa no baznīcas dienā ekstāze!

Paziņojums par ticību:

.

Neskaitāmas ir tie, pasaulē, kas nav kristieši.

.

Un starp tiem, kuri ir kristieši, neskaitāmas ir arī tie, kas nav apdzīvo patieso ticību un kas neievēro Dieva baušļus un mācīšanu Jēzus Kristus.

.

Šis dire Situāciju saasina patiesi globālā atkrišanu.

.

Tas ir nopietns, jo daudz ļoti drīz Jēzus Kristus noņems savu draudzi, un daudzi tiks izslēgti. Kamēr viņi ir pārliecināti, lai nopelnītu vietu baznīcā Jēzus Kristus tiks noņemts.

.

Mums jāsaprot, ka Jēzus Kristus, Dieva dēls, bija tur diviem tūkstošiem gadu, beigās viņa trīs gadu sludināšanas, aizvainots, pazemots, ļaunprātīgi, saputota, spīdzināti, pazemoti un visbeidzot sists krustā.

.

Bet nekad, nekad, Jēzus Kristus ir atteikusies no mums, jo viņš pieņēmis viņa ciešanas nāvei mūsu pestīšanai!

.

Un mēs, mani mīļie brāļi un māsas, cik daudzi no mums ir atteikušies no Jēzus Kristus, atstājot savu baznīcu!

.

Jēzus jautāja Pēterim, lai veidotu savu baznīcu, un baznīca ir « Viens un nedalāma », to sauc par « katoļu baznīca »!

.

Daudzi no mūsu brāļiem un māsām vēl nav atstājuši katoļu baznīcu un domāšana tuvāk Jēzus Kristus, kad patiesībā tie noliegts, atstājot savu baznīcu.

.

Protams, šie brāļi un māsas bieži apdzīvo patiesu ticību un faktiski pārliecināja sekot, un, tādā atšķirīgie baznīcā, pareizo ceļu pie Dieva caur Jēzu Kristu.

.

Man žēl teikt, bet tie ir nepareizi! Par atteikšanos no Jēzus Kristus Baznīcu « Katoļu baznīca » viņi pamesti Jēzus Kristus ir cietis mūsu pestīšanai!

.

Jēzus Kristus, viņš nepamet mūs, viņš cieta par mums, kamēr viņa pēdējā elpas pie krusta.

.

Mūsu Kungs Jēzus Kristus ir pieņēmusi visus ciešanas par grēku mūsu grēkiem un tādējādi ļauj mums ieiet debesu valstībā ar savu mīlestību, nevis mūsu nopelniem.

.

Tātad, ja mēs apņemamies grēkus, mēs joprojām var būt daļa no baznīcas, kas tiks noņemts, ja mēs lūdzam piedošanu Dievam, ja mēs nožēlojam grēkus un iztaisnot, ja mūsu dzīve.

.

Bet, ja mēs pamest Jēzu Kristu un atteikšanos viņa draudzes « Katoļu baznīca », bet neapzināti mēs dodam Jēzus Kristus un viņa draudzes drīz tiks noņemts.

.

Protams, es saprotu, ka daudzi uzskata, ka ar ticību bez ir daļa no katoļu baznīcas viņi gūs labumu no izņemšanas.

.

Es tos visus pateikt, tai skaitā mācītājiem, ceļvežus, priesteriem nevienprātīgajiem baznīcu un citu reliģisko līderi visās draudzēs ārpus katoļu baznīcas, tie ir nepareizi.

.

Būtu noziedzīgu domāt, ka tam atstājis Kristus, atstājot savu baznīcu, viņi būtu saglabātas un tiem, kas tos ievērot.

.

No svētā katoļu baznīcas nav pestīšanas!

.

.

.

Tomēr,

Es zinu un esmu informēts par lielo nepatikšanām un traģēdijām pieredzējuši katoļu baznīca vairākus gadu desmitus. Tas ir cauraugusi ar Freemasons, ko apustuļi Lucifers, cilvēki nekaunīgi ar spekulantiem un pat pedofiliem.

.

Es zinu, un apzinos, ka Vatikāns ir skaidri kļuva sēdeklis antikrists.

.

Es zinu, un apzinos, ka Jēzus Kristus ir kļuvis muzeja eksponāts pie Vatikāna.

.

Es zinu, un apzinos, ka ir griba, diktē Vatikānā, lai visiem saviem palīgiem, lai baznīca pielāgojas mūsdienu dzīvi, tas pārvēršas vairāk nomākumu baznīcās konfesionālas, ka gliemenes vai svēto ūdeni fontu, un tagad ir communions bez konfesiju.

.

Es zinu un esmu informēts par apkaunojošo salīdzinājumu uz katoļu baznīcu ar pagānu reliģiju un zaimošana izdarīšanu savā vidū.

.

Pāvests un amatpersonas līdz piedalīties lielo dienu ar viesiem no citām reliģijām pagānu lūgšanām Svētā Pētera baziliku Romā.

.

Jā, es zinu, un es apzinos, ka mūsu Svētā katoļu baznīca mirst, viņa ir aizvainots, ļaunprātīgi, pazemoja, spīdzināja, un mortified ka viņa galu galā sists krustā, kā tas bija mūsu Kungs Jēzus Kristus.

.

Protams, es nepiekrītu pāvesta amats, kas vēlas apvienot visas reliģijas un izveidot telpas ar kopīgu lūgšanu par visām reliģijām.

.

Protams, es nepiekrītu pāvesta amats, kas vēlas, lai jaunā humānisma vērtību katoļu baznīca. (Humānisms nostāda vīrieti centrā visam, savukārt katoļu baznīcas tas ir Dievs, kas ir centrā viss) ir neliela atšķirība! Jūs nevarat atrast!

.

Protams, es nepiekrītu ar anti-pāvestu, kas izdodas no Jean divdesmit trīs kas atteicās paklausīt lūgumu Vissvētākās Jaunavas Marijas, atsakoties atklāt 1960.gadā trešo noslēpums Fatima.

.

Saraksts būs garš uzskaitīt visus domstarpību pāvesta amats un patiesajām locekļiem Svētā katoļu baznīca.

.

Neskatoties uz visām nesaskaņām « , un tie ir leģions, » mēs nedrīkstam pamest mūsu Svētā katoļu baznīca, jo tā ir oriģināls baznīca, kas tika izveidota ar Pierre lūguma Jēzus Kristus.

.

Mūsu Svētā katoļu baznīca cieš mocekļi End Times!

.

Mums ir pienākums kā kristiešiem un karavīriem Kristus vaigā viņa uzbrucējiem un nepadodies, jo Jēzus Kristus nav atteicies mūs. Viņš cieta par mums, kamēr viņa pēdējā dzīvības elpa.

.

Tātad, par mīlestību Jēzus Kristus un Dievs, jums ir mans mīļais atpakaļ Lielākā Svētā katoļu baznīca. Tas ir mūsu mājas un mūsu ģimene.

.

Pārrunājiet ar priesteriem par beigu laiku, lūgt svēts ūdens gliemeņu kopā un lūgties, lai mūsu Kungam par viņa ātru atgriešanos.

.

Mēs esam beigās, laikā un pēkšņi, piemēram, elektroenerģijas padeves pārtraukuma šī pasaule būs mosties ar ekstāze no baznīcas!

.

Tas būs pārāk vēlu, lai tiktu saglabātas!

.

Es aicinu jūs, lai lasītu vai pārlasīju līdzību par darbinieku 11 stundu.

.

.

Saite uz līdzībā par darbinieku 11. stundā: Matthew nodaļa 20 1-13

http://www.lirelabible.net/LSG/html_5/Matthieu_4.htm

Kā var saprast, lasot šo līdzību, bet katrs maz nākt pie Jēzus Kristus un locekli savas baznīcas, kas drīz tiks noņemts.

                                                           

  Mea culpa

mea-cut

 

.

Nous vivons actuellement l’Apostasie de l’église et de la Foi, nombreux sont les Chrétiens qui ont quitté l’Eglise Catholique et encore plus nombreux sont ceux qui sont égarés sans Foi et sans église.

.

Tas ir fakts, un betona pasaulē. Un tas ir dramatiska!

.

Tas ir paaudzes mazāk nekā četrdesmit gadus ir lielākais skaits no tiem, kas ir atkrituši no ticības Dieva un Jēzus Kristus.

.

Tas ir arī paaudzes mazāk nekā četrdesmit gadus arī ir tie, kas nav bijusi iespēja kļūt par kristiešiem vai locekļus Svētā katoļu baznīca.

.

Mēs senioriem, mums nav izpildījis savu lomu kā lielie brāļi un ir pamestas savus jaunākos brāļus un māsas uz ceļiem Ticības.

.

Protams, atvainojos, ir tikpat daudz, cik ir indivīdi, kas ir atbildīgas.

.

Bet fakti ir tur, un tie ir ļoti konkrēti un reāli.

.

Mūsu jaunatne netiek piesaistīti pie baznīcas, un daudzi pat nezina, kas ir Jēzus Kristus!

.

Un ka tā ir mūsu vaina, mēs vecāki.

.

Aicinājums visiem neticīgos

Ateisti

Visiem tiem, kas nenāca pie Jēzus Kristus zināt, ka Vissvētākā katoļu baznīca būs laipni jums, ja jūs vēlaties pievienoties.

.

Get kristīja ūdenī, priesteris, kuru brālis vai māsa,

.

Lūgt Dievam piedošanu par visiem saviem grēkiem, un palīdzēs jums jūsu dzīvē,

.

Nožēlosi visus savus grēkus un ļaunajiem darbiem,

.

Iztaisnot savu dzīvi un lūgt Jēzu Kristu caur lūgšanu, lai savu personīgo Pestītāju, un sveikt Jūs savā baznīcā.

.

Nāciet staigāt ar mums uz šaurā ceļa mīlestību, ticību un pazemību, kas ved pie Dieva caur mīlestību Jēzus Kristus.

.

Būt pazemīgiem, bet lepns un cienīga kļūt par kristiešiem, un ir joprojām un saglabāt dedzīgi savā ticībā mūsu Svētā Māte katoļu baznīca.

.

Saglabāt rūpīgi liesmu jūsu ticības labi apgaismotā palikt Jēzus Kristus Baznīcā, jo tas drīz tiks noņemts.

.

Dzīve mūžībai ir Jēzū Kristū, ka jūs atrast.

.

Aicinājums visiem Vicars Svētā katoļu baznīca

.

Priesteri

.

Ļoti svinīgi, es aicinu visus Vicars mūsu Svētā Māte katoļu baznīca veikt maksimālu distanci ar pāvesta amats, kas šokējoši rezultātā draudzi bezdibenis ieskaitot alianses ar citām reliģijām un izraisa neskaitāmus Kristieši ellē.

.

Sekot savu sirdi un atkal kļūt varonīgajiem un kvēls karavīri Jēzum Kristum kā mūsu brāļiem un māsām, un visiem tiem, kas vēlas kļūt, ir liels nepieciešama jums.

.

Baznīca ir mirst, un viņa vajadzībām jums visiem.

.

Matthew 18 5.verset

Jo es jums saku patiesību, līdz debess un zeme zudīs, tas nav pāriet no viena likuma pierakstītu vai vienu titulu, kamēr viss ir paveikts.

.

Ir svarīgi veicināt ātri,  « tostarp uz ielas un pat tirdzniecības centros! « Katoļu baznīca un organizētās kampaņas kristības, tā ka daudzi no mūsu jaunajiem brāļiem un māsām var tikt saglabātas.

.

Tur kristības kristību ūdens, kā kristībās iekāres un asinis, tas ir tikai zaimošana, kas noved pie Lucifers visiem tiem, kas pieņem visus tos, kas dod un tiem, kuri atzīst .

.

Mūsu Svētā katoļu baznīca ir no jauna atklāt savas vērtības, dogmu un ticību.

.

Jūs un Vicars Svētā katoļu baznīca, Svētie Karavīri Jēzus Kristus jums ir arī pamosties un strādāt ārkārtas situācijā, lai ar zaudēto aitu ganāmpulka.

.

Jēzus Kristus ir Drīzumā, un lūgs mūs visus kontus!

.

Ka jūs atbildēt uz Kunga atgriešanos?

.

Visi zvani uz mūsu brāļiem un māsām

Jēzus Kristus

cilvēce

Kopā mums ir jārīkojas, lai dotu dzīvību un nozīmi mācību mūsu Kunga, maģistra un King Jēzus Kristus, vienīgais dēls Dievu.

.

Jēzus Kristus atgriešanās, šķiet, ir nenovēršams un jauna dzīve solās būt cilvēcei.

.

Jēzus Kristus valdīšanas ir tuvu, tas prasīs tūkstotī par mīlestību, mieru un labklājību visā Zemes.

.

Bet dzīvot šo tūkstošgadi mīlestības un laimes mieru un labklājību, mums ir iespējams ietaupīt, Jēzu Kristu.

.

Daži tiks saglabāts un tiks atcelti, jo viņi apmeklē kāzas Jēra.

.

Tas būs reāls mūžīga derība, ka Jēzus Kristus tiks izveidots ar visiem viņa draudzes locekļiem, viņš ir noņemts.

.

Daži citi tiks saglabāti, bet tie vispirms saskaras ar pēdējo periodu lielajām ciešanām uz fizisku atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus uz Eļļas kalna Jeruzalemē

.

Viņiem ir pretoties kārdinājumiem apustuļi Lucifers un izdzīvot kristiešu vajāšanu, kas ir novākti.

Saite

.

Izrauties no visiem viltus reliģijām, kuri piesaista tevi bezdibenī un elli.

.

Atgriezties vai Vissvētākās katoļu baznīcā, neskatoties uz tās traģēdijas un visiem uzbrukumiem tas pakļauts apustuļiem Lucifers.

.

Mums ir jāaizstāv katoļu baznīcu, jo tā ir māja, mūsu Kunga Jēzus Kristus, un tāpēc tā ir arī mūsu mājās.

.

Tāpat būs mājvieta visiem mūsu jaunajiem brāļiem un māsām, kas nāk pie Kristus kristību ūdenī, pieprasījums pēc piedošanas un grēku nožēlošanu, kas iztaisnot savu dzīvi un lūgt Jēzu Kristu caur lūgšanu, lai būt viņu glābējs un Dievs, lai vadītu savu dzīvi.

.

Viņi pēc tam saņemt Svēto Garu Dieva un būt par Vissvētās Jēzus Kristus Baznīcas loceklis!

.

Laiks ir daudz nopietnākas, un svarīgi, nekā jūs varat iedomāties, Jēzus Kristus nāk ļoti drīz, un viņa atgriešanās viņš atrada vienotu draudzi vai arī viņš atrast vīriešus un sievietes strīdējās par viņa svārkus.

.

Nepiedalās visos šajos strīdos, kas uztur kristiešu ticību un tiesības un taisnīgu ceļu, mīlestība, miers, Labestība un pazemību, kas mums izsekot Jēzu Kristu un Dievu.

.

Mēs redzam ikdienas, ka zvērības tiek izdarīts pret saviem brāļiem un māsām, jo ​​īpaši Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

.

Mēs lūdzam par visiem liela nelaime mocekļiem tostarp nevainīgiem upuriem džihādisti.

.

Sekojiet pasaules jaunumiem, jo ​​tas ir pulkstenis End Times.

.

Jēzus Kristus ir Drīzumā, un atgriezties uz Zemes, viņš lūgs mūs visus kontus!

.
Lai saprastu labāk lasīt Mateja 25. nodaļu.

Saite

End of Days

.

Neliela maksa par mūsu ļoti interesanta un homoseksuālisms Francis pāvestu!

Videoklipus spāņu par homoseksualitāti

Jāatzīmē, ka mēs visi esam grēcinieki un ka Dievs piedod, caur Jēzus Kristus upura, lai visiem, kas lūdz piedošanu, kas nožēlo grēkus un iztaisnot savu dzīvi.

.

Citi, kas nav jānožēlo grēki, tie nebūs daļa no baznīcas tiks noņemts.

.

Tā ir pārliecība, bet mums nevajadzētu spriest tos nav tiesāti.

.

Taču mēs nevaram pieņemt, ka homoseksuālisms ir atzinusi baznīcu kā normālu un dabisku seksualitāti, jo Bībele aizliedz to.

.

Acīmredzot mūsu pāvests vārdā Baznīcas oficiāli atzīst homoseksualitāti kā dabiskā dzimuma.

.Agissant Un pret mācību par Dievu un Jēzu Kristu.

.

Maz vārds noliedzējs šajā rakstā.

 

Mēs visi esam grēcinieki!

Tāpēc nevajag kaunēties no saviem grēkiem. 

 

 

Sākt ar nožēlu un nožēlot, ka tā izdarījusi.

.

Lūgt piedošanu Dievam un iztaisnot savu dzīvi.

.

Ja jums ir krituši grēkā, tad piecelties, jūs noteikti nāk atkal un atkal, bet svarīga lieta ir paaugstināt, nožēlot, iztaisnot savu dzīvi un atkal nostāties uz pareizā ceļa!

.

Vai jūs atzīstat nekad uzvarēts!

.

Dievs vienmēr būs ar jums, kamēr jūs lūgt viņam piedot jums, kamēr jūs nožēlot savus grēkus.

.

Mēs staigāt mani mīļie brāļi un māsas Kristū uz šaurā ceļa mīlestību un ticību, kas ved pie Dieva.

.

Un kritieni ir daudz!

.

Mēs esam kā jaundzimušo mācās staigāt.

.

Mums ir jāpieņem mūsu kritienus, piecelties un atstāt.

.

Tādējādi, mēs kļūstam par Dieva bērniem, mācoties no savām kļūdām, grēkiem un kļūdām, kā jaundzimušajiem, kuri mācās stāvēt un staigāt, un tad kļūst par vīriešiem un sievietēm.

.

Virzīties prom no ļauna un kārdinājumi

Izraidīt no jūsu prātus naidu un aizvainojumu,

Dzīvo Mīlestības un Miera

Un Dievs palīdzēs jums visu savu dzīvi,

Ja jūs lūgt viņam.

 

Es aicinu jūs visus, mani mīļie brāļi un māsas Jēzū Kristū, laipni izplata visā pasaulē, šo rakstu un paziņot emuāra adresi visiem saviem kontaktiem.

.

https://victorpicarra.wordpress.com/

.

Laiks ir atzīmējot, un mūsu Kungs  nepieciešams katram no mums, lai izplatītu vārdu « Jēzus Kristus ir Drīzumā »

.

Jūs varat apskatīt visus bloga ierakstus ar šo saiti.

.

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

.

Miers, mīlestība un prieki sirdīs un jo kamīna gaidot ekstāze no baznīcas uz dažiem un, pārējiem fiziskās atgriešanās uz Eļļas kalna mūsu Kungs un Mācītājs, Jēzus Kristus, mūsu karalis, kurš ir vienīgais Dieva dēls.

Dievs palīdzēs jums un svētīju jūs visus

Uzvarētājs

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :