WATYKAN – Apostasy – ostatnie dni do końca czasów – Najświętszej Maryi

Editorial.

edito2

0

0        0

0

Rychłego powrotu Jezusa Chrystusa na Ziemi nie jest utopia, nie próżno nadzieja czy wiara bezpodstawna jest znacznie mniej hipoteza.

Zwrot ten stał się w ostatnich latach wyjaśnienie co żyjemy na Ziemi od roku 1950.

« Eksplozji demograficznej, poważna choroba, utrata wartości, prześladowania chrześcijan na świecie, głód, niewyjaśnione zgony milionów ptaków i ryb, tłumy trzęsienia ziemi, ulewne deszcze powodzie, tornada, pożary i inne nieszczęścia życia, ziemi i pogody « 

Wszystkie te fakty są osiągnięcia wszystkich proroctw biblijnych.

Rzeczywiście, istnieją dwa tysiąc lat « Jezus » to człowiek pokoju urodził się w żydowskiej rodzinie w linii Dawida, został aresztowany źle traktowane, nadużywane, panierowane w organizmie i ostatecznie ukrzyżowany na wniosek Sanhedrynu (żydowskiego Sądu Najwyższego w czasie okupacji rzymskiej) tylko dlatego, że głosił miłość Boga i twierdził, że jest synem Boga.

Otoczony przez niektórych apostołów głosił miłość Boga i ogłosił królestwa Bożego.

W Biblii było spełnieniem proroctwa Daniela hebrajsku.

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00027&chapitre=9&version=00001

Był Moshiach « oczekuje Mesjasza dwa tysiące lat temu », ale nie został uznany przez Sanhedryn, który został skazany na śmierć przez prawo sprytu i Roman.

Jezus powiedział do uczniów wszystkiego, co dzieje się w tym zdradę miał być apostoł Judasz Iskariota, jego aresztowania i śmierci, ale także zmartwychwstanie, przez wolę Bożą Rankiem trzeciego dnia, a wszystkie oznaki powrocie do ziemi dla realizacji jego panowania tysiąc lat.

W ciągu ostatnich trzech lat jego życia Jezusa Chrystusa głoszone i poinformował apostołów, że wróci do ziemi, na końcu świata, a on powiedział do czasu znaki powrocie.

Jego słowa i znaki Jego powrotu, jesteśmy opowiada w Ewangelii Łukasza, Marka, Mateusza i dżinsy.

Niektóre znaki czasów ostatecznych są również zawarte w pierwszym Testamencie (część Biblii przed Jezusa Chrystusa)

Rozdział 24 Ewangelii Mateusza, związek czas zakończeniaznaleźć znaczące oznaki jego powrót.

Wielu nawet bardzo wielu było w historii ważnych wydarzeń (np. hiszpańskiej grypy, dwóch wojen światowych i innych) na to, że koniec czasu zaczęła. Błędy były liczne i historia wznowione jej przebieg za każdym razem.

Musieliśmy znaleźć z pewnością pierwszy znak, od którego początek i koniec, po którym osiągnąć wszystkie znaki prowadzące do końca świata i powrót do ziemi Jezusa Chrystusa za panowania tysiąc lat.

Ten znak jest w Ezechiela 36/24-28 (powrót narodu żydowskiego w Izraelu)

Zabiorę was spośród ludów, zbiorę was ze wszystkich krajów i przyprowadzę was do swojego kraju. Będę posypać czystej wody na was, i będziecie czyste, i oczyszczę was od wszystkich waszych nieczystości i od wszystkich waszych bożków. Dam wam serce nowe, i położę nowego ducha  usunę z ciała serce kamienne, a dam wam serce z ciała . Położę ducha mojego na ciebie, a ja spowodować wykonywać moje rozkazy, i przestrzegać moich praw. Mieszkasz w ziemi dałem waszym przodkom, i będziecie moim ludem, a Ja będę waszym Bogiem;

znaleźć pierwszy znak, ponieważ oczywiste jest, że od czasu powstania państwa Izrael, » 14 maja 1948 i początkiem powrotu narodu żydowskiego w Ziemi Izraela, biblijne znaki wszystkim nieść wykładniczo.

Każdy może zobaczyć na co dzień skali globalnej sytuacji we wszystkich dziedzinach.

Wielu w wojnach światowych, zamieszki, przemoc, prześladowanie, głód, ruiny, epidemie i katastrofy.

Czytanie artykułów z tego bloga pomaga zrozumieć do końca czasu i przygotować się do powrotu w chwale Jezusa Chrystusa.

Biorąc pod uwagę wielkość i eksplozji wszystkich znaków, choć nie wiem dokładnie dnia ani godziny Jego powrotu, nie możemy zamknąć oczy i przejechać backhand wszystko, co dzieje się na gruntów lub wykluczyć szybkiego powrotu na ziemię Jezusa Chrystusa.

Wszyscy widzieliśmy wielkość znaków, ale niestety wielu ludzi woli patrzeć w drugą stronę i ignorować, zamiast rozważyć powrót Króla Jezusa Chrystusa do swojego panowania 1000 rok.

Na widok ciepło, nawet chłód wiary w świecie i tysiącach ludzi w błąd, to jest obawa, że ​​człowiek wstydzi się przyznać, że jest stworzeniem Boga i dlatego rozpoznawać nawet wyższość jego twórca « Boga »!

Co wydarzy się w najbliższych latach, gdy dzień gniewu Bożego przyjdzie na całą ludzkość przed powrotem Jezusa Chrystusa na Górze Oliwnej!

Biblia mówi nam, że będzie płacz i zgrzytanie zębów dla wszystkich tych, którzy nie przyszli do Jezusa Chrystusa   Mt 25,30

Zwycięzca

Artykuł

WATYKAN – Apostasy – ostatnie dni do końca czasów – Najświętszej Maryi

.

Ten artykuł jest bomba podnoszenie świadomości tak, że największa liczba jest zapisane!

W dniu 11 lutego 1929 Watykan jest państwem, więc cap Papież oprócz mitry, hat politykiem. On stał się głową państwa.

Widok z lotu ptaka Placu Świętego Piotra w Watykanie

Jak odbiera i jest odbierany przez kilka głów państw.

Jako duchowy przywódca Kościoła katolickiego i głowy państwa, papież musi głosić miłość Boga, aby promować pokój na świecie oraz do zarządzania sprawami Kościoła.

Jako głowa państwa i duchowym przywódcą w kościele katolickim, otrzymuje, a także odwiedzić przedstawicieli wszystkich religii świata, a nawet uczestniczyli w obrzędach religijnych innych niż Świętego Kościoła Katolickiego.

Wszystkie te formalności przeplatane lidera męża stanu i duchowe Kościoła katolickiego, papież przeprowadzono od 11 lutego 1929.

Ale Jezus Chrystus powiedział : « Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. » (J 14,6)

Jak Papież « przedstawicielem Chrystusa na Ziemi i przewodnikiem Kościoła Świętego » możemy przyjąć i rozpoznać inne religie oraz otrzymywania i odwiedzić swoich przedstawicieli, nie zgadzam się ze słowem Jezusa Chrystusa.

Oczywiście, każdy chrześcijanin musi dotrzeć do tego, który prosi go o pomoc, ten człowiek ma wiarę lub ateistą, ale oficjalnie uznać, że każda religia jest godne i prawdziwe, wydaje się być herezją.

Musimy pomóc sobie być poszukiwania naszej pomocy, musimy również głosić miłość Boga, ale nie zapominając, zwłaszcza to, co Jezus Chrystus powiedział : « Ja jestem drogą, prawdą i życiem. nikt nie przychodzi do Ojca, ale przeze mnie. «  (J 14,6)

Jest karnego wynika, że ​​wszystkie drogi i wszystkie religie prowadzą do Boga.

Każdy człowiek jest grzesznikiem przed Bogiem i jako taki jest skazany na wieczną śmierć! Nie może być żadnych wątpliwości, z tego faktu!

W ostatnim wyroku, który człowiek może twierdzić, zasłużyć na życie wieczne!

Tylko dzięki miłości Jezusa Chrystusa, że ​​ludzie mogą się zbawić od śmierci wiecznej!

Musimy głosić, że Jezus Chrystus jest « drogą, prawdą i życiem i nikt nie idzie do Ojca inaczej jak tylko przez Jezusa Chrystusa, wkrótce powrócił, aby zapisać swój kościół, w którym każdy może nadal być częścią wniosku Chrzest, Wiara, pokuta i przebaczenie w modlitwie « 

To jest to, co głosimy!

Jezus Chrystus jest Miłością i to jest miłość do każdego z nas, poniósł tyle, był torturowany, nadużywane i ukrzyżowany, aby przez tego poświęcenia i miłości do nas, znaleźliśmy się z Bogiem przez i mogą być wybaczone za nasze grzechy i wkrótce wejść do królestwa niebieskiego.

Tak więc, jako chrześcijańskiego członka Świętego Kościoła Katolickiego, uznaję, że każdy papież jest przedstawicielem Chrystusa na ziemi.

Ale jako chrześcijanin członka Kościoła Katolickiego Świętej, nie zgadzam się, że Watykan stał się stan « byłego Imperium Rzymskie » Tak mały, ale duży dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

Jezus Chrystus powiedział, musimy oddać Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co Bóg Łk 20, 20-26

Wierzę, że nasza papieży od 11 lutego 1929 odszedł od wiary, ponieważ nie można służyć dwóm panom jednocześnie!

Jeśli opowieść o szpieg Watykanu, relacjonowanych na koniec mojego ostatniego artykułu jest prawdziwa, to niektórzy papieże może nie zawsze i nie mogą być używane od mistrza fakty dobry

Link do artykułu

RETURN Nibiru – koniec świata-Powrót Jezusa Chrystusa.

Nie oceniam, nie potępiam, i uznaję każdego papieża jako przedstawiciel Chrystusa na Ziemi.

Jesteśmy na końcu czasów, a ciemność jest gruby, a następnie czeka na powrót do Ziemi, naszego Pana Jezusa Chrystusa, tylko wiara i nasze serce musi nas prowadzić przez ucisków i niejasności z Apokalipsy.

17 kwietnia 2010 I opublikował krótki artykuł na papieża Benedykta XVI, który był wtedy w mediach zgiełku.

Kiedy mówimy o papieża mówimy o Bogu! Tak więc umiar w komentarzach!

Papież Benedykt XVI jest następcą kamienia, że ​​nasz Pan Jezus Chrystus powierzył zadanie prowadzić swój Kościół.

To jest nasz Pan Jezus Chrystus, że to prawo do wycofania tej pomocy, kiedy przyjdzie czas.

, Mamy tylko dwie rzeczy zrobić, to czekać i być cicho, Bóg wie, co robi, zaufaj mu, że wszystko pyta nas. To się nazywa wiara.

Cierpliwość i modlitwy za jego szybki powrót.

Link do artykułu

https://victorpicarra.wordpress.com/2010/04/17/le-pape-benoit-xvi/

Ten artykuł, ale nadal twierdzą, moje serce i moja wiara doprowadzi mnie zarezerwować więcej dużych do Watykanu jako apokaliptyczny chaos jest super i nie mogę oprzeć się myśli, że Watykan « stan » lub przynajmniej niektóre członkowie jej zarządu z dala od wiary i Kościoła Świętego, Jezusa Chrystusa.

Dokładnie przeczytaj mój artykuł

DLACZEGO RETURN Jezusa Chrystusa jest tematem tabu w Kościele katolickim?

Ale mam też zadać sobie pytanie, czy to nie ja, że ​​trzyma mnie z dala od prawdziwej wiary i miłości Jezusa Chrystusa.

Na przykład : Sobór Watykański II

http://www.youtube.com/watch?v=KpZruFntFUc

Papież jest nieomylny, ponieważ jest przedstawicielem Chrystusa na Ziemi

Że Rada musi być eocuménique cztery warunki

1) jest nazywany przez papieża

2) że wszyscy biskupi są powołani

3) pod przewodnictwem papieża osobiście lub przez swoich legatów.

4) Takie dekrety zostały potwierdzone przez papieża

Oczywiście w warunkach, zostały spełnione, a jednak wiele od tej rady wydają się posiadać herezji!

Zapraszam również do obejrzenia tego filmu trochę długi, ale tak wyraziste!

http://www.youtube.com/watch?v=AI5rfmN3pSo

Rozumiemy lepiej światło wyjaśnień dotyczących powyższego filmu, że ciemność jest bardzo gruba i bardzo trudno jest iść do przodu z prawej strony drogi, która prowadzi do Chrystusa.

Nie możemy uciec od wiary, albo Najświętsza Kościół katolicki, ale staje się bardzo trudne do wspierania Ojca Świętego, kiedy stawia wszystkie religie na równi.

A co do informacji w tym filmie, który ujawnia, że Watykan jest przeniknęły przez satanistów. Informacje z ks Gabriele Amorthksiędza egzorcysty oficjalnym Watykanu.

http://www.youtube.com/watch?v=-XsSX-UkkZk

Przeczytaj także artykuł na temat wypowiedzi ojca Gabriele Amortha

http://www.lefigaro.fr/international/2010/09/18/01003-20100918ARTFIG00001-les-confessions-de-l-exorciste-du-vatican.php

Wciąż myślę, że teleskopy Watykańskie, z których jeden jest nazywany

LUCIFER

.

http://tobefree.wordpress.com/2013/03/20/vatican-observatory-launches-lucifer-telescope-project-lucifer-and-the-vaticans-astonishing-exo-theological-plan-for-the-arrival-of-an-alien-savior/

tlscope-Lucyfer

A to jeszcze raz oświadczenia, że ​​szpieg Watykanu, wymienione w dolnej części mojego artykułu

Który mówi, że istoty pozaziemskie miały kontaktu ze światowych liderów w tym papieża i Planeta X (lub Nibiru) pojawia się w układzie słonecznym!

Zobacz mój artykuł:

RETURN Nibiru – koniec świata-Powrót Jezusa Chrystusa.

Co mamy myśleć o bestii, która wznosi się z morza , Apokalipsa 13.1-18

Czy Watykan!

Zobacz mój artykuł

Bestia jest WATYKAN po odjeździe Benedykta XVI!

Co mamy myśleć o wszystkich proroctw

Połączenie

http://paulvipapemartyr.over-blog.com/categorie-11635554.html

Co mamy myśleć o przepowiedni Malachiasza dotyczącego papieży

Zobacz mój artykuł 

« Olivaer Glory » Glory of The Olive – OBJAWIENIE – imię Benedykta XVI odnosi się do pochwycenia Kościoła Jezusa Chrystusa!

Co mamy myśleć o wszystkich objawień Matki Boskiej.

Powinniśmy zgarnąć te wszystkie fakty w ręku!

Czy powinniśmy zamykać oczu!

Czy powinniśmy zamykać oczu!

Jeżeli uszy!

.

Powinniśmy iść drogą, że możemy śledzić Watykan od Soboru Watykańskiego II, czy powinniśmy szukać w głębi naszej duszy światło wiary, a nie czerpać siłę do przodu w zamieszanie i ciemność welony świat i wszystkie duchy.

Powinniśmy odejść od Watykanu i jego sposób myślenia!

Wprawdzie trudno jest chodzić w zamieszaniu po jego serce i wiarę, bez odchodzenia od linii myślenia z Watykanu.

Jak wiadomo, w jaki sposób, aby upewnić się, jak poruszać się naprzód w ciemności i zamieszania, a pobyt na dobrej drodze, że zwrócił Jezusa Chrystusa!

Kiedy widzisz, że moralność, wartości i skromności zmniejszona do pustych słów,

Kiedy widzisz pożądanie godzien żyć,

Kiedy widzisz uznane i sformalizowane małżeństwa między osobami tej samej płci homoseksualizm

Jak nie zostać utracone w ciemności i bez wątpienia jest na dobrej drodze!

Nadszedł czas dla wszystkich chrześcijan, tak jak ja próbuje utrzymać się na właściwej drodze do korzystaniaNajświętsza Dziewica , tak, że pomaga nam, oświeca nas i prowadzi nas do Jezusa Chrystusa.

Jezus Chrystus został zdruzgotany w organizmie i cierpiał męki, aby zapisać nasze dusze i dać nam dar swojej miłości do życia wiecznego (A w oczach wszystkich znaków, to wkrótce)

Najświętsza Maryja Panna, Matka Jezusa Chrystusa w swoim sercu cierpiał Aby zobaczyć ciałem z jego ciała i torturowany i ukrzyżowany.

Ale wiedział, że ofiara jego syna Jezusa Chrystusa, owoc swojego łona, cierpiał i oddał życie za odpuszczenie naszych grzechów, abyśmy mogli być zbawieni, pozwolił Blessed Virgin do zaakceptowania, dla miłości dla ludzkości, wszystkie te cierpienia.

Dlatego, kiedy jesteśmy zagubieni, bez nadziei na znalezienie właściwej drogi do Boga przez Jezusa Chrystusa, to musimy się modlić, Bóg, Jezus Chrystus, ale również Matka Boska, aby pomóc nam przez wstawia się za nami przez Love .

Matka Boska jest najlepszym prawnikiem, że mamy, zwłaszcza w czasach końca, gdzie bardzo trudno jest chodzić na właściwej drodze, że zwrócił Jezusa Chrystusa.

Człowiek ma wiele do odpuszczone przez Boga! I dzień gniewu Bożego jest coraz bliżej, więc musimy pomóc i Najświętsza Dziewica jest cennym i niezbędnym, aby pomóc ludziom.

Najświętsza Maryja Panna, błagam i proszę was, aby przynieść światu światło prawdy, dzięki czemu każdy może ożywić płomień jej wiary i zrozumieć jej życie i znaleźć Jezusa Chrystusa.

Twój syn Jezus Chrystus powiedział:  « Ja jestem droga i prawda i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie. ».

Pomóż nam wszystkie Najświętszą Pannę, aby chodzić na prawej i cnotliwy ścieżce Miłości, Pokoju, radościami, sprawiedliwość, miłość i współczucie, że zwrócił się z Synem Jezusem Chrystusem.

To jest czas, aby się modlić!

fatima

Zdrowaś Maryjo

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna

Pan jest z tobą.

Błogosławionaś Ty między niewiastami, i Jezus,

Owoc Twojego łona jest błogosławiona.

Święta Maryjo, Matko Boża,

Módl się za grzeszników nas,

Teraz iw godzinę śmierci naszej.

.

0

0 0

0

.

Ojcze nasz

Ojcze nasz, któryś jest w niebie

Niech będzie uświęcone twoje imię.

Przyjdź królestwo Twoje.

Bądź wola Twoja na ziemi jak w niebie.

Daj nam dzisiaj chleba naszego powszedniego.

I odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy

winowajcom nas.

I nie wódź nas na pokuszenie.

Ale nas zbaw ode złego. Tak to jest.

0

0 0

sentinelle3

Jezus Chrystus jest moim KING

0

0        0        0

0

0

0

Zapraszam do refleksji nad słowami Jezusa Chrystusa

John 14

14:1 Co punktu trwoży serce wasze. Wierzcie w Boga, wierzcie także we mnie.

14:2 Nie wiele jest mieszkań w domu Ojca mego. Jeśli nie było, to bym wam powiedział. Idę przygotować miejsce.

14:3 A gdy odejdę, a odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, abyście, gdzie Ja jestem i wy byli.

14:4 Wiesz, dokąd idę, i znasz drogę.

14:5 Thomas rzekł mu: Panie, nie wiemy, dokąd pójdziesz, i jak możemy znać drogę?

14:6 Rzekł mu Jezus: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.

14:7 Byście mnie znali, nie znasz mojego Ojca. I teraz już wiesz, a obejrzałeś.

14:8 Rzekł do Niego Filip: Panie, pokażę nam Ojca, a to sufficeth nas.

14:9 Rzekł mu Jezus, tak długo, jak długo jestem z wami, a jeszcze izaliś nie wiadomo mi, Filipie? Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca, jak ty mówisz to, Pokażcie nam Ojca?

14:10 Czy nie wierzysz, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie?Słowa, które Ja wam mówię, że nie mówią o sobie, a Ojciec, który trwa we Mnie, On sam dokonuje tych dzieł.

14:11 Wierz mi, że jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie: albo wierzyć, ponieważ z uczynków.

14:12 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, i to będzie większe, bo Ja idę do Ojca;

14:13 i cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu.

Miesięcznie 02:14 O cokolwiek prosić będziecie w imię moje, ja to zrobię.

14:15 Jeśli mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania.

14:16 I będzie prosił Ojca, a On da wam innego Pocieszyciela, że może on przebywać z tobą

14:17 Duch Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna, ale wiesz, gdyż On pozostaje z wami i będzie w was.

14:18 Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was.

14:19 trochę, a świat mnie oglądać nie będzie, lecz wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie.

14:20 W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was.

14:21 Kto ma przykazania moje i przestrzega ich, że to jest to, że kocha mnie, a kto miłuje mnie będzie kochał Ojca mojego, ja go kocham, i objawię mu siebie.

14:22 Judasz, nie Iskariota, rzekł do niego: Panie, jak to jest, że twa wola do nas, a nie światu?

14:23 Odpowiedział mu Jezus: Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę: a Ojciec mój umiłuje go, i przyjdziemy do niego, i będziemy u niego przebywać.

14:24 Kto nie kocha nie zachowuje słów moich. A słowo, które słyszycie, nie jest moja, ale Ojciec, który Mnie posłał.

14:25 Mówiłem wam te rzeczy, a ja jestem z tobą.

14:26 Lecz Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem.

14:27 Zostawiam wam pokój, pokój mój daję wam. Nie dam wam, jak daje świat. Niech się nie trwoży serce wasze, ani niech się nie lęka.

14:28 Słyszeliście, że powiedziałem ci, że odejdzie, a przyjdzie do was. Jeśli mnie kochasz, będziesz cieszyć, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest ode mnie.

14:29 A teraz powiedziałem wam, zanim to się stanie, tak, że kiedy to się stanie, można uwierzyć.

14:30 nie będę z wami wiele mówił: dla księcia tego przyjdzie światowej. Nie ma nic w sobie;

14:31 , ale aby świat wiedział, że Ja miłuję Ojca, i że robię w porządku, że Ojciec dał mi wstać, get out of here.

Źródło

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00043&chapitre=00014&version=00001&verset=6

Pokój, miłość i radość w sercach i domach, czekając na zachwyt kościoła dla niektórych i powrót Jezusa Chrystusa na Górze Oliwnej dla innych.

Zwycięzca

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :