ALARM FORCE wiary w miłości Jezusa Chrystusa

arbreciel

,

Bóg ogłosił człowiekowi od powstania ludzkości, że świat « Ziemia » miał życie i to być zniszczone pod koniec ostatniego wyroku.

,

Bóg powiedział w Biblii przez swoich proroków i jedynego syna Jezusa Chrystusa wszystko, co wydarzy się na końcu czasów i poza nią.

,

Po upływie czasu, Jezus Chrystus fizycznie powrócić na Ziemię, aby królować przez tysiąc lat, aż do końca świata i jeszcze trochę zostanie zapisany i będzie żyć wiecznie na nowej ziemi, a druga pójdzie do piekła.

,

Niesamowite, jak może się wydawać, po dwóch tysiącach lat oczekiwania, okazuje się, że biblijne proroctwa i znaki ostrzegawcze o powrocie naszego Pana Jezusa Chrystusa, są już w ich quasi-całości i tych, którzy nie są jeszcze wykonane, są są spełnione.

,

To jest oparte na faktach i zweryfikowania rzeczywistość od zakończenia pierwszych objawów było utworzenie państwa Izrael 14 maja 1948.

,

Od tego czasu w mniej niż 70 lata wszystkie proroctwa biblijne i zwiastuny z powrotu Jezusa Chrystusa, aby zrobić.

,

Należy zauważyć, że jest to matematycznie możliwe, że wszystkie te biblijnym przepowiedni i symbole mogą być wykonywane w tym samym czasie tak krótkim okresie.

,

To całkowicie wyklucza szansę!

,

Gdy wyłączona niemożliwe w sytuacji, że jest, jak mało, jak się wydaje, nie jest to najbardziej prawdopodobna hipoteza, ale rzeczywistość.

,

Jak to jest matematycznie niemożliwe, że szansa umożliwić osiągnięcie w tak krótkim czasie (poniżej 70 lat) z wielu proroctw biblijnych i znaki informujące o tysiące lat od czasu powrotu Jezusa Chrystusa « Mesjasza »

,

Rychłego powrotu Jezusa Chrystusa stało się rzeczywistością, a nie prawdopodobny scenariusz.

°

ob_ecc958_10241985

,

Możemy więc mówić o pewności rychłego powrotu Jezusa Chrystusa.

,

Powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa dotyczy również nasze pokolenie.

,

To jest pewne, ale każdy może go zignorować.

,

Analiza zrobiłem osobiste w świetle wielości znaków i proroctw biblijnych dokonanych od 14 maja 1948, a wykładniczy wzrost od 29 września 2008, …

,

(Data wybrałem moim analizy jako dnia rozpoczęcia ogłoszeniu w zeszłym tygodniu przez proroka Daniela, a konkretnie daty rozpoczęcia ostatnich siedmiu lat przed fizycznym powrocie naszego Pana Jezusa Chrystusa)

,

… Doprowadziły mnie do zlokalizowania powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa między 14 a 15 września 2015.

To w odniesieniu do całkowitej nauczania Biblii, a zwłaszcza Ewangelii:

.Matthieu 24 werset 36

,

W tym dniu i godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.

,

Przeczytaj mój artykuł

POWRÓT JEZUSA CHRYSTUSA być może 14 lub 15 września 2015!PODCZAS święto trąb  :

,

Na widok proroctwa i zapowiedzi, wiadomości ze świata potwierdza siłę we wszystkich dziedzinach szybkiego rychłego powrotu naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

,

Niestety, tysiąc razy Niestety, wielu mężczyzn i kobiet; zwłaszcza wśród młodych, nie wierzy w Boga, a tym bardziej Jezusa Chrystusa!

,

Wielu stało Samolubny, arogancki i dumny, oddając w pożądanie i przyjemność robić zła.

,

Inne grupy dołączyli dżihadystów mordować naszych braci i siostry oraz wszystkich tych, którzy umieścić na ich drodze.

,

Wystarczy rzucić okiem na to, co dzieje się na Bliskim Wschodzie, aby zobaczyć, że oczywiście wojnę z Apokalipsy « War of Armageddon » rozpoczęła dopiero od marca 2012 roku w Syrii.

,

Należy zauważyć, że bunt w Syrii rozpoczął rok wcześniej, ale bunt poszła do fazy prawdziwa wojna marca 2012 wraz z pojawieniem się w Syrii wielu dżihadystów na całym świecie do walki z uprawnień, które są dla Wprowadzenie uogólnione na całym Bliskim Wschodzie Dżihadu.

,

W mojej analizie na powrót Jezusa Chrystusa na Ziemi między 14 i 15 września 2015 r Wojna Apokalipsy « Armageddon » jest uruchamiana w tym samym czasie, jak na początku wielkiego ucisku i dlatego trwa do powrotu Jezus Chrystus, który wygasa po powrocie na Ziemię.

,

Wojna Armagedonu wydaje się mieć nowy wymiar tej koalicji państw czterdziestu przeciw tej armii dżihadystów « Islamskiego Państwa w Iraku i Bliskiego Wschodu (EIIL) »

,

Musimy też zrozumieć, że ta wojna będzie jeszcze gorzej z dnia na dzień, jak powrót Jezusa Chrystusa powinno być jak w bólach porodu, coraz więcej bólu, aż do ostatniej chwili, co jest, że Fizyka powrotu na Górze Oliwnej w Jerozolimie.

,

Obecnie, Izraela, a zwłaszcza Jerozolimy, jest już przedmiotem ataków terrorystycznych przez tych bojowników EIIL!

,

Jezus Chrystus przed powrotem na ziemi fizycznie powinno przebiegać z usunięciem kościoła nie ma znosić dzień gniewu Bożego, które muszą wystąpić przed jego powrotu.

,

Ale które z nich będzie częścią kościoła w dniu uniesienia!

Wyznanie wiary:

,

Niezliczone są te, w świecie, którzy nie są chrześcijanami.

,

A wśród tych, którzy są chrześcijanami, są również niezliczone te, które nie są zamieszkane przez prawdziwą wiarę, a którzy nie przestrzegają przykazań Bożych i nauczanie Jezusa Chrystusa.

,

Ta tragiczna sytuacja pogarsza prawdziwie globalnym apostazji.

,

To jest poważna, ponieważ wiele już wkrótce Jezus Chrystus usunie swój kościół, a wiele będzie wyłączone. Gdy są pewni, aby zarobić na miejsce w Kościele Jezusa Chrystusa zostanie usunięty.

,

Musimy zrozumieć, że Jezus Chrystus, Syn Boży, było dwa tysiące lat po zakończeniu jego trzech lat głosił, obrażony, poniżony, maltretowana, bita, torturowana, upokorzony i wreszcie ukrzyżowany.

,

Ale nigdy, nigdy, Jezus Chrystus opuścił nas, bo przyjął jego cierpienie aż do śmierci dla naszego zbawienia!

,

A my, moi umiłowani bracia i siostry, jak wielu z nas porzuciło Jezusa Chrystusa pozostawiając swój kościół!

,

Jezus zapytał Piotra, aby zbudować swój Kościół, a Kościół jest « jedna i niepodzielna » to się nazywa « Kościół katolicki »!

,

Wielu z naszych braci i sióstr, jeszcze nie opuścił Kościół i myślenia bliżej Jezusa Chrystusa, gdy w rzeczywistości są one zdementowane przez pozostawiając swój kościół.

,

Oczywiście te bracia i siostry są często zamieszkane przez prawdziwą wiarę i faktycznie przekonać do naśladowania i, w odrębne kościoła, właściwą drogę do Boga przez Jezusa Chrystusa.

,

Przykro mi to powiedzieć, ale są w błędzie! Dla porzucając Kościół Jezusa Chrystusa « Kościół katolicki » porzucili Jezus Chrystus poniósł dla naszego zbawienia!

,

Jezus Chrystus, nie opuszcza nas, cierpiał za nas aż do ostatniego tchnienia na krzyżu.

,

Nasz Pan Jezus Chrystus przyjął wszystkie cierpienia, na odpuszczenie grzechów, a tym samym pozwala nam wejść do królestwa niebieskiego przez Jego miłość, a nie przez nasze zasługi.

,

Więc jeśli popełniamy grzechy, wciąż możemy być częścią kościoła, który zostanie usunięty, jeśli mamy prosić Boga o przebaczenie, jeśli pokutować i wyprostować, jeśli nasze życie.

,

Ale jeśli porzucimy porzucenie Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła « Kościół katolicki », podczas gdy nieświadomie dajemy do Jezusa Chrystusa i jego kościoła zostaną wkrótce usunięte.

,

Oczywiście rozumiem, że wiele osób uważa, że ​​mając wiarę, nie będąc częścią Kościoła katolickiego będą korzystać z usuwania.

,

Mam je wszystkie opowiedzieć, w tym pasterzy, przewodników, kapłanów odmiennych kościołów i innych przywódców religijnych wszystkich kościołach poza Kościołem katolickim, to się myli.

,

Byłoby karnego sugerować, że po opuścił Chrystusa, pozostawiając swój kościół, zostaną zapisane i tych, którzy za nimi.

,

Z świętego kościoła nie ma zbawienia!

,

,

,

Jednakże

Wiem i jestem świadom wielkich kłopotów i nieszczęść doświadczanych przez Kościół katolicki od dziesięcioleci. Jest przeniknęły przez masonów, przez apostołów Lucyfera, ludzie bezwstydnie przez spekulantów, a nawet pedofilię.

,

Wiem i jestem świadomy, że Watykan jest wyraźnie stał się siedzibą Antychrysta.

,

Wiem i jestem świadom, że Jezus Chrystus stał się eksponatem muzealnym w Watykanie.

,

Wiem i jestem świadomy, że istnieje wola, podyktowane przez Watykan do wszystkich jego asystentów, aby Kościół dostosowuje się do współczesnego życia, to przekłada się na więcej tłumienia w kościołach wyznaniowe, małże lub święte wody w czcionki i nie ma teraz komunie bez spowiedzi.

,

Wiem i jestem świadomy haniebnych porównań do Kościoła katolickiego z religiami pogańskimi i świętokradztwo popełniane w jej środku.

,

Papież i dygnitarze do udziału w wielkim dniu z gośćmi z innych religii pogańskich modlitwy w Bazylice Świętego Piotra w Rzymie.

,

Tak, wiem i jestem świadomy, że nasz Święty Kościół Katolicki umiera, ona jest obrażony, nadużywane, poniżani, torturowani i upokorzony, że będzie ona w końcu ukrzyżowany tak jak nasz Pan Jezus Chrystus.

,

Oczywiście nie zgadzam się z papiestwem, który chce zjednoczyć wszystkie religie i tworzyć pokoje ze wspólną modlitwą wszystkich religii.

,

Oczywiście nie zgadzam się z papiestwem, który chce, aby nowe wartości humanizm Kościoła katolickiego. (Humanizm stawia człowieka w centrum wszystkiego, a Kościoła katolickiego jest to Bóg, który jest w centrum wszystkiego) jest niewielka różnica! nie można znaleźć!

,

Oczywiście nie zgadzam się z anty-papieży od Jana kolejne dwadzieścia trzy lata, który odmówił posłuszeństwa prośbę Maryi, odmawiając ujawnienia w 1960 roku Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej.

,

Lista byłaby długa, aby wyliczyć wszystkie spory między papiestwem i prawdziwych członków Kościoła Świętego Katolickiego.

,

Pomimo wszystkich nieporozumień « i są legion », nie możemy zrezygnować z naszego Kościoła Świętego Katolickiego, ponieważ jest oryginalny kościół, który został stworzony przez Pierre na prośbę Jezusa Chrystusa.

,

Nasz Święty Kościół katolicki cierpi Męczenników w końcu Times!

,

Naszym obowiązkiem jako chrześcijan i żołnierzy Chrystusa w twarz jego napastników i nie poddawaj się, ponieważ Jezus Chrystus nas nie porzucił. On cierpiał za nas aż do ostatniego tchnienia życia.

,

Tak z miłości do Jezusa Chrystusa i Boga, masz moją ukochaną z powrotem do Kościoła Najświętszego katolickiego. To jest nasz dom i nasze rodziny.

,

Dyskutuj z księży na końcu czasów, poprosić o wodę święconą w małże razem i modlić się do Pana za jego szybki powrót.

,

Jesteśmy w końcu czas i nagle jak przerwy w dostawie prądu ten świat obudzi się z zachwytu kościoła!

,

To będzie za późno, aby być zapisane!

,

Zapraszam do czytania i ponownie przeczytać przypowieść o pracowników w 11 godziny.

,

,

Link do przypowieści o pracowników w 11 godziny: Mateusz Rozdział 20 1-13

http://www.lirelabible.net/LSG/html_5/Matthieu_4.htm

Jak można zrozumieć, czytając tę ​​przypowieść, ale każdy trochę się do Jezusa Chrystusa i członkiem jego kościoła, którzy wkrótce zostaną usunięte.

                                                           

  Mea culpa

mea kroju

 

,

Nous vivons actuellement l’Apostasie de l’église et de la Foi, nombreux sont les Chrétiens qui ont quitté l’Eglise Catholique et encore plus nombreux sont ceux qui sont égarés sans Foi et sans église.

,

To jest fakt i betonu świat. I to jest dramatyczne!

,

To w generacji mniej niż czterdzieści lat jest największa liczba tych, którzy odpadli od wiary w Boga i Jezusa Chrystusa.

,

Jest to również w tworzeniu mniej niż czterdzieści lat są również ci, którzy nie mieli szansę stać się chrześcijanami lub członkami Kościoła Świętego Katolickiego.

,

My seniorzy, nie spełnili naszą rolę jako wielkich braci i porzucili naszych młodszych braci i siostry na drodze wiary.

,

Oczywiście przeprosiny są tak liczne, jak są osoby odpowiedzialne.

,

Ale fakty są tam i są bardzo konkretne i realne.

,

Nasza młodzież nie są przyciągane przez Kościół i wielu nawet nie wie, kim jest Jezus Chrystus!

,

I że jest to nasza wina, że ​​starszy.

,

Zapraszamy wszystkich niewierzących

Ateiści

Do wszystkich tych, którzy nie przyszli do Jezusa Chrystusa, że ​​Kościół katolicki będzie Najświętsza Zapraszamy jeśli chcesz się przyłączyć.

,

Ochrzczony w wodzie przez kapłana, przez brata lub siostry,

,

Prosić Boga o przebaczenie za wszystkie grzechy i Cię w swoim życiu,

,

Żałować wszystkich swoich grzechów i złych czynów,

,

Wyprostuj swoje życie i zapytać Jezusa Chrystusa poprzez modlitwę, aby być twoim osobistym Zbawicielem i zapraszamy w swoim kościele.

,

Chodź z nami na spacer po wąskiej ścieżce miłości, wiary i pokory, która prowadzi do Boga przez miłość Jezusa Chrystusa.

,

Bądź pokorny, ale dumny i godny stać się chrześcijanami, a są jeszcze i utrzymać żarliwy w wierze w naszej Świętej Matki Kościoła katolickiego.

,

Przechowywać starannie płomień swojej wiary dobrze oświetlone, aby pozostać w Kościele Jezusa Chrystusa, ponieważ wkrótce zostać usunięte.

,

Życie na wieczność jest w Jezusie Chrystusie, który znajdziesz.

,

Zapraszamy wszystkich wikariuszy Kościoła Świętego Katolickiego

,

Kapłani

,

Bardzo uroczyście, pytam wszystkich wikariuszy naszej Świętej Matki Kościoła katolickiego wziąć maksymalną odległość z papiestwem, które szokująco doprowadziło Kościół do otchłani tym sojusze z innymi religiami i powoduje niezliczone Chrześcijanie do piekła.

,

Śledź swoje serce i stać się znowu dzielni żołnierze i gorliwymi Jezusa Chrystusa jako naszych braci i sióstr, i wszystkich tych, którzy chcą stać się, mają wielką potrzebę Ciebie.

,

Kościół umiera i potrzebuje was wszystkich.

,

Mateusza 18 5.verset

Albowiem powiadam wam prawdę: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, nie przeminie z zakonu jeden jot, ani jedna kreska, aż się wszystko spełni.

,

Istotne jest, aby szybko promować,  « w tym na ulicy, a nawet w centrach handlowych! «  Kościół katolicki chrzest i zorganizowane kampanie, tak aby jak najwięcej z naszych nowych braci i sióstr może być zbawiony.

,

Nie chrzciny chrzest wodą, jak chrzty pożądania i krwi, to tylko bluźnierstwo, które prowadzą do Lucyfera wszystkich tych, którzy przyjmują wszystkich, którzy dają i tych, którzy uznają ,

,

Nasz Święty Kościół Katolicki musi na nowo odkryć swoje wartości, dogmatów i wiary.

,

Ty i wikariusze Kościoła Świętego Katolickiego, Saints Żołnierze Chrystusa należy także budzić się i pracować w nagłych sprowadzić zaginionego stada owiec.

,

Jezus Chrystus wkrótce i poprosi nas wszystkich kont!

,

Że odpowiedzi na powrót Pana?

,

Wszystkie telefony do naszych braci i sióstr

Jezus Chrystus

ludzkość

Musimy działać razem, aby dać życie i sens nauczania naszego Mistrza i Pana, Króla Jezusa Chrystusa, jedynego Syna Bożego.

,

Powrót Jezusa Chrystusa wydaje się być nieunikniona, a nowe życie zapowiada się dla ludzkości.

,

Panowanie Jezusa Chrystusa jest w pobliżu, to zajmie tysiąclecie miłości, pokoju i dobrobytu na Ziemi.

,

Ale żyć to tysiąclecie miłości i szczęścia w pokoju i dobrobytu, które moglibyśmy być zbawieni przez Jezusa Chrystusa.

,

Niektóre zostaną zapisane i zostaną usunięte, jak wziąć udział w weselu Baranka.

,

To będzie prawdziwe wieczne przymierze, że Jezus Chrystus ustanowi ze wszystkimi członkami Jego Kościoła on usunięty.

,

Inni zostaną zapisane, ale muszą najpierw zmierzyć się ostatni okres wielkiego ucisku, do fizycznego powrotu Pana naszego Jezusa Chrystusa na Górze Oliwnej w Jerozolimie

,

Muszą one oprzeć się pokusom apostołów Lucyfera i przetrwać prześladowania chrześcijan, które nie zostały usunięte.

Powiązanie

,

Uciec od wszystkich fałszywych religii, która wciągnie Cię w otchłań i piekło.

,

Come back lub w Kościele Najświętszej Katolickiego, mimo tragedii i wszystkich ataków ulega apostołami Lucyfera.

,

Musimy bronić Kościoła Katolickiego, bo to jest dom Pana naszego Jezusa Chrystusa, a więc jest to również nasz dom.

,

To będzie także domem wszystkich naszych nowych braci i sióstr, którzy przychodzą do Chrystusa przez chrzest w wodzie, popyt na przebaczenia i skruchy, które prostują swoje życie i proszą Jezusa Chrystusa poprzez modlitwę do być ich zbawcą i Bóg prowadzi swoje życie.

,

Będą one następnie otrzymać Ducha Świętego Boga i być członkiem Najświętszej Kościoła Jezusa Chrystusa!

,

Czas jest znacznie bardziej poważne i ważne niż można sobie wyobrazić, Jezus Chrystus przychodzi bardzo szybko, a po powrocie znalazł Zjednoczonego Kościoła lub znajdzie mężczyzn i kobiety kłócą za tunikę.

,

Nie biorą udziału w tych wszystkich sporach, które utrzymują wiarę chrześcijan i prawo i prawą ścieżką, miłości, pokoju, współczucia i pokory, że prześledzić Jezusa Chrystusa i do Boga.

,

Widzimy codziennie, że zbrodnie są popełniane wobec naszych braci i sióstr, szczególnie na Bliskim Wschodzie iw Afryce.

,

Modlimy się za wszystkich wielkich męczenników ucisku tym niewinnych ofiar dżihadystów.

,

Śledź wiadomości ze świata, ponieważ jest zegar End Times.

,

Jezus Chrystus wkrótce i powrócić na Ziemię, poprosi nas wszystkich kont!

.
Aby lepiej zrozumieć czytać Mateusza rozdział 25.

Powiązanie

End of Days

,

Niewielka opłata z naszej bardzo ciekawej i homoseksualizm Franciszka papieża!

Filmy w języku hiszpańskim na temat homoseksualizmu

Należy zauważyć, że wszyscy jesteśmy grzesznikami i że Bóg wybacza, przez ofiarę Jezusa Chrystusa dla wszystkich, którzy prosili o przebaczenie, którzy pokutują i wyprostuj swoje życie.

,

Inni, którzy nie pokutowali, że nie będzie częścią kościoła zostanie usunięty.

,

To jest pewne, ale nie powinniśmy oceniać ich nie byli sądzeni.

,

Jednak nie możemy zaakceptować, że homoseksualizm jest uznawany przez Kościół jako normalne i naturalne seksualności ponieważ Biblia zabrania go.

,

Oczywiście nasz papież w imieniu Kościoła oficjalnie uznaje homoseksualizmu jako naturalnego seksu.

.Agissant A przeciwko nauczaniu Boga i Jezusa Chrystusa.

,

Słówko den w tym artykule.

 

Wszyscy jesteśmy grzesznikami!

Więc nie wstydź się swoich grzechów. 

 

 

Start z żalu i skruchy o popełnienie.

,

Proś Boga o przebaczenie i wyprostować swoje życie.

,

Jeśli spadły do ​​grzechu, a następnie dostać się, na pewno się jeszcze raz i jeszcze raz, ale ważne jest to, aby podnieść, żałować, wyprostować swoje życie i wrócić na właściwą drogę!

,

Czy nigdy nie przyznają pobity!

,

Bóg zawsze będzie z wami, dopóki nie poprosić go, aby ci przebaczyć, dopóki pokutować ze swoich grzechów.

,

Idziemy moi umiłowani bracia i siostry w Chrystusie, na wąskiej ścieżce miłości i wiary, która prowadzi do Boga.

,

I upadki są liczne!

,

Jesteśmy jak noworodki uczą się chodzić.

,

Musimy przyjąć nasze upadki, wstać i wyjść.

,

W ten sposób stajemy się dziećmi Bożymi przez uczenie się na własnych błędach, nasze grzechy i nasze błędy jak noworodki, które uczą się stać i chodzić, a następnie stać się mężczyznami i kobietami.

,

Odsuń się od zła i pokus

Wygnać z waszych umysłach nienawiści i resentymentów,

Żyć w miłości i pokoju

I Bóg poprowadzi cię przez całe życie,

Jeśli go zapytać.

 

Proszę was wszystkich, umiłowani bracia i siostry w Jezusie Chrystusie, uprzejmie krążą na całym świecie ten artykuł i komunikować adres bloga do wszystkich swoich kontaktów.

,

https://victorpicarra.wordpress.com/

,

Czas ucieka, a nasz Pan  potrzebuje każdy z nas, aby szerzyć słowo« Jezus Chrystus wkrótce »

,

Możesz zobaczyć wszystkie wpisy w blogu przez ten link.

,

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

,

Pokoju, miłości i radości w sercach i na kominku w oczekiwaniu na pochwycenia kościoła dla niektórych, a dla innych powrót do fizycznej Górze Oliwnej, naszego Pana i Mistrza, Jezusa Chrystusa, naszego Król, który jest jedynym synem Boga.

Niech Bóg Cię błogosławi was wszystkich i

Zwycięzca

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :