BOH PROTECT kresťania AL-Koch!

 4472788_3_cbbb_un-of-milície-kresťania-the-village_99dbb2cfde9a6e45d6b7fe047556dc69

 

Tento rok 2015, ako som uviedol vo svojom článku k 1. januáru (odkaz TU  ),  žijeme a budú žiť ďalšie veľmi silné momenty na konci času, pretože väčšie návrat Ježiša Krista je blízko a udalosti sú silné , silný, jasný a výbušný. 

 

Jeden pohľad na minulých rokov a katastrofálne mimoriadnej dôkazy na celkovú situáciu vo všetkých oblastiach, sa nám javí tak, aby jasné, že človek musí byť slepý, že nevidí ani v dobrej viere, ako je napríklad svetle sa zdá tmavý.

 

V prvom štvrťroku 2015, Boh bude zvyšovať povedomie o ľudstve (odkaz  TU ), prežívame bolesť prorokoval v Biblii ohlásila návrat na Zem svojho jediného syna, a milí, Ježiša Krista, nášho Spasiteľa a náš kráľ ktorý sa vráti s nami vládnuť svetu v priebehu tisíce rokov, ktoré nás oddeľujú od konečného rozsudku.

 

Musíme pochopiť, že žijeme v posledných rokoch, milovaní kresťanské bratov a sestry sveta, čas prenasledovanie a viery.

 

Prenasledovanie kresťanov je teraz globálne a vo veľkom meradle občianskymi vojnami, teroristických činov a fyzické, morálne a verbálne.

 

SOCIALIZMUS pravej myslenia, ako východná, odsudzuje zlosť a zúrivosť krvavými udalosťami, karikatúry jeho proroka Mohameda, idú tak ďaleko, že spáliť vlajku našej milovanej Francúzska a degradovať naše veľvyslanectvo.

 

Ako teda môžeme mať úctu k hordy fanatikov, ktorí brutálne kričať « mŕtvy » kresťanom a francúzštine.

 

Ako môžeme mať rešpekt pre armádu krvilačných fanatikov a bláznov v mene Boha, hovoria Boha zabil svojich bratov a sestry tolerantní a open-zmýšľajúce moslimovia a našich bratov a sestry východnými kresťanmi ,

 

Ako môžeme požadovať dodržiavanie odporné bytosti, ktoré porušujú mrzačia a zabíjajú tých, ktorí odmietajú podriadiť barbarských zákonov zameraných na to, aby « muža » otrokom fanatikov, ktorí sú na účely znehodnotiť človek prijať život otroctva.

 

Treba uznať, že tieto opovrhnutiahodné bytosti, fanatici, islamisti a teroristi sa snažia dosiahnuť sily, vojny a teroru, nová civilizácia na Zemi« Islam » .

 

Tak to musí byť povedané, a vysvetliť tieto divoké hordy fanatických islamských teroristov, ak sa rozhodnú pre návrat do sponzorovať alebo vykonávať útoky v krajine ľudské práva a občana « Francúzsko », alebo každej bytosti je zadarmo žiť svoju vieru, svoje náboženstvo a kultúry , pokiaľ ide o individuálnych slobôd a zákony SR , sme sa nechať v žiadnom prípade nepotrestaných zločinov spáchaných vo Francúzsku a po celom svete proti ľuďom Francúzsko, jej hodnôt a jeho republikou ,

 

TIME PEACE   

Reakcie z Francúzska bude vždy  jeho právo a spravodlivosť a jeho sila bude vždy jeho právo a spravodlivosť.

 

Vojnová doba

BOH TAKE škoda našich nepriateľov !!!

 

 

Zákony SR sú sekulárne a moslimovia z Francúzska, Francúzska živo narodených ako každý francúzštine v súlade so zákonmi SR, jeho tradícií a jeho zvyky, ich uctievanie, kultúrne a republikána.

 

Pre moslimov sa stal francúzsky francúzskej štátnej príslušnosti, ktoré boli prijaté hodnoty, zákony a zvyky z nás a Francúzska a jeho republiku a musia byť v súlade.

 

Pre non francúzskych moslimov žijúcich vo Francúzsku, ktorí už prijímajú hodnoty a zákony Francúzskej republiky, majú problém, že ich zodpovednosť za riešenie.

 

Francúzsky Pacific a pacifisti.

Mierové preto, že žijú v mieri

Pacifisti, pretože pomáhajú ostatným žiť v mieri

 

My, Francúzi, sú muži a ženy mier žiť v mieri a v mene mieru a lásky, vítame obetí tyranie a pomoci v rámci « OSN » a všetkým potrebným ľuďom obetí tyranov a krvilačných bláznov.

K útoku Francúzsku a jeho ľud je zločin proti mieru a lásky k Bohu, a to sa nikdy zostať bez trestu!

 

Islamisti,

 

Nedotýkajte sa mojich francúzskej bratov a sestry, Židia, moslimovia ateisti, kresťania alebo akékoľvek náboženstvo vôbec!

 

Islamskí fanatici a teroristi, vy, ktorí sa obhajuje džihád proti našej civilizácie a našej spoločnosti, váš trest je blízko, a to príde z neba .

 

Bude to veľký a budú splnené

z vôle Božej!

 

Islamisti, potom túžia Boha, aby vám pomohol, a zostane hluchý na vaše modlitby a tvoje slzy.

 

Čiňte pokánie, alebo sa pozerať na oblohu!

 

Pre všetky nešťastných obetí týchto krvavé MAD, chcem vám povedať, že Boh vidí vaše utrpenie a že deň vyslobodenie je blízko, potom sa vaša odmena bude hojná.

 

Pozor, odvaha, trpezlivosť a modlitba.

 

Milovaní bratia a sestry v Kristovi, Boh nás miluje a pomôže nám, ako to pomáha našich bratov a sestry, al-Koch, ktorý je oázou lásky a mieru v pekle Iraku!

Odkaz na článok v tlači kresťania Al-Koch   TU 

 

 

Boh žehnaj všetkým ľuďom dobrej vôle.

Láska, mier a radosť v srdci a v kuloároch v očakávaní návratu v sláve na zemi nášho Pána Ježiša Krista.

Víťaz

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :