Zvēriem atklāsmes konstatēt!

apocalypse_jean

PRIEKŠVĀRDS

Par Bībeles pravietojumiem un brīdinājuma zīmes atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus piepildījumu kļuva nepārtraukta un pat katru dienu piemēru nesen lietusgāzes izraisa plūdus daudzās pasaules valstīs, tostarp Francijā.

Lietusgāzes, vētras, cunami, plūdi, vulkānu izvirdumi, zemestrīces, ugunsgrēki, viesuļvētras un cikloni hit pasaulē katru mēnesi ar liela mēroga, spēku, izturību un dusmas.

Bads, slimības un ciešanas eksponenciāli pasliktina pasaules streiks arī sagraut pasauli.

Mēs redzam izvirtība un iekāre visur uz zemes, pat baznīcā!

Ļaunums ir kļuvusi par ierastu un pat veids, kā dzīvot pasaulē, kur vērtības ir pretēja.

Kopš 2008.gada, putni, zivis un citi dzīvnieki mirst katru mēnesi miljoniem visā pasaulē ar nezināmu iemeslu dēļ.

Mēs zinām, ka Bībele atklāj, ka Jēzus Kristus atnākšana ir kā sāpēm dzemdībām.

Kaut arī ir skaidrs, ka Bībele pravietoja sāpes par pasauli kļūt par stipru un ilgstošu.

Mēs visi zinām, ka piegādes, kad sāpes kļuva smaga un ilgstoša, ir pienācis laiks transportēt mātes mātes, jo darbs jau ir sācies piegādi.

Tāpēc noskaidrot lietas, par Jēzus Kristus atgriešanās uz Zemes, bet tas joprojām ir spēks un vēlme atvērt acis un pieņemt izaicinājumu visiem ieguvusi domā iedomājams!

Kas mums vēl ir jāiziet ciešanas pirms atvērt acis un lūdzu Dievu, lai saīsinātu sāpes un ļauj Jēzus Kristus nāk un glābt mūs!

.

BAZNĪCA

.

Vai ir iespējams, tad, ka starp Vicars baznīcas, kas ir paredzēts, lai palīdzētu cilvēkiem ar Dievu, daži ir korumpēta un kalpo sātanam un sliktāk vēlas apmācīt daudzus gadus maksimālais Ames sātanam nevis vadot tos uz Dievs caur Jēzu Kristu.

Manā pantos es pieskārās šo jautājumu bez spēka dvēseles, lai dotos uz apakšā lietas.

Es lūdzu Dievu, lai piedod man, ja es kļūdos, ko es esmu gatavojas izstrādāt šajā rakstā. Tas ir karsts temats!

Bet man ir jāatrod spēks, lai sekotu savu pārliecību un manas analīzes, tomēr ir ļoti nopietnas sekas.

Ja man nav to darīt, ir ļoti daudzas dvēseles var arī maksāt augstu cenu, un var pat tikt zaudēti uz Jēzu Kristu un Dievu.

Bet, diemžēl, ja es daru un es kļūdos, tā ir mana dvēsele, ka es varētu zaudēt, tāpat kā tiem, kas tic man ..

Tātad, lai paslēptu neko no jums, es tiešām baidos, ka, cenšoties sludināt « tūlītēju » atgriešanos Jēzus Kristus, es paaugstināt daudzos ikdienas bloga lasītājiem, cerībām un jūtām, kas varētu izrādīties, ja Man bija nepareizi, pat vilšanos un izraidīšanu no ticības un līdz ar Jēzu Kristu.

Es

KĀPĒC es nāca sludināt

.

Man nekad nav slēpta, un es pat atgādināja daudzas reizes, ka es neesmu pravietis, un lai es varētu būt nepareizi, kas notika ar mani!

Tāpēc es teicu, ka man nebija atklāsme vai Dievu, vai jebkuru eņģelis, vai jebkuru citu personu.

Man nāca sludināt atgriešanos Jēzus Kristus merest nejauši, ne reizi nav ticis sagatavots, vai pat ne reizi nav domājuši par otro līdz 2008.

Lai būtu pilnīgi godīgi, man jāsaka, ka man nekad nav izdevies izlasīt pilnībā visā Bībelē no pirmās līdz pēdējai līnijas.

Kopš 2008.gada es esmu ieinteresēts atkal ar kādu apmeklējumu, bet bija nedaudz aizmirsuši kopš Cathe JOC un tas padara daudz laika un pat gadu desmitus!

Tas ir radio šovs 2008.gadā, runājot izveidot mašīnu, kas Francijas dienvidos, lai radītu enerģiju, bet, iespējams, varētu radīt problēmas, ja melnais caurums, un izraisīt pasaules galu kas man izraisīja nepieciešamību pēc pētījumu par pasaules gala. Un dzija adatu, pētījumi pētījumi par neto, es atbraucu uz Bībeli.

Un tad, mana dzīve ir mainījusies!

Tad es pamanīju, ka kaut kas nav īsti pareizi par zemes, laika apstākļiem, sabiedrību, katastrofām un finanses šķita sākt dzīvot dziļu transformāciju un pat reālu metamorfoze ar dažas nopietnas sekas, piemēram, sabrukumu akciju tirgus New York.

Tāpēc es meklēja un meklēja, izmeklē vispirms saprast sprādzienu visu katastrofām laika, augsnes un vardarbības vīriešu es redzēju grimst lēnām ārprāts arvien nāvīga in fratricidal karos ieskaitot Vidējos Austrumus.

Un tad tas bija paplašināšana islāma pasaulē, sauca mana zinātkāre.

Lai gan man nav nekas pret musulmaņiem, vai pret viņu dzīvesveidu un kultūru pret iedzīvotāju Tuvajos Austrumos un citur.

Tomēr, man bija labi redzēt, cik šīs parādības migrācijas kas noveda šos cilvēkus pamest savas mājas, meklējot labāku dzīvi citur.

Un ir cilvēki, kas Austrumu kuri arestēti manu ziņkārību, kad viņi ņēma ceļu migrāciju, meklējot labāku dzīvi arī.

Pārkāpj šos iedzīvotājus uz ceļiem stipri interpellèrent manu dvēseli un manu prātu.

Ar mūsdienu līdzekļiem pētniecības un izmeklēšanu, jo īpaši internetā, man izdevās, izmantojot analīzi un kompilācijas informācijas saprast un pieņemt neiedomājami manā prātā, šķiet, ir kristietis gars notikt realitātē.

Viss, kas bija vērsās pie manis visi, kas bija skāra manu prātu, un mana dvēsele zināja bija skaidrojums …

.

Tas bija ļoti redzami pravietojumi un Bībeles brīdinājuma zīmes par Jēzus Kristus atgriešanās uz Zemes.

 

Kā neticami, jo tas var likties, atliek secināt, ka beigās laiks bija sākusies.

 

Laika smilšu pulksteņa bija atgriezies un dienas tagad mēs bijām numurētas.

.

Daļa no manis bija apmierināts ar šo atklāsmi, otra daļa bija skumji, jo Bībelē Apokalipse ir izraisītājs ir daudz ciešanu pasaulē pirms atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus.

Un pēdējā daļa no manis atteicās ticēt, neskatoties uz visiem izpildīti pravietojumiem, un visas pazīmes, kas, ka Apokalipse var būt mūsu paaudzes!

Tāpēc es absolūti nācās meklēt pierādījumus un liecības, un vēl joprojām ir vairāk pierādījumu!

Neskatoties uz manu ticību, man vajadzēja pierādījumus, atklāsme Apocalypse ir svarīga cilvēces nākotni!

.

Cilvēks mazticīgie, ka es esmu!

Vienmēr meklē pierādījumu …!

.

Tomēr Dievs mājo manu dzīvi kopš manas bērnības, un mana ticība Dievam nekad nav atstājis mani.

Tas ir šoks atklāsmi nāk no mūsu Kunga Jēzus Kristus mūsu paaudzei, kas izraisīja manu zemapziņu ilgas pierādījumus.

Es meklēju visur katru dienu, jo īpaši daudzās grāmatās un rakstos par neto, daudzi sludinātāji laiku beigām, gala un nenoliedzamu pierādījumu, ka Jēzus Kristus atgriezīsies fiziski valdīs uz Zemes, un, ka šī atgriešanās bija labi mūsu paaudze.

Tomēr tas ir jāsaka, un jāsaka, ka divus tūkstošus gadu daudzi kristieši bija pārliecināti un droši, ka atgriešanās Jēzus Kristus bija viņu paaudzēm.

.

Un tomēr tie ir nepareizi!

.

Tātad, neskatoties uz lielumu apzīmējumus un pravietojumiem izpildīts, neskatoties uz to, ka apzīmējumus un pravietojumiem izpilde ir eksponenciāli kā dzimšanas lēkmes.

Neskatoties uz to, ka šāds kaskādes pazīmju jebkad ir noticis pēdējos gadsimtos.

Neskatoties uz to, ka milzīgs skaits zīmju un pravietojumi, ko šāda mēroga varētu būt saistīts ar iespēju, kas ir maz šaubu, tomēr joprojām bija man!

Jo dienas, vakarus un naktis domāšanu un pētniecību, lai novērstu šo tiny, tiny maz šaubu.

Šī maz šaubu, tomēr bija saistīts ar milzīgu un, pat ja milzīgs fakts vien nes visus manus uzskatus, manu pārliecību, manas analīzes un pierādījumus par Bībeles pravietojumiem un zīmēm veikti.

Šis fakts saindēta manu dzīvi, tik daudz tā, ka es gulēju dažas stundas katru nakti, lai būtu laiks meklēt un saprast, kāpēc.

Mazliet kā apustuļa Toma, kas vajadzīgs, apliecinājumu ticēt Jēzus Kristus augšāmcelšanos, man vajag manu pierādījumus, lai novērstu jebkādu, ka mazie un pat tiny šaubu atgriešanos Jēzus Kristus mūsu paaudze.

Es absolūti bija jāatrod

atbilde uz jautājumu:

Tāpēc, ja atgriešanās Jēzus Kristus

Mūsu paaudzes,

e pāvests nerunā!

.

Tātad, ja pāvests neminēja, ka es kļūdos, un ikviens, kurš uzskata, ka atgriešanās Jēzus Kristus mūsu paaudzei arī nepareizi.

Man jāatzīst, ka, neskatoties uz to, ka man ir ticība, neskatoties uz to, ka Dievs mājo manā dzīvē kopš manas bērnības, es vēl šaubos, neskatoties uz pārliecinošu pierādījumu tam, ka mēs dzīvojam katru dienu.

Es tikko bija šo noslēpumu, kas bija, ka, neskatoties uz savu analīzi, aptaujas un pētījumi, kas tika veikti mani uz drošību un pierādījumus par nenovēršamo atgriešanos mūsu Kungu Jēzu Kristu, es joprojām varētu būt mājienu šaubas.

Kā es varētu sludināt Jēzus Kristus atgriešanās, ja man bija šaubas!

Kā es varētu turpināt sludināt atgriešanos Jēzus Kristus, ja pāvests nerunāja!

.

Tāpēc viens no mums starp pāvestu un man nebija taisnība!

.

Pazīmes atbilstoši manai analīzei ir vēl ražot eksponenciāli kopš 14 maijs 1948 (izveidošanas datums Izraēlas Valsts)

Kā es varētu man tikai cilvēku šaubu labticību mūsu pēdējo pāvestu!

Šaubas un noliegt pāvesta redzējumu baznīcas nav vienkārši zaimošana!

Tas ir arī excommunicated sevi no baznīcas!

Un ka tā nav!

Pēteris bija pirmais ceļvedis baznīcas starpniecību gribas mūsu Kunga Jēzus Kristus.

Tas ir Jēzus Kristus pats deva Peter uzdevumu vadošo baznīcu, un tikai Jēzus Kristus var noņemt pēcteci Pētera slodzes garīgais līderis baznīcas.

Divus tūkstošus gadu, katoļu baznīca ir nosūtījis ticību no paaudzes paaudzē.

Šajā pēcteči Pētera un visu Vicars baznīcas ir devuši uzdevumu secīgiem valdību.

Tomēr šiem diviem tūkstošiem gadu ilgu vēsturi laikā, baznīca ir pieļāvusi atsevišķus nodarījumus, kas nevar lepoties, un tāpēc mēs būsim atbildīgi Jēzus Kristus pēc viņa atgriešanās. Lai gan piedošana mums jau sniedz mūsu grēku nožēlas!

Es esmu kristietis, un katoļu, lai gan man iet uz baznīcu tikai īpašos gadījumos.

Tomēr, es drīkstu sevi dažreiz tikai katru iespēju veikt kādu laiku, lai meditāciju, papildināt savas baterijas un uzpildītu enerģijas un pazemību.

Tāpēc es nevaru dabūt prom no Dieva un ticības, bet es nevaru saglabāt savu muti ciet, un nemaz nerunājot!

.

Tas ir spēcīgāks par mani!

.

Man ir, lai pārvietotos, sludināt un atklāt savu analīzi, lai ikviens varētu domāt un izvēlēties savu ceļu.

II

KAS IR zvēriem Apocalypse

.

Sākumā man veikt korekciju, es jau iepriekš teicu, ieskaitot manu rakstu atgriešanās Jēzus Kristus MAY 2015 14 vai 15 septembrī! Tauru svētki LAIKĀ  « , ka islāms bija zvērs no bezdibeņa.

.

Bet es esmu pārliecināts, lai nekļūdos.

.

Drīzāk Islāms ir reliģija Lucifers.

.

Musulmaņi pielūdz Luciferu labā ticībā ir pārliecināt pielūgt Dievu!

.

Lucifers gribēja būt Dievs dziedātājs arī viņa cilvēki « musulmaņi », kas ir gandrīz tikpat daudz kā zvaigznes debesīs!

Bet Dieva tauta « ebrejiem » , ir samazināts līdz Peau de vilšanās, un viņi aizvien vairāk noliedza savu dēlu Jēzu Kristu!

Musulmaņu liktenis ir viņu rokās, viņi var nākt pie Jēzus Kristus, lai dotos pie Dieva vai turpināt pielūgt Lucifers.

Mēs nevaram nogalināt, kristieši, jo viņi noliedz islāmu, un apgalvo, ka ir kalpot Dievam!

Sakārtotu vienmēr sākas ar sevi, un, pirms skatoties salmiņu acī labdarības musulmaņu kaimiņš, šajā rakstā es apskatīt gaismu, kas ir manējā, un tajās visiem kristiešiem!

Tas ir mans labojums

.

Aujourd’hui mon prêche me conduit à vous révéler que mes recherches, analyses, enquêtes et réflexions longues et minutieuses, m’amènent à douter non seulement du Vatican et cela vous le savez déjà mais du Pape lui-même et de ces prédécesseurs. « LES PAPES ROIS »e

 

Popes Kings ir pāvesti kopš Laterāna līguma 1929, kas padarīja Vatikāna valsts.

 

11 februāris 1929 ir pāvests  Pijs XI,  kurš kļuva par pirmo pāvestu karalis Vatikāna valsts.

 

1 Pius XI  in 1922-1939

2 Pius XII  1939-1958

3 John XXIII  no 1958-1963

4 Pāvils VI  1963-1978

5 Jānis Pāvils I  no 1978-1978

6 Jānis Pāvils II  (17 tā, kas pastāv vīziju Jāņa apoc.) 1978-2005

7 Benedikts XVI  2005-2013 (kurš bija spiests uzturēties neilgu laiku)

 François  2013  līdz atgriešanās Jēzus Kristus saskaņā ar pravietojumu Maleahija bīskaps

 

Skatīt manu rakstu:

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/10/03/du-troisieme-secret-de-fatima-au-retour-de-jesus-christ-sur-terre-des-verite-qui-derangent/

 

 

Dievs, piedod man, ja es kļūdos!

 

No Apokalipses grāmatu raksta Jean atklāj daudzas lietas, un es ieteiktu lasījumā.

Šī grāmata ir par dievišķu iedvesmu, tās nodaļas un panti attiecas uz dažādām situācijām, caur kuru vēsture cilvēks, bet tas ir arī Atklāsmes grāmata līdz laiku beigām, un tā tas ir pētījums, kas Es attīstīt šeit daļēji.

Jo īpaši es vēlos vērst jūsu uzmanību uz trim sadaļām, kas man nav labprātīgi klasificēti, lai labāk izprastu savu analīzi.

Tie ir 17, 13 un 16, ka jūs varat izlasīt apakšā lapas sadaļas.

.

A

Vīzija džinsi no Apokalipses 17 nodaļas

Mana analīze

.

Pēc iepazīšanās ar šo nodaļu, ņemot vērā to, ko mēs zinām par katoļu baznīca Vatikānā, mēs redzam, ka, protams, tas attiecas uz katoļu baznīcu līdz laiku beigām!

Izlasot šo nodaļu nevar saprast līdz gada beigām, kad jūsu atklāsmes par Dievu.

Sievietes – lielo netikli

Šis apraksts atbilst Vatikāna katoļu baznīca « Rome » tāpēc « Vatikāna »

Koši zvērs prostitūtu   ir septiņas galvas un desmit ragi

Mēs redzēsim noslēgumā raksta tas ir koši zvērs, kas nes prostitūtu … 

Septiņas galvas ir gan Seven Hills Romas, bet arī septiņi ķēniņi Vatikāns

Septiņi karaļi    ir tādēļ pāvesti kopš Laterāna līgumiem, kas ir veikuši Vatikāns valstību

Desmit karaļi      ir reliģiskie līderi citu reliģiju, ar kuru pāvests apkopes vai saites aliansēm. saiti vai reliģijas:  http://choisislavie.free.fr/compare.htm

Zvērs, kurš reiz bija   , ir tā, kas paceļas no bezdibeņa, kā dzejolis toreiz 17.8 nav, tad atkal parādās

Zvērs, kas bija un paceļas no bezdibeņa  , protams, Vatikāns vai viņa velk stīgas.

Vārsmas, šķiet, lai aprakstītu ex-pāvestu Benediktu XVI, jo īpaši dzejā 17,8, kas liecina par gaismu viņa demisiju, ka šis zvērs no Abyss ir Pāvests Benedikts XVI

benoc3aet-XVI-Mohamed-Ahmed Al-Tayeb-limam-de-la-mosquc3a9e al-Azhar Kairā-du-

Pāvests Benedikts XVI ir zvērs, kas bija un pieaug no jūras un bezdibenis. 

Ir skaidrs, ka tas ir ļoti grūti man iedomāties, kā katoļu kristietis, ka šo analīzi var Dieva gribēta 17 nodaļas beigu laiku, bet fakti, šķiet, runā paši par sevi, un man atklāsme mana analīze var redzēt reālu izcelt.

 

 

B 

Gada Apokalipses grāmatā 13 nodaļā.

Mana analīze

Zvērs, kas paceļas no zemes

.

Grāmatā par Apocalypse nodaļā 13 pantā 13.11 mēs redzam citu zvēru, bet pieaug no jūras, bet no Zemes, un tā īsteno visas pilnvaras pirmo zvēru viņa klātbūtnē.

Vienmēr ir tajā pašā virzienā, analīzes, mēs saprotam, ka šis   zvēru no zemes , ir   pāvests Francis dominē klātbūtnē ex-Benedikta XVI.

Pāvests Francis atteikties noteiktu raksturīgu Pape (apmetnis un apavus) un pat nosaukumu pāvests. Tas vienkārši saka bīskaps Romā un saskaņā ar dažiem ziņojumiem, tas nav izpildījis visas prasības, iecelšanu pāvesta amats.

Pāvests Francis ir zvērs, kas paceļas no zemes

 

Pirmais zvērs, kas paceļas no jūras

 

Dzejā 13:12, eņģelis joprojām runā par pirmo zvēru, kura nāvīgā brūce sadzija, ka kursu manā analīzē ir neviens cits kā Jānis Pāvils ll , kurš saņēma šāvienu brūces, kas bija letāls.

Bet viņš brīnumainā kārtā izglābās nāvi, kas slavens 13 maijs 1981!

Pat viņa slepkava teica, ka viņš nesaprata, kā Pāvests izbēguši nāvi …. !

 

Tāpēc zvērs no jūras, ir pirmais dzīvnieks, kas paceļas no zemes, ir otrais zvērs.

.

Kopumā septiņi karaļi pāvesti visi ir saistīti ar zvēru no jūras, un pāvests Francis ir otrs zvērs, kas paceļas no Zemes.

.

Nesenie pāvesti ir zvēri Apocalypse!

.

Bet tie nav vienīgie dzīvnieki, jo atceros, ka ir desmit ķēniņu, kas apvieno divus zvēriem (Benedikta un Francis), kā arī desmit ķēniņu ir desmit reliģiskie līderi citu reliģiju, ko mēs jau esam redzējuši šos allegiances saskaņā ar Jāņa Pāvila II, Benedikts XVI un tagad ar Francis.

Viltus reliģiju vadītāji, kas ir sabiedroto ar zvēriem Vatikāna arī ir alianses ar zvēriem Apokalipses kuras mērķis ir cīnīties pret patieso katoļu baznīcas Jēzus Kristus Baznīca.

.

C 

Grāmatas par Apocalypse 16 nodaļā.

Mana analīze

 .

Šī nodaļa ir arī ļoti svarīgi, jo tas nepārprotami izskaidro ciešanās Dievs sūtīs uz zemes.

16.13 dzejolis izskaidro aliansi starp triloģijas  « Dragon, zvērs un viltus pravietis », kas ir jārīkojas kopā, lai radītu galvas pasaules valstīm pēdējā pasaules kara ..

Šī nodaļa ir arī ļoti svarīgi, jo tas nepārprotami izskaidro ciešanas un spriedumus, kas Dievs sūtīs uz zemes.

.

Tas ir sods!

.

Mēs redzējām, ka zvēri ir, mums ir, lai uzzinātu, kas ir pūķis, kas ir viltus pravietis.

Dragon     ir spēks, viņš joprojām dzīvo slēpta prom un tikai parādās uzklupt par savu laupījumu un nogalināt uzbrukums no sitieniem vai liesmu.

.

Kas ir Dragon?

.

Pilnvaras tirdzniecība, izejvielu, finanšu un medijiem, pieder trastu, kuri vērsti uz ēnā ar  »  Brīvmūrnieki « , kas kalpo par « Illuminati » slepeno sabiedrību, ka noteikumi Brīvmūrniecība un valda pār pasauli.

Pūķis ar savām pilnvarām, kas ietekmē visas būtnes pasaulē, posts, bads, slimības, vardarbība, nemieri un kari ir iedarbināta.

Musulmaņi apvainot Kristiešu un ebreju nelaimēm, kas afflict un ebreji un kristieši apsūdz musulmaņi atpakaļ tās pašas problēmas.

Apslēpts mērķis diviem zvēriem, viltus pravietis un pūķis ir saglabāt « vīriešu » un gulēja sapinušies problēmu atraut viņus no Jēzus Kristus, kurš nāk, lai glābtu mūs.

Mērķis pusi atzinās divi zvēriem, viltus pravieti un pūķis, ir izveidot jaunu pasaules kārtību, par drupām kristietības uz zemes, lai izveidotu valdīšanas mieru un drošību.

.

Patiesībā viņi vēlas paverdzināt vīrieti!

.

Pūķis ir cīpslas kara tas ir spēks un vara ļaunajiem, kas atklāj, lai cīnītos Jērs!

 

Viltus pravietis  Viņš nevar būt dzīves beigās laika līderis, jo, kā mēs jau esam redzējuši, ir « zvēri pāvesti » un 10 Kings « reliģiskie līderi viltus reliģijām », kas nodrošina šo lomu.

Tas nav pravietis līdz laiku beigām, jo ​​Bībele runā par viltus praviešiem, šoreiz nevis viltus pravieti.

Tad izskatot divu tūkstošu gadu vēsturē ir bijis tikai viens viltus pravietis tik svarīgs un tik spēcīga, ka tā joprojām pastāv un dzīvs visu prātos.  Tas ir Muhammad   ir galvas pulks pret visu pretrunā nodrošina, ka tā ir taisnība, un galīgais pravietis.

Skatīt regulas kājeni

Mēs zinām, ka 600 gadus pirms Kristus, Daniels paziņoja ierašanos Mesiju.

Pasaules vēsture pierāda šaubu, ka šis Mesija  « Jēzus Kristus » pravietojums paziņojis, ka tas nogriezts, un viņam nebūtu pārņēmējs.

.

Tātad, bez šaubām Muhameds ir viltus pravietis.

.

Un ņemot vērā daudzie cilvēku « musulmaņiem », kas godinātu, mēs varam teikt, skaļi un skaidri, ka Muhameds ir viltus pravietis Bībele

.

Ir svarīgi atzīmēt, ka musulmaņi ir pirmie upuri viltus pravieti.

Musulmaņi ir cietuši no Stokholmas sindromu, un tādēļ viņi pielūdz viltus pravieti un viņa sekotāji, islāmisti!

.

Es aicinu visus musulmaņi nākt pie Kristus, lai tiktu glābti.

.

Islāmisti ir bruņots spārns viltus pravieti, tās mokas un sakropļot ikdienas ļaudis no musulmaņiem.

Viņi arī izraisīja svēto karu pret kristietību.

Slaktiņi masveidā daudzus ciematus kristiešu Āfrikā un Austrumiem.

Baznīcas tika izdemolēts, izlaupīja un nodedzināja, islāmisti neievēro neko.

Vīrieši, sievietes un bērni tika nogalināti Dieva vārdā šo darbinieku sātana.

 

APLIECINĀJUMS par deviņiem

.

Tas viss notiek, un sader kopā ir ļoti labi, bet man vēl bija daži pierādījumi, kā es baidos sekas manas analīzes uz pasauli.

Tātad, pēc manas pārliecības, grupējumi, līdzības ir fakti, kas var palīdzēt jums, kā jūs sniegtu atzinumu.

Šeit ir deviņi jautājumi, pierādījums par « jaunu » Es varbūt nepareizi!

KĀPĒC: The Kings ir pāvesti ir atstājuši vairāki priesteri tika samazināts līdz sūkties, jo īpaši Francijā vai priesteris rūpējas par vairākiem pagastiem tikai (! Laba reklāma varētu pieaugt daudzu aicinājumiem) Popes labprātīgi vērsušās pret baznīca, padarot to mirst lēnām. « Tas ir fakts »

KĀPĒC: Pope 1960.gadā atteicās atklāt trešo noslēpums Fatima, tādējādi nepakļaujas gribu Jaunavas Marijas, savukārt Vatikāns tika atzīts par patieso izskatu Virgin. Pāvests apzināti pārkāpis Dieva. Kopš 1960 Popes Kings atsakās paklausīt Dievam apzināti « Tas ir fakts »

KĀPĒC: Karaļi pāvesti ir atbalstījuši, aizstāvējuši un pat veicināta humānisms, nevis mudināt cilvēkus nākt pie Jēzus Kristus mīlestībā un darīt žēlsirdības akts. Humānisms vietas cilvēks centrā visu prioritātes kamēr Christian Dievs novieto centrā viss! Humānisma cildina vīrieti tad Christian slavina Dievu! « Tas ir fakts »

KĀPĒC: Popes Kings atvaļinājumu, spīdzināja un slepkavoja ļaudis no kristiešiem, jo viņi atsakās islāmu. Ne tikai tie atstāj neko nesakot, bet atzīst islāmu un citām reliģijām, kā viltus ceļus, kas var novest pie Dieva.Un viņi nosoda ļaudis par maldiem ceļiem. « Tas ir fakts. »

KĀPĒC: L AST Pope Francis vienkārši teica bīskaps Romā un atsakoties tai nosaukumu pāvesta un valkāt dažus atribūtus. « Tas ir fakts. »

KĀPĒC: Popes Kings atteicās runāt par nenovēršamu Jēzus Kristus atgriešanās, un mūsu pēdējā pāvests turpināja klusēt par šo faktu. Pirmais mērķis no amata joprojām braukšanas katoļu baznīca ir sagatavot cilvēkus, lai varētu atgriezties no Kunga Jēzus Kristus! « Tas ir fakts. » 

KĀPĒC: Popes Kings nolēmām pāvesta tronī ar apgrieztu krustu uz muguras. Kas parasti nozīmē, ka viņi ir pagriezuši jakas un vairs kalpot Jēzum Kristum, bet sātans. « Tas ir fakts. »

KĀPĒC:  Lai akts pāvesta svētību tika veikts ar rādītājpirkstiem un izstiepts darbiniekiem, ir viņa tika aizstāts ar rādītājpirksts un mazais pirkstiņš izstieptām, kas ir pazīstams kā zīmi sātana! « Tas ir fakts. »

KĀPĒC: Popes Kings vienojušies honorāru, kas ir kompromiss ar sātanu.Jēzus Kristus atteicās visas dāvanas sātana, kad viņš bija pakļauts kārdinājumam tuksnesī. « Tas ir fakts. »

.

SECINĀJUMS

 

Visi šie fakti ir faktu, reāls un taustāms, kā mēs kā kristieši varam turpināt pieņemt ar viņa acis aizvērtas!

Ir pienācis laiks mosties, pirms tā ir pārāk vēlu.

Atcerieties, ka Jēzus Kristus bija arī pievīla domes « High ebreju reliģiskās institūcijas »

Tātad, mani mīļie brāļi un māsas Kristū, es apzinos, ka man riskēt ar manu dvēseli, ja es kļūdos, bet es Dieva tiesības nav dalīties ar savu analīzi.

Man vajadzētu izlikties sludināt virspusēji vai man nokļūt apakšā lietas, būtu dedzīgi savā ticībā, cenšoties iziet ļaudis, un tādējādi var palīdzēt saglabāt lielāku skaitu dvēseļu, pat riskējot raktuves.

Šeit es domāju, ka esmu pierādījis, ka Popes Kings ir « apzināti » nepatiesu pāvestiem un zvēri no Apocalypse.

 

Mēs redzējām, ka sieviete « great prostitūta »  ir « Vatikāna katoļu baznīca. »

Mēs esam redzējuši, ka  septiņas galvas ir gan « septiņi pauguri Romas un septiņi pāvesti Kings »

Mēs esam redzējuši, ka  »  Seven Kings  « ir « septiņi pāvesti » kopš Laterāna nolīguma Pija XI Benedikta XVI

Mēs esam redzējuši, ka pirmais zvērs pieaug no jūras bija « Pāvests Jānis Pāvils II »

Mēs redzējām  »  The Beast tas bija, un paceļas no bezdibeņa «  ir « Pāvests Benedikts XVI »

Mēs redzējām  »  zvērs pieaug no Zemes «  ir « Pope Francis »

Mēs esam redzējuši, ka « Desmit karaļi » ir « par 10 skaits viltus reliģiju » , kas par derību un lojalitāti zvēram « Popes »

Mēs esam redzējuši, ka  »  viltus pravietis «    bija « Mohammed », šodien iemieso islāmu un islāmistiem.

Mēs esam redzējuši, ka « Dragon » ir « Brīvmūrnieki »,    kas kalpo par « Illuminati »

.

Tātad, kas ir koši zvērs prostitūtu

.

Koši zvērs, kas nes prostitūtu ir slepenas biedrības sauc   Illuminati   , jo tā ir struktūra, kas dod dzīvību un spēku uz diviem zvēriem un prostitūtu.

.

Un kas ir šie Illuminati  ?

.

Tā ir Satanic slepenas biedrības, kuras bāze sastāv no elites globālajā sabiedrībā no finanšu, politikas, mediju un pilsoniskās sabiedrības. Viņa ir vadītājs Freemasons un vada pasauli aizkulisēs ar savu pilnvaru finanšu, tehnisko, tehnoloģisko, politisko un mediju.

Ar secinājumu, mēs varam saprast, ka šis noslēpums sabiedrība ar nosaukumu:

Grand Master of masonu,

Divi zvēri « Bijušais pāvests Benedikts XVI un Pope Francis »

Desmit ķēniņu galvas 10 viltus reliģijas, kam allegiances diviem zvēriem  »

Tas padara 13 cilvēkus, ti, šefpavārs   « Antikrists » un divpadsmit apustuļi!

13 th apustulis Viltus pravietis un tāpat kā Jūdu, viņš ir dumpīgs, un ir pret master   « antikrists »  un sistēmu. Viņa mācekļi « islāmistiem » Tā būs zaimošana karš pie Armagedona.

Atkal Sātans Monkey Dievs, jo Jēzus Kristus bija arī divpadsmit uzticīgs apustuļiem un trīspadsmitajā kas bija nodevis

 

Tātad, kas ir liekulis, antikrists, 

Scarlet Beast

  

Tiem, kam pasaule atzīst, iestāde var būt tikai zināma un ievēro visas un katra persona, kas ir bijis vai būs lojalitāte!

Neticīgs

Svarīgs precizējums redzamās,  Benedikts izgatavoti zīmi sātana atklāti publiski

Šī persona   « antikrists, koši zvērs »,  kas atklās sevi Armagedona   Bijusī Pāvests Benedikts XVI

Jo Jānis mums saka dzejolis 17,8 Atklāsmes grāmata:

17:08

Zvērs, ka tu redzēji, bija un vairs nav. Un kāpt ārā no bezdibeņa un iet pazušanā. Un iedzīvotāji zemes, kuru vārdi nav rakstīti no pasaules radīšanas, kas dzīvības grāmatā, kad viņi redz zvēru, kas bija, un vairs nav , un tomēr ir. –

Armagedona karš būs kaujas iluminātu pret viltus pravietis « Islāms » islāma džihādisti kas atsakās uzticību zvērs vadīja!

2014 vajadzētu redzēt ieviest visus nosacījumus, lai šo konfliktu neizbēgams un plānoto pēdējo dienu laikā pēc laika  , kas, manuprāt, notiks 2015.

Illuminati vispirms radīt spriedzi, nemieriem, naidu, palielinās nabadzību un nevienlīdzību, lai mīkstina uzliesmot.

Tad zvērs, kas bija, atkal parādās, lai mazinātu spriedzi un palīdzēt izveidot jaunu pasaules kārtību, kas atsakās viltus pravietis « islāmistiem »

.

Protams, tas nav pravietojums, bet loģiski secinājumi izriet no manas analīzes.

Es varētu būt nepareizi, bet varbūt arī nē!

.

Jūs arī padarīt savu viedokli, ir pienācis laiks, lai sekotu savu sirdi un saprast, ka visi tie, kas saka, ka vēlas, lai padarītu savu labi var būt stāsta jums braukt un jums sātanam.

Tava sirds, jūsu ticība un lūgšanas Dievam palīdzēs jums caur tumsu.

Jāatzīmē, ka desmit ķēniņu, kas ir sabiedrotie iluminātu mērķis ir radīt lielāku skaitu dvēseles sātanam.

ls ir arī zvēri Apokalipses ar aliansēm.

Zvērs, desmit ķēniņu, aktīvākie pret kristiešiem ir islāmu Islāma džihādisti īpaši izveidotas  ar viltus pravieti.

Primārā un galvenā galvenais mērķis, divi dzīvnieki, 10 dzīvnieki uz aliansēm, Dragon un viltus pravietis ir prom no Jēzus Kristus un ticība, ka Jēzus Kristus Baznīcas

Tur noteikti ir bijis sarunām ar Sātanu noteiktā līmenī.

Dvēseles un Sātans Illuminati jauda uz Zemes, bet sātans ir krāpnieks, un galu galā visi vergi ellē!

Tas ir iemesls, kāpēc tas ir svarīgi, lai mums, Mani mīļotie brāļi un māsas preču Jēzus Kristus iet ķeizaram, kas pieder ķeizaram un Dievam to, kas pieder Dievam.

Nav naida musulmaņus, vai islāmisti, bet lūgt par viņiem, jo ​​viņi ir atsvešināti no Dieva, noraidot Jēzu Kristu.

Lūdziet, lai Dievs, apžēlojies un ļauj par « to darbinieki vienpadsmito stundu  « , nākt pie Viņa caur Jēzu Kristu, jo tas ir vienīgais veids.

Palīdzēt tiem, kas lūdz palīdzību, mīlēt tos, kuri mūs ienīst, piedodam saviem parādniekiem pret mums, un lūdzu, lai mūsu vārdi netiek izdzēsti no dzīvības grāmatā.

Saglabāt ticību, mani mīļie brāļi un māsas Jēzū Kristū, un lūgt katru dienu laiks ir tuvu, un Jēzus Kristus atgriezīsies.

Kamēr atgriešanās Kunga, mēs jau zinām, ka 2014 būs īpaši grūti pasaulē kopš Advent sāpes ir eksponenciāli, un tāpēc vairāk spilgts un tuvāk piegādi.

Mums ir jālūdz Dievs, lai palīdzētu mūsu dzīvi caur Svēto Garu, līdz atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus.

Ja, kā es uzskatu, ka atgriešanās Jēzus Kristus bija jābūt 2015 septembra godu svētkiem taures, tad mums ir nedaudz mazāk nekā divus gadus, lai saglabātu tumsā redzēt atgriešanos uz kalna olīvu mūsu Kungu Jēzu Kristu.

Ir prātā, ka pirms Jēzus Kristus atgriešanās ir jābūt ekstāze no baznīcas, un dienā, kad Dieva dusmas.

Ir iespējams, ka ekstāze no baznīcas notiek šobrīd, pēc dažām stundām vai pat pāris nedēļām vai pāris mēnešiem, vai tieši pirms Jēzus Kristus atgriešanās.

Drosme, stāvēt stingri un sagatavot mani mīļie brāļi un māsas Jēzū Kristū, dienā padošanās ir pie rokas, jo visos gadījumos tas ir mūsu paaudzes!

Jēzus Kristus mīl mūs visus, un tas ir glābt mūs tas ir Drīzumā.

Lai Dievs jūs svētī manu mīļoto.

Jēzus Kristus ir Drīzumā, ka ir pārliecināts, un mums ir ļoti maz laika, lai informētu, pārliecināt un dot ganāmpulkā, kas ir lielākais skaits pazudušajām avīm.

.

A maz pagrieziena

Beigu laiku

.

Ar pētniecību, aptaujas, analīzes un pārdomām, es šeit:

Pirmā pazīme ir atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus 14 maijs 1948

Pēdējo septiņu gadu sākumā, « septīto nedēļu Daniel » pēc 29 septembris 2008 dienas akciju tirgus crash in New York.

Mūsu Pestītājs, maģistra un King Jēzus Kristus Dieva Dēla atgriešanās mēnesī septembris 2015 no 14 līdz 15 pie Tauru svētki.

Lasīt manu rakstu: Jēzus Kristus atgriešanās VAR 2015 14 vai 15 septembris! Tauru svētki LAIKĀ   »

Man nav pārdot kaut ko, es esmu lūdzot jums, mani mīļie brāļi un māsas un draugi lasītājus laipni nosūtīt šo rakstu un blog adresi visiem saviem kontaktiem un draugiem visā pasaulē, lai jūs pārāk ir karavīri Kristus un ka vislielākais skaits dvēseles ir iespēja tikt saglabātas.

Miers, mīlestība un prieks sirdīs un mājās gaida ekstāze no baznīcas uz kādu fizisku un krāšņās atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus par Olīvkalnu

.

Atklāsmes grāmata 17 NODAĻĀ

.

17:01

Viens no septiņiem eņģeļiem, kuriem bija septiņi kausi, nāca un runāja man, sacīdams: Nāc, es tev rādīšu spriedumu lielā prostitūtu, kas sēž pie lielajiem ūdeņiem.

17:02

Pie kam zemes ķēniņi piekopuši netiklību, un ar vīnu netiklības iedzīvotāji zemes tika veikti piedzēries.

17:03

Viņš mani aiznesa garā uz tuksnesi. Un es redzēju sieviete sēž uz sarkanā krāsā zvērs, pilnu zaimu vārdiem, kam bija septiņas galvas un desmit ragi.

17:04

Sieviete bija tērpta purpurā un sarkanās drēbēs, un izgreznotas ar zelta un dārgakmeņiem un pērlēm. Viņa turēja rokā bija zelta kauss pilns negantību un traipiem netiklības.

17:05

Uz pieres bija rakstīts vārds, MYSTERY, lielā Babilona, ​​māte netikles un negantības zemes.

17:06

Un es redzēju sievieti piedzēries ar svēto asinīm un asinīm no Jēzus mocekļu. Un, redzot viņu, man bija aizturētas ar lielu izbrīnu.

17:07

Un eņģelis man sacīja, kāpēc tu brīnums? Es tev saku noslēpumu sievietes un zvēra, kas carrieth viņai, kas precēta septiņas galvas un desmit ragi.

17:08

Zvērs, ka tu redzēji, bija un vairs nav. Un kāpt ārā no bezdibeņa un iet pazušanā. Un iedzīvotāji zemes, kuru vārdi nav rakstīti no pasaules radīšanas, kas dzīvības grāmatā, kad viņi redz zvēru, kas bija, un vairs nav , un tomēr ir. –

17:09

Un šeit ir prāts, kas tam ir gudrība. Septiņas galvas ir septiņi kalni, uz kuriem sieviete sēž.

17:10

Un tur ir septiņi ķēniņi: pieci ir krituši, viens ir, bet otrs vēl nav nāk, un, kad viņš nāk, viņam jāturpina īsu laiku.

17:11

Un zvērs, kas bija un nav, pati astotais no septiņiem, un aiziet uz pazušanā.

05:12

Desmit ragu, ko tu redzēji, ir desmit ķēniņu, kuri vēl nav saņēmuši valstību, bet viņi saņems varu kā ķēniņi vienu stundu ar zvērs.

17:13

Tie ir viena prātā, un sniedz savu spēku un varu zvēram.

05:14

Tie karos pret Jēru, bet Jērs tos uzvarēs, jo Viņš ir kungu Kungs un ķēniņu Ķēniņš, un aicinātie, izredzētie un uzticīgie, kas ir kopā ar Viņu esam.

17:15

Un viņš man sacīja, ko tu redzēji ūdeņi, kur prostitūtu sēž, ir tautas un ciltis un tautas, un valodas.

05:16

Desmit ragi, kurus tu redzēji par zvēru, tie ienīdīs netikli, vientuļš un kails, ēd savu miesu, un sadedzināt viņu ar uguni.

05:17

Jo Dievs īstenot savās sirdīs, lai izpildītu savu mērķi, lai būtu vienisprātis, un sniegt savu karaļvalsti pie zvērs, kamēr Dieva vārdi tiek izpildīti.

17:18

Un sieviete, ko tu redzēji, ir lielā pilsēta, kas valda pār zemes ķēniņiem.

Avots:

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=17&version=00001 ref #

 

Atklāsmes grāmata 13 NODAĻĀ

 

13:01

Un es stāvēju uz smiltīm no jūras, un ir palielinājusies no jūras zvēru, kas bija septiņas galvas un desmit ragi, un uz viņa ragiem bija desmit kroņu, bet uz viņa galvām zaimu vārdi.

13:02

Ko es redzēju, dzīvnieks bija līdzīgs pie panterai, un viņa kājas bija kā lāča, un viņa mute kā lauvas mute. Pūķis deva tam savu spēku un savu troni un lielu varu.

13:03

Un es redzēju vienu no viņa galvām it kā tika ievainoti līdz nāvei, un viņa nāvīgā brūce tika izdziedināta. Un visa pasaule brīnījās pēc zvērs.

13:04

Un viņi pielūdza pūķi, kas deva spēku pie zvēru un viņi pielūdza zvēru, sacīdami: Kas līdzīgs šim zvēram, un kas var cīnīties pret to?

13:05

Un tur bija dots viņam muti runā augstprātīgi vārdus un zaimus, un viņš tika dota vara rīkoties četrdesmit divus mēnešus.

13:06

Un tas atvēra savu muti, lai zaimotu Dievu, lai zaimotu Viņa vārdu un Viņa mājokli, un tos, kas dzīvo debesīs.

13:07

Un tur bija dots, lai viņš karot ar svētajiem un tos uzvarēt. Un viņš bija dota vara pār visām ciltīm, cilvēkiem, valodu un valsti.

13:08

Un visi, kas dzīvo virs zemes, pielūdza, kuru vārdi nav rakstīti no pasaules radīšanas grāmatā dzīves Jēra, kas bija nokautā.

13:09

Ja kāds ir ausis, lai dzird!

13:10

Kas ved gūstā ies gūstā: tas, kas nogalina ar zobenu, ir nogalināti ar zobenu. Šeit ir pacietība un ticība svēto.

01:11

Pēc tam es redzēju zemes up citu zvēru, kas bija divi ragi, līdzīgi jēram, un tas runāja kā pūķis.

13:12

Tā īsteno visas pilnvaras pirmo zvēru pirms viņa, un causeth zemi un tās iedzīvotājus pielūgt pirmo zvēru, kura nāvīgā brūce tika izdziedināta.

01:13

Viņš darīja lielus brīnumus, pat veicot uguns nāk no debesīm uz zemi cilvēku acu priekšā.

13:14

Un viņš pieviļ tos, kas dzīvo virs zemes, šo apzīmējumu, ko viņam piešķīra darīt klātbūtnē zvērs, stāsta iedzīvotājus zemes iedzīvotājus celt tēlu zvēram, kurš bija ievainots ar zobenu un dzīvoja .

13:15

Un viņam tika dots elpu uz attēlu zvērs, ka tēls zvērs būtu gan runāt un radīt tik daudz kā nebūtu dievkalpojumu tēlu zvērs jānogalina

13:16

Un viņš causeth visiem, gan maziem un lieliem, bagātiem un nabagiem, bezmaksas un vergu, lai saņemtu zīme uz viņu labās rokas vai viņu pierēs,

01:17

un ka neviens cilvēks var pirkt vai pārdot, izņemot tas, kas bija zīme, ka zvērs vārdu vai viņa vārda skaitļa.

01:18

Šeit ir gudrība. Ļaujiet viņam kurš ir izpratne skaitu aprēķina zvērs. Jo tas ir cilvēka skaitlis, un viņa skaitlis ir seši simti sešdesmit seši.

Avots

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=13&version=00001 ref #

 

Atklāsmes grāmata 16.nodaļa

 

16.1

Un es dzirdēju stipru balsi no svētnīcas sakām septiņiem eņģeļiem: Ejiet un izlejiet uz zemes septiņi kausi no Dieva dusmām.

16:02

Pirmais aizgāja un izlēja savu kausu uz zemes. Un ļaundabīgi un sāpīgas čūlas uz cilvēkiem, kam bija zīme zvērs un pielūdza viņa tēlu.

16:03

Otrs eņģelis izlēja savu kausu pār jūru, un tā kļuva asinis no miroņa un visa dzīvai nomira, viss jūrā

16:04

Trešais eņģelis izlēja savu kausu pār upēm un pār ūdens. Un tie pārvērtās asinīs.

16:05

Un es dzirdēju ūdens eņģeli sakām: Tu esi taisnīgs, Kungs, un biji, O Svētais, jo tu esi tādējādi tiesāti.

16:06

Jo tie izlējuši asinis svēto un praviešu, un Tu devi tos asinis dzert: viņi ir cienīgi.

16:07

Un es dzirdēju altāra sakām: Tiešām, Kungs, visvarenais Dievs, jūsu spriedumi ir patiesi un vienkārši.

16:08

Ceturtais eņģelis izlēja savu kausu uz sauli. Un tur bija dots dedzināt cilvēkus karstumā un ugunī;

16:09

Un cilvēki dega lielā karstumā, bet tie zaimoja Dieva vārdu, jo tai ir vara pār šīm mocībām, bet negandarīja, lai dotu Viņam godu.

16:10

Piektais eņģelis izlēja savu kausu uz troņa zvērs. Viņa valstība bija tumša, un tie sāpēs sakoda savas mēles sāpes,

16:11

un tie zaimoja Dievu debesīs, jo savu sāpju un augoņu dēļ, bet negandarīja par saviem darbiem.

04:12

Sestais eņģelis izlēja savu kausu pār lielajā Eifratas upē. Un tās ūdens izsīka, ka veids, kā karaļi no austrumiem varētu būt gatava.

16:13

Un es redzēju no mutes pūķis, un no mutes un no zvēra un no mutes un no viltus pravieša trīs nešķīstus garus kā vardes.

16:14

Un tie ir ļaunie gari, darba brīnumi, kas iet tālāk pie karaļi no visas pasaules, lai tos sapulcinātu cīņai lielajā dienā Visvarenais Dievs.

04:15

Lūk, es nāku kā zaglis. Svētīgs, kas nomodā un keepeth savas drēbes, lai viņš staigā kaili, un viņi redz savu kaunu! –

16:16

Viņš tos sapulcinās kādā vietā, ko ebrejiski sauc Armagedona.

16:17

Septītais eņģelis izlēja savu kausu gaisā. Un viņš izgāja no svētnīcas, no troņa, skaļa balss, sakot, tas tiek darīts!

04:18

Un tur bija zibeņi un balsis, un pērkoni, un liela zemestrīce, piemēram, tur nekad nav bijis, jo cilvēki dzīvo virs zemes, tā zemestrīce

16:19

Un lielā pilsēta sadalījās trijās daļās, un pagānu pilsētas sagruva, un Dievs atcerējās lielu Bābeli, lai dodu viņai tasi vīna Viņa dusmu.

04:20

Tad visas salas nozuda, un kalni vairs nebija atrodami.

04:21

Un liela krusa, katrs akmens par svaru talantu, krita no debesīm uz cilvēkiem, bet cilvēki zaimoja Dievu, jo mēri krusas, jo mēris tā bija lieliski.

Avots

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=16&version=00001 ref #

Uz veselību

.

Par vienpadsmito stundu darba ņēmēji

.

Par vienpadsmito stundu līdzību:
. Matthew (20:1-16)

Jēzus stāstīja šo līdzību:


Debesu valstība ir kā kapteinis, kurš izgāja rītausmā algot strādniekus savam vīna dārzam.


Viņš sāka vienoties ar viņiem algas monētas, lai dienā, sūtīja tos savā vīna dārzā (…)


Īsi pirms dienas beigām, atkal izgāja un atrada citus darbiniekus.


Viņš viņiem teica: « Kāpēc jūs palikt tur visu dienu neko nedarot? »


Tie viņam atbildēja: « Tāpēc, ka neviens nav nomāts mums.

« Viņš sacīja viņiem: » Ejiet arī manā vīna dārzā « .

Kad vakars metās, katrs saņēma savu algu. 

 

Tie, kas ieradās vēlu vakarā saņēma sudraba monētu …


Tiem, kas sākās agri no rīta saņēma pašu … un tie récriminèrent pret kapteiņa jomā:


« Viņi nenāca par stundu darbu un dot viņiem vienāda ar mums, kas izcietām dienas nastu un karstumu! » Bet kapteinis atbildēja vienam no tiem, « Draugs, es tev darīt nav nepareizi. 

 

Vai jūs nepiekrītat ar mani par denāriju? 

 

Nav man ir tiesības darīt to, ko es vēlos ar savu? Vai jūs meklēt ar nenovīdīgs acs, jo es esmu labs? « 

Vai raksti

Zvērs ir Vatikāna pēc sākuma Benedikts XVI!

https://victorpicarra.wordpress.com/mahomet-est-le-faux-prophete-biblique/

https://victorpicarra.wordpress.com/2012/08/18/lislam-est-la-bete-qui-monte-de-labime-musulmans-du-monde-venez-nombreux-a-jesus-christ-pour-etre-sauves/w

.

Mīļie brāļi un māsas Kristū Jēzū

.

Ļaujiet mums skatīties uz Vatikānu, un it īpaši skatoties, kāda būs mūsu bijušais pāvests Benedikts XVI.

Un atgādina mums, ka tikai Jēzus Kristus var noņemt no pāvesta baznīcas rokasgrāmatu slogu un tikai Jēzus Kristus var pārvarēt un uzvarēt zvēru, pūķi, viltus pravieti un desmit karaļi.

Un mēs arī pārvarēt baznīcu ar mūsu Kungu Jēzu Kristu.

Drīz tas ir grāmatas Apokalipses 14 nodaļa gatavojas darīt, un, manuprāt, tas ir Tauru svētki 2015, es jums lasīt un domāt par savu dzīvi, bet jāatceras, pirms izvēlēties savu ceļu, lai izlasītu manu rakstu Link  Dare ticību Dievam un Jēzus Kristus!

14:01

Es paskatījos, un, lūk, Jērs stāvēja uz mount Siona, un kopā ar Viņu simts četrdesmit četri tūkstoši to, kam viņa vārds un tēva vārds rakstīts viņu pierēs.

14:02

Un es dzirdēju balsi no debesīm, piemēram rēkt rushing ūdeņos, un, piemēram, skaņu liels pērkona un balss, ko es dzirdēju, bija, piemēram, ka harpists spēlē savām koklēm.

14:03

Un viņi dziedāja jaunu dziesmu troņa priekšā un pirms četriem dzīvniekiem un sentēviem. Un neviens nevarēja to dziesmu dziedāt, izņemot simti četrdesmit četri tūkstoši, kas ir no zemes atpirkti.

14:04

Viņi ir tie, kas bija ar sievietēm nav apgrēkojušies, jo tie ir jaunavīgi, viņi seko Jēram, kur viņš dodas. Tie tika dzēstas no vīriešu vidū, kas ir pirmie augļi Dievam un Jēram;

14:05

Un viņu mutē nebija atrodama viltība, jo viņi ir bez vainas.

14:06

Es redzēju citu eņģeli peld pa vidu debesīm, kam bija mūžīgais Evaņģēlijs, lai sludinātu tiem, kas dzīvo virs zemes, katrai tautai, ciltij, valodai un cilvēkus.

14:07

Viņš teica skaļā balsī, Bīstieties Dieva un dodiet Viņam godu, jo Viņa tiesas stunda ir pienākusi, un pielūdza To, kas radījis debesis un zemi, un jūru, un strūklakas ūdeņu .

14:08

Un vēl viens, otrs eņģelis, kam, sakot, Kritusi, kritusi, lielā Babilona, ​​kas padarīja visas tautas dzert vīnu no savas netiklības dusmu!

14:09

Un vēl viens, trešais eņģelis sekoja tiem, sauca skaļā balsī, ja kāds pielūdz zvēru un viņa tēlu un pieņem viņa zīmi uz pieres vai savas rokas,

14:10

Viņš pats arī jādzer vīns Dieva dusmas tiek izliets bez maisījuma uz tasi viņa dusmas, un viņš tiks mocīts ar liesmām un pelniem, pirms svēto eņģeļu un Jēra priekšā.

14:11

Un dūmi viņu moku paceļas mūžīgi mūžos un tie nav miera ne dienu, ne nakti, kas pielūdz zvēru un viņa attēlu, un katrs, kas uzņem uz viņa vārda zīmi.

02:12

Šeit ir pacietība no svētajiem, kas tur Dieva baušļus un ticību uz Jēzu.

02:13

Un es dzirdēju balsi no debesīm man sakām: Raksti! Svētīgi mirušie, kas mirst Kungā! Jā, saka Gars, lai tie varētu atpūsties no savām pūlēm, jo ​​viņu darbi tos ievērot.

14:14

Es paskatījos, un, lūk, balts mākonis, un uz mākoņa kāds sēdēja, piemēram, pie Cilvēka Dēlam, kam galvā zelta vainagu, un viņa rokā ass sirpis.

02:15

Un cits eņģelis izgāja no dievnama un sauca stiprā balsī tam, kas sēdēja uz mākoņa, izteikt savu sirpi un pļauj, stunda, lai gūtu ir pienācis, jo raža zemes ir nogatavojušās.

02:16

Un tas, kas sēdēja uz mākoņa, nolaida savu sirpi uz zemes. Un nopļāva zemes ražu.

02:17

Un cits eņģelis izgāja no svētnīcas, kas debesīs, un viņš arī bija ass sirpis.

14:18

Un vēl kāds cits eņģelis, kam bija vara pār uguni, nāca no altāra un sauca stiprā balsī tam, kam bija asais sirpis balsi, sakot, vilces tavā ass sirpis, un novāc ķekarus no vīnogulāju zeme, par viņas vīnogas ir pilnībā nogatavojušies.

02:19

Un eņģelis nolaida savu sirpi uz zemes. Un sapulcināja vīnogulāju no zemes, un iemeta to lielo vīna vīnogu Dieva dusmām.

02:20

Un spiedi mina ārpus pilsētas, un asinis iznāca no vīna spiede, pat pie zirgu iemaukti, lai attālumā 1600 stadionu.

Dievs skatīties pār katru no mums, un deva mums svētību

Uzvarētājs

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.