İÇİN: Babel Kulesi, Nebuchadnezzar Heykeli, Avrupa Parlamentosu Turu.

kule

 

Sel, erkek bir imparatorluk yarattı ve vadi Sennar cennet ulaşacak bir kule inşa ardından kara depolanmışsa olmuştur.

 

Ama Tanrı o kadar birleşmiş kendi dilini, bulanık kendi projesini kesintiye ve Dünya’nın yüzeyine onları dağılmış.

 

Binlerce yıl sonra, arazi İkinci Dünya Savaşı sonrası yeniden depolanmışsa olmuştur onların farklı dilleri rağmen erkekler erkeklerin imparatorluğun yeniden inşasını sembolize Strazburg’da yeni bir kule inşa.

 

Biz tamamlanmamış iki kule benzerlik ve Tanrı’ya hiçbir başvuru ama yanlış bir ilahlık « AVRUPA » kılan bu yeni imparatorluğun adını görebilirsiniz.

 

Bu adamlar Tanrı’nın iradesine karşı ve erkeklerin İmparatorluğu yeniden birkaç bin yıl sonra sahte tanrılara atıfta ve yukarı alarak onu inkar etmek istedim sanki olduğunu.

 

Yunan imparatorluğu ile başlayan Avrupa’nın inşası ile sembolize Bizim Batı medeniyeti Euro bölgesinden onunla Yunanistan’ın size çıkışına çökecek. (Alfa ve Omega) 

 

Biz bu ayetlerde bazı cevaplar olabilir.

 

 

Daniel, 31-35 Bölüm 2,

31   « Sen, ey kral, bir vizyon olmuştur. İşte: bir heykel, son derece parlak bir harika heykeli, görmek korkunç, senden önce durdu.

32   Bu heykelin başını ince altın vardı, onun göğüs ve gümüş kolları, karnı ve bronz uyluk,

33   bacakları demirden, ayaklarının bölüm demir ve parça kil.

34   : gördün aniden taş kesildi eli değmiş olmadan ve heykeli, demir ve kil ayağını vurdu ve bunları kırdı.

35   Sonra tek seferde, demir ve kil, bronz, gümüş ve altın, yaz aylarında harman katta saman gibi olmak, kırık; Rüzgar iz bırakmadan onları uzağa taşıdı. Ve görüntü cezalandırdı taş büyük bir dağ oldu ve bütün dünyayı doldurdu.

Kaynak:   İşte

 

Yunanistan İsa Mesih’in hükümdarlığı altında yeni bir medeniyetin beşiği haline ayırmak ve imparatorluğu AVRUPA aşağı getirecek, o Nebuchadnezzar heykeli gibi bu küçük taş!

 nabuconosor

 

Onlar kimin sonucu yeryüzünde İsa’nın dönüşü olacak günlük performans ve beri Tanrı bu sefer ne yapacağı, biz İncil kehanet biliyoruz!

Ve yakında geliyor!

Biz kendimize sormamız gereken soru özellikle felaketler ve dünyayı ve insanlığı isabet felaketler kaçış olmadığını ve Zeytin Dağı’nda Rabbimiz İsa Mesih’in fiziksel dönüşünü göreceksiniz şanslı olanlardan parçası olacak olup olmadığıdır .

Sevgili kardeşler ve Mesih’e Sisters tüm kişiler tüm makalelere doğrudan erişim için bu linki ile iyi iletişim istiyorum lütfen:

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

Galip

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :