Oficiali deklaracija, MIRTIES Katalikų Bažnyčios

kirsti

 

Į portugalų vaizdo mes visiškai suprasti Popiežiaus!

 

image002

Kas yra šokiruojantis šio vaizdo yra tai, kad popiežius atvirai neigia Jėzų Kristų.

Popiežius atvirai sakė, jog tai, kad Jėzus Kristus buvo nukryžiuotas yra gedimas ….!

Dabar tai nėra gedimas, nes Kristus žinojo, kad jis būtų nukryžiuotas, ir jis net pasakė Petrui, kad gaidžiui nepragydus, jums bus tris kartus manęs išsiginsi ….!

Jėzus žinojo iš savo pamokslo pradžioje jis galų gale ant kryžiaus.

Tačiau jis sutiko paaukoti savo gyvybę išgelbėti mūsų sielas, nes vyras yra toks nešvarus ir žvejys neturi nešvaraus gali patekti į dangaus karalystę.

Būtent per Kristaus kraują ant kryžiaus, kad mes išpirkta!

Popiežius padarė savo pastabas Jėzumi Kristumi kaip paprastas sako ir pranašas: islamas, pilnas gerų ketinimų, bet nepavyko, nes jis mirė ant kryžiaus ….!

Atvykstant iš krikščionių tokioms pastaboms yra nevertas savo tikėjimą, o iš popiežiaus, šie žodžiai yra oficiali deklaracija mirties Katalikų Bažnyčia paskelbė, kad pagal audringais plojimais Niujorke ,

Dėl popiežiaus Jėzus Kristus buvo ne Dievo sūnus (Dievas padarė žmogų mokome evangelijų), bet žmogus, kaip kiti su dovanomis pranašystės, kuris mirė ant kryžiaus ….!

Mažai quips popiežiaus visi nagai, kad augalų ant riešų ir pėdų Jėzaus Kristaus ant kryžiaus.

Su paskutiniai žodžiai popiežiaus, mes galime oficialiai pasakyti, kad Katalikų Bažnyčia yra oficialiai miręs pagal audringais plojimais New York rugsėjo 25 2015 St Patriko katedra.

 

Melskis karštai mylimieji broliai ir seserys, kad į Žemę, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo, nes mes esame oficialiai vienas ir didelis pavojus dabar.

Į sveikatą

Nugalėtojas


%d blogueurs aiment cette page :