Kitap – Kralın Dönüşü Vaiz

Ben portekiz

Sevgili mülkiyet blog okuyucuları.

 

Ben blogun « Kralın Dönüşü vaizi » olarak aynı kitabımda başlık yayınlanmasını duyurmaktan mutluluk duyuyorum

O kitapçılarda önce zaten editör « Edilivre » bunu sipariş edebilirsiniz

Bildiri Başlığı: « Kralın Dönüşü Vaiz »
Editions Edilivre – APARIS

175 boulevard Anatole France

Bat A, 2. Kat

93.200 Aziz Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / Faks: 01 41 62 14 50
İnternet İletişim: http://www.edilivre.com/contacts

kapak

 

Bizim toplumumuzda Hıristiyanlık ihmal terk ve biz yavaş yavaş olan « silinir » ve kiliseler yıkılmış olduğunu bulmak kimin ismi hümanizmin çıkarlarına kurban edildi. Biz dünya çapında İslam aynı olağanüstü yükselişini bulabilirsiniz.

 

Eğer benim blog mesajları okursanız, bu Rabbimize ve Kral İsa Mesih’in yakın getiri habercisi güçlü işaretler olduğunu biliyoruz.

 

Gibi birçok kaydedilmiş olabilir, böylece biz bütün dünya biliyor ve İsa Mesih dünyanın kralı olduğunu anlamak yapmak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız ve o erkekleri ve ulusları yargılamak için yakında geri döndü.

 

Ben bu blog oluşturdu ve ziyaret edin ve benim makaleleri okumak için sıcak teşekkür ederim yüzden.

 

Blog şimdi yaklaşık 500 kez her gün ziyaret edilmiştir. Bu gerçek bir başarı olarak kabul edilebilir.

 

Ama, bu dünyayı Kral İsa Mesih’in dönüşü anlatmak için yeterli değil ve bu yüzden internet erişiminin değil büyük sayı haberdar böylece bir kitap yazmaya karar verdim ve herkes karar verebilirsiniz Onun ruhu ve o takip etmek isteyen yolun vicdanı.

 

Bizim karanlık bir toplumda, bizim inanç ve kanıtlanmış birçok hissediyorum Tanrı tarafından terk edilmiş, ama öyle değil temin ederim.

 

Tanrım, o saf Sevgi oğlunu izin yeterince bizi seviyor, bizi terk dünyaya geldi ve bir ortada topu var, istismar hakaret, scourged ve nihayet korkunç acıların içinde çarmıha çivilenmiş ve asla ölüm bizi kurtarmak için.

 

Ama ne yazık ki biz yanlış doktrinler, sahte peygamberler ve Tanrı’nın vizyonumuzu rahatsız ve bize sanrı parkurları almak zorunda sahte tanrılar ile su basmış.

 

Yani okuyucularına Tanrı ve onun tek oğlu İsa Mesih’in varlığının sayısız delillerini kitabımı getirmek istedim. Daha « inananların ancak sachants » olacak şekilde olmasıdır.

 

Benim kitabım o evreni ve her şeyi yaratan Tanrı olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda İsa Mesih’in ilahiyat ve Dünya’ya yaptığı yakın dönüşünü kanıtlıyor.

 

Tarih veya bilim değil bir kitap iken, o İsa’nın döneminde Garden of Eden onun dönüşüne kuruluşundan itibaren insanın yolculuğunu anlatıyor ve geleceğini belirti İsa’nın zamanında sonra adam.

 

Ayrıca ahir zaman kehanetleri belirtir ve Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü beklentimizin maksimum bilmesini sağlar.

 

Bu hayatında önemli ve vazgeçilmez olanı hisse senedi almak için hayatında bir mola önemli ve hatta gereklidir. Bu Benim kitap okuyarak bunu davet budur.

 

İsa Mesih erkek ve ulusları yargılamak için geri yakında geliyor, bu bir kesinlik ama daha önce çok zor günler hala Dünya’yı ve insanlığı isabet.Kitap okurken biz hala geçmek zorunda bu zor zamanlarda yüz hazırlayabilirsiniz.

 

Mending Parmaklıklar tüm dertler birkaç yıldır sürekli artan onaylamak için izin verir. Ama biz bir açıklama ve kitapta.

 

Ben size sadece benim kitabımı okumaya davet ama daha okumak ve gerçeği bizim ateist bir toplum açıkladı gündelik gerçeklik olmadığını fark böylece de bilinen yapmak.

 

, Bizim Hıristiyan görevimizdir hepimizi İsa Mesih’in askerleri olalım ve « İsa yakında geri geliyor » iyi bir kelime duyurmak için tutkuyla çalışıyor

 

Onlar vaftiz ve tövbe yoluyla Mesih’e gelirsen tüm kaydedilebilir.

 

Bizi gerçekleri yüz yapmak ve biz birkaç yıl zaman kadar zor bireyler için dünyada yaşıyoruz farkına varmalıdır.

 

Bu günlük provalar ve ayak uyduramıyor Şiddetli yağmurlar, seller, fırtınalar, afetler, depremler, kasırgalar, fırtınalar, yangınlar, volkanik patlamalar gibi doğal afetler vardır.

 

Ama bu, çünkü balık, kuş, hayvan ve vahşi hayvanlar gezegenin dört milyonda bilinen herhangi ölümlerin olmadan da birkaç yıldır her yıl.

 

Onlar da savaşlar ve bir dünya savaşının sağır edici sesleri, şiddet, değerler ve ahlak kaybı vardır.

 

Ve aynı zamanda giderek radikalizm ve kimin fanatik Hıristiyan halkının üyelerini katleden ve saygısızlık, vandalizm, kundaklama ve kiliseler tahrip taahhüt İslami aşırılık olduğunu.

 

Rahiplerin Katolik Kilisesi’nde önemli bir azalma söz değil.

 

Bütün bu kötülüklerin biz her yerde açlık ve sefalet neden 29 Eylül 2008 borsa çöküşünden bu yana dünyada yerleşmiş küresel yıkım eklemeniz gerekir, darbe daha önemli dünya nüfusu ikiye yükselmiştir gibidir 2012 yılında en fazla yedi milyar, 1950 yılında bir buçuk milyar nüfuslu, 63 yıl sadece.

 

Hatta Katolik Kilisesi Kutsal See olan Vatikan İsa basit bir aksesuar ya da Vatikan Müzesi bir parçası haline gelmiştir koklamak yer haline gelmiştir.

 

Bütün bu kitapta açıklanmıştır.

 

Beni tanıdıklarınızı hiçbir dağ aşılmaz ve Kral İsa Mesih’in yakın Dönüşü gibi birçok iyi haberler duyurmak için harekete devam edeceğini, çünkü ben asla pes biliyorum.

 

Ben kim olduğumu biliyor isteyenlere:

 

Benim biyografi Burada kısaca küçük bir parçası.

 

1957 yılında Fransa’ya göç bir Portekizli elektrikçi Oğlu, Katolik eğitim, ilmihal, cemaat ve JOC (Genç Hıristiyan İşçi) büyüdü.

 

Bu öğretim bana bir Hıristiyan adam standardı yapmıştır.

 

Ben kendi yasalarına için Tanrı’nın sevgi ve saygı içinde sağlıklı bir hayat sürmek için mümkün olduğu gibi ben de her zaman çalıştı (bir aziz olmadan!)

 

Benim çocukluğumdan beri Tanrı her zaman hayatımın bir parçası olmuştur söylemeliyim. O bir sırdaş, bir arkadaş, bir danışman ve günlük yaşamda vazgeçilmez bir yardımcıdır.

 

Hayatımın çok uzun bir parçası sırasında çok zor ve karmaşık bir iş vardı ve Tanrı bu tehlikeli kariyerinde beni hayatta tutmak için birçok mucizeler yaptı.

 

Yani Tanrı sır var ve ben ona total ve mutlak güven var.

 

Tanrı beni sürekli sevgisini gösteren ve bana günlük yaşamda onun yardımına verir. Ben sevdim ve Tanrı tarafından yardım hissetmek saf sevinç olduğunu size temin ederim.

 

Yani bize ve onun tek oğlu İsa Mesih’in yeryüzüne yakın dönüş için O’nun sevgisine tanıklık mütevazi bir küçük ölçü Allah’a da orada olmak istiyorum.

 

2009 yılında En ufak şans eseri biz İsa Mesih’in dönüşü sonuçlanacak sonlarında İncil zamanlarda yaşadığını fark etti.

 

Tabii ki iyi bir Hıristiyan ben de ilmihal gün dünyanın sonu gelecek öğrendiğini ve Tanrı yeryüzüne gelecek o gün bütün insanlığı yargılamak için.

 

Fikren, İsa Mesih’in dönüşü bizim nesil için iyi planlanmış kabul etmeden önce, ben çok henüz bitiş saatlerini ve Dünya’da İsa Mesih’in dönüşü duyuran tüm kehanet işaretleri analiz ve var.

 

Sonunda kanıt gidip her gün gerçekleştirilmiştir ahir zaman tüm işaretler ve kehanetler İsa Mesih’in dönüşü habercisi olduğunu bulmak zorundaydı ve bu herhangi bir şekilde bir tesadüf olabilir yerine getirilmiştir kehanetleri birçok önemli oldu.

 

Bu radikal hayatımı değiştirdi ve ben bu blogu oluşturmak için karar « Kralın Dönüşü vaizi » Ben bütün insanlığa bu harika olayı bilgilendirmek ve aynı zamanda katkıda tüm dillerde çok sayıda makaleleri yayınlanmıştır Hıristiyan dünyasının uyanış herkesin Rabbimiz İsa Mesih ve Kral, Tanrı’nın tek oğlu dönüş zihnini ve ruhunu hazırlamak böylece.

 

Benim kitabım Tanrı’ya insanın evrimi açıklamak ve bizim Glory bu harika geri dönüş en fazla sayıda bilgilendirmek, okuyucuya Tanrı, İsa Mesih’in ilahiyat varlığını göstermeyi amaçlamaktadır Onun bin yıllık hükümdarlığı için Rab İsa Mesih.

 

Bu apokaliptik bir dünyada bir kesinlik İsa yakında dönen olmasıdır vardır.

 

: İsa Mesih söyledi hatırlamak önemlidir ve gereklidir « Yol, gerçek ve yaşam Ben’im, kimse Baba’ya ama bana göre geliyor. « 

 

Bu yapılmadığı takdirde, size vaftiz ve birçok kaydedilecek Mesih’e geliyor.

 

Yakında çok geç olacak ve Dünya bağırır ve tüm latecomers gözyaşları her yerinden olacak.

 

Ben de biliyorum ve paylaşmak Tanrı sevgisini çevirmek için tüm için tüm ebeveynleri, arkadaşları, ilişkiler, kişiler ve tüm sosyal ağlar benim kitap tanıtmak için lütfen sormak ve kaydedilir.

Tanrı bizi seviyor ve onun tek oğlu İsa kendisine gelen herkese Garden of Eden dönüş için Dünya’ya dönmek yakında seviyorum.

Arkaplan Kalp Tanrı ve İsa Mesih’in sevgi ve zafer için yaptığınız her şey için teşekkür ederim!

Tanrı sizi korusun ve İsa Mesih’in sevgi ve zafer için çalışma olanağı sağlar.

Ben portekiz

Fatih


%d blogueurs aiment cette page :