Žvėrys Apreiškimo NUSTATYTI!

apocalypse_jean

PRATARMĖ

Biblijos pranašystes ir įspėjamųjų ženklų, kad mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo įvykdymas tapo nuolatinis ir net kasdien į pastarųjų liūčių Pavyzdžiui sukelia potvynius daugelyje pasaulio šalių, įskaitant Prancūziją.

Liūtys, audros, cunamiai, potvyniai, ugnikalnių išsiveržimai, žemės drebėjimai, gaisrai, uraganai ir ciklonai nukentėjo pasaulį kiekvieną mėnesį su didelio masto, galios, stiprumo ir pyktis.

Badas, ligos ir vargas eksponentiškai didina pasaulinio streiko taip pat griauna pasaulį.

Mes matome, pasileidimas ir geismas visur žemėje net bažnyčioje!

Blogis tapo įprasta ir net gyvenimo pasaulyje, kur vertybės yra atstatomi būdas.

Nuo 2008, paukščiai, žuvys ir kiti gyvūnai miršta kiekvieną mėnesį milijonų žmonių visame pasaulyje, nėra žinoma priežasčių.

Mes žinome, kad Biblija atskleidžia, kad Jėzaus Kristaus atėjimas turi būti kaip gimdymo skausmuose.

Nors aišku, kad Biblija pranašavo skausmas pasauliui tapti stiprus ir nuolatinis.

Mes visi žinome, kad už pristatymą, kai skausmas tapo sunkus ir nuolatinis, tai laiko transporto gimtosios motinystę, nes darbas jau prasidėjo pristatymas.

Todėl išaiškinti dalykus Jėzaus Kristaus Žemėje grąžinimo, tačiau ji vis dar turi jėgų ir noro atverti savo akis ir priimti iššūkį visi įsigijo galvoti neįsivaizduojamas!

Ką dar turime atlikti kančias prieš atidarydami savo akis ir meldžiu Dievą, sutrumpinti skausmą ir leisti Jėzus Kristus ateis ir išgelbės mus!

.

BAŽNYČIA

.

Ar tai įmanoma tada, kad tarp bažnyčios vikarai, kurie turėtų vesti žmones pas Dievą, kai yra korumpuoti ir tarnauja Šėtonui ir blogiau nori treniruoti daugelį metų didžiausias Ames šėtonui vietoj linkme Dievas per Jėzų Kristų.

Mano straipsnių aš palietė šią temą be sielos stiprybės eiti į ką apačioje.

Meldžiu Dievą atleisti mane, jei aš neteisus, ką aš ketinu kurti šiame straipsnyje. Tai karšta tema!

Bet aš turiu rasti jėgų sekti mano įsitikinimų ir mano analizė vis dėlto labai rimtų pasekmių.

Jei aš neturiu daryti, labai daug sielų gali mokėti aukštą kainą, ir net gali būti prarastas Jėzaus Kristaus ir Dievo.

Bet deja, jei aš ir klystu, tai mano siela, kad galėčiau prarasti tik tiems, kurie tiki manimi ..

Taigi, norint paslėpti nieko iš jūsų, aš tikrai bijau, kad siekiant skelbti « skubiai » grįžti Jėzaus Kristaus, aš pakelti daugelyje kasdienio dienoraščio skaitytojai, viltis ir jausmus, kad galėtų kreiptis Man teko būti negerai, net nusivylimas ir šalinimą Tikėjimo ir todėl Jėzaus Kristaus.

Kodėl aš atėjau skelbti

.

Aš niekada neslėpė ir aš net priminė daug kartų, kad aš nesu pranašas, todėl galiu klysti, kas atsitiko su manimi!

Taigi sakiau, kad aš neturėjau apreiškimo arba Dievas, arba bet angelas, arba bet kuris kitas asmuo.

Aš atėjau skelbti Jėzaus Kristaus grįžti, merest atsitiktinai, be galimybės kada nors ruošimo, ar net niekada nereikėtų pagalvojo sekundę iki 2008.

Turi būti visiškai sąžiningai, aš turiu pasakyti, kad aš niekada pavyko visiškai ir visoje Biblijoje skaityti nuo pirmos iki paskutinės eilutės.

Nuo 2008 Domiuosi vėl su kai lankyti, o jau šiek tiek pamiršta, nes Cathe Joc ir kad todėl daug laiko ir net dešimtmečius daug!

Tai radijo laida 2008, kalbant apie mašiną kūrybos Prancūzijos pietuose sukurti energiją, tačiau galėtų kilti problemų, jei juodąją skylę ir sukelti pasaulio pabaigą kuris paskatino mane, kad mokslinių tyrimų dėl pasaulio pabaigos reikia. Ir siūlų adatos, moksliniai tyrimai mokslo, dėl neto, aš atėjau į Bibliją.

Ir tada, mano gyvenimas pasikeitė!

Tada aš pastebėjau, kad kažko ne visai teisus žemių, orai, visuomenės, nelaimių ir finansų atrodė pradėti gyventi didelę transformaciją ir net tikrą metamorfozę su kai kurių sunkių pasekmių, kaip antai vertybinių popierių rinkos žlugimo Naujiena Niujorkas.

Taigi aš ieškojau ir ieškojau, tyrė pirmasis suprasti visus oro, dirvožemio ir smurto žmonių mačiau nuskendo lėtai į beprotybę vis mirtinas ir brolžudiško karų katastrofų sprogimą įskaitant Vidurio Rytus.

Ir tada jis buvo islamo ekspansija pasaulyje, sušuko mano smalsumas.

Nors aš nieko prieš musulmonus arba prieš jų gyvenimo būdą ir kultūrą prieš Artimuosiuose Rytuose ar kitur gyventojų.

Tačiau aš gerai pamatyti šio migracijos, kuri atvedė šiuos žmones palikti savo namus ieškoti geresnio gyvenimo kitur reiškinio mastą.

Ir tai yra Rytų žmonės, kurie suimtieji mano smalsumą, kai jie paėmė migracijos kelią ieškodami geresnio gyvenimo, taip pat.

Karščiausios šias populiacijas keliuose labai interpellèrent mano siela ir mano protas.

Su šiuolaikinėmis priemonėmis mokslinių tyrimų ir tyrimo ypač dėl interneto, man pavyko per analizės ir kompiliacijų informaciją suprasti ir priimti nesuvokiama mano galvoje atrodė krikščionių dvasia pasitaiko realybėje.

Viskas, kreipėsi į mane visi, kad sumušė savo protą ir mano siela žinojo, buvo paaiškinimas …

.

Tai buvo labai akivaizdžiai pranašystės ir Biblijos Įspėjamieji Jėzaus Kristaus sugrįžimą žemėje.

 

Kaip neįtikėtina, kaip gali atrodyti, tai liko, kad laikų pabaigoje buvo vykdomi.

 

Laiko smėlio laikrodis buvo grąžinta ir dienas buvome dabar sunumeruoti.

.

Dalis man buvo malonu su šio apreiškimo, kita dalis buvo liūdna, nes Biblijoje Apocalypse yra priežastinis iš daug kančių pasaulyje iki mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

Ir paskutinė dalis manęs nenorėjo patikėti, kad nepaisant visų įvykdytų pranašysčių bei visų ženklų padarė, kad Apokalipsė gali būti mūsų kartos!

Taigi, aš visiškai turėjo ieškoti įrodymų ir įrodymų, ir dar dar daugiau įrodymų!

Nepaisant mano tikėjimo, man reikia įrodymų, Apokalipsės apreiškimas yra svarbus žmonijos ateitį!

.

Vyras mažai tikėjimo, kad esu!

Visada ieškoti įrodymų …!

.

Tačiau Dievas gyvena savo gyvenimą nuo vaikystės ir mano tikėjimas Dievu niekada nepaliko manęs.

Tai dėl mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus atėjimo mūsų kartos apreiškimo, kuris sukėlė mano pasąmonės ilgesys įrodymų šokas.

Aš ieškojau visur kasdien, ypač daug knygų ir straipsnių internete, daugelis pamokslininkų laiko pabaigos, galutinio ir neginčijamo įrodymai, kad Jėzus Kristus sugrįš fiziškai karaliauti žemėje ir kad šis sugrįžimas buvo gerai mūsų karta.

Ji vis tiek turi pasakyti ir pasakyti, kad jau du tūkstančius metų daugelis krikščionių buvo tikri, ir aišku, kad Jėzaus Kristaus sugrįžimas buvo jų palikuonims.

.

Ir dar, jie klydo!

.

Taigi, nepaisant požymių ir pranašysčių įvykdyti dydį, nepaisant to, kad požymių ir pranašysčių išsipildymas yra eksponentinis, kaip gimimo skausmus.

Nepaisant to, kad tokių ženklų kaskados kada nors nutiko per pastaruosius šimtmečius.

Nepaisant to, kad didžioji skaičius požymių ir pranašysčių iki šio dydžio gali būti dėl atsitiktinumo, mažai abejonių, tačiau vis dar liko man!

Kaip dienomis, vakarais ir naktimis mintis ir moksliniai tyrimai, siekiant pašalinti šį mažą, mažą mažai abejonių.

Tačiau tai mažai abejonių lėmė didžiulis ir nors vienas milžiniškas faktas nuvalo visus savo įsitikinimus, savo įsitikinimus, savo analizę ir įrodymus biblinių pranašysčių ir žymenis,.

Šis faktas nunuodytas savo gyvenimą, tiek daug, kad aš miegojau kelias valandas kiekvieną naktį laiko ieškoti ir suprasti, kodėl.

Tiek kaip apaštalas Tomas, kuris reikalingas įrodymas tikėti Jėzaus Kristaus prisikėlimu, man reikia įrodymų, kad būtų pašalinta bet kad mažos ir net mažyčių abejo, Jėzaus Kristaus grįžimą prie mūsų karta.

Aš visiškai turėjo rasti

Atsakymas į klausimą:

Todėl, jei Jėzaus Kristaus sugrįžimas

Mūsų kartos,

E Popiežius nekalba!

.

Taigi, jei popiežius nebuvo paminėti, kad aš neteisus ir tiems, kurie mano, kad Jėzaus Kristaus sugrįžimas į mūsų kartos taip pat negerai.

Turiu pripažinti, kad nepaisant to, kad aš turiu tikėjimą, nepaisant to, kad Dievas gyvena mano gyvenime nuo vaikystės, aš vis dar abejoju, nepaisant visų įtikinamų įrodymų, kad mes gyvename kiekvieną dieną.

Aš tiesiog turėjo šią paslaptį, kuri buvo, kad nepaisant mano analizės, tyrimai ir tyrimų, kurie buvo atliekami mane prie tikrumo ir įrodymus apie gresiantį grąžinti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus, aš vis dar gali turėti abejonių užuominą.

Kaip galėčiau skelbti Jėzaus Kristaus grįžimą, jei aš turėjo abejonių!

Kaip galėčiau toliau skelbti Jėzaus Kristaus grįžimą, jei popiežius nekalbėjo!

.

Taigi vienas iš mūsų tarp popiežiaus ir aš klydau!

.

Ženklai pagal mano analizė dar gamina eksponentiškai nuo Geg 14, 1948 (sukūrimo data Izraelio Valstybė)

Kaip galėčiau man tik žmogaus abejoju, sąžiningumą mūsų naujausius popiežių!

Abejonė ir paneigti popiežiaus vizija bažnyčios nėra tiesiog šventvagystė!

Jis taip pat yra ekskomunikuoti save iš bažnyčios!

Ir kad ne!

Petras Pirmasis vadovas iš bažnyčios per mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus valią.

Tai Jėzus Kristus pats davė Petras pirmaujančių bažnyčią užduotį ir tik Jėzus Kristus gali pašalinti Petro apkrova dvasinis lyderis bažnyčios įpėdinį.

Du tūkstančius metų, katalikų bažnyčia perdavė tikėjimą iš kartos į kartą.

Šiuo Petro ir visų bažnyčios vikarai įpėdiniai padarė savo eilės vyriausybių misiją.

Tačiau per tuos du tūkstančius metų istorijos, bažnyčia padarė tam tikrus veiksmus, kurie negali būti didžiuotis ir todėl bus atskaitingas Jėzų Kristų jo grįžti. Nors atleidimą jau pateikė mūsų atgailos!

Aš esu krikščionis ir katalikas, nors aš einu į bažnyčią tik ypatingomis progomis.

Nepaisant to, aš padaryti save kartais tik visas galimybes imtis šiek tiek laiko meditacijai, įkrauti savo baterijas ir degalų energijos ir nuolankumą.

Taigi, aš negali atsiplėšti nuo Dievo ar tikėjimo, bet aš negaliu išlaikyti savo burna ir nieko pasakyti!

.

Tai stipresnė už mane!

.

Turiu judėti, skelbti ir atskleisti savo analizę taip, kad kiekvienas gali galvoti ir rinktis savo kelią.

II

Kas yra žvėrys Apokalipsės

.

Iš pradžių aš turiu padaryti korekciją, aš anksčiau sakė, įskaitant ir mano gaminio  ATSIPERKAMUMO Jėzaus Kristaus MAY 2015 rugsėjo 14 ARBA 15!Šventės metu trimitai  « , kad islamas buvo iš bedugnės žvėris.

.

Tačiau esu įsitikinęs, kad klysta.

.

O islamas yra Liuciferio religija.

.

Musulmonai garbina Liuciferis sąžiningai buvo įsitikinęs, garbinti Dievą!

.

Liuciferis norėjo būti Dievas dainininkas taip pat jo žmonės « musulmonai », kurie beveik gausūs kaip dangaus žvaigždes!

Nors Dievo žmonės « žydai » būtų sumažintas iki Peau de nusivilti ir jie vis dažniau neigė savo sūnų Jėzų Kristų!

Musulmonų likimas yra jų rankose, jie gali ateiti į Jėzaus Kristaus eiti su Dievu arba tęsti garbinti Liuciferis.

Mes negalime žudyti krikščionis, nes jie neigia islamą ir teigia, kad reikia tarnauti Dievui!

Tvarkinga visada pradeda pats ir prieš žiūrint šiaudelį į labdaros Musulmonų kaimyno akis, šiame straipsnyje aš pažvelgti į šviesos, kuri yra mano, ir visų krikščionių!

Tai mano klaidų ištaisymas

.

Aujourd’hui mon prêche me conduit à vous révéler que mes recherches, analyses, enquêtes et réflexions longues et minutieuses, m’amènent à douter non seulement du Vatican et cela vous le savez déjà mais du Pape lui-même et de ces prédécesseurs. « LES PAPES ROIS »e

 

Popiežiai Kings yra nuo Laterano sutartį 1929 metais tai sudarė Vatikano valstybės popiežiai.

 

11 Vas 1929 popiežius  Pijus XI,  kuris tapo pirmas popiežius karalius Vatikano valstybės.

 

1 Pijus XI  ir 1922-1939

2 Pijus XII  1939-1958

3 Jonas XXIII  iš 1958-1963

4 Paulius VI  1963-1978

5 Jonas Paulius I  ir 1978-1978

6 Jonas Paulius II  1978-2005 (ta, kuri egzistuoja John apoc vizija. 17)

7 Benediktas XVI  2005-2013 (tas, kuris turėjo likti trumpą laiką)

 François  2013  iki Jėzaus Kristaus grįžimo pagal Malachijo vyskupo pranašystės

 

Žiūrėti mano straipsnis:

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/10/03/du-troisieme-secret-de-fatima-au-retour-de-jesus-christ-sur-terre-des-verite-qui-derangent/

 

 

Dieve atleisk man, jei aš neteisus!

 

Apokalipsės knyga, parašyta Jean atskleidžia daug dalykų, ir aš rekomenduoju skaityti.

Ši knyga yra dieviškojo įkvėpimo, jos skyriai ir eilutės taikomos skirtingose ​​situacijose, per kurį Žmogaus istorija, tačiau ji taip pat Apreiškimo knygą laiko pabaigos tai ir yra tyrimas, kuris Aš kurti čia iš dalies.

Visų pirma, norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į tris skyrius, kad aš ne savanoriškai klasifikuojami siekiant geriau suprasti mano analize.

Tai yra 17, 13 ir 16, kad jūs galite skaityti puslapio apačioje skyriai.

.

A

Džinsus vizija Apokalipsės 17 skyriuje

Mano analizė

.

Perskaitę šį skyrių, atsižvelgiant į tai, ką mes žinome, Katalikų Bažnyčios Vatikano šviesoje, matome, kad, žinoma, ji susijusi su Katalikų Bažnyčią laiko pabaigos!

Skaitydami šį skyrių negali būti suprantama iki laiko pabaigos, kai apreiškimas Dievo.

Moterys – Didžiosios prostitutė

Šis aprašymas atitinka Vatikano Katalikų Bažnyčios « Rome », todėl « Vatikano »

Scarlet žvėris prostitute   turi septynias galvas ir dešimt ragų  »

Matysime Straipsnio išvados tai Scarlet žvėris, atlieka prostitute … 

Septynios galvos abu septynių kalvų Romos, o taip pat septyni karaliai Vatikano

Septyni karaliai    yra todėl, kad nuo Laterano sutarčių popiežiai, kurie padarė Vatikanas karalystę

Dešimt karaliai      yra religiniai lyderiai kitų religijų, su kuriomis Popiežius priežiūros arba nuorodos aljansai. nuoroda ar religijos:  http://choisislavie.free.fr/compare.htm

Žvėris, kuris kažkada buvo   yra tas, kuris kyla iš bedugnės, kaip eilėraštis tada buvo 17,8 nėra, tada vėl atsiranda

Žvėris, kuris buvo ir pakyla iš bedugnės  tikrai Vatikano ar ji traukia eilutes.

Eilėraščiai atrodo apibūdinti ex-popiežių Benediktą XVI, ypač eilėraščių 17,8, o tai rodo, kad apie savo atsistatydinimą šviesą, kad šis žvėris iš Abyss yra popiežius Benediktas XVI

benoc3aet-xvi-Mohamed Achmed al-Tayeb-limam-de-la-mosquc3a9e Al-Azhar Kairas-du-

Popiežius Benediktas XVI yra žvėris, kuris buvo ir auga nuo jūros ir bedugnę. 

Akivaizdu, kad tai yra labai sunku man įsivaizduoti kaip katalikų krikščionių, kad ši analizė gali būti norėjo Dievas, klasifikuojamų 17 skirsnyje laiko pabaigos, bet faktai, atrodo, kalba patys už save ir aš apreiškimą mano analizė galite pamatyti tikrą akcentą.

 

 

B 

Iš Apokalipsės knygos 13 skyriuje.

Mano analizė

Žvėris, kuris pakyla nuo žemės

.

Atsižvelgiant į Apokalipsė skyriuje 13 eilutėje 13,11 knygoje matome kitą žvėrį, bet ne auga nuo jūros, bet nuo Žemės ir naudojasi visa pirmojo žvėries jo akivaizdoje instituciją.

Visada ta pačia kryptimi analizės, mes suprantame, kad čia tai   žvėris iš žemės yra   popiežius Francis vyraujanti ex popiežiaus Benedikto XVI akivaizdoje.

Popiežius Francis atsisakyti tam tikrų atributų Pape (cape ir batus) ir net popiežiaus vardą. Jis tiesiog sako, Romos vyskupas ir, pasak kai kurių ataskaitų ji neatitinka visų reikalavimų, skyrimo į popiežių.

Popiežius Francis yra žvėris, kuris pakyla nuo žemės

 

Pirmoji būtybė, kuri kyla iš jūros

 

Stichijos 13:12, angelas vis dar kalbama apie pirmąjį žvėrį, kurio mirštama žaizda užgijo, kad kursas mano analizės yra niekas kitas, kaip popiežiaus Jono Pauliaus ll , kuris gavo Šūvis žaizdos, kuri turėjo būti mirtinas.

Bet jis stebuklingai išvengė mirties, kuri garsėja Geg 13, 1981!

Net jo Assassin sakė jis nesuprato, kaip popiežius pabėgo mirtį …. !

 

Taigi nuo jūros žvėrį Pirmoji būtybė, kuri pakyla nuo žemės yra antrasis žvėris.

.

Apibendrinant, septyni karaliai popiežiai yra susijusios su iš jūros žvėrį, ir popiežius Francis yra antrasis žvėris, kuris pakyla nuo Žemės.

.

Pastarojo meto popiežiai yra Apokalipsės žvėris!

.

Tačiau jie nėra vieninteliai gyvūnai, nes atsimenu yra dešimt karalių, sujungti du gyvūnėliai (Benedict ir Francis) ir dešimt karalių, kurie dešimt religiniai lyderiai kitų religijų, kurios jau matė šiuos ištikimybę pagal Jono Pauliaus II, Benediktas XVI, o dabar su Pranciškaus.

Dėl klaidingų religijų lyderiai, kurie yra panašūs į Vatikaną žvėrys taip pat aljansai su Apokalipsės, kurios tikslas yra kovoti su tikrojo Katalikų bažnyčios Jėzaus Kristaus bažnyčia žvėrys.

.

C 

Iš Apokalipsės knygos 16 skyriuje.

Mano analizė

 .

Šiame skyriuje taip pat yra labai svarbus, nes jis aiškiai paaiškina kančias Dievas žemėje atsiųs.

16,13 eilutė paaiškina tarp trilogija sąjungą  « Dragon, žvėris ir netikrasis pranašas » , kuris turi veikti kartu neprarado pasaulio valstybių galvas paskutinio pasaulinio karo ..

Šiame skyriuje taip pat yra labai svarbus, nes jis aiškiai paaiškina kentėjimus ir sprendimus, kad Dievas žemėje atsiųs.

.

Tai bausmė!

.

Mes matėme, kad žvėrys buvo, mes turime išsiaiškinti, kas yra drakonas, kuris yra netikrasis pranašas.

Drakonas     yra stiprumo, jis vis dar gyvena paslėpti ir rodyti tik iki užšokti ant savo grobio ir nužudyti į smūgių ar liepsnos veržiasi.

.

Kas yra Dragon?

.

Prekybos, žaliavų, finansų ir žiniasklaidos įgaliojimus, valdo fondus, kurie yra nukreipti į šešėlį pagal  »  Masonai «  , kurie tarnauja « Illuminati » slaptą visuomenę, kuri Taisyklės Masonai ir valdo pasaulį.

Pagal savo įgaliojimus turinčių įtakos visų būtybių pasaulyje drakonas, Misery, badas, ligos, smurtas, maištai ir karai suveikia.

Musulmonai kaltina krikščionis ir žydus nelaimes, kad vargintų ir žydai ir krikščionys kaltina musulmonų grąžinti tas pačias problemas.

Anapusinis tikslas dėl dviejų žvėrys, netikrasis pranašas ir drakonas yra išlaikyti « vyrai » ir miega įsipainiojęs problemų atitraukti juos nuo Jėzaus Kristaus, kuris ateina į mus išgelbėti.

Tikslas pusė prisipažino du žvėrys, netikrasis pranašas ir drakonas, yra sukurti naują pasaulio tvarką dėl krikščionybės griuvėsiai žemėje sukurti taikos ir saugumo laikais.

.

Iš tikrųjų jie nori pavergti vyro!

.

Drakonas yra karo gyslų tai stiprumas ir galia nusidėjėliai atskleisti kovoti Avinėlis!

 

Netikrasis pranašas  , jis negali būti gyvas tuo laiko lyderio pabaigoje, nes, kaip jau matėme, yra « Žvėrys popiežiai » ir 10 Kings « religiniai lyderiai klaidingų religijų », kurios teikia šią funkciją.

Tai ne pranašas laiko pabaigos, kaip Biblija kalba apie netikrus pranašus, šį kartą ir ne netikrasis pranašas.

Tada apsvarstyti dviejų tūkstančių metų istoriją ten buvo tik vienas netikrasis pranašas toks svarbus ir toks galingas, kad jis vis dar yra gyvas ir visų protus.  , tai Mahometas   yra prie galvos minia nuo visų šansai užtikrina, kad tai yra tiesa ir galutinis pranašas.

Žiūrėti dirbiniai apačia

Mes žinome, kad 600 metų prieš Jėzaus Kristaus, Daniel paskelbė Mesijo atvykimą.

Pasaulio istorija įrodo, neabejotina, kad tai Mesijas  « Jėzus Kristus » pranašystė paskelbė, kad būtų išnaikintas ir jis neturės įpėdinį.

.

Taigi, be abejo, Mahometas yra netikrasis pranašas.

.

Ir atsižvelgiant į žmogaus « musulmonų », kurie garbina minia, mes galime pasakyti garsiai ir aiškiai, kad Mahometas yra netikrasis pranašas Biblija

.

Svarbu pažymėti, kad musulmonai yra pirmieji aukomis netikrą pranašą.

Musulmonai yra aukos Stokholmo sindromas, todėl jie garbina netikrasis pranašas ir jo pasekėjai, islamistai!

.

Kviečiu visus musulmonus ateiti pas Kristų, kad būčiau išgelbėtas.

.

Islamistai yra ginkluotas sparnas netikrasis pranašas, jie kankinti ir sužaloti kasdien daugybę musulmonų.

Jie taip pat sukėlė šventąjį karą prieš krikščionybę.

Žudynės išnaikinta daug kaimų krikščionių Afrikoje ir Rytuose.

Bažnyčios buvo nusiaubtos, apiplėšti ir sudeginti, islamistai negerbia nieko.

Vyrai, moterys ir vaikai buvo nužudyti Dievo vardu šių šėtono tarnai.

 

ĮRODYMAS devynių

.

Visa tai vyksta ir tarpusavyje dera labai gerai, bet aš vis dar turėjo tam tikrą įrodymų, bijau, kad mano analizės pasekmes pasaulyje.

Taigi ne mano tikėjimo, grupės, panašumų yra faktų, kurie gali padėti jums, kaip jums susidaryti nuomonę.

Čia yra devynios klausimų, įrodoma, « naujas » Aš gal nėra blogai!

KODĖL: The Kings yra popiežiai nepaliko kunigų skaičius buvo sumažintas iki minimumo, ypač Prancūzijoje, ar kunigas rūpinasi vien kelių parapijų (! Gera reklama pakils daug pašaukimų) Popiežiai savanoriškai ėmėsi veiksmų prieš darant tai lėtai mirti bažnyčia. « Tai yra faktas »

KODĖL: Popiežius 1960 atsisakė atskleisti trečiajai paslaptis Fatima, taigi neklauso Švenčiausiosios Mergelės valią, o Vatikanas buvo pripažintas tikrosios išvaizdos Mergelės. Popiežius sąmoningai nepakluso Dievui. Nuo 1960 popiežių karaliai atsisako paklusti Dievui sąmoningai « Tai faktas »

KODĖL: Karaliai popiežiai buvo remiama, ginama ir net skatinami humanizmas, o ne skatinti žmones ateiti į Jėzaus Kristaus meile ir padaryti meilės aktą. Humanizmas vietų žmogus į visus centras prioritetai, o Krikščionių Dievas yra dedamas visko centre! Humanistas šlovina vyro tada Krikščionių šlovina Dievą! « Tai yra faktas »

KODĖL: Popiežiai Kings palikti, kankinti ir žudyti daugybę krikščionių, nes jie atsisako islamą. Ne tik jie palikti be ką nors, bet pripažįsta, islamo ir kitų religijų, kaip klaidingus kelius, kurie gali sukelti Dievui. Ir jie pasmerkti minias apie Delusion takais. « Tai faktas. »

KODĖL: L AST Popiežius Francis tiesiog pasakė, Romos vyskupas ir atsisako jai popiežiaus vardą ir nešioti tam tikrus atributus. « Tai faktas. »

KODĖL: Popiežiai Kings atsisakė kalbėti apie neišvengiamą grąžinimo Jėzaus Kristaus ir mūsų paskutinis popiežius ir toliau tylėti dėl šio fakto.Pirmasis tikslas iš pareigų dar vairavimo Katalikų Bažnyčia yra parengti vyrus Viešpaties Jėzaus Kristaus grįžti! « Tai faktas. » 

KODĖL: Popiežiai Kings nusprendė, kad popiežiaus sostą su priešingu kryžiumi ant nugaros. Kuris paprastai reiškia, kad jie pasuko savo striukės ir nebegali tarnauti Jėzui Kristui, bet šėtonas. « Tai faktas. »

KODĖL:  Nors iš popiežiaus palaiminimą aktas buvo su pirštais ir ištemptos darbuotojų, jau ji buvo pakeista rodomuoju pirštu ir pirštas ištiesta, kuris yra žinomas kaip šėtono ženklas! « Tai faktas. »

KODĖL: Popiežiai Kings sutiko honorarą, kuris yra kompromisas su Šėtonu.Jėzus Kristus atsisakė visų šėtono dovanų, kai jam buvo taikomi gundymo dykumoje. « Tai faktas. »

.

IŠVADOS

 

Visi šie faktai yra faktinės, realios ir apčiuopiamos, kaip mes galime, kaip krikščionys ir toliau priimti turintys savo akimis uždarytas!

Atėjo laikas pabusti, kol ji bus per vėlu.

Atminkite, kad Jėzus Kristus taip pat išdavė tarybos « vyriausiasis žydų religinės kūno »

Taigi, mano mylimieji broliai ir seserys Kristuje, aš žinau, kad aš rizikuojate savo sielą, jei aš klystu, bet aš prieš Dievą teisę ne pasidalinti savo analizę.

Ar galiu apsimesti, kad neščiau paviršutiniškai arba galiu gauti į ką apačioje, būti aistringas mano tikėjimą, bando pažadinti minią ir taip gali prisidėti sutaupyti kuo daugiau sielų, net rizikos mano.

Čia aš manau, įrodė, kad popiežiai Karaliai yra « sąmoningai » netikri popiežiai ir Apokalipsės žvėris.

 

Mes matėme, kad moteris « puikus prostitutė »  yra « Vatikano katalikų bažnyčia. »

Mes matėme, kad  Septynios galvos abu « septynių kalvų Romos ir septynios popiežiai Kings »

Mes matėme, kad  »  Seven Kings  « yra « septynios popiežiai » nuo Laterano susitarimą Pijaus XI Benedikto XVI

Mes matėme, kad pirmasis žvėris auga nuo jūros buvo « Popiežius Jonas Paulius II »

Mes matėme  »  žvėris, kuris buvo ir pakyla iš bedugnės «  yra  « Popiežius Benediktas XVI »

Mes matėme  »  žvėris auga nuo Žemės «  yra « Popiežius Francis »

Mes matėme, kad « dešimt karalių » yra « kad 10 skaičiuoja klaidingų religijų » , kurie padarė sandorą ir ištikimybę žvėries « popiežių »

Mes matėme, kad  »  netikrasis pranašas «    buvo « Mohammedas » įkūnijo šiandien islamo ir musulmonų.

Mes matėme, kad « drakonas » yra « Masonai »    , kuri tarnauja « Iliuminatai »

.

Taigi, kas yra tamsiai raudonos spalvos žvėris prostitute

.

Scarlet žvėris, kuris vykdo prostitutė yra slaptos vadinamas   Iliuminatai   , nes ji yra struktūra, kuri suteikia gyvybę ir jėgą dviejų žvėrių ir prostitutės.

.

Ir kas yra šie Iliuminatai  ?

.

Tai Šėtono paslaptis visuomenė, kurios bazė yra sudaryta iš elito pasaulio visuomenei nuo finansų, politikos, žiniasklaidos ir pilietinės visuomenės. Ji yra galva masonų ir nukreipia pasaulį už kurią jo įgaliojimų finansinės, techninės, technologinės, politinės ir žiniasklaidos scenose.

Iki išvadą, galime suprasti, kad tai slaptos vadovauja:

Didysis magistras Masonai,

Abu žvėrys « Buvęs popiežius Benediktas XVI ir popiežius Francis »

Dešimt karalių galvas 10 klaidingų religijų, kurių ištikimybę dviem žvėrys  »

Tai daro 13 žmonės, ty Chef   « Antikristas » ir dvylikos apaštalų!

13 -oji apaštalas netikrasis pranašas ir kaip Judo, jis yra maištingas ir nuo pagrindinio   « Antikristo »  ir sistema. Jo mokiniai « islamistai » Taigi bus Netikėliai karas Armagedone.

Vėlgi Šėtonas beždžionė Dievas, nes Jėzus Kristus taip pat buvo dvylika apaštalų, ištikimas ir trylikos kurie išdavusiems

 

Taigi, kas yra veidmainis, antikristas, 

Scarlet Žvėris

  

Tie, kuriems pasaulis pripažįsta institucija gali būti tik žinomas ir gerbiamas visų ir kiekvieno asmens, kuris buvo arba bus ištikimybę!

Bedieviškas

Svarbi detalė paveikslėlyje,  Benediktas padarė šėtonišką ženklą atvirai visuomenei

Šis asmuo   « antikristas, scarlet žvėris »  , kuris parodys esąs Armagedonas   buvęs popiežius Benediktas XVI

Nes Jonas mums sako eiliuota 17,8 knygą Apreiškimo:

17:08

Žvėris, kurį regėjai, buvo, bet ne daugiau. Ir pakilti iš bedugnės ir eiti į pražūtį. Ir žemės gyventojai, kurių pavardės nebuvo parašyta iš pasaulio sutvėrimo į gyvenimo knygą, kai jie mato žvėris, kuris buvo ir nebėra , ir dar yra. –

Armagedonas karas bus Iliuminatai kova prieš netikrą pranašą « islamo », kuriai vadovauja islamo džihadistų kurie atsisako ištikimybę žvėries!

2014 metais turėtų pamatyti įdiegti visas šio konflikto neišvengiamą ir numatomą per pastaruosius dienų laikotarpio pabaigos sąlygas,  kurios, manau, vyks 2015 metais.

Iliuminatai pirmiausia turi sukurti įtampą, riaušes, neapykantą, didina skurdą ir nelygybę, kad mišiniai blyksnius.

Tada žvėris, kuris buvo atrandami sumažinti įtampą ir padėti sukurti naują pasaulio tvarką, kuri bus atsisakyti netikrasis pranašas « islamistai »

.

Žinoma, tai ne pranašystė, bet loginės išvados padaromos iš savo analizės.

Aš gali būti klaidinga, bet gal ir ne!

.

Jūs taip pat savo nuomonę, kad atėjo laikas sekti savo širdį ir supranta, kad visi tie, kurie sako, kad jie nori padaryti savo gerai gali būti sakau jums važinėti ir jums šėtoną.

Jūsų širdis, tavo tikėjimas ir malda Dievui padės jums per tamsą.

Reikėtų pažymėti, kad dešimt karalių, kurie sąjungininkai Iliuminatai siekia sukelti kuo daugiau sielų šėtoną.

LS taip pat žvėrys Apokalipsės pagal aljansus.

Žvėris, dešimt karalių, aktyviausi prieš krikščionis yra Islamas Islamo džihado specialiai sukurtos  pagal netikrą pranašą.

Pirminė ir galutinė pagrindinė paskirtis, du gyvūnai, 10 gyvūnų per aljansus, Drakonas ir netikrasis pranašas yra toli nuo Jėzaus Kristaus ir tikėjimo, Jėzaus Kristaus Bažnyčios

Yra tikrai buvo derybų su Šėtonu tam tikro lygmens.

Sielos ir Šėtonas Iliuminatai galia Žemėje, bet Šėtonas yra apgavikas ir galų gale visi vergai pragare!

Štai kodėl ji yra svarbi mums, mano mylimi broliai ir seserys prekių Jėzaus Kristaus eiti ciesoriui, kas priklauso Cezariui ir Dievui, kas priklauso Dievui.

Negalima nekęsti musulmonų ar islamistai, bet melstis už juos, nes jie atskirti nuo Dievo, atmesdamas Jėzų Kristų.

Melskis, kad Dievas pasigailės ir leisti kaip  » apie vienuoliktą valandą darbuotojai  « ateiti prie Jo per Jėzų Kristų, nes tai yra vienintelis būdas.

Pagalba tiems, kurie prašo pagalbos, myliu tuos, kurie mūsų nekenčia, atleidžiame savo kaltininkams, ir melstis, kad mūsų vardai nėra išbrauktas iš gyvenimo knygos.

Laikyti tikėjimą, mano mylimi broliai ir seserys Jėzuje Kristuje, ir melstis kasdien laiką yra šalia ir Jėzus Kristus sugrįš.

Laukiant Viešpaties sugrįžimo mes jau žinome, kad 2014 bus ypač sunku pasaulyje nuo skausmo atsiradimas yra eksponentinis ir todėl labiau ryškus ir arčiau pristatymo.

Mes turime prašyti Dievo, kad pakreiptų mūsų gyvenimą per Šventąją Dvasią iki mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

Jei, kaip aš manau, Jėzaus Kristaus sugrįžimas turėjo būti 2015 rugsėjo ÷ l trimitais šventės proga, tada mes turime šiek tiek mažiau nei du metus laikyti tamsoje matyti ant kalno grąžą alyvuogių mūsų Viešpatį Jėzų Kristų.

Turėti omenyje, kad prieš Jėzaus Kristaus sugrįžimo turi būti Bažnyčios ir Dievo rūstybės dieną Rapture.

Tai yra įmanoma, kad Bažnyčios Rapture atsiranda tuo momentu, per kelias valandas ar net kelias savaites ar kelis mėnesius ar prieš Jėzaus Kristaus sugrįžimą.

Drąsa, tvirtai ir paruošti mano mylimi broliai ir seserys Kristuje, ir išgelbėjimo dieną yra po ranka, nes visais atvejais, tai yra mūsų kartos!

Jėzus Kristus myli mus visus, ir kad yra išgelbėti mus ji netrukus.

Telaimina Dievas jums mano mylimasis.

Jėzus Kristus yra netrukus tai tikrai, ir mes turime labai mažai laiko informuoti, įtikinti ir patraukti bandoje, daugiausiai prarado avių.

.

KELETAS ĮVYKIAI

PABAIGA LAIKAS

.

Per tyrimų, tyrimų, analizės ir apmąstymų, aš yra:

Pirmasis ženklas, kad mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Geg 14, 1948 grąžos

Per pastaruosius septynerius metus, pradžia « , septintą savaitę Danieliaus » ne Rgs 29, 2008 dieną Žlunga akcijų rinkoje Niujorke.

Mūsų Gelbėtojo, magistrantūros ir karaliaus Jėzaus Kristaus Dievo Sūnaus sugrįžimas į 2015 rugsėjį tarp 14 ir 15 prie Trimitų šventė.

Skaityti mano straipsnis: RETURN Jėzaus Kristaus GALI 2015 Rugsėjis 14 ARBA 15! Šventės metu trimitai   »

Nemanau parduoti nieko, aš prašau jus, mano mylimi broliai ir seserys ir draugai skaitytojus prašome siųsti šį straipsnį ir blogo adresą į visus jūsų kontaktus ir draugais visame pasaulyje, kad jūs taip pat kariai Kristaus ir kad didžiausias skaičius sielų turi galimybę būti išsaugotas.

Taika, meilė ir džiaugsmas širdyse ir namuose laukia bažnyčios Rapture tam tikrą fizinę ir šlovingą grąžinti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Alyvų Kalno

.

UŽSAKYTI Apreiškimo 17 SKYRIUS

.

17:01

Atėjo ir man kalbėjo vienas iš septynių angelų, turėjusių septynis dubenis, sakydamas: « Eikš, aš tau parodysiu teismą didžiosios paleistuvės, kuris sėdi ant daugybės vandenų sprendimą.

17:02

Su kuo žemės karaliai ištvirkavo, o su jos ištvirkavimo vynu žemės gyventojai buvo girtas.

17:03

Jis nunešė mane dvasioje į dykumą. Ir aš išvydau moterį, sėdinčią ant skaisčiai raudono žvėries, pilno piktžodžiavimo vardų, turinčio septynias galvas ir dešimt ragų.

17:04

Moteris buvo apsivilkusi purpuru ir purpuru, išsipuošusi auksu, brangakmeniais ir perlais. Ji vyko rankoje aukso taurę, pilną šlykštybių ir nešvarumų ištvirkavimo.

17:05

Ant kaktos buvo užrašytas vardas: « Paslaptis, didžioji Babelė, ištvirkėlių ir žemės šlykštybių motina ».

17:06

Ir aš pamačiau moteris girtas su šventųjų kraujo ir nuo Jėzaus liudytojų kraujo. Ir, matydamas ją, man buvo sulaikytos labai nustebę.

17:07

Ir angelas man tarė: « Ko stebiesi? Aš tau pasakysiu apie moteris ir apie ją nešančio žvėries, kuris turi septynias galvas ir dešimt ragų paslaptį.

17:08

Žvėris, kurį regėjai, buvo, bet ne daugiau. Ir pakilti iš bedugnės ir eiti į pražūtį. Ir žemės gyventojai, kurių pavardės nebuvo parašyta iš pasaulio sutvėrimo į gyvenimo knygą, kai jie mato žvėris, kuris buvo ir nebėra , ir dar yra. –

17:09

Ir čia yra proto, turinčio išmintį. Septynios galvos reiškia septynis kalnus, dėl kurių sėdi moteris.

17:10

Taip pat yra septyni karaliai; penki žlugo, vienas, kitas dar neatėjo, o kai jis ateis, turės trumpam laiką.

17:11

O žvėris, kuris buvo ir kurio nebėra, tai pati aštuntasis, bet vienas iš septynių, ir jis eina į pražūtį.

05:12

Dešimt ragų, kuriuos matei, yra dešimt karalių, kurie dar nėra gavę karalystės, bet jie gaus valdžią kaip karaliai vienai valandai kartu su žvėrimi.

17:13

Jie turi vieną tikslą ir savo galybę bei valdžią atiduoda žvėriui.

05:14

Jie kovos prieš Avinėlį, ir Avinėlis juos nugalės, nes Jis yra viešpačių Viešpats ir karalių Karalius, ir pašauktieji, išrinktieji ir ištikimieji « , kurie su juo yra.

17:15

Ir jis man pasakė: « Vandenys, kuriuos matei, kur prostitutė sėdi, yra žmonės, minios, tautos ir kalbos.

05:16

Dešimt ragų, kuriuos matei ant žvėries, tai nekęs prostitutę, dykuma ir nuogi, valgyti savo kūną ir įrašyti ją su ugnimi.

05:17

Nes Dievas įkvėpė jų širdis vykdyti Jo tikslą, būkite vienos minties, jie atiduotų savo karalystę žvėriui, kol išsipildys Dievo žodžiai.

17:18

Ir moteris, kuriuos regėjai, yra didysis miestas, kuris karaliauja virš žemės karaliams.

Šaltinis:

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=17&version=00001 teisėjas #

 

UŽSAKYTI Apreiškimo 13 SKYRIUS

 

13:01

Aš stovėjau ant jūros kranto, ir pamačiau iš jūros žvėrį kyla, kad turėjo septynias galvas ir dešimt ragų, o ant jo ragų buvo dešimt diademų ir ant jo galvų piktžodžiavimo vardas.

13:02

Žvėris, kurį mačiau, buvo panašus į leopardą; jo kojos buvo kaip ir lokio, ir jis savo burna kaip liūto snukis. Slibinas davė jam savo jėgą, savo sostą ir didelę valdžią.

13:03

Ir aš mačiau vieną iš jo galvų sužeistą mirties, ir jo mirštama žaizda užgijo.Ir visa žemė stebėdamasi nusekė paskui žvėrį.

13:04

Ir jie garbino slibiną, kuris atidavė valdžią žvėriui, ir jie garbino žvėrį, sakydami: « Kas yra lygintis su žvėrimi, ir kas galėtų kovoti su juo?

13:05

Ir ten buvo duota burnos kalbant arogantiškas žodžius ir piktžodžiauti, ir jam buvo suteikta įgaliojimus veikti keturiasdešimt du mėnesius.

13:06

Ir jis atvėrė nasrus piktžodžiauti Dievui, piktžodžiauti Jo vardui, Jo buveinei ir tiems, kurie gyvena danguje.

13:07

Ir ten buvo duota jam padaryti kovoti su šventaisiais ir juos nugalėti. Ir jam buvo suteikta valdžia visoms gentims, žmones, kalbą ir tautą.

13:08

Ir visi, kurie gyvena žemėje jį garbins, kurių vardai nėra įrašyti nuo pasaulio sukūrimo atsižvelgiant į Avinėlio gyvenimo, kuris buvo užmuštas knygoje.

13:09

Jei kas turi ausis, teklauso!

13:10

Tai veda į nelaisvę eis į nelaisvę: tas, kuris žudo kalaviju, turės nuo kalavijo žūti. Čia yra kantrybė ir šventųjų tikėjimas.

01:11

Tada aš pamačiau žemę iki kitą žvėrį, kuris turėjo du ragus, panašius į Avinėlio, ir kalbėjo kaip slibinas.

13:12

Jis naudojasi visa pirmojo žvėries prieš jam valdžią, ir verčia žemę bei jos gyventojus garbinti pirmąjį žvėrį, kurio mirštama žaizda užgijo.

01:13

Jis atlieka didžius ženklus, netgi, nuleidžia ugnį iš dangaus į žemę ir žmonių akyse.

13:14

Ir jis apgaudinėja tie, kurie gyvena ant žemės tų ženklų, kuri jam buvo skirtos daryti žvėries akivaizdoje, sako Žemės gyventojams padaryti žvėries atvaizdą, kuris gavo žaizdą nuo kalavijo ir gyveno .

13:15

Ir jam buvo suteikta kvėpavimą į žvėries atvaizdui dvasią, kad žvėries atvaizdas imtų kalbėti, ir padaryti taip, kurie atsisakys garbinti žvėries atvaizdą, būtų nužudyti

13:16

Jis vertė visus, mažus ir didelius, turtuolius ir vargšus, laisvuosius ir vergas, kad gautum savo dešinės rankos arba ant kaktos ženklą,

01:17

ir kad nė vienas negalėtų nei pirkti, nei parduoti, jei neturės to ženklo ar žvėries vardo, ar jo vardo skaičiaus.

01:18

Čia slypi išmintis. Tegul kas suprasti apskaičiuoti žvėries skaičių. Nes yra žmogaus skaičius, ir jo skaičius yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši.

Šaltinis

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=13&version=00001 teisėjas #

 

UŽSAKYTI Apreiškimo 16 SKYRIUS

 

16,1

Ir išgirdau galingą balsą iš šventyklos sako septyniems angelams: « Eikite ir išpilkite žemėje septynis dubenis apie Dievo rūstybės.

16:02

Pirmą kartą vyko ir išliejo savo buteliuką žemėje. Ir piktybiniai ir skausminga opa ant vyrų, kurie turėjo žvėries ženklą ir garbino jo atvaizdą.

16:03

Antrasis angelas išpylė savo buteliuką ant jūros, ir ji pavirto krauju, kaip mirusio žmogaus, ir kiekvienas gyvas padaras mirė, viską į jūrą

16:04

Trečiasis angelas išliejo savo buteliuką į upes ir vandens šaltinius. Ir jie pavirto krauju.

16:05

Ir išgirdau vandenų angelą sako: « Tu esi teisus, Viešpatie, ir buvai, O Šventasis: » Kadangi tu taip vertinami.

16:06

Nes jie sąsiauris šventųjų ir pranašų kraują, ir tu davei jiems gerti kraują: jie yra verti.

16:07

Ir aš girdėjau altoriaus pasakyti: « Taip, Viešpatie, visagalis Dieve, tavo nuosprendžiai tikri ir teisingi.

16:08

Ketvirtasis angelas išpylė savo dubenį ant saulės. Ir ten buvo duota išplūsti žmones ugnimi;

16:09

Ir vyrai buvo apdegę su didele šilumos ir piktžodžiavo Dievui, kuris turi galią kontroliuoti šių negandų vardą, ir jie neatgailavo, kad suteiktų jam šlovę.

16:10

Penktasis angelas išpylė savo dubenį ant žvėries sosto. Ir jo karalystė buvo pilnas tamsos, ir jie kandžioja savo liežuvį nuo skausmo,

16:11

ir jie piktžodžiavo dangaus Dievui dėl savo skausmų ir jų opos ir neatgailavo dėl savo darbų.

04:12

Šeštasis angelas išliejo savo buteliuką nuo didžiųjų Eufrato. Ir jos vanduo išdžiūvo, kad iš carui būdas gali būti parengtas.

16:13

Ir aš pamačiau iš slibino burną ir iš žvėries burną ir nuo netikrasis pranašas, tris netyrosioms dvasioms, kaip varlės burnos.

16:14

Nes jie yra velnių spiritai, darbo stebuklai, kurie eina pirmyn pas viso pasaulio karalius, surinkti juos į šį didingą dieną Dievas visagalis mūšio.

04:15

Štai Aš ateinu kaip vagis. Palaimintas, kuris watcheth ir saugo savo drabužius, kad jis vaikščioti nuogi, ir jie mato jo gėdos! –

16:16

Jie suvertė jas į vietą, vadinamą hebrajų Armagedonas.

16:17

Septintasis angelas išpylė savo buteliuką į orą. Išėjęs iš šventyklos, nuo sosto, garsiai sakydamas Tai daroma!

04:18

Ir radosi žaibai, balsai, griaustiniai, ir didelis žemės drebėjimas, pavyzdžiui, ten niekada nebuvo, nes žmonės buvo žemėje, todėl didelis žemės drebėjimas

16:19

Ir didelis miestas buvo padalintas į tris dalis, ir tautų miestai sugriuvo ir Dievas prisiminė didysis Babilonas, kad pas ją į Jo rūstybė vyno taurę.

04:20

Ir kiekvienas sala pabėgo, o kalnai buvo nerastas.

04:21

Ir didelė kruša, kiekvienas akmuo apie talento svorio, krito iš dangaus ant žmonių: ir vyrai keikė Dievą dėl to, krušos, nes jos maras buvo puikus.

Šaltinis

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=16&version=00001 teisėjas #

Į sveikatą

.

Į vienuoliktą valandą darbuotojai

.

Apie vienuoliktą valandą palyginimą:
. Matthew (20:1-16)

Jėzus pasakė palyginimą:


Dangaus karalyste yra kaip su meistro, kuris išėjo auštant samdytis darbininkų savo vynuogynui.


Jis pradėjo su jais sutinku dėl medalio už dieną, jis nusiuntė juos į savo vynuogyną algos (…)


Prieš pat dienos pabaigos, jis vėl išėjo ir rado kiti darbuotojai.


Jis pasakė jiems: « Kodėl jūs ten pasilikti visą dieną nieko nedaryti? »


Jie atsakė jam: « Kadangi niekas pasamdė mus.

« Jis pasakė jiems: » Eikite ir jūs į mano vynuogyną « .

Atėjus vakarui, kiekvienas gavo atlyginimą. 

 

Tie, kurie atvyko per vėlai gavo sidabrinę monetą …


Tie, kurie pradėjo anksti ryte gavo tą patį … ir jie récriminèrent prieš domeno meistras:


« Jie neatėjo už darbo valandą ir suteikti jiems lygūs mūsų, kurie padengia likusią dienos naštą ir šilumos! » Bet meistras atsakė vienas iš jų, « Bičiuli, aš tau nieko blogo. 

 

Ar jūs nesutinkate su manimi dinaras? 

 

Negalima turiu teisę daryti tai, ką noriu su savo? Ar jums ieškoti su gelta akis, nes aš esu gera? « 

Arba straipsniai

Žvėris Vatikano po pradžios Benedikto XVI!

https://victorpicarra.wordpress.com/mahomet-est-le-faux-prophete-biblique/

https://victorpicarra.wordpress.com/2012/08/18/lislam-est-la-bete-qui-monte-de-labime-musulmans-du-monde-venez-nombreux-a-jesus-christ-pour-etre-sauves/w

.

Mylimi broliai ir seserys Kristuje Jėzuje

.

Pažvelkime į Vatikaną, o ypač žiūrėti, kas bus mūsų buvęs popiežius Benediktas XVI.

Ir primena mums, kad tik Jėzus Kristus gali pašalinti popiežiaus bažnyčios vadovas naštą ir tik Jėzus Kristus gali įveikti ir nugalėti žvėrį, drakonas, netikrasis pranašas ir dešimt karalių.

Ir mes taip pat įveikti bažnyčią su mūsų Viešpačiu Jėzumi Kristumi.

Netrukus jis yra iš Apokalipsės knygos 14 skyriuje ketina daryti ir, mano nuomone, tai yra trimitai 2015 šventė, aš jums skaityti ir galvoti apie savo gyvenimą, tačiau nepamirškite prieš pasirenkant jūsų būdas skaityti mano straipsnis Nuoroda  Dare tikėjimas Dievą ir Jėzų Kristų!

14:01

Aš pažvelgiau, ir štai Avinėlis stovėjo ant Siono kalno, o su Juo šimtas keturiasdešimt keturi tūkstančiai, turintys savo vardą ir savo Tėvo vardu, užrašytu ant kaktos.

14:02

Ir aš išgirdau iš dangaus balsą, pavyzdžiui, skuba vandenyse kriokimas ir kaip didžiojo griaustinio garsas: ir balsas, kurį girdėjau, buvo, kaip kad harpists žaisti savo arfomis.

14:03

Ir jie giedojo naują giesmę priešais sostą ir prieš keturias būtybes ir vyresniuosius. Ir niekas negalėjo išmokti tą dainą, išskyrus tuos šimtą keturiasdešimt keturis tūkstančius, kurie buvo išpirkta iš žemės.

14:04

Jie yra tie, kurie ne išniekino su moterimis, nes jie mergelės, jie seka Avinėlį, kur tik Jis eina. Tai buvo atpirkti iš žmonių, yra Dievui ir Avinėlio pirmagimis;

14:05

Ir jų burnos nebeliko apgaulės, nes jie yra be kaltės.

14:06

Aš pamačiau kitą angelą, skrendantį per dangaus viduriu, turintį amžina Evangelija pamokslauti tiems, kurie gyvena ant žemės, kad kiekvienos tautos ir tautiečių, ir kalba, ir žmonės.

14:07

Jis pasakė garsiai, bijokite Dievo, ir duoti jam šlovę, nes jo teismo valanda atėjo: ir pagarbinti jį, kuris padarė dangų ir žemę, jūrą ir vandens šaltinių .

14:08

Ir dar vienas, antras angelas, šaukdamas Babilonas Krito, krito Babilonas Didysis, kuris tapo visos tautos gers dėl ištvirkavimo įniršio vyno!

14:09

Ir dar vienas, trečias angelas lydėjo juos, šaukdamas skardžiu balsu: « Kas garbina žvėrį bei jo atvaizdą ir priima savo ženklą ant kaktos ar ant rankos,

14:10

jis pats taip pat gers Dievo įniršio vyno išsilieja be mišinio į jo rūstybės taurėje, ir jis turi būti kankinamas ugnimi ir siera šventųjų angelų prieš ir prieš Avinėlį.

14:11

Ir Jų kankinimo dūmai pakyla per amžių amžius, ir jie neturės poilsio nei dieną, nei naktį, kurie garbina žvėrį bei jo atvaizdą ir ima priima jo vardo ženklą « .

02:12

Čia yra šventųjų, kurie laikosi Dievo įsakymų ir Jėzaus tikėjimo kantrybės.

02:13

Ir aš išgirdau iš dangaus balsą sakydamas, rašyti Palaiminti mirusieji, kurie miršta Viešpatyje! Taip, sako Dvasia, kad jie gali pailsėti nuo savo darbo, nes jų darbai jų laikytis.

14:14

Aš pažvelgiau, ir štai pasirodė baltas debesis, o ant debesies sėdėjo vienas panašus į žmogaus sūnų, turinti ant galvos aukso karūną, o rankoje aštrų pjautuvą.

02:15

Ir dar vienas angelas išėjo iš šventyklos, verksmas su garsiu balsu su juo, kad sėdi ant debesies, išsakyti savo pjautuvą ir gauti už valandą būtų realizuotos atėjo, nes žemės derlius subrendo.

02:16

Ir tas, kuris sėdi ant debesies trauką savo pjautuvą žemėn. Ir žemė buvo sulaukta.

02:17

Ir dar vienas angelas išėjo iš šventyklos, kuri yra danguje, ir jis taip pat turintis aštrų pjautuvą.

14:18

Ir dar vienas angelas, kuris kovojo ugnies, išėjo nuo aukuro, ir šaukė garsiu balsu su juo, kuris turėjo aštrų pjautuvą balso, sakydami: Traukos tavo aštrų pjautuvą, ir rinkti vynuogių grupes Žemė, už savo vynuogių, yra visiškai subrendę.

02:19

Ir angelas trauka savo pjautuvą žemėn. Ir surinko žemės vynmedį, ir sviedė jį į didžiųjų vynuogėms Dievo rūstybės.

02:20

Ir vyno spaustuvo buvo pramintas be miesto, ir kraujo atėjo iš vyno spaustuvo, net pas žirgų kamanų, už 1600 stadionuose atstumo.

Tegul Dievas žiūrėti per kiekvienas iš mūsų, ir davė mums savo palaiminimą

Nugalėtojas

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.