27 Bal 2014 – pradžia Dievo rūstybė?

balandis

Meilė yra paskutinis prieglobstis laisvojo pasaulio ar ši programa ir moka!

Ši frazė yra ne mano, bet gaila, kad baigėsi jo gyvenimas paliekant parašyta ant jo buto sienos šį žodį paaiškinti savo veiksmus.

Jūs, mano mylimi broliai ir seserys Kristuje, kuris yra Šėtono spąstų aukomis, jūs, kurie yra varge, jūs, kurie gyvena skausmo, sielvarto ir nevilties, jūs, kurie kenčia kūnu ir savo gyvenimą karo, nelaimių ir persekiojimo žiaurumus, kuriai šis gyvenimas yra karti.

 

žaibas

Nepraraskite vilties, jus gerai apšviestoje jūsų tikėjimo liepsna, turite tikrumą, kad labai greitai geresnių dienų begalybės, džiaugsmo ir laimės bus suteikta meilė ir kraujas Jėzaus Kristaus.

Jūsų laukia gausus atlygis, galite būti tikri, nes jis yra per meilę ir išgelbėk mus, kad Jėzus Kristus netrukus grįžti.

Taip, greitai ir labai gerai anksčiau, Jėzus Kristus grįš į žemę valdyti ir tada mes visi bus išgelbėti nuo blogio ir pagundos ir galiausiai tada mes galime pažinti ir patirti begalinį džiaugsmą ir laimę meilė ir pagarba Dievo įstatymo.

Bet prieš baisių dienų

dar turi įvykti.

Tai tikrumas!

.Nelaimės plius

Jie bus dar blogiau, nei mes gyvename nuo 2008!

Negalima pamiršti, kad Jėzaus Kristaus sugrįžimas turi būti kaip gimdymo skausmuose. Ir taip dienų, bus sunkiau grąžinti Jėzų Kristų Alyvų kalne.

Mes matome kasdien didėjančios sunkumų gyvenimo, žemės, visuomenės ir oras.

Abejonė nebeturi kambarį. Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimas mūsų karta.

Tai tikrumas, sunku patikėti, kaip tai gali būti, kad faktai yra ten! Visos pranašystės beveik visi pildosi!

Taigi, ką reikia padaryti prieš tai akivaizdus nesugebėjimas kovoti su šiomis blogybėmis laukia šlovingą sugrįžimą Jėzaus Kristaus!

Na, jei jūs suprantate, kad šėtonas yra Fort ir tik mes nesame pakankamai didelis, kad jį nugalėti, tada taip pat suprasti, kad Dievas mus myli ir gali padėti mums mūsų kasdieniame kovą su blogio jėgomis ir pagundų Šėtono .

Paprašyk Dievo, kad padėtų ir nukreipti savo gyvenimą.

Melstis ir melstis vėl ir vėl kiekvieną dieną ir nenuilstamai

Priimk gyvenimą, kad Dievas davė jums ir padėkoti Dievui už visus vargus jis leidžia jums gyventi su pastangų ir kovoti, kad Dievas mus kalves ir verčia mus stiprus.

Dienos, kai jūs manote, ar matote, kad viskas gali suklysti, jūsų pagunda yra stipri, kad jūsų norai yra deginimas ir jūs ketinate pasiduoti, todėl nedvejodami paklausti, su visais stiprumo jūsų tikėjimo į Dievą, kad padėtų jums. Ir tai bus!

Tada nepamirškite padėkoti Dievui už padėti jums kovoti prieš save, savo norus ir trūkumus.

Dievas davė mums laisvą valią, todėl ji bus kištis į mūsų gyvenimą, jei mes prašome jį priimti mus į sprendimą, kuris kartais eina prieš tai, ką mes trokšta nešvarus.

Bet naudos iš Dievo meilės Jėzaus Kristaus ir visų pagalbos, kad Dievas gali suteikti mums padėti, mes turime pradėti iš pradžių.

– Prašyti Dievo atleisti visas mūsų nuodėmes, savo klaidas, savo klaidas ir nuodėmes.

– Patvirtinti ateiti pas Dievą per Jėzų Kristų, ieškau krikštą vandeniu, kol Dievas siunčia mums Šventąją Dvasią, kad padėtų mūsų gyvenimus.

– Paklauskite Jėzų Kristų, kad mūsų asmeninis Gelbėtojas ir priimti mus į savo bažnyčią.

– Ištiesinti savo gyvenimą su Dievo pagalba, nes vieni mes negalime padaryti!

– Padėti tiems, kurie ieško mūsų pagalbos.

– Stebėti, kad Dešimt Dievo įsakymų.

– Kad mylėti tuos, kurie mūsų nekenčia, ir melskitės už savo skriaudėjus.

– Atleisk tiems, kurie savo kaltininkams.

Mes gyvename galutinį ruožas laiko pabaigos internete ir pasaulis tiksumaištį.

Labai sunku rasti teisingą kelią ir tiesą. (Tik jūsų širdis ir malda padės jums!)

Humanizmas tapo visuotinė vertė net vyrų popiežiaus.

Dievas yra apleisti daugelis vyrų, kurie tapo savanaudis ir piktžodžiautojai, galvoju net galėtų praleisti savo meilę

Netrukus bus sielų derlius Jėzaus Kristaus angelų ir akimirksniu viskas bus atlikta.

Tai bus per vėlu vėlu ir nebus verkia ašaromis ir dantų griežimas.

Prisiminkite piktžolės ir kviečių palyginimą!

Per derliaus, kai piktžolės yra įmestas į ugnį palyginime. Tai bus pati iš tų, kurie atmetė Dievą ir Jėzų Kristų!

Bet taip pat prisiminti šią citata iš Pierre Corneille Le Cid   »  laimėti be rizikos triumfuoti be garbės «   , o jums kovoti išlikti teisingame kelyje su Dievu per Jėzų Kristų.

Padaryti pastangų prašome Dievą!

Atėjo laikas pažadinti mums kovoti išgelbėti mūsų sielas!

Jėzus Kristus netrukus pašalinti savo bažnyčią dalyvauti Avinėlio santuoką ir mes vis dar gali būti dalis!

Daugelis iš mūsų, kunigų, pastorių, pamokslininkų eschatologists ir ieškoti ženklų, kad galėtume priartėti arčiau bažnyčios Rapture data ir Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

Šio baigiamojo laikotarpio laiko pabaigos išvada bus, kad visi galėtų pasirengti šių gražių, didinga ir unikalių įvykių žmonijos istorijoje.

Mano tyrimai ir analizė paskatino mane nukreipti mūsų Viešpaties ir karaliaus Jėzaus Kristaus sugrįžimą ant Alyvų Kalno 14-15 2015 rugsėjo savo bažnyčią pagrobimas aplink Lap 11, 2014.

Tačiau turime pripažinti, kad aš jau apgavo ir tai yra įmanoma, kad aš neteisus vėl esu šios apytikslės datos.

Tačiau kiti surado kitus apytiksles datas, tiems, kurių datos yra vėliau nei aš rasiu, kad jis visada galiausiai laikas pakalbėti tuo metu.

Bet yra taip pat eschatologue Louis ALENCOURT kad rimtas tyrimas ir analizė leidžia manyti, kad didelė tikimybė, bažnyčios ar Jėzaus Kristaus sugrįžimo šiemet pašalinimo tarp balandžio ir rugsėjis 2014 .

Taigi, galiu tik padrąsinti jus visus skaityti savo dienoraštį ir ypač savo naujausią straipsnį . , taip pat imtis vaizdo, kuriame jis aptaria Jėzaus Kristaus sugrįžimą.

http://www.dailymotion.com/video/x1862yh_la-fin-du-monde-en-2014-par-louis-d-alencourt-sur-la-libre-antenne-de-meta-tv-5-5_news

Mes taip pat turime suprasti, kad Žemė netrukus kirsti dangaus šiukšlių paliekama kometa LINEAR pabusti.

Tai gali sukelti meteoritai Žemėje.

Taip pat yra pranašystė, kad nėra biblinis, tačiau įdomu tai suprasti, kad aiškina, renginiai, kad mes taip pat politinei konflikto su Rusija paaštrėjimą dėl Ukrainos ir jos provincijos « Krymas »

Artimiausiu metu paaiškėjo, kad ši pranašystė turi iššūkis mums.

Pranašystė Nicolas van Rendsburgo

http://edifice.over-blog.com/categorie-12535090.html

Mano paskutinio straipsnio Mea Culpa-   nukreipti data 27 Bal 2014, datą Paschos šventę ir taip pat pirmojo raudonas mėnulis Ketvertas datą. (Žr. mano ankstesni straipsniai)

Ši data iš tikrųjų atrodo labai svarbu ir aš kviečiu jus visus mano mylimi broliai ir seserys Kristuje žiūrėti ir laukti netrukus Grįžti į šlovės mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus, vienintelio Dievo sūnaus.

27 Bal 2014, man atrodo, kad data, nuo kurios jis pradės būti rėkia, verksmas ir dantų griežimas, kaip vargus yra svarbūs.

27 Bal 2014, gali būti nuo paros Dievo rūstybės metu pradžia!

Veillions ir apsaugoti mūsų tikėjimo liepsną. Jėzus Kristus yra prie durų!

Taika, Meilė ir džiaugsmai širdyse ir namuose laukia bažnyčios Rapture kai ir Jėzaus Kristaus sugrįžimą Alyvų Kalno kitiems.

Melstis

Nugalėtojas

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :