Revelations ja tugevus usust lõpuajal

jesus1-600x384

Miks Jumal tahtis paljastada meile ettekuulutused sajandeid enne mis saavutati lõpus aega?

Tõepoolest leiame, et alates Aadama ja Eeva Jumala enam avaldub füüsiliselt mehed.

Aadam ja Eeva ei näe ja räägi Jumalaga, sest neil ei ole lihalik keha.

Alles siis, kui nad ei kuuletunud Jumalale süües keelatud vilja, et Jumal karistas kattes naha beast (inimkeha).

Asjaolu, et nad on lihalik keha teeb võimatuks meest näha ja kuulda Jumalat.

Siiski Jumal hoiab oma armastust tema looming  « Man », vaatamata tema allumatus, näitas tema inglid ja prohvetid tipphetki inimkonna ajaloos, eriti mis juhtub lõpuajal kui lõpp on sätestatud mees Jumala poolt.

Ajalugu loomise mees salvestatud aja jooksul mitmeid raamatuid.

Mõned neist raamatutest ei olnud täidetud, et moodustuks üks nimega« piibel »

Piibel

Piibel sisaldab ettekuulutusi 700 kellest veerand on seotud aegade lõpuni, st kuidas lõpuks aeg on tähtis Jumalale.

Umbes kuus tuhat aastat (5774 aasta vastavalt heebrea kalender) koos ajalugu juudid on Jumala valitud rahvas pärast suurt veeuputust mehed ootama lõpuaegadel ja tagasipöördumine Jumala Maal.

Kui Jumal naaseb Maale, mehed ei saa näha, kuulda ja temaga rääkida, kui Jumal muuta nii, et neil ei ole enam keha liha, kuid keha valgust.

See on põhjuseks, miks esitäht Pauluse korintlastele – Peatükk 15 ( linksiin ) , see ütleb: 

« Hetke pärast on Silmänräpäyksessä, viimasel trompet. Pasun hüüab ja surnud äratatakse üles kadumatutena, ning meid muudetakse.  « 

Võttes arvesse täitmine Piibli prohveteeringud on juba tehtud, siis näeme, et need on lõpuaegade ja tagasi Jeesus Kristus maa peal on peaaegu peaaegu valmis, välja arvatud kehtivusaja viimase kolme

Need on vaieldamatud faktid, lihtsalt pilk maailma uudiseid mõista, et korda me elame praegu väljaspool norm.

Nii aktiivsuse Earth (maavärinad) ilm hoiakud, rääkimata katastroofiline olukord maailmamajanduses, sõjad ja kuuldused sõdadest, mässud, vägivalla ja teiste tragöödiaid nagu tõus Nool Islam on kõik faktid ennustanud Piibli aegade lõpuni.

Faith siis peaks võimaldama igaühel toetada neid väljaütlemisi ja järsk õnnetus kahjuks tõhustama kuni tagastamise Kristus Õlimäel Usun, et september 2015 14.-15 festivali ajal pasunaid.

2044155542_1369068221

Usk on võimas jõud tõttu kokku ja absoluutne usaldus!

Legions ei tea, mida see sunnib Faith!

Ainult Jumal ja tema ainus poeg Jeesus Kristus on väärt meie täielik usaldus ja absoluutne  « Faith »  ja et nad annavad meile usku vaja astuda pimedus, mis on tunginud Maa elab ja südamed tugevust.

Jeesus Kristus ütles, et valitseda maa peal lõpus aega ja meil on kahtlemata lõpus ajal tema tagasipöördumist on lõppemas.

Indeks on ilmutatud tegude raamatus mõista tema peatset tagasipöördumist.

Ap 2: 17  « Ja viimseil päevil sünnib, ütleb Jumal, et Ma valan Oma Vaimu kõige liha peale! ja su poeg ja tütred hakkavad ennustama, teie noored mehed näevad nägemusi, ja teie vanemad uinuvad unenägusid nähes! Ja minu sulased ja edasi. minu teenijad neil päevil ma valan oma Vaimust ja nad ennustavad.  ma näitan imesid ülal taevas ja tunnustähti all maa peal, verd ja tuld ja suitsu; Päike tuleb välja pimedusse ja kuu vereks, enne Issanda päev , suur ja hiilgav. päeval, nii kes kutsub Issanda nime, see päästetakse.  »  Loe edasi

Märgime, et see on selge, päike välja pimedusse ja kuu vereks, enne Issanda päev ,

Kui me vaatame lähemalt, see nähtus ei ole oodata. On Tetrad  mis peaks algama 2014 ja lõpeb 2015.

Päike ja Kuu

Järgmine Tetrad ei toimu enne  »  viissada aastat ,  »

On mõeldamatu ja võimatu isegi võtta viis sajandit süvenemise katastroofe ennustanud eest aegade lõpuni.

On 20. märts 2015 on meil kokku Eclipse of the Sun: Päike välja pimedusse

Ja 04  aprill 2015 on meil kokku Eclipse of the Moon ja kuu vereks,

13. september 2015 on osaline Päikesevarjutus

Ja 28. september 2015 on kokku Eclipse of the Moon

Nii saame aru, et Jeesus Kristus ei tule tagasi füüsiliselt Õlimäele enne teha ainult kaks kokku eclipses of the Sun 1 °  20 märts ja 2 kuu 4. aprill 2015.

Me saame ka aru, lugedes salme 29-30 ja peatükki 24 Matteuse evangeeliumi enne kaks kokku eclipses of the Sun 20. märts 2015 ja kuu 4. aprill 2015, siis juhtub midagi kohutavat Maal

29 Kohe pärast stressi päeva , päike pimedaks moon ei anna oma valgust, tähed langevad maha taevast ja taeva vägesid kõigutatakse.

Tundub, et need päevad stressi on päeva Jumala viha, mis eelneb Päikesevarjutus of Tetrad, mis hõlmab suurõnnetuste väga mittegabariitne maa ja ilm, vaid ka tipp suur viletsus viimase sõja või vähemalt tuumakonfliktita.

30 Siis märk Inimese Poeg ilmub taevas, kõik rahva suguvõsad maa peal halisema ja näevad Inimese Poja tulevat taeva pilvede peal suure väe ja auhiilgusega

Salmis 31, tundub mulle, et see on pärast surnute ülestõusmist Kristuseeemaldamine kristlaste taevas kes on puhastatud (kui viletsus) pärast eemaldamist kirik ja tulist mis läbib suur viletsus ning päeval Jumala viha muutub ja läheb ettevõtetele, kes on surnud ülestõusnud Kristusega kohtuma taevas temaga kaasas tema tagasi Õlimäele .

Angel koos trompet

 31 Ja ta läkitab oma inglid suure häälega trompet helistada, ja nad koguvad kokku ta äravalitud neljast tuulest, ühest taeva otsast teise.

Usk peab viima ka meile mõista, et enne füüsilist tagasi Jeesus Kristus Õlimäel, surnute ülestõusmine Kristuses ja eemaldamine kristlaste puhastatakse ajal suur viletsus ja päevad Jumala viha, et ta peab esitama röövimise tema tulist kirik kutsutakse pulma Talle.

See kinnitab veel 24. peatükis Matteuse evangeelium leiame salmis 24

24 Sest valekristusi ja valeprohveteid tõuseb, ja need teevad suuri tunnustähti ja imesid , et eksitada, kui võimalik, isegi valida.

See salm 24 Mat. Liitunud 24 salm 17 act 2 .  ma näitan imesid ülal taevas ja tunnustähti all maa peal, verd ja tuld ja suitsu;

Me näeme salmis 24 Mat 24 ei ole enam võimalik võrgutada Elect nii tulist kirik on kaotatud juba enne 20. märts 2015 leiab aset siis, Total Eclipse of Sun.

Ma kutsun teid lugema minu artikkel kuupäevad Apocalypse

160_F_14646443_L4bwJR0VptCXHA0wM0s40r6bQJ3uuBd5

Ekstaas Kiriku olla selle aasta lõpuks 2014!

Need, kes on osa Jeesuse Kristuse kogudus ja tuleb eemaldada, kõik kristlased, kes on otsustanud sirutada oma elu puhastavad oma hinge.

Jumal andis meile kümme käsku, millest sai oluline ja kiireloomuline järgida, et olla osa vaga Jeesus Kristuse kirik on eemaldatud.

Et olla osa Jeesuse Kristuse kogudus, ta peab tahtma, saama ristitud, jälgida kümme Jumala käskude kaudu palve paluda Jumala andestust kõigi pattude ja paluda, et Jeesus Kristus on meie Päästja .

Hakka sõdurid Kristuse levitada võimalikult laialdaselt sõna « Jeesus Kristus on tulemas »

Kutsun teid pöörduge blogi aadress jutlustaja Return of the King kõigile oma kontaktid, kui sa näed, et aeg on lühike ja seal on palju neid, kes on kaugel Jumalast ja Jeesus Kristus ja et me peame õigel teel.

Abi ka suurim number tulevad Jeesuse Kristuse salvestada.

Jeesus Kristus, Jumala Poeg andis oma elu kannatab meid päästa.

Me teeme, mida suudame meie kallid vennad ja õed Kristuses Jeesuses kaubad saavad sõna: « Jeesus Kristus on tulemas » ja valmistuda selle pretsedenditu sündmus inimkonna ajaloos alates Noah.

Kümme käsku

-Käske-of-Jumal

Ja Jumal kõneles kõik need sõnad siin : « Mina olen Issand, teie Jumal, kes tõi teid ära Egiptusemaalt, maja orjus.

1 – Sul ei tohi olla muid jumalaid minu.

2 Sa ei tohi iidol, pole pilti sellest, mis on seal üleval taevas ega all maa peal või vee all maa peal. Sa ei tohi neid kummardada, et neid kummardada.

Sest mina, Issand, sinu Jumal, olen püha vihaga Jumal nende seas, kes mind vihkavad, ma külastades süü isad pärast poja kolmanda ja neljanda põlvkonna, kuid neile, kes mind armastavad ja mu käske peavad! Hoian neid oma lojaalsust tuhandik põlvkond. 

3 – Sa ei invoqueras nimi Issand, sinu Jumal asjata, sest Issand ei jäta karistamata teda, kes toetub oma nime asjata.

4 Sa pead mälestusmärk Sabbath, püha päev. Kuus päeva sa jäädki tööjõu ja tegema kõik su töö, aga seitsmendal päeval on hingamispäeva au Issandat, oma Jumalat, sa ei tohi teha ühtegi tööd, sina ega su poeg ega su tütar, ega su sulane ega su teenija, ega su veised, ega immigrant, kes elab oma linna. Sest kuue päevaga tegi Issand taeva ja maa, mere ja kõik, mis neil, aga puhata seitsmendal päeval.

Seepärast Issand õnnistas hingamispäeva ja pühitses selle. 

5 – Austa oma isa ja ema, et pikendataks sellel maal, mille annab teile Issand, teie Jumal.

6 – Sina ei pea tapma.

7 – Sa ei tohi abielu rikkuda.

8 – Sa ei tohi varastada.

9 – Sa ei tohi valetunnistust oma ligimese.

10 – Sa ei tohi himustada oma ligimese koda, sa ei tohi himustada oma ligimese naist ega tema teener, ega oma teenija, ega tema härga ega tema perse, midagi, mis kuulub talle. « 

Meil on tegelikult näha, mida ma just selgitatud viimane kuupäev eelmise tagasi Jeesus Kristus.

Aga tipphetki viimastel tribulations eesseisvaid ja me peame valmistuma.

Maavärinad, tormid, üleujutused, tsüklonid, orkaanid ja muud katastroofid mittegabariitne minna isegi maapinda rohkem võimu ja rohkem kahju isegi kui varasematel aastatel.

Mõned meie vennad ja õed kannatavad ikkagi halvim infamies ja kindlasti on määratud vastutavaks kurja vara.

Sõjad, rahutused ja vägivald üldistada üle suure osa Maa.

Lucifer on tabanud raske ja isegi väga tugev. Nüüd ta teab, et tal on väga vähe aega.

Meie aeg arm ka varsti lõppema, mis tähendab, et ta on varsti liiga hilja, et olla osa vaga Jeesus Kristuse kirik on eemaldatud.

Muidugi see ei ole liiga hilja selleks, et tulla Jeesust Kristust ja olla osa teisest eemaldamine toimub taevasse kohtuda Jeesuse Kristuse tema tagasipöördumist Õlimäele.

Aga see läheb läbi päeval Jumala viha ja nägu kõik need hädad, mis pühivad üle maakera.

Need tugevad katastroofe toimub pärast ülesvõtmist kiriku ja tulist ei peatu tagasi Jeesus Kristus Õlimäel.

Samuti peame mõistma, et enne ülesvõtmist kiriku, siis on aeg, kui see on liiga hilja, et saada armu seisundis, sest paljud on kutsutud. (Kristlasi kogu maailmas)

Talle pulmad

Ja mõned valitakse (innukas koguduse eemaldatakse) osalema pulm Talle taevas.

Aastal raamatu Apocalypse XXII peatükk on öeldud, 11. salmis

Veel patune patud ja et mees räpane ikka, ja et hea mees veel elus hästi, ja püha on endiselt püha.

Käesolevat peatükki kohaldatakse enne ülesvõtmist kirik. Nii et ma arvan, et seal on kuupäev lõpuks armu seisundis.

Sel kuupäeval see ei ole enam osa Jeesus Kristuse kirik.

Seejärel salvestatakse puhastada lõpus viletsus läbi päeval Jumala viha.

Prayer, andestust paludes ja meeleparandus Jumalale siis tuleb eemaldada ja päästetud taevas kohtuda Jeesuse Kristuse.

Seekord ma arvan, et see on 15. aprill 2014 , mis on kuupäev pidu paasapüha ka kuupäeva esimene Blood Moon Tetrad.

Kui see on nii, siis pärast seda kuupäeva viletsus halveneb tõsiselt kõigis eluvaldkondades.

Kahjuks, kui sa oodata seda ora katastroofid ja muud hädad tulevad Jeesuse Kristuse, siis võib olla liiga hilja, et olla osa ekstaas kiriku innukas.

Jeesus jõuab päästa meid!

Jumal tahab, et mees

Kas sa lähed sisestada või oodata ja igatsen ülesvõtmist.

Muidugi te ei kuule seda sõnumit, preester mass.

Aga meie usk tuleb avada oma silmad ja võimaldab meil analüüsida sündmuste valguses Piiblit ja Jeesuse Kristuse õpetusi.

kiriku-kanali kadumine

Meie katoliku kirik on suremas  ja mõned kirikud on veelgi karbid .

Ma kutsun teid kõiki minu kaubad kallid vennad ja õed Kristuses Jeesuses, et päästa, kui sa tahad teha naasmine põhitõdesid Piiblit lugedes ja eriti 24. peatükis Matteuse evangeelium ja raamatu Apocalypse.

Jumal tahab, et salvestada ja see on põhjus, miks pärast karistada Aadam ja Eeva oma sõnakuulmatuse Jumala jätkuvalt armastavad meid ja aita meid igapäevaelus.

On läbi selle armastuse, mida Jumal meile saatnud on kaks tuhat aastat Jeesuse Kristuse oma ainus poeg, et meid päästa, ostes läbi tema ohver meie pattude eest, kelle algne patt, mis takistab meid nägemast ja kuulmine Jumala.

On läbi armastuse, mida Jumal meile teada, mida tema inglid ja prohvetid tipphetki inimkonna lõpuni.

Varsti on see liiga hilja tulla Jeesuse Kristuse saamisest igavene elu, eemaldades truu ja innukas koguduse.

Kui te arvate meie maise elu läheb paremaks ja kõik on jälle normaalne sekkumiseta Jeesuse Kristuse tean, et sa eksid.

Ava oma silmad! Ärkama enne kui on liiga hilja.

27. aprill 2014 võiks olla päev, mil see on liiga hilja ja ei tule hüüab nutt ja hammaste kiristamine.

Lucifer, varsti vallandada kogu oma jõudu, oma kavalused ja kiusatustega, et meelitada suur hulk Ames.

Nii palvetan ja palvetan ja jälle Jumal ja Jeesus Kristus meid ja kaitsta meid meie igapäevaelus.

Peagi tea tulemust inimkonna ajaloos.

Mõnikord meie Looja, olgem sest me ei tea päeva ega tundi.

Aga kõik märgid nõus, et see on väga väga kiiresti ja võib-olla isegi 2014 seoses eemaldamine kiriku ja 2015 kohta tagastamise Jeesus Kristus füüsiliselt mäel oliivipuud.

küünal küünal omanik-anim

Jälgige, ja hästi valgustatud leek meie usku ja Daring Usk  Jumalasse ja Jeesuse Kristuse kui meie usk päästab meid.

Kutsun teid vaadata seda videot


Kuupäevad Tetrad

15 Nisan 5774 (15. aprill 2014): kogu kuuvarjutus, paasapühi.

14 Tishri 5775 (8. oktoober 2014): Kokku kuuvarjutus, Lehtmajadepüha.

29 Adar 5775 (20. märts 2015): Total Eclipse of the Sun, just enne algust religioosne aastal.

15 Nisan 5775 (4. aprill 2015): kogu kuuvarjutus, paasapühi.

29 Elul 5775 (13. september 2015): osaline Eclipse of the Sun, just enne algust kalendriaasta.

15 Tishrei 5776 (28. september 2015): Kokku kuuvarjutus, Lehtmajadepüha.

Ootan kõik, mis on hea ja mis peaks juhtuma, kõik leida palve  jõudu edasi liikuda pimeduses.

sentinelle3Jeesus Kristus on mu kuningas

Ma kutsun teid lugema mäejutluses

Matteuse evangeeliumist 5. peatükk

5.1
Ja Nähes rahvahulki, läks ta üles mäele ja pärast ta istus, astusid ta jüngrid tema juurde.
 

05:02
Siis ta avas oma suu ja õpetas neid ning ütles:
 

05:03
Õndsad on vaimust vaesed, sest taevariik kuulub neile!
 

05:04
Õndsad on tasased, sest nemad peavad lohutust!
 

5.5
Õndsad on tasased, sest nemad pärivad maa!
 

5,6
Õndsad on need, kelledel nälg ja janu on õiguse järele, sest nemad saavad küllaga!
 

5.7
Õndsad on armulised, sest nemad saavad armu!
 

05:08
Õndsad on puhtad südamelt, sest nemad saavad näha Jumalat!
 

05:09
Õndsad on rahunõudjad, sest neid hüütakse Jumala Poeg!
 

05:10
Õndsad on need, keda taga kiusatakse õiguse järele, sest taevariik kuulub neile!
 

05:11
Õndsad olete teie, kui inimesed sõimama sind ja teid taga kiusavad ja valesti öelda igasuguseid paha teie vastu, sest mind.
 

05:12
Rõõmusta ja olla rõõmus, sest teie palk on suur taevas; samuti on nad taga kiusanud prohveteid enne teid.
 

05:13
Te olete maa sool. Aga kui sool on kaotanud oma lõhnama, wherewith peab see nii? See toimib ainult välja visata ja trampis mehed.
 

05:14
Te olete maailma valgus. Linn, mis asetseb mäe ei saa peita;
 

05:15
ja me ei süüdata lamp ja pane see vaka alla, vaid panid selle oma stand, ja see annab valgust kõigile maja.
 

05:16
Lase oma valgusel nõnda paista mehed, et nad näeksid teie häid tegusid ja annaksid au teie Isale, kes on taevas.
 

05:17
Ärge arvake, et ma tulin tühistama seaduse või prohvetid: Ma ei ole tulnud neid tühistama, vaid täitma.
 

05:18
Sest ma ütlen teile, kuni taevas ja maa, ei liigu seadusest üks kübeke või üks täpike, kuni kõik on saavutatud.
 

05:19
Kes nüüd iganes tühistab ühe neist vähemalt käskudest ja nõnda õpetab inimesi, teda hüütakse vähimaks sisse taevariiki, vaid kes teeb neid ja õpetab neid, see üks hüütakse suureks taevariigis.
 

05:20
Sest ma ütlen teile, kui teie õigus ületab et kirjatundjad ja variserid, te ei pääse taevariiki.
 

05:21
Te olete kuulnud, et on öeldud, Sa ei tohi tappa ja kes iganes mõrvu karistatakse kohtunikud.
 

05:22
Aga ma ütlen teile, et igaüks, kes on vihane vastu tema vend on oht kohtuotsus, ja kes iganes oma vennale Raca! väärib karistatakse nõukogu, ja kes ütleb: « Sa loll! väärib karistatakse tulepõrguni.
 

05:23
Seega, kui sa tuua oma and altari ette ja seal pea meeles, et su vennal on midagi sinu vastu,
 

05:24
jäta oma and sinna altari ette ja mine kõigepealt lepitada oma vennale ja siis tule ja too oma and.
 

05:25
Sõpru kiiresti oma süüdistaja kui oled temaga teel, et ta ei pakkuda sind kohtuniku ja kohtuniku pakkuda sind ohvitser, ja sind ei pandaks vangi.
 

05:26
Ma ütlen teile, ei ole sina väljuvad sealt, enne kui oled maksnud ära viimse veeringu.
 

05:27
Te olete kuulnud, et on öeldud: Sa ei tohi abielu rikkuda.
 

05:28
Aga ma ütlen teile, et igaüks, kes vaatab naist himustades on juba abielu rikkunud temaga oma südames.
 

05:29
Kui teie parem silm sind pahandab, kisu ta välja ja heida seda sulle, sest see on kasulik sulle, et üks sinu liikmeist hukkub kui et kogu su ihu läheb põrgusse .
 

05:30
Ja kui sinu parem käsi sind pahandab, raiu ta maha ja heida seda sulle, sest see on kasulik sulle, et üks sinu liikmeist hukkub kui kogu oma keha minna põrgutulle.
 

05:31
On öeldud, et « kes oma naise enesest lahutab peab andma oma lahutuse tõend.
 

05:32
Aga ma ütlen teile, et igaüks, kes oma naise enesest lahutab, välja arvatud perekonnaseisu truudusetus põhjustab tal saada abielurikkuja, ja kes abiellub lahutatud naine rikub abielu.
 

05:33
Te olete kuulnud, et on öeldud, et iidsete: Sa ei tohi valet vanduma iseennast, vaid täidab Issanda mida olete vande.
 

05:34
Aga ma ütlen teile, sõimamine ei, ei taeva, sest see on Jumala aujärg;
 

05:35
ega maa juures, sest see on tema jalgealune järg ei Jeruusalemma, sest see on linna suur kuningas.
 

05:36
Ja ärge vannub su pea, sest sina ei või ühtki teha üks valge või mustad juuksed.
 

05:37
Teie kõne olla jah, ei, ei, see rohkem kui need tuli kurja.
 

05:38
Te olete kuulnud, et on öeldud: Silm silma ja hammas hamba vastu.
 

05:39
Aga ma ütlen teile, mitte kiusatustest. Kui keegi lööb sind paremale põsele, keera talle ka teine.
 

05:40
Kui keegi tahab vastu vaielda teid ja võtavad oma tuunika, lase tal ka oma kuub.
 

05:41
Kui keegi sunnib sind käima ühe miil, mine temaga kaks.
 

05:42
Anna sellele, kes küsib ja ei keera eemale kes tahab laenata sind.
 

05:43
Te olete kuulnud, et on öeldud: Sa pead armastama oma ligimest ja vihka oma vaenlast.
 

05:44
Aga ma ütlen teile: Armastage oma vaenlasi, õnnistage neid, kes teid neavad, tehke head neile, kes teid vihkavad ja palvetage nende eest, kes kiuslikult ära kasutavad ja teid taga kiusavad;
 

05:45
nii et teil on poeg oma isa, kes on taevas, sest Tema teeb oma päikese tõusta kurjade ja heade üle ja laseb vihma sadada lihtsalt ja ebaõiglane.
 

05:46
Kui sa armastad neid, kes teid armastavad, mis palka te saate? Tölnerite kui nad ei tee sama?
 

05:47
Ja kui sa tervitama ainult oma vendi, mida te rohkem kui teised? Paganad ei nad teevad sama?
 

05:48
Olge siis täiuslikud, nõnda nagu teie taevane Isa on täiuslik.

Rahu ja rõõmu südamesse ja kodudes ootavad õnnistatud päev ekstaas Kiriku mõned tulist ja tagastamise meie Issanda ja kuninga Kristus Õlimäel.

Jumal armastab meid ja me armastame seda me oleme?

Võitja

 

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :