2 0 1 7. AŞK, ADALET ve İLİM. 2 0 1 8

güvercin

Yılın 2017 başında, ben kıyamet zamanlarda bu önemli makaleyi mücadelede önce size tüm Mesih’e sevgili kardeşlerimizin ve sevgili blog okuyucuları için şu anda yaşandığı ilk istiyorum, benim Dilekler mutlu yeni yıl 2017.

 

Bir Millet, Allah özellikle bu yıl, 2017 yılı geçiş uzak günaha ve yardımdan tutar umuyoruz.

 

Ben Tanrı sana bir kaç yıl daha önemli olan yaşam zorluklar kuvvet verir dua ediyorum.

 

Allah size ve sağlıklı tutmak olabilir. Bu temel kaçırmamak izin verir ve her fırsatta size ve tezahür desteğini ve sevgisini verir.

 

Yıllardır dünyaya yavaş yavaş iner Allah’ın gazabına uğramak için değil bu yüzden kitabın yaşam içinde kalabilir.

 

Amin.

 

Aşk, Hukuk ve İnanç

 

denge

Bu makalede Aşk, Hukuk ve İnanç makale tamamlar unutmayın:

2017 BEŞ ÖNCELİKLER

 

Biz kesinlikle Aşk, Hukuk ve İnanç yaşam Hıristiyan şekilde üç önemli unsurlardır ve Tanrı’nın karşısında bizi kurtarmak için ya da sonsuza dek bizi mahkum olduğunun farkında olmalıdır.

 

sorunu anlamak için o yaşadığımız zamanlarda hakkında küçük bir hatırlatma yapmak yararlı olacaktır.

 

Zaten birçok kez adı geçen ve blog kanıtlamıştır Mayıs 1948 14 yılından bu yana, biz zaman sonuna kadar İncil döneme girdi.

 

zamanın sonuna kadar bu İncil dönem tek bir kuşak üzerinde yer alır.

 

(: Özellikle Matta 24 Bağlantı Biz İncil’de onay var Dönemin Sonu ), aynı zamanda İsa Mesih’in fiziksel bin yıldır insanlık orada saltanatı bu son nesil sonundan önce Dünya’ya dönecek söz. Milenyum .

 

Gördüğümüz gibi, ahir zaman döneminde doğum ağrısı gibi acı ilericidir.

 

1 Selanikliler 5: 3

 

Kendini biliyorum çünkü o gün Rab gece bir hırsız gibi gelecektir. 3dedikleri zaman, Barış ve güvenlik; Sonra ani yıkım hamile bir kadın üzerine doğum sancıları olarak, onların üzerine çıkar ve onlar kaçamaz olmayacaktır. 4 Ama kardeşler, o gün sizi hırsız gibi sollamak gerektiğini, karanlıkta değil ; …

 

Her gün gördüğünüz gibi son kez ağrı güçlü ve sürekli hale geldi.

 

Haber , (Savaşları, savaşlar, göç, terörizm ve cihad söylentiler tüm medya başlıkları olan) insanlığın acı haline gelmiş, (harabe, güvensizlik, yoksulluk, felaketler, hastalıklar, şiddet ve değerlerin kaybı hayatın doğal tehlikeler) ağrı hayvan yaşamı (milyonlarca Ölü açıklanamayan balıklar, kuşlar ve diğer yabani ve evcil hayvanlar için 2008 yılından bu yana dünya çapında her yıl) açıklama istemek için, fark edilmeden gidip, medya raporu minima ve ağrı Earth (tsunami, şiddetli yağışlar, Toprak sallandığı, fırtına, sel, yangın ve kasırgalar daha alışılmamış olma), dramatik felaketler gibi birçok fakat tamamen normal kabul edilir.

 

ayrı ayrı bazı açıklama bulmak bile bütün bu acıların kümesi, yine de olağanüstü bir bütündür ve yakında Rabbimiz İsa Mesih’in gelişi duyuran belirtilerinden biri olarak İncil’de bahsedilen. Ve tüm bu acıların ölçüde Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü o zaman çok yakın çok iyi onaylar.

 

ahir zaman anlayışımız izin rağmen bize İsa kesinleşmiş kararlarına bin yıl sonra sona erer, onun bin yıllık saltanatı için dünyaya fiziksel olarak dönmeden önce bu nesil geçmek olmaz kanıtlamak için. ( Nihai karar ölümlü insanın sonu olacak. Bazıları sonsuza Lucifer mevzuatına göre Tanrı ve başkalarının hukukuna göre sonsuza olacaktır).

 

Buna rağmen ağrı çok güçlü ve sürekli hale geldiğini bulmak.

Kimse söyleyebiliriz tam olarak ne zaman olacak Rabbimiz İsa Mesih’in yüceliği dönüş.

 

Biz İncil’de nesil süresi 40 yıllık bir süre asimile olduğunu biliyorum, ama hayat 70 yıl ve hatta 80 yıl ve aynı zamanda 120 yıl maksimum yaşGenesis 6: 3

 

Tabii ki yaşam ve ağrı ölçüde zorluklara rağmen, Tanrı bizi 2068 yılına kadar (1948 + 120 yıl) Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşünü beklemek yapabilirsiniz.

 

İsa Mesih « , bir şey çok önemli dedi Alfa ve Omega, birinci ve sonuncu, başlangıç ve bitiş duyuyorum üç kez aynı şey farklı bir gerçeği ortaya koymaktadır diyor bu ifade » büyük ve özel önemi.

 

Bu cümle anlamak için çok yararlı Matta Bölüm 24 ile kombinasyon halinde bile gerekli olanı dönemi olacak Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü.

 

Matta bölüm 24 İsa kimin doğum Hıristiyanlığın başlangıç noktasıdır ilk nesil ne olur açıklıyor (o ilk) ve hangi döndükten önceki son nesil ne olacak. (Aynı zamanda son olacak). Bu demektir ki lütuf döndükten eksiksiz ve bu nedenle hiç kimse sevgisi ile kaydedilir ve dolayısıyla o Yasası geçeceği kaydedileceği üzerine.

 

Matthew Bu bölümde 24, İsa Kudüs tapınağının yıkımını kehanetinde. Ve yıl yetmiş İsa Mesih tarafından peygamberlik o tapınağın bu yıkım gerçekleşti.

 

İsa Matthew Müjde bölüm 24 ayet 34 bu kuşağın konuştuğu zaman Sonra anlayabiliyorum

 

Size doğrusunu söyleyeyim 34, bu kuşak tüm bu oldu, geçmek olmaz.

 

Bu 70 nesil ve dolayısıyla ahir zaman ilk işareti May 14, 1948 olduğunu bilerek olduğunu İsa Mesih’in dönüşü en geç 13 Mayıs 2018 den olmalıdır.

 

Tabii ki basit bir şekilde biz söyleyebiliriz muhtemelen Paskalya partisi için 2018 Rabbimiz İsa Mesih’in zafer bu dönüş o 2 Nisan 2018.

 

gelecek yalnız Allah’ındır çünkü mümkün ve hatta muhtemel, ancak bazı uzak değildir.

 

Herkesin blogdan görebiliyordu düzenli Rabbimizin dönüşünü müjdeleyen İncil kehanet ile ilişkili görünmektedir zaman bazı dönemlerini hedef.

 

Ben hedef kez zafer döndükten bu olmasa da, yine de bizim Kilisesi için ve dininize zor zamanlar olmuştur. Özellikle ABD’de St. Patrick Katedrali Papa François sonu Eylül bildirisi ile 2015 yılında. Nerede İsa’nın çarmıha gerilmesi bir insan başarısızlık oldu alkış şimşek altında iddia etti.Bağlantı .

 

Bu blogun amacı Rabbimiz ve Kral İsa Mesih’in dönüş tarihini ortaya çıkarmak için ama bu dönüş kesin olduğunu fark etmek değildir. Bu bizim nesil. Ve bu işaretler ve zamanın sonu için planlanan İncil kehanetlerinin gerçekleşmesi büyüklüğü açısından yakın olduğunu.

 

Ben kalbimle Rabbin dönüşünü duyurdu sadece bir vaiz değilim.

 

Amacım Tanrı ve insanlık hakkında iki kitap yazdım rağmen kağıt satmak için değil. (Ilk: Kralın Dönüşü Vaiz , ikinci Fransa, Medeniyet ve Cumhuriyet Drift )

 

Amacım herkes kurtulacak İsa’nın dönüşüne hazırlanmak ve yaşam defterine kalır ve yakında Tanrı ile değil, Lucifer ile sonsuzluğu ulaşmak olmasıdır.

 

benim varsayım ise Paskalya 2 Nisan 2018 için İsa Mesih’in dönüşübin yıl boyunca insanlığa hükmetme İsa Mesih’in dönüşü için dünyanın yaratılışından Tanrı tarafından seçilmiş tarihi olduğunu gösteriyor biz ayrı kıyamet. Bu yüzden beklemek 15 ay var.

 

Bu durum, bu on beş ay hayatının en önemli ay olacağı anlamına gelir.

 

Bu on beş ay sonra biz kaydedilmiş veya mahkum edilecektir.

 

 

SEVGİ tarafından kaydedilir olanlar

İsa’nın ayrılmasından bu yana iki bin yıl vardır, biz lütuf halindedir.

 

Bunun anlamı Dua ve maintiennes ve yaratıcısı ile ruhsal bağlantı aracılığıyla Tanrı’dan af isteyen, işledikleri günahların tevbe Kurtarıcı olarak İsa Mesih’i kabul etmiş kim vaftiz olanların, o.

 

hayatta ve bakım mütevazi kalırsa onların yardıma ihtiyaç olanlara yardım etmek.

 

Yani evet! Onlar İsa Mesih Kilisesi’nin bir parçasıdır ve onun sevgi ile kaydedilmiş olması garanti edilir, Hıristiyanlar vardır. daha spesifik benim makalesine bakın: Tanrı ve İsa Mesih’e Faith Dare

 

Onlar Millennium sırasında Dünya’ya yaşamaktadır.

 

 

Kanunla kaydedilir olanlar

Birçok lejyon standart bir hayat yaşayanlar, başkalarına zarar yapmak isteyen değil, ama sadece Yasası ile (daha sonra bin yıl) bazıları için kaydedilir İsa Mesih’in sevgi cehalet içinde yaşayan olduğunu görmek nihai kararın ve tüm ölü olarak Allah dirildi ve yaptıklarına göre Allah tarafından değerlendirilecektir.

 

 

Faith tarafından kaydedilen olanlar

Bazı Hıristiyanlar İsa Mesih’in Sevgi tarafından kaydedilen ve yeniden doğarlar! kötülük ve günaha onları uzak tutmak için, hayatlarını yönlendirmek için Tanrı istedi yani.

 

Bir emin yüksek ve gururlu kafa ile, İsa Mesih’in Love ve Allah’a toplam ve mutlak güven hayatında ilerlemek zaman sonuna kadar özellikle Hıristiyan olmak.

 

şiddet olmadan kiliseyi savunmak Tüm bu Hıristiyanlar, bazen İsa’nın dönüşü ile yakında Dünya’da Aşk saltanatı duyurmak için hayatlarını riske.

 

, Muhtaç hasta, muhtaç ve yoldan ruhsal olanlar yardımcı İsa Mesih’in hayatlarını vermek Tüm bu Hıristiyanlar.

 

İsa ve tanık sevgisi tarafından kaydedilen tüm bu Hıristiyanlar Tanrı ve İsa Mesih’in kutsanmış olacak.

 

Bu on beş ay boyunca Lucifer vahşi alacak ve bütün gücüyle insanlığı çarptı.

 

Sen günaha güçlü ve büyük olacağını anlamak ve hayatında ve sakince niyetle ileriye taşımak için hiç çok zor olacaktır.

 

Yani Lucifer illüzyon kralı olduğunu anlamak gerekir ve biz her zaman tuzağa bizi bırakmayın olayları ve eylemleri analiz gerekir.

 

Sevgi karşısında her zaman nefret ediyorum ama bazen kendi kendine aşk olmadığını anlamak için iyidir!

 

Kanunun tam tersi her zaman itaatsizlik değil, ama bazen yasanın kendisi.

 

inanç karşısında her zaman ateizm ama iman kendisi değildir.

 

Bu yüzden kolayca biz dikkatli olmasa bizi aptal bırakabilirim.

 

Hiçbir yasa Aşksız olarak orada Tanrı için yasa olmadan hiçbir aşk, olduğunu anlamak .

 

Lucifer gelince hareket hiçbir sevgi yoktur ve hiçbir kanun Love yoktur .

 

Seni seviyorum, bu temel farklılıkları ve Tanrı ve Lucifer Hukuku meditasyon davet ediyoruz.

 

İnanç bu ne hizmet ne zaman size Tanrı Lucifer hizmet hizmet eğer düşünme!

 

Aşk Allah’a Bağışlama, merhamet, tevazu ve paylaşma kavramları vardır.

 

Tanrı’nın Kanununda anlayış, üyelik ve onarım kavramı vardır.

 

Aşk Lucifer hukuk olmadan sefahat ve şehvet kavramı vardır.

 

Aşk Lucifer olmadan hukuk diktatörlük ve kölelik önce kavramları.

 

niyetle hukuka sevgi ve saygı bağlılık, coşku, bir not var.

 

inanç Tanrı’nın hizmetine koymak olduğunda , o zaman saf mutluluk bizim kardeşlerimizi yardım ve kilise ve imanımızı savunmak Allah’a hizmet edebilmek olmaktır.

 

Bu inanç Lucifer hizmetine alınır ancak gerçek zorbalar, teröristlerin, mücahitlere ve diğer kötü varlıklar içinde sahip olanlar dönüştürür.

 

Allah’a giden yol iğne deliğinden olarak dar ve bu yol sadece İsa Mesih geçer.

 

« Ben yolu gerçek ve yaşam Ben’im, kimse bana aracılığıyla dışında baba geliyor! « 

 

İsa’nın bu sözleri dünyanın tüm dinler için çok ciddi sonuçları vardır.

 

Bu İsa Mesih’in sevgisi değilse kimse kaydedilir ve bunun için biz zaten su vaftiz tarafından Hıristiyan olmak için kabul etmeniz gerekir.

 

Biz Paskalya 2 Nisan 2018 de Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü için beklemek onbeş ay var.

 

Ama Tanrı tek başına bu dönüş tarihini bu nedenle bile önce, belki daha sonra ve belki de olacak karar verir.

 

Neyse bu dönüş kesin ve yakın olduğunu ve biz hazırlamak gerekir.

 

hazırlamak, biz vücudun güçsüzlük ile Ruh’un gücü sayesinde değil, yaşamda ileriye taşımak için çaba gerekir.

 

Hayatımızın her anında bize yardımcı ve adım bizim yaşam adım rehberlik için Tanrı’ya dua isteyin.

 

bizim günahlarımızı bağışla ve ruhumuzu arındırmak için dua Tanrı değildir.

 

Biz acı bitiş zamanları doğum ağrısı İncil’de karşılaştırılmış ve bu nedenle süre sonunda her geçen yıl daha kötüdür çünkü Dünya’da 2017 Büyük işkence, bu bir kesinlik olduğunu bilecek.

 

Zaman Tanrı’nın sonu kum saati 14 Mayıs 1948 tarafından iade edildi ve tahıl son geçen zaman İsa Mesih’in dönüşünü göreceksiniz.

 

Bizim acı ve acı büyümeye ve ne yazık ki aykırı onlar devam edecek ve hatta yükseltmek sona çünkü Tanrı bu geri gecikme olmadığını günlük dua!

 

senin inancın iyi aydınlatılmış alevini tutun ve kalbinizde ve 2017 karanlığını geçmeye ruhunda yağ doldurun.

 

, Ben şiddetle Rabbimiz İsa Mesih’in dönüşü 2018 (70 yıl nesil sonunda) yapılması gerektiğine inanıyorum olarak 2016 den sonra 2017 olmaz sadece kötü, ama o dönem olacak, çünkü o korkunç olacak Tanrı’nın gazabı gün.

 

Bu makale varsayımsal Lordlar Rabbinin Dünya’nın, Krallar Kralı, İsa Mesih, Allah’ın biricik oğlu dönüşü duyuran, ben tüm dillerde tercüme ve benim sevgili Kardeşlerimiz ile davet beri çok önemlidir tüm bilgiye sahip ve ruhunu hazırlamak, böylece dünyanın tüm kişilerinize bunu iletişim kurmak için.

 

Sevgili Kardeşlerim Mesih İsa’da da İsa ve inanç savunucuları ve Kilise’nin tanıklarıdır.

 

tüm kardeşlerimiz için ve İncil kelime dokunulmaz olduğu tüm ruhumuzun kurtuluşu için dua edin.

 

Tanrı sizi korusun ve hayatınızı yol gösterici olabilir.

 

galip


%d blogueurs aiment cette page :