JEESUSE KRISTUSE TAGASIMISE OOTAMINE

Pildiotsing "Jeesuse Kristuse tagasisaatmine"

 

Kuna aja lõpu märgid on täidetud, mõistame, et Jeesuse Kristuse tagasipöördumine on peatselt lõppenud.

 

Nagu ma oma blogipostitustes juba mitu korda mainisin, on need märgid täidetud alates 14. maist 1948, mis on ISRAELi riigi loomise kuupäev. Jumal on mõistnud juudi rahva hukka kuni aja lõpuni

 

Seepärast teame vastavalt Piibli ettekuulutusele, et alates 14. maist 1948 elame selle piibelliku aja lõppu.

 

Ma kuulutan blogis mitu aastat, et iga aasta, mis algab, on halvem kui see, mida eelneb, sest Jeesuse Kristuse tagasipöördumine peab Piiblis täituma valudes, nagu sünnil. Ja kes on tulekuni alati elusad.

 

Tuleb märkida, et minu teadaanded ei ole prohvetikuulutused, mida ma teen, vaid need on lihtsalt Piibli ettekuulutuste ilmutused.

 

Ma täpsustan, et selles valu teemal ei teinud ma pärast blogi loomist 2009. aastal viga.

 

Kuid on ka selge, et alates 2009. aastast väljastan ma Jeesuse Kristuse tagasipöördumise võimaluse jooksval aastal ja seal, jah, ma tunnen alandlikult, et tegin igal aastal vea.

 

Mis on loomulikum, sest ma ei ole prohvet ega ole kunagi väitnud, et mul ei ole ega ole mingit erilist ja isiklikku Jumala ilmutust!

 

Minu vead on inimlikud ja ma tunnistan alandlikult neid.

 

Seda öeldes ei ole vähem tõsi, et alates 14. maist 1948 täidetakse märgid ja ettekuulutused suureneva tugevuse ja sagedusega.

 

See muudab valud tugevamaks ja tugevamaks. Kuid ka see, et nad ei lõpe kasvamisega aastate möödudes.

 

Tulevad tundid, päevad, kuud ja aastad on inimkonnale üha raskemad kuni meie Issanda Jeesuse Kristuse füüsilise tagasipöördumiseni Oliivide mäel.

 

Meie ootamine ei tohi mingil juhul takistada meid elama ja isegi vastupidi!

 

Minu artiklid peavad julgustama teid tulema Jeesuse Kristuse juurde, et olla päästetud, kui aeg tuleb!

 

Peame mõistma, et Jumal ja Jeesus Kristus tahavad meid õnnelikult tunda ja et õnn on meie südames vaatamata kõigile elu raskustele.

 

Me peame absoluutselt iga päev palve ja kuidas me elame eeskujulik, väärikust ja uhkust meie usu, panime ja jäävad Jumala kaitse ja armastust Jeesuse Kristuse, mis võimaldavad meil edendada lõpuaegadel pimeduse tunginud maailma ja veelgi paksendamiseks kuni Issanda naaseb.

 

Kasutagem seda võimalust, et sirgendada oma elu ja aidata kõiki neid, kes paluvad meie abi Jeesuse Kristuse juurde tulla.

 

Olgem uhked ja väärilised olla kristlased aja lõpus ja saame kasu Jeesuse Kristuse armastusest, sest see on üks ja ainus viis Jumalale.

 

See tähendab, et kõik teised religioonid on valed ja ei vii kunagi Jumala juurde!

 

See tähendab ka seda, et kõik need paavstid, kes jutlustavad teist tõde ja teist evangeeliumi, lähevad eemale Jumalast ja Jeesuse Kristuse armastusest. Mis veelgi hullem, juhivad nad kõiki neid, kes neid järgivad, vale juhise teedel.

 

Loomulikult tahame me kõik uudishimu kaudu teada Issanda Jeesuse Kristuse tagasipöördumise kuupäeva.

 

Aga Jeesus Kristus tegi selgeks, et ainult Jumal, Isa, seda teadis.

 

Armastus Jeesus Kristus on meile siiski ilmutanud, et põlvkond, kes näeb aja lõpu märke, teab oma pöördumist hiilguses.

 

Nii et kuigi me ei tea täpselt, millal Jeesus Kristus tagasi tuleb, võime vähemalt mõista, et see tagasipöördumine on peatselt aktuaalne, sest piibelliku põlvkonna aeg on 70 aastat vana ja see aeg on varsti ületatud 14. mail 2019. aastal. Piibel ütleb ka, et pikk põlvkond võib jõuda 80 aastani.

 

See seab meile uue tähtaja kuni 2028. aastani ja teades, et ajad on lühenenud (Matteuse 24), saame aru, et tagasipöördumine on meie Issanda Jeesuse Kristuse, kes on ainus Jumala ja meie kuninga poeg.

 

Väga rasked ajad tabavad ikka veel suurt jõudu, enne kui näeme meie Issanda Jeesuse Kristuse tagasipöördumist.

 

Kui näete nende aegade julmust, hoidke usk ja ärge mõelge hetkeks ja mitte mingil moel, et Jumal ja Jeesus Kristus on meid maha jätnud.

 

Lihtsalt tea, isegi kui te seda ei mõista ja teil on kiusatus seda hukka mõista, et see kõik tuleb lõpule viia.

 

Nii et hoia usku kõigis olukordades ja pane oma elu oma kätesse ja Jumala tahtesse ning Jeesuse Kristuse armastusse.

 

Hoidke oma usu leek põlema ja palvetage iga päev, hommikul ja öösel ja kõigil tingimustel, nii et Jumala Püha Vaim võib juhtida teie samme ja kaitsta teid paksus pimeduses, mis katab üha enam kogu maad ja inimkonda.

 

Nii keeruline kui lähitulevikus tundub, et Jumal ja Jeesus Kristus armastavad meid ja on veendunud, ja pärast sündmuste kohutavat valu Jeesus Kristus naaseb.

 

Hoia usku

võitja


%d blogueurs aiment cette page :