Dievs pasargā kristiešiem AL-KOCH!

 4472788_3_cbbb_un-of-milicija-kristieši--village_99dbb2cfde9a6e45d6b7fe047556dc69

 

Tas 2015. gads, kā es teicu savā rakstā 1.janvāri (saite  ŠEIT  )  mēs dzīvojam un dzīvosim vēl ļoti spēcīgas momentus laiku beigām, jo lielāka atgriešanās Jēzus Kristus ir tuvu, un notikumi ir spēcīga , spēcīgs, skaidra un sprādzienbīstama. 

 

Viens apskatīt pagājusi un katastrofālu ārkārtas pierādījumi par globālo situāciju visās jomās gadu mums parādās tādā veidā, lai skaidrs, ka viens ir akls, lai redzētu, vai ļaunprātība, piemēram, gaiši šķiet tumšs.

 

Gada pirmajā ceturksnī 2015, Dievs veicināt izpratni cilvēcei (saite  ŠEIT), mēs izjūtam sāpes pareģots Bībelē paziņojot atgriešanos uz zemi savu vienīgo dēlu, un Beloved, Jēzus Kristus, mūsu Glābējs un mūsu King kas nāks atpakaļ pie mums, lai valdītu pār pasauli tūkstoš gadiem, kas mūs šķir no galīgā sprieduma laikā.

 

Mums jāsaprot, ka mēs dzīvojam pēdējos gados, mani mīļie kristiešu brāļi un māsas pasaulē, laiku vajāšanas un ticības.

 

Kristiešu vajāšana tagad ir visā pasaulē, un plašā mērogā ar pilsoņu karu, terora aktu un fizisko, morālu un verbālās.

 

ISLAM labo domāšana ceļu East, nosoda dusmas un mežonība ar asiņainajiem notikumiem, tad karikatūras viņa pravieti Muhamedu, iet tik tālu, lai sadedzinātu karogu mūsu mīļais FRANCE un pazemo mūsu vēstniecībām.

 

Kā tad mēs varam cienīt hordes fanātiķiem, kuri brutāli kliegt « miris », lai kristiešiem un franču valodā.

 

Kā mēs varam cienīt armijas asinskārs fanātiķi un muļķiem nosaukuma Dievam viņi sauc Allah noslepkavot savus brāļus un māsas, toleranta un progresīvi domājoši musulmaņi un mūsu brāļiem un māsām Austrumu kristiešus .

 

Kā mēs varam pieprasīt cieņu necilās būtnēm, kuras pārkāpj sakropļot un nogalināt tos, kas atsakās pakļauties barbarisma likumos, kuru mērķis ir padarīt « cilvēks » vergs fanātiķiem, kas ir ar nolūku viltot cilvēks pieņemt dzīvi verdzības.

 

Jāatzīst, ka šie nicināms būtnes, fanātiķi, islāmisti un teroristi cenšas panākt ar spēku, kara un teroru, jauna civilizācijas uz Zemes « islāmu » .

 

Tātad tas ir jāsaka, un noskaidrot šos savvaļas ordas fanātisku islāmistu teroristu, ja viņi nolemj atgriezties sponsors vai veikt uzbrukumus valstī cilvēktiesību un pilsoņiem « FRANCIJA », vai katru būtni ir brīvi dzīvot savu ticību, reliģiju un kultūru attiecībā uz indivīda brīvību un likumiem Republikas , mēs atstājam nekādā gadījumā nesodīti noziegumiem Francijā un visā pasaulē pret tautu Francijas, tās vērtībām un tās Republiku .

 

PEACE TIME   

Atbilde no Francijas vienmēr būs  viņa Likums un taisnīgums, un tā koncentrācija vienmēr būs viņa Likums un taisnīgums.

 

Kara laika

GOD apžēlojies savu ienaidnieku !!!

 

 

Republikas likumi ir laicīga un musulmaņi Francijas, franču dzimuši dzīvot tāpat kā katru franču valodā saskaņā ar normatīvajiem aktiem Republikas, tās tradīcijām un muitas, tās dievkalpojumiem, kultūras un republikas.

 

Musulmaņiem kļuvis franču Francijas pilsonību tās ir atzītas vērtības, likumus un paražas ASV un Franciju, un viņa Republiku, un jāievēro.

 

Kas nav Francijas musulmaņu, kas dzīvo Francijā , kas vairs pieņemtvērtības un likumus Francijas Republikas, viņiem ir problēma , ka viņu pienākums ir atrisināt.

 

Francijas Klusā okeāna un pacifisti.

Mierīga, jo viņi dzīvo Miera

Pacifisti, jo tie palīdz citiem dzīvot mierā

 

Mēs, franču, ir vīrieši un Miera Sievietes dzīvo mierā un miera vārdā un mīlestību mēs atzinīgi upurus tirānijas un palīdzot ietvaros « ANO » un visiem trūcīgajiem iedzīvotājiem upuri tirāniem un asinskārs madmen.

Uzbrukt Franciju un tās iedzīvotājiem ir noziegums pret mieru un Dieva mīlestību, un tas nekad nesodīti!

 

Islāmistus,

 

Neaiztieciet manu franču brāļi un māsas, ebreji, musulmaņi, ateisti, kristieši vai jebkura reliģija nekāda!

 

Islāma fanātiķi un teroristiem, jūs, kas ir aizstāvēta džihādu pret mūsu civilizāciju un mūsu sabiedrībā, jūsu sods ir tuvu, un tas nāks no debesīm .

 

Tas būs liels, un tiks izpildītas

ar Dieva gribu!

 

Islāmisti, tad jūs alkt Dievu, lai palīdzētu jums, un paliks kurls uz jūsu lūgšanām un jūsu asaras.

 

Atgriezieties no grēkiem vai skatīties debesis!

 

Visiem žēl upuru šīm asiņainajām traks, es gribu pateikt, ka Dievs redz jūsu ciešanas, un ka diena atpestīšanu ir tuvu, tad jūsu alga būs lieliski.

 

Uzmanību, Drosme, Pacietība un lūgšanu.

 

Mīļie brāļi un māsas Kristū, Dievs mūs mīl un mums palīdzēs, jo tas palīdz mūsu brāļiem un māsām AL-KOCH kas ir oāze miera un mīlestības ellē Irākas!

Saite uz preses raksts kristieši Al-Koch   ŠEIT 

 

 

Dievs svētī visus labas gribas cilvēkiem.

Mīlestība, miers un prieks sirdīs un lobiju, gaidot atgriešanās krāšņumā uz Zemes mūsu Kunga Jēzus Kristus.

Uzvarētājs

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :