VAHİY

İlişkilendirilmiş resim

AWAKENING

 

21 Mayıs, birçok eskatoloğa kilisenin kaçırılması gibi görünen bir tarihti.

 

Bu mayın, hatta Nisan ayının kilisenin kaçırılmasını gerçekleştirebileceğini umuyordum.

 

Ama hiçbir şey olmadı; 2015’te, 2016’da ya da 2017’de gerçekleşmediği gibi, ve sadece Tanrı’nın tarihine karar vermesinden dolayı …. !

 

Öyleyse neden bir tarih arıyoruz; sabırsızlık, merak, arama zevki, Tanrı’nın sırlarını bulma arzusu … Size çok kötü sebepler verebilirim.

 

Aslında, sadece tek geçerli bir sebep bana kilisenin kaldırılması ve İsa Mesih’in geri dönüşü için mümkün olduğu kadar kısa bir süre (sadece Tanrı’nın tarihleri ​​bildiği için) aramamı sağladı.

 

Bu sebep, vicdanların uyanışı ve özellikle de İsa Mesih’teki kardeşlerimizin ve kız kardeşlerimizin uyanışıdır.

 

En erken çocukluğumdan beri, Tanrı benim hayatımda her zaman çok önemli bir yere sahip olmuştur: « Katolik çocukluk, catechism, cemaat, YCW vb. »

 

Hayatımı yaymak istemeden, Tanrı bana her zaman, hayatım boyunca, bana yardım etmek ve bana rehberlik etmek için her zaman orada olmuştur. Ve yine de her zaman bir davranış modeli olmadım.

 

Bütün Hıristiyanlar gibi, bir gün zamanın geldiğini ve İsa Mesih’in Dünya’da saltanatına geri döneceğini biliyordum.

 

Ama aklımda milyonlarca Hıristiyanın olduğu gibi bu gün de uzak ve hatta çok, çok uzaktı, hatta şimdiye kadar ki kuşağımız için olacağını hayal etmekten çok uzaktaydım … Ve yine de durum buydu. .

 

Yaşadığımız belirli zamanların farkındalığı ile uyanan bu uyanıklık, blogda zaten açıkladığım gibi 2008’de benim için gerçekleşti.

 

Ve o zamandan beri benim küçük eskatolojik bilgimle, Lord İsa Mesih’in neslimiz için bu hızlı geri dönüşünün temel kanıtlarını (işaretlerini ve kehanetlerini) araştırdım ve buldum.

 

Bu yüzden bir yansıma döneminden sonra İsa Mesih’ten bir Vaiz getirdim.

 

Ama bu beni bir peygamber ya da bir eskatolog yapmaz, sadece Kralın geri dönüşünün mütevazi bir vaizidir.

 

Bu blog sayesinde tüm dillere çevrilmiş birçok makale, Tanrı’nın tek oğlu olan Rab İsa ve Kral İsa Mesih’in hemen geri dönüşü ile dünyaya duyurdum.

 

Bu dönüş gerçekten çok yakın, bir kesinlik çünkü bu bizim neslimiz içindir ve kilisesinin kaldırılması her an müdahale edebilir.

 

Kilisenin kaldırılmasından sonra en geç yedi yıl içinde, Rabbimiz İsa Mesih’in bin yıllık saltanatı için fiziki olarak geri dönüşü olacağı bilinmelidir.

 

Bunu fark etmek çok önemlidir, çünkü bu neslin zamanı sona eriyor …

 

Blogda açıkladığım gibi, 1948 yılının 14’ü, son nesle başlayan İsrail devletinin kurulmasıyla gerçekleşti.

 

Bu nedenle herkesin uyanması ve İsa Mesih’in kurtarılması için hayatının kalbine geri verilmesi ve böylece sonsuza dek « bir göz açıp kapayıncaya kadar » sonsuz yaşama erişimin sağlanması çok önemlidir. kilise ve ölümden geçmeden.

Çıkarma kesinleştikten sonra, dişlerin ağlanması ve gıcırdaması olacaktır.

 

 

KUŞKU

 

Tabii ki, İsa’nın geri döndüğü burada ve orada duymaktan çekinerek, sıradan ölümlüler daha fazla şüphe duymazlar çünkü hiçbir şey gelmeyeceğini görür.

 

Kişi, bu şüphenin, canlanmadan sonra daha da büyük olacağını bilmeli ve anlamalıdır (bkz. 23-27 arası Matthew 24 ay: TIME END TIME )

 

Şüphe duymanıza izin vermeyin çünkü şüphe sizi İsa Mesih’ten uzaklaştırır ve sizi lüfere yaklaştırır.

 

Yeryüzünde yaşadığımız zor zamanları, Rabbimiz tarafından terkedilmiş olabileceğimiz noktaya kadar görebiliriz.

 

İslamcılığın, terörizmin, şiddetin, savaşların ve büyük bir dünya çatışması tehdidinin yükselişini görüyoruz. Gün ışığında bile evden çıkmaktan korkacak bir şey var.

 

 

UMUT

 

Ama sana sevgi ve inancın gücü ile söylüyorum, ayağa kalkın, başınızı kaldırın ve gururlu ve son zamanlardaki Hıristiyan olmaya layık olun.

 

İnancın alevini yakmayın çünkü bizim bekleyişimiz kısa olacaktır.

 

Çevremizdeki İsa Mesih’in sevgisini, birbirimize yardım ederek ve severek yaytalım. Yakında ve hatta yakında sevgimiz ve beklentimiz ödüllendirilecek.

 

Biz İncil’de açıklandı mevcut sıkıntıların, yas tutmak değil anlıyorum, ama bu talihsizlikler Rabbimize ve Kral İsa, kehanetleri göre ve onun vaadi getiri gecikmeden iade kanıtıdır çünkü sevinmek etmemizi sağlayacak Yakında bizi insanlığa gelen büyük sıkıntılardan kurtarmak için.

 

İnsanlık üzerine düşen bu talihsiz zamanları yargılamayız;

 

İnancımızı ve kilisemizi savun, ama tüm insani dinsel aşırılıklara katılma.

 

 

REVELASYON

 

Tanrı sonsuz sevgisinde, kurtarılması gereken en büyük sayıyı istiyor, bu yüzden İsa Mesih Kilisesi’nin düştüğü için muhalif anı beklemektedir.

 

İnsanlığın, varoluşunun üçüncü güçlü anını deneyimlemek üzere olduğunu anlatayız. İlk olarak kilisenin yaratılışı , ikincisi İsa Mesih’in ilk gelişi , dördüncü ise ikinci Bin yıllık saltanatı için İsa Mesih.

 

Yakında insanın üç yaşam döngüsünün ikincisinin sonuna geldik.

 

st yuvarlak: yaratma ve İsa Mesih’in ilk gelişini arasındaki dört bin yıl.

 

nd yuvarlak: İsa’nın iki geliş arasındaki iki bin yıl.

 

rd yuvarlak: bu ölümlü dünya sona ermeden İsa Mesih’in bin yıllık saltanatı.

 

Her döngünün bir öncekinin yarısı kadar sürdüğü ve dünyadaki yaratılıştan bibliyel olarak ilan edilen toplam yedi bin yıla sahip olduğumuza dikkat edilmelidir.

 

Tanrı’nın yaratımlarının bizim anlaşılmaz küçük beyinlerimiz için olduğunu ve İsa Mesih’ten uzak olanların kendilerini hayali bir evrimin otokratik yaratıkları olarak düşünmeyi bırakmaları gerektiğini herkesin anlaması önemlidir.

 

Biz Tanrı’nın bir yaratılışıyız ve çok yakında yaratıcımızla tanışacağız.

 

Bu makaleyi eskatolojik bir videoyla ve bu eskatoloğun çalışmasının kalitesi için önerdiğim videoların takip ettiği bir linkle bitiriyorum.

 

İsa Mesih’teki sevgili Kardeşlerim ve kız kardeşlerimi, bu videonun müsaitlik ve büyük dikkatle izlemeye davet ediyorum. Bu video, raputun zamanının her an müdahale edebilecek kadar yakın olduğunu doğrulayacak!

video

Son zamanların kehanetlerini okumak

 

Zamanındaki videolarının listeleri

 

Yazarın video sitesi adresi

Théonoptie

https://www.youtube.com/channel/UCKgVDz8801RzNi4ro1iHgLQ/feed

 

Dünyadaki tüm blog okuyucularına teşekkür ederim ve bu videoların sadece Fransızca olduğunu özür dilerim.

 

Ayrıca makalemi okumanı veya tekrar okumayı da davet ediyorum:

DÜNYADA İSA MESAJININ İKİNCİ SON İKİ GEÇMİŞİ!

 

İsa Mesih’in sevgisi her zaman siz ve aileniz, sevgili kardeşlerim ve İsa Mesih’teki kız kardeşleriniz üzerinde olsun.

Yakında görüşürüz

galip


%d blogueurs aiment cette page :