Bestie Apokalipsy IDENTIFIED!

apocalypse_jean

WSTĘP

Wypełnienie proroctw biblijnych i znaki zapowiadające powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa, a nawet stał się ciągły codziennie na przykładzie ostatnich ulewne deszcze powodują powodzie w wielu krajach świata, w tym we Francji.

Ulewne deszcze, burze, powodzie, tsunami, wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, pożary, huragany i cyklony hit świat co miesiąc z dużej skali, mocy, siły i wściekłości.

Głód, choroby i nędza gwałtownie pogarsza globalnego strajku zniszczy także świat.

Widzimy, rozpustę i pożądanie wszędzie na ziemi, nawet w kościele!

Zło stało się powszechne, a nawet sposób życia w świecie, w którym wartości są odwrócone.

Od 2008 roku, ptaki, ryby i inne zwierzęta umierają każdego miesiąca przez miliony na całym świecie, bez znanych przyczyn.

Wiemy, że Biblia pokazuje, że przyjście Jezusa Chrystusa musi być, jak w bólach porodu.

Chociaż jasne jest, że Biblia przepowiedziała ból na świecie stają się silne i ciągłe.

Wszyscy wiemy, że do dostawy gdy ból stał się ciężki i ciągły, to jest czas, aby przetransportować matka bo praca już się rozpoczęła dostawy.

Dlatego wyjaśnienie rzeczy dla powrotu Jezusa Chrystusa na Ziemi, ale to jeszcze siłę i chęć, aby otworzyć oczy i przyjąć wyzwanie wszystkim, że nie do pomyślenia nabyte!

Co jeszcze musimy przechodzić cierpienia, zanim otworzysz oczy i modlić się do Boga, aby skrócić ból i pozwolić Jezus Chrystus, aby przyjść i nas uratować!

.

KOŚCIÓŁ

.

Czy to możliwe, a następnie, że wśród wikariuszy kościoła, którzy mają prowadzić ludzi do Boga, niektóre są uszkodzone i służą szatanowi i gorsze patrząc trenować przez wiele lat maksymalna Ames do szatana zamiast kierowania ich do Bóg przez Jezusa Chrystusa.

W moich artykułach dotknąłem tego tematu bez siły duszy, aby przejść do sedna rzeczy.

Błagam Boga, by mi wybaczyć, jeśli się mylę, w co mam zamiar rozwijać się w tym artykule. To gorący temat!

Ale muszę znaleźć w sobie siłę, aby moje przekonania i moje analizy są jednak bardzo poważne konsekwencje.

Jeśli nie to zrobić, bardzo wiele dusz może również zapłacić wysoką cenę, a nawet mogą zostać utracone do Jezusa Chrystusa i Boga.

Ale niestety, jeśli to zrobię i się mylę, to moja dusza, że ​​mogę stracić, tak jak ci, którzy wierzą we mnie ..

Tak, aby ukryć nic od ciebie, naprawdę obawiają się, że w dążeniu do głoszenia « szybkiego » powrotu Jezusa Chrystusa, podnieść w wielu codziennych czytelnicy bloga, nadziei i uczuć, które mogą okazać jeśli Musiałem być w błędzie, nawet w rozczarowanie i przeprowadzek wiary, a tym samym Jezusa Chrystusa.

Ja

DLACZEGO Przyszedłem GŁOSIĆ

.

Nigdy nie ukryte i nawet przypomnieć, wiele razy, że nie jestem prorokiem, a więc mogę się mylić, co mi się stało!

Więc powiedziałem, że nie mam objawienie ani Boga, ani żadnego anioła, lub inny podmiot.

Przyszedłem, aby głosić powrót Jezusa Chrystusa przez prostaczkom szansy, nigdy nie został przygotowany, albo nawet nigdy nie po myśli na sekundę przed 2008.

Aby być całkowicie szczery, to muszę powiedzieć, że nigdy nie udało się w pełni w całej Biblii czytać od pierwszej do ostatniej linii.

Od 2008 roku jestem zainteresowany dzięki pewnym frekwencji podczas już nieco zapomniany od cathe JOC i sprawia, że ​​dużo czasu, a nawet dziesięcioleci!

Jest to audycja radiowa w 2008 r., mówiąc o stworzeniu maszyny, w południowej Francji, aby stworzyć energię, ale mogłaby stworzyć problemy w przypadku czarnej dziury i spowodować koniec świata który wywołał we mnie potrzebę badań na końcu świata. I igły przędzy, badania badania w internecie, doszedłem do Biblii.

A potem, moje życie się zmieniło!

I wtedy zauważyłem coś nie tak o Ziemi, Pogoda, społeczeństwa, katastrof i finansów wydawał się zacząć żyć głęboką transformację, a nawet prawdziwą metamorfozę z niektórych poważnych konsekwencji, takich jak załamanie na giełdzie w Nowym York.

Więc szukaliśmy, zbadano najpierw zrozumieć wybuch wszystkich katastrof pogody, gleby i przemocy mężczyzn widziałem tonie powoli w szaleństwo coraz bardziej śmiercionośną w bratobójczych wojen w tym na Bliskim Wschodzie.

A potem było ekspansja islamu w świecie, zawołała moja ciekawość.

Chociaż nie mam nic przeciwko muzułmanom lub przed ich stylu życia i kultur na ludności Bliskiego Wschodu lub gdzie indziej.

Jednak ja również zobaczyć zakres tego zjawiska migracji, które doprowadziło tych ludzi do opuszczenia swoich domów w poszukiwaniu lepszego życia gdzie indziej.

I to ludzie z Europy Wschodniej, którzy aresztowali moją ciekawość, kiedy zabrali ścieżkę migracji w poszukiwaniu lepszego życia również.

Podaje te populacje na drogach mocno interpellèrent moją duszę i umysł.

Z nowoczesnych środków badania i dochodzenia w szczególności w Internecie, udało mi poprzez analizy i zestawień informacji, aby zrozumieć i zaakceptować nie do pomyślenia w mojej głowie wydawała się być chrześcijaninem duch występuje w rzeczywistości.

Wszystko, co miał mi do gustu wszystkim, że uderzył mój umysł i moja dusza była świadoma było wyjaśnienie …

.

To było bardzo wyraźnie biblijne proroctwa i znaki zapowiadające powrót Jezusa Chrystusa na ziemi.

 

Jak niesamowite, jak może się wydawać, fakt pozostaje, że koniec czasu była w toku.

 

Klepsydra czasu zostały zwrócone, a dni byliśmy teraz w numerowane.

.

Część mnie była szczęśliwa z tego objawienia, inna część była smutna, ponieważ Apokalipsa w Biblii jest wywołującym wiele cierpienia w świecie przed powrotem naszego Pana Jezusa Chrystusa.

I ostatnia część mnie nie chciał wierzyć mimo wszystkich spełnionych proroctw i wszystkie znaki wykonane, że Apokalipsa może być dla naszego pokolenia!

Więc absolutnie musieli szukać dowodów i dowody, a mimo to więcej dowodów!

Pomimo mojej wiary, potrzebowałem dowodów objawienie Apokalipsy jest ważne dla przyszłości ludzkości!

.

Człowiek małej wiary, że jestem!

Zawsze w poszukiwaniu dowodów …!

.

Jednak Bóg mieszka moje życie od dzieciństwa, a moja wiara w Boga nigdy nie zostawił mnie.

To jest szok objawienia przyjście Pana naszego Jezusa Chrystusa dla naszego pokolenia, który spowodował moje podświadome dowody tęsknoty.

Szukałem wszędzie, codziennie, zwłaszcza w wielu książek i artykułów w internecie, wielu głosicieli końca czasu, ostatecznym i niezaprzeczalny dowód, że Jezus Chrystus powróci fizycznie panować na Ziemi i że ten powrót był dobrze nasze pokolenie.

Należy jednak powiedzieć, i powiedzieć, że przez dwa tysiące lat wielu chrześcijan byli pewni i przekonani, że powrót Jezusa Chrystusa było dla ich pokoleń.

.

A jednak byli w błędzie!

.

Więc pomimo wielkości znaków i proroctw spełnione, pomimo faktu, że spełnienie znaki i przepowiednie wykładniczy jak bólów porodowych.

Pomimo faktu, że takie kaskady znaków nie zdarzyło się w ciągu ostatnich stuleci.

Pomimo faktu, że przeważająca liczba znaków i przepowiedni dokonywanych przez tej wielkości może być dziełem przypadku, trochę wątpliwości, jednak nadal pozostał we mnie!

Jak dni, wieczory i noce myślenia i badania, aby wyeliminować ten maleńki, maleńki wątpliwości.

Ma wątpliwości, to jednak ze względu na to ogromny i choć sam kolosalna fakt ogarnęła wszystkie moje przekonania, moje przekonania, moje analizy i dowodów biblijnych proroctw i znaków wykonanych.

Fakt ten zatruty moje życie, tak bardzo, że spałem kilka godzin każdej nocy, aby mieć czas, aby spojrzeć i zrozumieć, dlaczego.

Trochę jak apostoła Tomasza, który potrzebny dowód wiary w zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, Potrzebuję dowodów, aby wyeliminować wszelkie, że małe i nawet Tiny wątpienia powrót do naszego Jezusa Chrystusa generacji.

I absolutnie musiał znaleźć

Odpowiedź na pytanie:

Dlatego też, jeśli powrót Jezusa Chrystusa

Dla naszego pokolenia,

e Papież nie mówi!

.

Więc jeśli papież nie wspomniał, że się mylę i ktoś, kto myśli, że powrót Jezusa Chrystusa do naszego pokolenia też źle.

Muszę przyznać, że pomimo tego, że mam wiarę, pomimo faktu, że Bóg mieszka w moim życiu od dzieciństwa, wciąż wątpliwości, pomimo wszystkich przekonujące dowody, że żyjemy na co dzień.

Miałem tylko tę tajemnicę, co było, że mimo mojej własnej analizy, sondaże i badania, które przeprowadzane mnie do pewności i dowodów rychłego powrotu naszego Pana, Jezusa Chrystusa, może jeszcze odrobinę wątpliwości.

Jak mogę głosić powrót Jezusa Chrystusa, gdybym miał wątpliwości!

Jak mogłem nadal głosić powrót Jezusa Chrystusa, jeśli papież nie powiedział!

.

Tak więc jeden z nas między papieżem a ja się myliłem!

.

Znaki według mojej analizy jest jeszcze produkować wykładniczo od 14 maja 1948 (data powstania państwa Izrael)

Jak mogłem ja zwykły człowiek wątpić w dobrą wiarę z naszych ostatnich papieży!

Wątpliwości i zaprzecza wizji papieża kościoła nie jest po prostu świętokradztwo!

Jest również ekskomunikowany się od Kościoła!

I to, że nie!

Piotr był pierwszym przewodnikiem kościoła z woli naszego Pana Jezusa Chrystusa.

To Jezus Chrystus sam dał Piotrowi zadanie prowadzenia Kościoła i tylko Jezus Chrystus może usunąć z następcą Piotra obciążenia duchowego przywódcy Kościoła.

Od dwóch tysięcy lat Kościół katolicki wiara przekazywana z pokolenia na pokolenie.

W tym następcy Piotra i wszystkich wikariuszy kościoła dokonały misję ich kolejnych rządów.

Jednak w ciągu tych dwóch tysięcy lat historii, Kościół popełnił pewne czyny, które nie mogą być dumni i tak będziemy ponosić odpowiedzialność do Jezusa Chrystusa w jego powrót. Chociaż przebaczenie już świadczone przez naszego nawrócenia!

Jestem chrześcijaninem i katolikiem, chociaż ja chodzę do kościoła tylko na specjalne okazje.

Niemniej jednak, że sam czasem tylko z każdej okazji, aby poświęcić trochę czasu na medytację, aby naładować swoje baterie i zatankować energię i pokory.

Więc nie mogę uciec od Boga lub wiarę, ale nie mogę trzymać moje usta zamknięte i nic nie mówią!

.

To jest silniejsze ode mnie!

.

Muszę przenieść, głosić i ujawnić swoją analizę, tak, że każdy może myśleć i wybrać własną drogę.

II

Kim są Bestie z Apokalipsy

.

Na początku muszę dokonać korekty, ja już wcześniej powiedziałem, w tym moim artykule w  powrót Jezusa Chrystus 14 lub 15 września 2015! W święto trąb  « , że islam był Bestia z otchłani.

.

Ale jestem przekonany, aby w błędzie.

.

A islam jest religią Lucyfera.

.

Muzułmanie czczą Lucyfera w dobrej wierze jest przekonany, aby czcić Boga!

.

Lucyfer chciał być Bogiem piosenkarka również jego ludzie « muzułmanie » , które są prawie tak liczne jak gwiazdy na niebie!

Chociaż lud Boży « Żydów » jest zredukowana do Peau de rozczarowaniu i coraz odmówiono jego Syna, Jezusa Chrystusa!

Los muzułmanów jest w ich rękach, mogą przyjść do Jezusa Chrystusa, aby iść do Boga, czy nadal czcić Lucyfera.

Nie możemy zabić, chrześcijan, bo zaprzeczyć islam i twierdzą, że służą Bogu!

Uporządkowany zawsze zaczynając od siebie, a przed obejrzeniem słomy w oku bliźniego muzułmańskiej organizacji charytatywnej, w tym artykule będę patrzeć na wiązkę lasera, która jest w kopalni, jak i wszystkich chrześcijan!

To moje sprostowanie

.

Aujourd’hui mon prêche me conduit à vous révéler que mes recherches, analyses, enquêtes et réflexions longues et minutieuses, m’amènent à douter non seulement du Vatican et cela vous le savez déjà mais du Pape lui-même et de ces prédécesseurs. « LES PAPES ROIS »e

 

Papieże Królowie są papieże od Traktatu Laterańskiego w 1929 roku, który wydał Watykan państwa.

 

11 lutego 1929 to papież  Pius XI,  który stał się pierwszym papieżem król państwa Watykańskiego.

 

1 Pius XI  w 1922/39

2 Pius XII  1939/58

3. Jan XXIII  z 1958/63

4. Paweł VI  1963/78

5 Jan Paweł I  w 1978/78

6 Jan Paweł II  od 1978 do 2005 (to, co istnieje w wizji Jana Ap 17).

7 Benedykt XVI  od 2005 r. do 2013 r. (który miał zostać w krótkim czasie)

 François  2013  aż do powrotu Jezusa Chrystusa, według proroctwa Malachiasza biskupem

 

Zobacz mój artykuł:

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/10/03/du-troisieme-secret-de-fatima-au-retour-de-jesus-christ-sur-terre-des-verite-qui-derangent/

 

 

Bóg mi wybaczyć, jeśli się mylę!

 

Księga Apokalipsy napisana przez Jean odkrywa wiele rzeczy, a ja polecam lekturę.

Ta książka jest z Bożego natchnienia, jego rozdziały i wersety odnoszą się do różnych sytuacji, przez które historia człowieka, ale jest także Księga Objawienia do końca czasów i jest to badanie, które I rozwijać tutaj częściowo.

W szczególności chciałbym zwrócić uwagę na trzy rozdziały, że nie z własnej woli sklasyfikowanych w celu lepszego zrozumienia mojej analizy.

Są to rozdziały 17, 13 i 16, które można przeczytać na dole strony.

.

A

Wizja dżinsy w rozdziale 17 Apokalipsy

Moja analiza

.

Po przeczytaniu tego rozdziału, w świetle tego, co wiemy o Kościele katolickim Watykanu, widzimy, że oczywiście dotyczy to Kościoła katolickiego do końca czasu!

Przeczytaniu tego rozdziału nie może być rozumiane aż do końca czasów, gdy objawienie przez Boga.

Kobiety – Wielka Prostitute

Ten opis odpowiada Watykańskiego Kościoła Katolickiego « rzym » zatem « Watykan »

Szkarłat Bestia z prostytutką   ma siedem głów i dziesięć rogów

Zobaczymy w zawarciu tego artykułu jest to, że nosi szkarłat bestia … prostytutkę 

Siedem głów to zarówno siedem wzgórz Rzymu, ale również siedmiu królów Watykańskie

Siedem królowie    są zatem papieże od umów, które uczyniły Laterańskich Watykan królestwo

Dziesięciu królów      są religijni przywódcy innych religii, z którymi konserwacji Papież lub linki sojusze. Link lub religie:  http://choisislavie.free.fr/compare.htm

Bestia, która kiedyś była   to taka, która wznosi się z otchłani, jak było to 17,8 werset nie jest, następnie ponownie

Bestia, która była i wznosi się z otchłani  pewnością Watykan ona pociąga za sznurki.

Wersety wydają się opisywać byłego papieża Benedykta XVI, zwłaszcza w wersecie 17,8, co wskazuje światło jego rezygnacji, że Bestia z Otchłani jest papież Benedykt XVI

benoc3aet-xvi-Mohamed-Ahmed al-Tayeb-Limam-de-la-mosquc3a9e al-Azhar Kair-du-

Papież Benedykt XVI jest Bestia, która była i rośnie od morza i przepaści. 

Oczywiste jest, że to jest bardzo trudne dla mnie wyobrazić jako chrześcijanin katolickiego, że analiza ta może być z woli Boga Rozdział 17 koniec czasu, ale wydaje się, fakty mówią same za siebie i zrobić objawienie moja analiza może zobaczyć prawdziwą atrakcją.

 

 

B 

Rozdział 13 Księgi Apokalipsy.

Moja analiza

Bestia, która wznosi się z ziemi

.

W księdze Apokalipsy rozdział 13 werset 13,11 widzimy inne zwierzę, ale nie rośnie od morza, ale z Ziemi i sprawuje całą władzę pierwszej Bestii w jego obecności.

Zawsze w tym samym kierunku analizy, rozumiemy tutaj, że   bestia z ziemi jest   papież Franciszek panujące w obecności byłego papieża Benedykta XVI.

Papież Franciszek odmówić pewnych atrybutów Pape (pelerynę i buty), a nawet imię papieża. To po prostu mówi Biskup Rzymu i według niektórych doniesień, że nie spełnił wszystkie wymagania dotyczące powołania do papiestwa.

Papież Franciszek jest bestia, która wznosi się z ziemi

 

Pierwsza bestia, która wznosi się z morza

 

W wersecie 13:12, Anioł nadal mówi o pierwszej Bestii, której śmiertelna rana została uleczona, że kurs w mojej analizy jest nie kto inny jak Jan Paweł ll , który otrzymał ranę postrzałową, który miał być śmiertelne.

Ale on cudem uniknął śmierci, że słynny 13 maja 1981!

Nawet jego zabójca powiedział, że nie rozumie, jak papież uciekł śmierci …. !

 

Więc Bestia z morza jest bestia, która wznosi się pierwszy z ziemi jest druga bestia.

.

Podsumowując, Seven Kings papieże są związane z bestii z morza, a papież Franciszek jest druga bestia, która wznosi się z ziemi.

.

W ostatnich papieży są bestie Apokalipsy!

.

Ale nie są jedynymi zwierzętami, bo pamiętam, jest dziesięć królów, że musi połączyć dwie bestie (Benedict i Francis) i dziesięciu królów jest dziesięć przywódców religijnych innych religii, które już widzieliśmy te sojusze pod Jana Pawła II, Benedykta XVI, a teraz z Franciszka.

Liderzy fałszywych religii, które są pokrewne z bestii Watykanu są również sojusze z bestii Apokalipsy, którego celem jest walka z prawdziwego Kościoła katolickiego jest Kościół Jezusa Chrystusa.

.

C 

Rozdział 16 księgi Apokalipsy.

Moja analiza

 .

Ten rozdział jest bardzo ważny, ponieważ jasno wyjaśnia cierpienia Bóg ześle na ziemi.

16.13 werset wyjaśnia sojusz między trylogii  « smoka, bestii i fałszywego proroka » , który musi działać razem, aby spowodować, że szefowie państw świata w ostatniej wojnie światowej ..

Ten rozdział jest bardzo ważny, ponieważ jasno wyjaśnia, cierpienia i wyroki, że Bóg wyśle ​​na ziemi.

.

To jest kara!

.

Widzieliśmy, że zwierzęta zostały, musimy dowiedzieć się, kto jest smok, który jest fałszywy prorok.

Smok     reprezentuje siłę, wciąż żyje w ukryciu i tylko pokazać się rzucić się na swoją ofiarę i zabić w naporem ciosów lub ognia.

.

Kto jest smok?

.

Uprawnienia do handlu, surowców, finansów i mediów, są w posiadaniu funduszy powierniczych, które są skierowane w cień przez  »  masonerii «  , który służy do « Illuminati » tajnego stowarzyszenia, które rządzi Wolnomularstwo i rządzi światem.

Smok przez swoich uprawnień dotyczących wszystkich istot na świecie, bieda, głód, choroby, przemoc, bunty i wojny są wywoływane.

Muzułmanie oskarżają chrześcijan i Żydów nieszczęść, które dotykają i Żydzi i chrześcijanie oskarżają muzułmanów zwróci te same problemy.

Ukryty cel dla dwóch zwierząt, fałszywy prorok i smok jest utrzymanie « mężczyźni » i śpi uwikłany w problemy, aby odciągnąć ich od Jezusa Chrystusa, który przychodzi, aby nas zbawić.

Celem pół przyznał dwie bestie, fałszywego proroka i smoka, jest stworzenie nowego porządku świata na ruinach chrześcijaństwa na ziemi w celu ustanowienia panowania pokoju i bezpieczeństwa.

.

W rzeczywistości chcą zniewolić człowieka!

.

Smok jest ścięgna wojny jest siła i moc złych, którzy ujawniają zwalczać Baranka!

 

Fałszywy prorok  On nie może być żywy w końcu lidera czasu, ponieważ, jak już widzieliśmy to « bestie papieży » i 10 Kings « przywódcy religijni z fałszywych religii », które dostarczają tę rolę.

To nie jest prorokiem, do końca czasu, Biblia mówi o fałszywych proroków, w tym czasie, a nie fałszywego proroka.

Następnie rozważenie dwóch tysięcy lat historii nie został tylko jeden fałszywy prorok tak ważne i tak potężne, że wciąż jest obecny i żywy we wszystkich umysłach.  To Muhammad   jest na czele Mnogość mimo wszystko zapewnia, że jest prawdziwa i ostateczna prorokiem.

Zobacz art stopki

Wiemy, że 600 lat przed Jezusem Chrystusem, Daniel zapowiedział nadejście Mesjasza.

Historia świata dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że to Mesjasz  « Jezus Chrystus »  proroctwo ogłosił, że odcięte i nie będzie miał następcy.

.

Tak więc, nie ma wątpliwości Mahomet jest fałszywym prorokiem.

.

A biorąc pod uwagę mnogość ludzkich « muzułmanów », którzy czczą, możemy powiedzieć głośno i wyraźnie, że Mahomet jest fałszywym prorokiem Biblia

.

Ważne jest, aby pamiętać, że muzułmanie są ofiarami fałszywego proroka.

Muzułmanie są ofiarami syndromu sztokholmskiego i dlatego czczą fałszywego proroka i jego zwolennicy, islamiści!

.

Wzywam wszystkich muzułmanów, aby przyjść do Chrystusa, aby być zbawieni.

.

Islamiści są uzbrojone skrzydło fałszywy prorok, i okaleczyć się męczyć codziennie tłumy muzułmanów.

Wyzwalane też święta wojna przeciwko chrześcijaństwu.

Masakry zdziesiątkowała wiele wsi chrześcijan w Afryce i na Wschodzie.

Kościoły zostały zniszczone, splądrowane i spalone, islamiści niczego nie szanują.

Mężczyźni, kobiety i dzieci, zostało zamordowanych w imię Boga przez tych sług szatana.

 

LUSTRZANKA przez dziewięć

.

Wszystko to ma miejsce i bardzo dobrze pasuje do siebie, ale wciąż mieliśmy jakieś dowody obawiam konsekwencje mojej analizy na świecie.

Tak poza moim przekonaniu, grupy, podobieństwa istnieją fakty, które mogą pomóc, jak wyrobić sobie opinię.

Oto dziewięć pytań, dowód przez « nowe » może nie jestem zły!

DLACZEGO: W Królowie są papieże opuściły liczbę kapłanów zmniejszyła się do sączyć, szczególnie we Francji, albo kapłan zajmuje jedynie kilka parafii (Good reklamy wzrośnie do wielu powołań) Papieże dobrowolnie działał przeciwko Kościół przez co umierają powoli. « Faktem jest »

DLACZEGO: Papież w 1960 roku odmówił ujawnienia Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, w ten sposób nieposłuszeństwo woli Najświętszej Maryi Panny, a Watykan został uznany za prawdziwego wyglądu Panny. Papież celowo nieposłuszny Bogu. Od 1960 roku papieże królowie odmawiają posłuszeństwa Bogu świadomie « Faktem jest »

DLACZEGO: Królowie papieże wspierali, bronili i nawet popierane humanizm zamiast zachęcać ludzi do Jezusa Chrystusa w miłości i do akt miłosierdzia. Humanizm miejsca człowieka w centrum wszystkich priorytety, podczas gdy Bóg chrześcijański jest umieszczony w centrum wszystkiego! Humanista gloryfikuje człowieka, a następnie Christian wysławia Boga! « Faktem jest »

DLACZEGO: papieże królowie wyjeżdżać, torturowanie i zamordowanie rzesze chrześcijan, ponieważ odmawiają islamu. Nie tylko zostawić bez słowa, ale uznają, islamu i innych religii, jak fałszywe ścieżki, które mogą prowadzić do Boga. I potępiają tłumy na ścieżkach złudzenia. « To fakt. »

DLACZEGO: L ast po prostu powiedział papież Franciszek Biskup Rzymu i odmawiając mu imię Papieża i nosić pewne atrybuty. « To fakt. »

DLACZEGO: papieże królowie chcieli mówić o rychłym powrocie Jezusa Chrystusa, i nasz ostatni papież nadal milczeć na ten fakt. Pierwszym celem jego gabinetu jest nadal jazdy Kościół katolicki jest przygotowanie ludzi do powrotu Pana Jezusa Chrystusa! « To fakt. » 

DLACZEGO: papieże królowie zdecydowała się na tron papieski z odwróconym krzyżem na plecach. Które zwykle oznacza, że zmieniły ich kurtki i nie służyć Jezusowi Chrystusowi, ale szatana. « To fakt. »

DLACZEGO:  Podczas aktem papieskim błogosławieństwem powstał z palców wskazujących i rozciągniętym pracowników, ma ona zastąpić palec wskazujący i mały palec rozpostarty, który znany jest jako znak szatana! »To fakt. »

DLACZEGO: papieże królowie uzgodnione honorarium, które jest kompromisem z szatanem. Jezus Chrystus odmówił wszystkie dary Szatana, gdy był przedmiotem kuszenia na pustyni. « To fakt. »

.

WNIOSKI

 

Wszystkie te fakty są prawdziwe, rzeczywiste i namacalne, jak możemy jako chrześcijanie nadal akceptuje mając zamknięte oczy!

To jest czas, aby się obudzić, zanim będzie za późno.

Pamiętaj, że Jezus Chrystus został także zdradzony przez rady « High żydowskiej religijnej »

Tak więc, moi umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie, jestem świadomy, że ryzykuję moją duszę, jeśli się mylę, ale nie przed Bogiem prawo podzielić się moją analizę.

Czy mam udawać, że głoszenie powierzchownie lub dojść do sedna rzeczy, żarliwymi w mojej wierze, starając się obudzić tłumy i może w ten sposób przyczynić się do uratować największą liczbę dusz, nawet ryzykując moje.

Tutaj myślę, że udowodnił, że papieże królowie są « celowo » fałszywi papieże i bestie Apokalipsy.

 

Widzieliśmy, że kobieta « wielka prostytutka »  jest « Kościół Watykan katolikiem. »

Widzieliśmy, że  Siedem głów to zarówno « Siedmiu Wzgórz w Rzymie i siedmiu papieży, królów »

Widzieliśmy, że  »  Seven Kings  « to « siedmiu papieży » od Układu Laterańskiego Piusa XI do Benedykta XVI

Widzieliśmy, że pierwsza bestia rośnie od morza był « Jan Paweł II »

Widzieliśmy  »  The Beast, który był, i wznosi się z otchłani «  jest  « Papież Benedykt XVI »

Widzieliśmy  »  Bestia powstanie z Ziemi «  jest « papież Franciszek »

Widzieliśmy, że « Dziesięciu królów » to « na 10 liczy fałszywych religii » , którzy sprawili, przymierze i wierność bestii « papieży »

Widzieliśmy, że  »  fałszywy prorok «    był « Mohammed » realizowany obecnie przez islamu i islamistów.

Widzieliśmy, że « Dragon » jest « masoneria »    , która służy « Illuminati »

.

Więc kto jest szkarłatną bestią z prostytutką

.

Szkarłatną bestią, która przenosi prostytutka jest tajne stowarzyszenie o nazwie   Illuminati   , ponieważ jest to konstrukcja, która daje życie i siłę do dwóch zwierząt i prostytutki.

.

A kim są ci Iluminaci  ?

.

Jest Satanic tajne stowarzyszenie, którego podstawa składa się z elity społeczeństwa globalnego od finansów, polityki, mediów i społeczeństwa obywatelskiego. Ona jest szefem masonów i kieruje świat za kulisami przez swoich uprawnień finansowych, technicznych, technologicznych, politycznych i medialnych.

Przez wnioskowanie, możemy zrozumieć, że to tajne stowarzyszenie kieruje:

Wielki Mistrz masonerii,

Dwie bestie « Były papieża Benedykta XVI, a papież Francis »

Szefowie dziesięciu królów 10 fałszywe religie posiadające lojalność do dwóch bestii  »

To sprawia, że 13 osób, tj. szefa kuchni   « antychrysta » i dwunastu apostołów!

13 th fałszywy prorok i apostoł jak Judasz, jest buntowniczy i jest niezgodne z głównym   « antychrysta »  i systemu. Jego uczniowie « islamistów » Tak będzie wojna bezbożne w Armagedonie.

Ponownie, ponieważ szatan Monkey Bóg Jezus Chrystus miał też dwanaście wiernych apostołów, i XIII, który zdradził

 

Więc kto jest hipokrytą, antychryst, 

Szkarłatna Bestia

  

Tych, do których świat rozpozna organ może być tylko znane i przestrzegane przez wszystkich i każdej osoby, która jest lub będzie wierność!

Bezbożny

Ważny szczegół na zdjęciu,  Benedykt uczynił znak szatana otwarcie publicznie

Ta osoba   « antychryst, szkarłat bestia »  , która ukaże się być Armageddon   Były Papież Benedykt XVI

Ponieważ Jan mówi nam, w wersecie 17,8 Apokalipsie:

17:8

Bestia, że ​​widziałeś, była i nie ma. I wstąpi z otchłani i pójść na zatracenie. I mieszkańcy ziemi, których imiona nie zostały zapisane od założenia świata w księdze życia, gdy oto Bestia, która była i nie jest już , a mimo to. –

Wojna Armagedonu będzie walka Iluminatów na fałszywego proroka « Islam » prowadzonej przez islamskich dżihadystów, którzy odmawiają wierność bestii!

Rok 2014 powinien zobaczyć wdrożyć wszystkie warunki tego konfliktu nieuniknionego i planowanej przez ostatnie dni do końca czasu  i myślę, że będzie miało miejsce w 2015 roku.

Iluminaci musi najpierw stworzyć napięć, zamieszek, nienawiści, zwiększenie ubóstwa i nierówności, dzięki czemu łagodzi pochodni.

Wtedy Bestia, która była ponownie do złagodzenia napięć i pomóc stworzyć nowy porządek świata, który będzie odmówić fałszywy prorok « islamistów »

.

Oczywiście nie jest to proroctwo, ale wyciągnąć logiczne wnioski z mojej analizy.

Może się mylę, ale może nie!

.

Twemu opinię, że nadszedł czas, aby podążać za głosem serca i zrozumieć, że wszyscy ci, którzy mówią, że chcą zrobić dobrego można powiedzieć jeździć i poprowadzi do szatana.

Twoje serce, twoja wiara i modlitwy do Boga, poprowadzi cię przez ciemność.

Należy zauważyć, że dziesięciu królów, którzy są sojusznikami Iluminatów starają się spowodować największą liczbę dusz szatanowi.

Czy też bestie Apokalipsy wg sojuszy.

Bestia, to dziesięciu królów, najbardziej aktywne wobec chrześcijan jest islam islamski dżihadyści specjalnie utworzone  przez fałszywego proroka.

Głównym i ostatecznym zasadniczym celem, dwa zwierzęta, 10 zwierząt na sojusze, Smok i fałszywy prorok jest z dala od Jezusa Chrystusa i wiary, Kościoła Jezusa Chrystusa

Tam na pewno było negocjowanie z szatanem na pewnym poziomie.

Dusze i Szatan Illuminati moc na Ziemi, ale szatan jest oszustem i ostatecznie wszyscy niewolnicy w piekle!

Dlatego ważne jest dla nas, moich ukochanych braci i siostry w Jezusie Chrystusie towarów go Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co należy do Boga.

Nie nienawidzę muzułmanów, lub islamistów, ale modlić się za nich, ponieważ są oddaleni od Boga, odrzucając Jezusa Chrystusa.

Módlmy się, aby Bóg zlituje się i pozwoli jako  » pracownicy godziny jedenastej  « , aby przyjść do Niego przez Jezusa Chrystusa, ponieważ jest to jedyny sposób.

Pomóc tym, którzy proszą o pomoc, kocham tych, którzy nas nienawidzą, odpuszczamy naszym winowajcom i modlić się, że nasze imiona nie są usuwane z księgi życia.

Zachować wiarę, umiłowani bracia i siostry w Jezusie Chrystusie, i modlić się codziennie w czasie jest w pobliżu, a Jezus Chrystus powróci.

W oczekiwaniu na powrót Pana wiemy już, że 2014 będzie szczególnie trudne w świecie, ponieważ pojawienie się bólu i dlatego jest wykładniczy bardziej żywe i bliżej dostawy.

Musimy prosić Boga, aby nasze życie przez Ducha Świętego, aż do powrotu Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Jeśli, jak wierzę, powrót Jezusa Chrystusa miała być w wrześniu 2015 r. z okazji święta trąb, to mamy trochę mniej niż dwa lata, aby utrzymać się w ciemności, aby zobaczyć zwrot Górze oliwa Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Mieć na uwadze, że przed powrotem Jezusa Chrystusa musi być pochwycenie kościoła i dzień gniewu Bożego.

Jest możliwe, że pochwycenie Kościoła nastąpi w momencie, w ciągu kilku godzin lub nawet kilka tygodni lub kilka miesięcy, lub po prostu przed powrotem Jezusa Chrystusa.

Odwaga, stójcie niewzruszenie i przygotować Moi ukochani bracia i siostry w Jezusie Chrystusie, dzień wyzwolenia jest bliski, ponieważ w każdym przypadku, jest to dla naszego pokolenia!

Jezus Chrystus kocha nas wszystkich i to zaoszczędzić nam to już wkrótce.

Niech Bóg błogosławi wam mój ukochany.

Jezus Chrystus jest już wkrótce to na pewno i mamy bardzo mało czasu, aby poinformować, przekonywania i przynieść w stadzie, największą liczbę zagubionych owiec.

.

KILKA ETAPY

Koniec czasu

.

Poprzez badania, badania, analizy i refleksji, I znajduje:

Pierwszą oznaką powrotu naszego Pana, Jezusa Chrystusa 14 maja 1948

Początek ciągu ostatnich siedmiu lat, « siódmy tydzień Daniela » na 29 września 2008 dni krach na giełdzie w Nowym Jorku.

Powrót naszego Pana i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa Króla Syna Bożego, w miesiącu wrześniu 2015 między 14 i 15 w święto trąb.

Przeczytaj mój artykuł: powrót Jezusa Chrystus 14 lub 15 września 2015! W święto trąb   »

Nie sprzedajemy niczego, pytam was, umiłowani bracia i siostry i przyjaciele czytelników, prosimy wysłać ten artykuł i adres bloga do wszystkich kontaktów i przyjaciół na całym świecie tak, że też są żołnierzami Chrystusa i że największa liczba dusz ma szansę zostać zapisany.

Pokój, miłość i radość w sercach i domach czeka na uniesieniu kościoła przez jakiś fizyczny i chwalebnego powrotu Pana naszego Jezusa Chrystusa na Górze Oliwnej

.

Księga Objawienia Rozdział 17

.

17:1

Jeden z siedmiu aniołów, którzy mieli siedem czasz przyszedł i mówił do mnie, mówiąc: Chodź, pokażę ci wyrok wielkiej nierządnicy, która siedzi nad wieloma wodami.

17:2

Z kogo królowie ziemscy popełnili cudzołóstwa, a winem jej nierządu mieszkańcy ziemi zostały wykonane pijany.

17:3

Zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem, kobieta siedzi na szkarłatnym kolorze bestii pełnej imion bluźnierstwa, mający siedem głów i dziesięć rogów.

17:4

Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat oraz ozdobiona złotem i szlachetnymi kamieniami i perłami. Trzymała w ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu.

17:5

Na czole było napisane imię, tajemnica, Wielki Babilon, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi.

17:6

I widziałem kobietę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa. I widząc ją, że został zatrzymany z wielkim zdumieniem.

17:7

I rzekł do mnie anioł: Czemu didst ty podziwiać? Powiem ci tajemnicę niewiasty i bestii, która ją nosi, a ma siedem głów i dziesięć rogów.

17:8

Bestia, że ​​widziałeś, była i nie ma. I wstąpi z otchłani i pójść na zatracenie.I mieszkańcy ziemi, których imiona nie zostały zapisane od założenia świata w księdze życia, gdy oto Bestia, która była i nie jest już , a mimo to.-

17:9

I tu jest umysł, który mądrość. Siedem głów to jest siedem gór, na których kobieta siedzi.

17:10

I siedmiu jest królów: pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a kiedy przyjdzie, ma na krótko czas.

17:11

A Bestia, która była i nie jest, samo w sobie jest ósmym, a jest spośród siedmiu i idzie na zatracenie.

17:12

Dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie otrzymali królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę bestii.

17:13

Mają one jeden umysł, i przedstawiają swoją moc i władzę bestii.

17:14

Są dokonuje wojnę Baranka, a Baranek ich zwycięży, bo jest Panem panów i Królem królów, a powołani i wybrani, i wierni, którzy są z Nim są.

17:15

I rzekł do mnie: Wody, które widziałeś, gdzie prostytutka siedzi, to są ludy i tłumy, i narody, i języki.

17:16

A dziesięć rogów, które widziałeś na bestii, będą nienawidzić prostytutkę, spustoszona i naga, jeść jej ciało, i spalą ją ogniem.

17:17

Dla Boga nie położył się w ich sercach, aby spełnić swój cel, by być z jednej myśli, i dać swoje królestwo bestii, aż słowa Boga są spełnione.

17:18

A kobieta, którą widziałeś, że wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Źródło:

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=17&version=00001 ref #

 

Księga Objawienia rozdział 13

 

13:1

I stanąłem na piasku morza, i nastąpił wzrost z bestii morskiej, która miała siedem głów i dziesięć rogów, a na rogach jego dziesięć koron, a na głowach jego imię bluźnierstwa.

13:2

Zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. Smok dał mu moc i swój tron ​​i wielką władzę.

13:3

I ujrzałem jedną z jej głów jak to zostało rannych na śmierć, a jego śmiertelna rana została uleczona. I cały świat zastanawiał się, po bestii.

13:4

I pokłon oddali smokowi, który dał moc bestii, a oni oddawali cześć bestii, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia, i który może walczyć?

13:5

I dano mu usta mówiące aroganckich słów i bluźnierstwa, i dano mu władzę do działania przez czterdzieści dwóch miesięcy.

13:6

Wtedy otworzył swoje usta w bluźnierstwo przeciwko Bogu, bluźnić jego imię i jego przybytek, i tych, którzy mieszkają w niebie.

13:7

I dano mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich. I dano mu władzę nad każdym szczepem, ludzi, języka i narodu.

13:8

I wszystkich, którzy mieszkają na ziemi są mu, których nazwy nie zostały zapisane od założenia świata w księdze żywota Baranka, który został zabity czcić.

13:9

Jeśli ktoś ma uszy, niechaj słucha!

13:10

Która prowadzi do niewoli pójdzie do niewoli: kto zabija mieczem, musi być zabity mieczem. Tu jest cierpliwość i wiara świętych.

13:11

Potem zobaczyłem ziemię kolejną bestię, która miała dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

13:12

Sprawuje całą władzę pierwszej Bestii przed nim, i naraża na ziemi i jego mieszkańcy pokłon pierwszej Bestii, której śmiertelna rana została uleczona.

13:13

Wykonuje wielkie znaki, nawet co ogień zstąpił z nieba na ziemię na oczach ludzi.

13:14

I zwodzi tych, którzy mieszkają na ziemi przez tych znaków, które zostały mu przyznane zrobić w obecności bestii, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, który został ranny od miecza i żył .

13:15

I dano mu oddech na obraz Bestii, że obraz Bestii powinny zarówno mówić i powodować aż nie czcić wizerunek bestii należy zabić

13:16

I naraża wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

13:17

i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znaku, nazwę zwierzęcia lub liczby jego imienia.

13:18

Tu jest mądrość. Niech kto zrozumienia obliczy liczbę bestii. Dla niego jest liczba człowieka, a jego numer jest Sześćset sześćdziesiąt i sześć.

Źródło

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=13&version=00001 ref #

 

Księga Objawienia rozdział 16

 

16.1

I usłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiąc do siedmiu aniołów: Idźcie i wylać na ziemię siedem czasz gniewu Boga.

16:2

Najpierw udał się, i wylał swą czaszę na ziemię. I złośliwe i bolesne wrzody na ludziach, które mieli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi.

16:3

Drugi wylał swą czaszę na morze, i stało się krwią jakby zmarłego: i co żyje zmarł, wszystko w morzu

16:4

Trzeci wylał swą czaszę na rzeki i źródła wód. I stały się krwią.

16:5

I usłyszałem anioła wód, mówiącego: Ty jesteś sprawiedliwy, Panie, i byłeś, O Święty, żeś osądzony dlatego.

16:6

Bo wylali krew świętych i proroków, i dałeś im do picia krew: są godni.

16:7

I słyszałem ołtarz powiedzieć, tak, Panie, Boże Wszechmogący, Twoje wyroki są prawdziwe i sprawiedliwe.

16:8

Czwarty wylał swą czaszę na słońce. I dano mu przypiekać ludzi ogniem;

16:9

I mężczyzn przypalony z wielkim upale, i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie nawrócili się, aby dać mu chwałę.

16:10

Piąty wylał swą czaszę na tron ​​bestii. I jego królestwo było w ciemności, i gryźli swe języki do bólu,

16:11

i bluźnili Bogu niebieskiemu z powodu swoich bólów i ich rany, i nie żałuje swoich czynów.

16:12

Szósty wylał swą czaszę na wielką rzekę Eufrat. A jej woda wyschła, że ​​droga królów ze wschodu mogą być przygotowane.

16:13

I widziałem z paszczy smoka iz paszczy bestii iz ust fałszywego proroka trzy duchy nieczyste jakby żaby.

16:14

A są to duchy diabłów, czyniące cuda, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.

16:15

Oto przyjdę jak złodziej. Błogosławiony, który czuwa i strzeże swych szat, aby nie chodzić nago i widzą jego wstyd! –

16:16

Zgromadziły ich na miejsce zwane po hebrajsku Armagedon.

16:17

Siódmy wylał swą czaszę w powietrze. I wyszedł ze świątyni, od tronu donośny głos, mówiąc: To jest zrobione!

16:18

I nastąpiły błyskawice i głosy, i grzmoty, i wielkie trzęsienie ziemi, jak nigdy nie było, odkąd jest człowiek na ziemi, tak wielkie trzęsienie ziemi

16:19

I wielkie miasto zostało podzielone na trzy części, i miasta narodów upadły, a Bóg przypomniał wielkie Babilon, by mu dać kielich wina zapalczywości swego gniewu.

16:20

I każda wyspa uciekła i gór już nie znaleziono.

16:21

I wielki grad, każdy kamień o wadze talentu, spadł z nieba na ludzi: i ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, bo plaga jego była wielka.

Źródło

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=16&version=00001 ref #

Niech cię Bóg błogosławi

.

Pracownicy jedenastej godziny

.

Przypowieść o jedenastej godzinie:
. Mateusza (20,1-16)

Jezus powiedział tę przypowieść:


Królestwo niebieskie podobne jest do mistrza, który wyszedł o świcie, aby nająć robotników do swej winnicy.


Zaczął się z nimi zgadzam na wynagrodzenia monety na dzień i posłał ich do winnicy (…)


Tuż przed końcem dnia, wyszedł ponownie i znaleźć innych pracowników.


Powiedział im: « Dlaczego tam cały dzień nic nie robić? »


Odpowiedzieli mu: « Bo nas nikt nie zatrudnił.

« Powiedział im: » Idźcie i wy do mojej winnicy « .

Kiedy nadszedł wieczór, każdy otrzymał swoją pensję. 

 

Ci, którzy przybyli pod koniec dnia, otrzymał srebrną monetę …


Ci, którzy zaczęli wcześnie rano otrzymała sama … i récriminèrent przeciwko kapitanowi kategorii:


« Oni nie przychodzą na godzinę pracy i dać im równe nas którzyśmy znosili ciężar dnia i upał! » Ale mistrz odpowiedział jeden z nich: « Przyjacielu, ja ci nic złego. 

 

Czy nie zgadzasz się ze mną na denara? 

 

Nie mam prawo robić co chcę z moim? Będzie wyglądać z żółtaczką oko, bo jestem dobry? « 

Lub artykuły

Bestia WATYKAN po rozpoczęciu Benedykta XVI!

https://victorpicarra.wordpress.com/mahomet-est-le-faux-prophete-biblique/

https://victorpicarra.wordpress.com/2012/08/18/lislam-est-la-bete-qui-monte-de-labime-musulmans-du-monde-venez-nombreux-a-jesus-christ-pour-etre-sauves/w

.

Umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie Jezusie

.

Spójrzmy do Watykanu, szczególnie obserwując to, co stanie się nasz były papież Benedykt XVI.

I przypominają nam, że tylko Jezus Chrystus może usunąć ciężar przewodnika papieża kościoła i tylko Jezus Chrystus może przezwyciężyć i pokonać bestię, smoka, fałszywego proroka i dziesięciu królów.

I my również przezwyciężyć kościół z naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Wkrótce to rozdział 14 Księgi Apokalipsy zamierza zrobić i moim zdaniem jest to Święto Trąbek 2015, I niech Ci czytać i myśleć o swoim życiu, ale pamiętaj, przed wyborem Twój sposób na przeczytanie mojego artykułu link  Dare wiara w Boga i Jezusa Chrystusa!

14:1

I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, az nim sto czterdzieści i cztery tysiące, mające swoje nazwisko i imię ojca napisane na czołach.

14:2

I usłyszałem głos z nieba, jak ryk pędzących wód i jakby głos wielkiego gromu: i głos, który usłyszałem było tak od harfistów grając swe harfy.

14:3

I śpiewali pieśń nową przed tronem i przed czterema żywych stworzeń i starszych. I nikt nie może dowiedzieć się, że piosenki z wyjątkiem stu czterdziestu i czterech tysięcy, które zostały umorzone z ziemi.

14:4

Oni są tymi, którzy nie splugawić się z kobietami, bo są dziewicami, podążają za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Te zostały wykupione spośród ludzi, będąc na pierwociny dla Boga i dla Baranka;

14:5

A w ustach ich tam nie znaleziono kłamstwa, bo są bez winy.

14:6

I ujrzałem innego anioła lecącego przez środek nieba, mającego wieczną do głoszenia Ewangelii tym, którzy mieszkają na ziemi, z każdego narodu i plemienia i języka, i ludu.

14:7

Powiedział donośnym głosem: Bójcie się Boga i dał mu chwałę, bo godzina sądu jego pochodzą: i oddać Mu pokłon, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód .

14:8

A inny, drugi anioł, a następnie, mówiąc: Upadł Babilon, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem zapalczywości swego nierządu!

14:9

A inny, trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i otrzymuje swój znak na czole lub na ręce,

14:10

on sam również pić wino zapalczywości Boga wylewa się bez mieszaniny do kielicha jego gniewu, i jest on dręczony ogniem i siarką przed świętymi aniołami i przed Barankiem.

14:11

A dym ich męki wznosi się na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie iw nocy, którzy czczą zwierzęciu i jego posągowi, i każdy, kto przyjmuje znamię jego imienia.

14:12

Tu jest cierpliwość świętych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.

14:13

I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są martwe, które umierają w Panu! Zaiste, mówi Duch, niech odpoczną od swoich trudów, bo ich czyny za nimi.

14:14

I widziałem, a oto biały obłok, a na obłoku siedział ktoś podobny do syna człowieka, mając na głowie złotą koronę, aw ręku ostry sierp.

14:15

I wyszedł inny anioł ze świątyni, wołając donośnym głosem na tego, który siedział na obłoku, sierp swój głos i czerpać, na godzinę do czerpania przyszedł, bo żniwo ziemi jest dojrzałe.

14:16

A ten, który siedział na obłoku ciągu w jego sierp na ziemię. A ziemia była odnieść.

14:17

I wyszedł inny anioł ze świątyni, która jest w niebie, i on też miał ostry sierp.

14:18

A inny anioł, który miał władzę nad ogniem, pochodzi z ołtarza i zawołał donośnym głosem do tego, który miał ostry sierp głos, mówiąc: Zapuść sierp ostry, i zbierać grona winorośli Ziemia, na jej winogron są całkowicie dojrzałe.

14:19

I ciąg w jego anioł sierp na ziemię. I zebrał winorośl ziemi, i wrzucił go do wielkich winogron z gniewu Bożego.

14:20

I ucisk został zdeptany bez miasta, i krew wyszła z tłoczni, aż po uzdy konia, na dystansie 1600 stadionów.

Niech Bóg czuwa nad każdym z nas i dał nam swoje błogosławieństwo

Zwycięzca

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.