2 0 1 7. Meilė, teisingumas ir tikėjimas. 2 0 1 8

balandis

2017 metų pradžioje, noriu pirmą kartą prieš sprendžiant šį svarbų straipsnį, apokaliptinių laikais mes patiriame šiuo metu jums visiems, mano mylimi broliai ir seserys Kristuje ir artimaisiais dienoraščio skaitytojai, Mano Norai Naujųjų 2017 metų.

 

Kiekvienas, tikiuosi Dievas saugo nuo pagundos ir pagalba ypač šiais metais, 2017 kirtimu.

 

Meldžiu, kad Dievas suteikia jums jėgų susidurti su gyvenimo sunkumais, kurie keletą metų vis svarbesnis.

 

Tegul Dievas suteiks jums ir jus sveika. Jis leidžia jums nepraleisti pagrindai ir suteikia jums ir akivaizdus savo paramą ir meilę kiekviena proga.

 

Gali jums likti knygos gyvenime taip, kad nebūtų patirti Dievo rūstybę, kad nusileidžia pamažu pasaulyje jau daugelį metų.

 

Amen.

 

Meilės, teisė ir tikėjimas

 

balansas

Atkreipkite dėmesį, kad šis straipsnis Love Teisė ir tikėjimas papildo straipsnį:

2017 penki prioritetai

 

Mes būtinai turi žinoti, kad meilė, teisė ir tikėjimas yra trys svarbūs elementai krikščionių gyvenimo būdą ir gali Dievo akivaizdoje mus išgelbėti ar pasmerkti mus amžinybei.

 

Norint suprasti šią problemą atrodo naudinga padaryti nedidelį priminimą apie laikus mes gyvename.

 

Nuo 1948 gegužės 14, kaip jau minėjau daug kartų, ir įrodė, dienoraštį, įėjome į Biblijos laikotarpį iki laiko pabaigos.

 

Tai biblinis periodą iki laiko pabaigos vyksta per vieną kartą.

 

Mes turime patvirtinimą Evangelijose (ypač Mato 24 Nuoroda: End Of Days ), kuris taip pat paminėti, kad Jėzus Kristus fiziškai grįžti į Žemę prieš šios paskutinės kartos ten viešpataus žmonijai tūkstančius metų pabaigoje. Millenium .

 

Kaip matome, galutinio kartus laikotarpis yra progresuojanti kančioje, kaip ir gimdymo skausmo.

 

1 Tes 5: 3

 

Nes jūs žinote, sau, kad tą dieną, kai Viešpats ateis kaip vagis naktį. 3Kai jie sako, « Ramybė ir saugumas; Tada ir ištiks netikėtas žlugimas jų, kaip darbo kančios apėmė nėščiai moteriai, ir jie niekur nepaspruks. 4Bet jūs, broliai, nesate tamsoje, kad toji diena jus užkluptų lyg vagis ; …

 

Galutinis laikas skausmas tapo stiprus ir nuolatinis kaip matome kiekvieną dieną.

 

Naujienos (karai, karų gandus, migracijos, terorizmo ir džihado yra visų žiniasklaidos antraštes) žmonijos skausmas (griuvėsiai, nesaugumas, skurdas, stichinių nelaimių, ligų, smurto nuostolio verčių tapę gamtiniai pavojai gyvenimo) skausmas gyvūnijos (Negyvosios nepaaiškinamas milijonai kasmet visame pasaulyje nuo 2008 iki žuvų, paukščių ir kitų laukinių ir naminių gyvūnų) nepastebi, už nepriteklių paaiškinimo, žiniasklaida ataskaita minimumai ir skausmas iš Žemės (cunamiai, liūtys, Žemės drebėjimai, audros, potvyniai, gaisrai ir uraganai vis labiau ir netradiciniai) yra priimamos, kiek dramos nelaimių, bet visiškai normalus.

 

Visų šių skausmų, net jei jie gali rasti šiek tiek paaiškinti atskirai rinkinys, vis dėlto sudaro visumą, kuri yra nepaprasta ir tai paminėti Biblijoje, kaip vienas iš ženklų, skelbiančių artėja mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus. Ir visų šių skausmų mastas patvirtina labai gerai, kad mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus grįžimo laikas yra labai arti.

 

Nors mūsų supratimas pabaigos laiką leidžia mums įrodyti, kad ši karta nepraeis, kol Jėzus Kristus sugrįš fiziškai į Žemę jo tūkstantį metų karaliavimo kuris baigiasi tūkstantis metų galutinio sprendimo. (Galutinis sprendimas bus mirtingojo žmogaus pabaiga. Kai bus amžinai pagal Dievo ir kitų teisės amžinai prie Liuciferio teisę).

 

Nepaisant to, kad mes randame, kad skausmas buvo labai stiprus ir nuolatinis.

Niekas negali tiksliai pasakyti, kai bus šlovėje mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus grąža.

 

Mes žinome, kad Biblijoje karta laikas prilygintas 40 metų laikotarpiui, tačiau 70 metų ir net 80 metų, o taip pat 120 metų maksimalus amžius Gyvenimo Pradžios 6: 3

 

Žinoma, nepaisant gyvenimo ir kiek skausmo sunkumų, Dievas gali mums laukti, kol 2068 (1948 + 120 metų) mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus sugrįžimą.

 

Jėzus Kristus sakė kažkas labai svarbu,  » Aš esu Alfa ir Omega, Pirmasis ir Paskutinysis, Pradžia ir pabaiga  » Ši frazė, kad sako tris kartus tą patį skirtingai atskleidžia faktą, puikus ir ypatingas dėmesys.

 

Šis sakinys yra labai naudinga, net būtina kartu su Mato 24 skyriuje suprasti, kas laikotarpis mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus grąža.

 

Be Mato 24 skyriuje Jėzus paaiškina, kas atsitinka, kai pirmosios kartos, kurio gimimas yra atspirties taškas krikščionybės (jis buvo pirmasis) ir kas nutiks paskutinės kartos iki jo sugrįžimo. (Tai taip pat bus paskutinis). Tai reiškia, kad jo sugrįžimas iš malonės yra išsami ir todėl niekas bus išsaugoti jo meilės ir todėl, kad turi būti išgelbėtiems, jis bus eiti per įstatymą.

 

Šioje Mato 24 skirsnis, Jėzus pranašavo Jeruzalės šventyklos sugriovimo.Ir metų septyniasdešimt įvyko tai tos šventyklos pranašavo Jėzaus Kristaus sunaikinimą.

 

Tada mes galime suprasti, kad kai Jėzus kalba apie šios kartos nurodyta Mato evangelijoje 24 skyrius eilutėje 34

 

34 Sakau jums tiesą: ši karta nepraeis, kad visa tai atsitiko.

 

Tai 70 kartų, todėl žinant, kad pirmasis ženklas, pabaigos laiką yra gegužės 14, 1948 Jėzaus Kristaus grąža turi būti ne vėliau kaip gegužės 13, 2018.

 

Žinoma paprasta, kaip mes galima sakyti, kad šio grąžinimo šlovės mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus 2018 turbūt Velykų šalis pagal 2018 m balandžio 2 d.

 

Tai nėra įmanoma ir netgi tikėtina, bet toli gražu neaišku, nes ateitis priklauso vien Dievui.

 

Kaip visi galėjo matyti iš dienoraščio Aš nuolat nukreipti tam tikru laikotarpius, kurie, atrodo, būti susiję su Biblijos pranašystės pranašu mūsų Viešpaties grąžą.

 

Nors laikai Taikiausi buvo ne tie jo grąžinimo į šlovę, jie vis dėlto buvo sunkūs laikai mūsų Bažnyčios ir tikėjimo. Ypač 2015 m su popiežiumi François galutiniam rugsėjo deklaravimo Šv Patriko katedra JAV. Kur jis teigė po ovacijų griaustinio, kad Jėzaus Kristaus nukryžiavimas buvo žmogaus nepakankamumas. Nuoroda .

 

Šio dienoraščio tikslas nėra atskleisti grįžimo datą mūsų Viešpaties ir karaliaus Jėzaus Kristaus, bet ir suvokti, kad šis sugrįžimas yra tikras. Tai mūsų kartos. Ir tai yra neišvengiama, atsižvelgiant į tam tikrus žymenis ir Biblijos pranašysčių planuojamų laiko pabaigos įvykdymą dydį.

 

Aš esu tik pamokslininkas, kuris praneša Viešpaties sugrįžimą mano širdyje ir sieloje.

 

Mano tikslas yra ne parduoti popieriaus nors parašiau dvi knygas apie Dievą ir žmoniją. (Pirmasis: Pamokslininkas Karaliaus sugrįžimas , antroji Prancūzijos, Civilizacija ir Respublikos drift )

 

Mano tikslas yra tai, kad kiekvienas gali pasirengti Jėzaus Kristaus sugrįžimo būtų išganyti ir likti įregistruota gyvenimo knygoje ir greičiau pasiekti amžinybę su Dievu, o ne su Liuciferiu.

 

Jei mano prielaida, kad Jėzaus Kristaus sugrįžimo Velykų balandžio 2 2018 įrodė būti Dievo pasirinktą iš pasaulio sukūrimo Jėzaus Kristaus sugrįžimo data valdovu žmonijos per tūkstantį metų, kad mes atskiras nesėkmės. Taigi, mes turime 15 mėnesių laukti.

 

Tai reiškia, kad šie penkiolika mėnesių bus svarbiausi gyvenimo mėnesius.

 

Po šių penkiolikos mėnesių mes bus išsaugotas arba pasmerktas.

 

 

Tie, kurie bus išgelbėti LOVE

Nuo Jėzaus Kristaus išvykimo yra du tūkstančius metų, mes esame malonės būsenoje.

 

Tai reiškia, kad tie, kurie yra pakrikštyti, kurie priimami Jėzų Kristų kaip savo Gelbėtoją, kuris atgailauti dėl nuodėmių, kurias jos paskyrė, prašydamas atleidimą iš Dievo per maldą ir maintiennes ir dvasinio ryšio su Kūrėju.

 

Jei jie išlieka kuklus gyvenime ir rūpestinga padėti tiems, kuriems reikia jų pagalbos.

 

Taip taip! Jie yra krikščionys, jie yra Jėzaus Kristaus Bažnyčios ir garantuotai būti išgelbėti savo meilės. Žiūrėti mano straipsnį konkretesnis: Dare tikėjimą Dievu ir Jėzaus Kristaus

 

Jie gyvena Žemę per tūkstantmetį.

 

 

Tie, kurie bus išgelbėti įstatymo

Daugelis pamatyti legionai yra tie, kurie gyvena standartinį gyvenimą, o ne siekiant padaryti žalos kitiems, bet tiesiog gyvena nežinojimo Jėzaus Kristaus meilės, bus išgelbėtas kai (vienas tūkstantis metų vėliau) iki akto Dievas galutiniame sprendime ir visi mirusieji bus prikelti ir teisiami Dievo pagal jų darbus.

 

 

Tie, kurie esame išgelbėti tikėjimas

Kai kurie krikščionys Išsaugota Meile Jėzaus Kristaus ir gimsta dar kartą!Ty kuris paprašė Dievo, kad padėtų savo gyvenimą, išlaikyti juos nuo blogio ir pagundų.

 

Tobulinimas gyvenime Jėzaus Kristaus meilę ir bendro ir absoliutaus pasitikėjimo Dievu, su tikrai, aukštos ir didžiuotis galvos būti krikščionis, ypač į laiko pabaigos.

 

Visi šie krikščionys, kurie gina bažnyčią be smurto, kartais rizikuodami savo gyvybe, kad netrukus paskelbs Meilės viešpatavimą Žemėje su Jėzaus Kristaus sugrįžimo.

 

Visi šie krikščionys, kurie suteikia savo gyvenimą Jėzui Kristui padedant vargstantiems, ligoniams, skurstantiems ir tiems, kurie iš kelio yra dvasiškai.

 

Visi šie krikščionys, kurie išgelbėta Jėzaus Kristaus ir liudytojo meilės bus palaimintas Dievo ir Jėzaus Kristaus.

 

Per šiuos penkiolika mėnesių Liuciferis gaus laukinių ir paspauskite žmoniją su visomis savo jėgomis.

 

Jūs suprantate, kad pagunda bus stiprus ir didelis ir tai bus labai sunku visiems judėti į priekį gyvenime ir tikėjime ramiai.

 

Taigi jūs turite suprasti, kad Liuciferis yra iliuzija karalius ir kad mes visada privalo analizuoti įvykius ir veiksmus, kuriais siekiama ne palikti mums įstrigę.

 

Tai gerai, kad suprasti, kad meilės priešingybė yra ne visada nekenčiu, bet kartais patinka save!

 

Akto priešingybė yra ne visada nepaklusnumas, bet kartais įstatymas pati.

 

Tikėjimo priešingybė yra ne visada ateizmas, bet pats tikėjimas.

 

Taigi mes galime lengvai palikti mums kvailas, jei mes nebūsime budrūs.

 

Suprasti, kad Dievo nėra meilės be įstatymo, nes nėra įstatymo be meilės .

 

Kaip Liuciferio nėra teisės akto meilė ir nėra įstatymo in Love .

 

Aš kviečiame Jus į medituoti apie šių pagrindinių skirtumų meilės ir Dievo ir Liuciferio įstatymo.

 

Kai tikėjimas, ką jis gali tarnauti jums galvoti, jei jūs tarnausite Dievui tarnauti Liuciferis!

 

In Love Dievo yra Atleidimo, užuojautos, nuolankumo ir dalijimosi sąvokos.

 

Dievo įstatymas yra supratimo, narystės ir remonto sąvoka.

 

In Love Liuciferio be teisės ten yra pasileidimas ir geismo samprata.

 

Įstatyme be meilės Liuciferio prieš diktatūros ir vergijos koncepcijomis.

 

Be tikėjimo yra atsidavimo, patosas, meilės ir pagarbos įstatymui pastaba.

 

Kai tikėjimas yra įdėti į Dievo tarnybai , tai yra gryna laimė, kad galėtų tarnauti Dievui padedant mūsų brolius ir seseris ir ginti mūsų bažnyčią ir tikėjimą.

 

Bet kai, kad tikėjimas yra įdėti į Liuciferio tarnybos keičiasi tiems, kurie turi jį realiame tironų, teroristai, džihadistų ir kitų blogio būtybių.

 

Kelias į Dievą yra siauras kaip adatos ausį ir šis kelias eina tik per Jėzų Kristų.

 

« Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane! « 

 

Šie Jėzaus Kristaus žodžiai yra labai rimtų pasekmių viso pasaulio religijose.

 

Niekas bus išsaugoti, jei tai ne Jėzaus Kristaus meilė ir už tai mes jau turite sutikti tapti Krikščionių vandens krikštą.

 

Mes turime penkiolika mėnesių laukti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus grįžimo per Velykas balandžio 2 2018.

 

Bet vienas Dievas nusprendžia todėl šio grąžinimo data bus gal vėliau, o gal net prieš tai.

 

Bet kokiu atveju šis sugrįžimas yra tikra ir neišvengiama, ir mes turime pasiruošti.

 

Parengti, turime pasistengti judėti į priekį gyvenime per Šventosios Dvasios galia, o ne kūno silpnumas.

 

Klauskite, melsdamasis Dievui mums padėti kiekvieną mūsų gyvenimo akimirką ir vadovauti mūsų gyvenimo žingsnis po žingsnio.

 

Prašyti Dievo maldoje, kad atleistų mums nuodėmes ir apvalytų mūsų sielą.

 

Mes žinome, 2017 labai kančių Žemėje, tai tikrumas, nes pabaigos laikas skausmo lyginami Biblijoje į gimdymo skausmą, todėl kiekvienas laiko pabaigos metai yra blogiau, nei paskutinis.

 

Iš laiko Dievo pabaigoje Smėlio lakrodžio buvo grąžintas gegužės 14, 1948 ir paskutinis praėjęs laikas grūdų pamatysite Jėzaus Kristaus sugrįžimą.

 

Melskis kasdien, kad Dievas neturi vilkinti šią deklaraciją, nes mūsų skausmas ir mūsų kančia nenustoja augti ir, deja, priešingai jie ir toliau ir netgi sustiprinti!

 

Laikykite savo tikėjimą gerai apšviestoje liepsna ir užpildyti aliejaus į savo širdį ir savo sielos kirsti 2017 tamsą.

 

Jei, kaip aš tvirtai tikiu, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus grąža turi būti daroma 2018 (pabaigos 70 metų kartos), tada 2017 bus ne tik blogesnė nei 2016, bet tai bus baisi, nes tai bus laikotarpis diena rūstybės Dievo.

 

Šis straipsnis yra labai svarbu, nes hipotetiškai paskelbė grįžti į Žemę Lordų Viešpaties, Karalių Karalius, Jėzų Kristų, vienintelį Dievo sūnaus, aš jį išversti į visas kalbas ir kviečiu mano mylimi broliai ir seserys, pasaulis ją perduoda visus savo kontaktus, kad visi gali turėti žinių ir parengti savo sielą.

 

Mylimi broliai ir seserys Kristuje Jėzuje jūs taip pat liudytojai Jėzaus Kristaus ir gynėjų tikėjimą ir mūsų Bažnyčioje.

 

Melskitės už savo sielos išganymo, visų mūsų brolių ir seserų ir visiems, kad Evangelijose žodis nebuvo paliesti.

 

Telaimina jus Dievas, ir vadovauti savo gyvenimą.

 

nugalėtojas


%d blogueurs aiment cette page :