2 0 1 7. LOVE, taisnīgums un ticību. 2 0 1 8

balodis

2017. gada sākumā, es gribu vispirms, pirms risināt šo svarīgo rakstu apokaliptiskā laikos mēs piedzīvojam pašlaik, lai jums visiem, mani mīļie brāļi un māsas Kristū un dārgais emuāra lasītāji, manas vēlmes laimīgu Jauno 2017. gadam.

 

Ikvienam, es ceru, ka Dievs tur prom no kārdinājuma un palīdzību, jo īpaši šķērsošanu šī gada, 2017. gada.

 

Es lūdzu, lai Dievs dod jums spēku stāties pretī dzīves grūtībām, kas dažus gadus arvien svarīgāka.

 

Lai Dievs dod Jums un uzturēt jūs veselīgu. Tas ļauj jums nav garām essentials un sniedz jums un paust savu atbalstu un mīlestību pie katras izdevības.

 

Var jūs palikt dzīvi grāmatas tā, uzņemties Dieva dusmas, kas nolaižas pakāpeniski pasaulē daudzus gadus.

 

Āmen.

 

Mīlestība, Law and Faith

 

līdzsvars

Ņemiet vērā, ka šis raksts Mīlestība, Law and Faith papildina rakstu:

2017 FIVE PRIORITĀTES

 

Mums noteikti ir jāapzinās, ka mīlestība, Likums un ticība ir trīs svarīgi elementi kristīgās dzīves veidu un var saskaroties ar Dieva, lai saglabātu mums vai nosodīt mūs uz mūžību.

 

Lai saprastu šo jautājumu, šķiet lietderīgi veikt nelielu atgādinājumu par laiku mēs dzīvojam.

 

Kopš 14 1948 maijā, kā es jau teicu daudzas reizes, un izrādījās blogā, mēs ieraksta Bībeles periodu līdz pat laiku beigām.

 

Šis Bībeles periods līdz pat laiku beigām notiek pa vienu paaudzi.

 

Mums ir apstiprinājums evaņģēlijos (īpaši Matthew 24 saite: End of Days), kas arī pieminēt, ka Jēzus Kristus fiziski atgriezīsies uz Zemes pirms beigām šo pēdējās paaudzes valdīt tur cilvēci uz tūkstoš gadiem.Millenium .

 

Kā mēs varam redzēt, cik ilgi beigu laikiem ir progresīva ciešanas, piemēram, sāpēm dzemdībām.

 

1 Tesaloniķiešiem 5: 3

 

Jo jūs zināt sevi, ka diena Kungs atnāks kā zaglis naktī. 3. Kad viņi saka, mieru un drošību; Tad pēkšņi iznīcināšana nāk pār viņiem, jo darba sāpēm tiklīdz grūtniecei, un viņi neizbēgs. 4 Bet jūs, brāļi, neesat tumsībā, ka šī diena jūs varētu pārsteigt kā zaglis ; …

 

Sāpes beigu laiku kļuva spēcīga un nepārtraukta, kā mēs varam redzēt katru dienu.

 

Ziņas , (kari, baumas par kariem, migrācija, terorisma un džihāds ir virsraksti visu mediju) sāpes cilvēces , (pazudināt, nedrošības, nabadzības, katastrofas, slimībām, vardarbības un vērtību zudums ir kļuvuši dabas katastrofas dzīves) sāpes faunas (Dead neizskaidrojams ar miljoniem katru gadu visā pasaulē kopš 2008. gada uz zivīm, putniem un citiem savvaļas un mājdzīvniekiem) pamanīti, kas vēlas no paskaidrojumu, mediji ziņojums Minima un sāpes no zemes (cunami, lietusgāzes, Zeme zemestrīces, vētras, plūdi, ugunsgrēki un viesuļvētras arvien vairāk un netradicionālu) tiek pieņemti daudzi kā dramatisko nelaimēm, bet pilnīgi normāli.

 

Visu šo sāpēm, pat ja viņi var atrast kādu paskaidrojumu atsevišķi komplekts, tomēr veido veselumu, kas ir neparasts, un tas minēts Bībelē kā viena no pazīmēm paziņojot par drīz atnāks mūsu Kunga Jēzus Kristus. Un cik lielā mērā visu šo sāpēm apliecina ļoti labi, ka laiks atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus ir ļoti tuvu.

 

Lai gan mūsu izpratne par beigu laikiem ļauj mums, lai pierādītu, ka šī paaudze neiztur pirms Jēzus Kristus atgriežas fiziski uz Zemes, lai viņa tūkstoš gadu valdīšanas, kas beidzas tūkstoš gadus vēlāk ar galīgo spriedumu. ( Galīgais spriedums būs beigas mirstīgs cilvēks. Daži būs mūžīgi saskaņā ar likumu par Dievu un citiem mūžīgi saskaņā ar likumu Lucifers).

 

Neskatoties uz to, mēs redzam, ka sāpes kļuva ļoti spēcīga un nepārtraukta.

Neviens nevar pateikt precīzi, kad būs atgriešanās godībā mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Mēs zinām, ka Bībelē paaudze laiks tiek pielīdzināts 40 gadus, bet 70 gadus un pat 80 gadiem, kā arī 120 gadus maksimālais vecums DzīvesGenesis 6: 3

 

Protams, neskatoties uz dzīves grūtībām un apjomā sāpju, Dievs var dot mums gaidīt līdz 2068 (1948 + 120 gadi) atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

Jēzus Kristus teica kaut kas ļoti svarīgs,  » Es esmu Alfa un Omega, pirmais un pēdējais, sākums un gals  » Šī frāze, kas saka trīs reizes pats atšķirīgi atklāj faktu liels un īpašu nozīmi.

 

Šis teikums ir ļoti noderīga, pat nepieciešama, kombinācijā ar Mateja 24. nodaļas, lai saprastu, ko periods atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus.

 

In Mateja 24. nodaļā Jēzus izskaidro, kas notiek, kad pirmā paaudze, kura dzimšana ir sākumpunkts kristietības (viņš bija pirmais), un to, kas notiks ar pēdējās paaudzes pirms viņa atgriešanās. (Tas būs arī pēdējais). Tas nozīmē, ka pēc atgriešanās no žēlastības ir pabeigta, un tādēļ neviens netiks glābti Viņa mīlestību un līdz ar to, ka, lai tiktu saglabātas tas iet cauri ar likumu.

 

Šajā Mateja 24. nodaļā, Jēzus pravietoja iznīcināšanu Jeruzalemes templī.Un gadu septiņdesmit notika šī iznīcināšana šī tempļa pravietots ar Jēzu Kristu.

 

Tad mēs varam saprast, ka tad, kad Jēzus runā par šīs paaudzes no Mateja evaņģēlija 24. nodaļas 34. pantā

 

34 Es jums saku patiesību, šī paaudze nevar iet, ka tas viss notika.

 

Šī ir paaudze 70 un tāpēc zinot, ka pirmā pazīme beigu laikiem ir 14. maijs, 1948, atgriešanās Jēzus Kristus ir jābūt ne vēlāk kā 13. maijā, 2018.

 

Protams vienkāršots veids, kā mēs varētu teikt, ka šī atgriešanās slavu mūsu Kunga Jēzus Kristus, kas 2018. gadā, iespējams, par Lieldienu pusei par 2018. gada 2. aprīlī.

 

Tas nav iespējams, un pat ticams, bet tālu no dažiem, jo nākotne pieder Dievam vienatnē.

 

Kā ikviens varēja redzēt no blogā es regulāri mērķēt dažas laikposmus, kas, šķiet, ir saistītas ar Bībeles pravietojumu ievadīs atgriešanos mūsu Kunga.

 

Kaut reizes es mērķtiecīgi nebija arī viņa atgriešanās krāšņumā, tie tomēr bijuši grūti laiki mūsu Baznīcai un par ticību. Īpaši 2015. gadā ar deklarācijā Pāvests François septembra beigām uz Svētā Patrika katedrālē ASV. Kur viņš apgalvoja zem pērkona aplausiem, ka krustā sišana Jēzus Kristus bija cilvēks neveiksme. Link .

 

Šī bloga mērķis nav atklāt atgriešanās datumu mūsu Kunga un ķēniņa Jēzus Kristus, bet saprast, ka šī atgriešanās ir skaidrs. Tas ir mūsu paaudze. Un tas ir nenovēršama, ņemot vērā lielumu apzīmējumus un izpildi plānoto laiku beigām Bībeles pravietojumi.

 

Es esmu tikai sludinātājs, kurš paziņo par atgriešanos Kunga manā sirdī un dvēselē.

 

Mans mērķis nav pārdot papīra, lai gan es esmu uzrakstījis divas grāmatas par Dievu un cilvēci. (Pirmais: sludinātājs atgriešanās King , otrs Francijā, civilizācijas un Republikas Drift )

 

Mans mērķis ir, ka ikviens var sagatavoties Jēzus Kristus atgriešanās ir saglabātas un joprojām reģistrēts dzīvības grāmatā, un drīz sasniegs mūžību ar Dievu un nevis ar Lucifers.

 

Ja mans pieņēmums par atgriešanās Jēzus Kristus Lieldienu aprīlis 2, 2018 , ir bijuši, ko Dievs izvēlēto no pasaules radīšanas, lai Jēzus Kristus atgriešanās datumu, lai valdītu pār cilvēces tūkstoš gadu laikā, ka mēs atsevišķa Pastardiena. Tāpēc mums ir 15 mēneši jāgaida.

 

Tas nozīmē, ka šie piecpadsmit mēnešus būs vissvarīgākie dzīves mēnešos.

 

Pēc šiem piecpadsmit mēnešu laikā mēs tiks saglabāti vai jānosoda.

 

 

Tie, kas tiks saglabāts līdz LOVE

Kopš aiziešanas Jēzus Kristus ir divi tūkstoši gadu, mēs esam stāvoklī žēlastības.

 

Tas nozīmē, ka tie, kas ir kristīti, kas ir pieņēmuši Jēzu Kristu kā Pestītāju, kurš nožēlo grēkus viņi ir izdarījuši, lūdzot piedošanu no Dieva caur lūgšanu un maintiennes un garīgo saistībā ar radītājs.

 

Ja viņi paliek pazemīgs dzīvē un rūpējas, lai palīdzētu tiem, kam nepieciešama viņu palīdzība.

 

Tā jā! Tie ir kristieši, tie ir daļa no Jēzus Kristus Baznīcas un tiek garantēta glābti Viņa mīlestībā. Skatīt manu rakstu konkrētāki: Dare ticību Dievam un Jēzum Kristum

 

Tie apdzīvo Zemi Tūkstošgades laikā.

 

 

Tie, kas tiks saglabāts likums

Daudzi redzēt leģionus, ir tie, kas dzīvo standarta dzīvi, necenšas darīt kaitējumu citiem, bet vienkārši dzīvo neziņā par mīlestību Jēzus Kristus tiks saglabāts dažiem (viens tūkstotis gadus vēlāk), ar likuma Dievs pie galīgo spriedumu un visu mirušie tiks augšāmcelti un tiesāti Dieva atbilstoši saviem darbiem.

 

 

Tie, kuri ir glābti ticībā

Daži kristieši Saglabāts ar Mīlestību Jēzus Kristus un piedzimst no jauna!Ti, kurš lūdza Dievu, lai vadītu savu dzīvi, lai saglabātu tos prom no ļauna un kārdinājumam.

 

Virzība dzīvē mīlestībā Jēzus Kristus un kopējā un absolūtu uzticēšanos Dievam, ar pārliecināts, augstu un lepns galvas par kristiešiem, jo īpaši uz laiku beigām.

 

Visi šie kristieši, kas aizstāvētu baznīcu bez vardarbības, reizēm riskējot ar savu dzīvību, lai paziņot drīz valdīšanas Mīlestības uz Zemes ar atgriešanos Jēzus Kristus.

 

Visi šie kristieši, kas sniedz savu dzīvi Jēzum Kristum, palīdzot trūcīgajiem, slimajiem, trūcīgajiem un tiem, kuri ir garīgi neceļos.

 

Visi tie kristieši, kas tiek saglabāti ar mīlestību Jēzus Kristus un liecinieka tiks svētīti Dieva un Jēzus Kristus.

 

Šo piecpadsmit mēnešu laikā Lucifers saņems savvaļas un hit cilvēci ar visu savu spēku.

 

Jūs saprotat, ka kārdinājums būs spēcīga un liela, un tas būs ļoti grūti vispār virzīties uz priekšu dzīvē un ticībā mierīgi.

 

Tātad jums ir jāsaprot, ka Lucifers ir karalis ilūziju un ka mums vienmēr ir jāanalizē notikumi un darbības, lai neatstāj mūs notverto.

 

Ir labi, lai saprastu, ka pretējs mīlestība ne vienmēr ir naida, bet reizēm patīk sevi!

 

No Likuma pretī ne vienmēr ir nepaklausība, bet dažreiz pats likums.

 

Ticības pretī ne vienmēr ir ateisms, bet ticība pati.

 

Lai mēs varētu viegli atstāt mums muļķis, ja mēs nebūsim uzmanīgi.

 

Saprast, ka Dieva nav mīlestības bez tiesībām, jo nav likumu bez mīlestības .

 

Attiecībā uz Lucifers nav mīlestības aktā un nav likums in Love .

 

Es aicinu jūs meditēt par šiem Mīlestības būtiskas atšķirības un Dieva bauslības un Lucifers.

 

Kad Faith ko tā var kalpot jums domāšana, ja jūs kalpot Dievam kalpot Lucifers!

 

In Love Dievs ir jēdzieni piedošana, līdzjūtība, pazemību un koplietošanu.

 

Dieva likums ir jēdziens izpratni, piederību un remonts.

 

In Love Lucifers bez tiesībām pastāv jēdziens izlaidību un iekāre.

 

Likumā bez mīlestības Lucifers pirms jēdzieniem diktatūras un verdzības.

 

Ticībā ir piezīme lūgšanās, dedzīgums, mīlestību un cieņu pret likumu.

 

Kad ticība tiek nodots kalpošanai Dievam , tad tā ir tīra laime, lai varētu kalpot Dievam, palīdzot mūsu brāļus un māsas, un aizstāvēt savu baznīcu un mūsu ticību.

 

Bet, kad ticība ir izvirzīti kalpošanai Lucifers tas pārveido tos, kas tur to reālās tirāni, teroristiem, džihādisti un citiem ļaunajiem būtnēm.

 

Ceļš pie Dieva ir šaurs, jo adatas aci, un šis ceļš iet tikai caur Jēzu Kristu.

 

« Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur mani! « 

 

Šie vārdi Jēzus Kristus ir ļoti nopietnas sekas visām reliģijām pasaulē.

 

Neviens tiks saglabāts, ja tas nav mīlestība Jēzus Kristus, un tas mums ir jau jāpiekrīt kļūt Christian ar ūdens kristībām.

 

Mums ir piecpadsmit mēnešus jāgaida atgriešanos mūsu Kunga Jēzus Kristus Lieldienu aprīlī 02 2018.

 

Bet viens pats Dievs izlemj tāpēc datums šī atgriešanās būs varbūt vēlāk, un, iespējams, pat pirms tam.

 

Anyway šī atgriešanās ir noteikts un nenovēršams, un mums ir nepieciešams, lai sagatavotos.

 

Lai sagatavotos, mums ir jāpieliek pūles, lai pārvietotos uz priekšu dzīvē caur Gara, nevis vājumu organismā.

 

Jautājiet lūgšanā Dievam, lai palīdzētu mums ik brīdi mūsu dzīves un vadīt savu dzīvi, soli pa solim.

 

Lūgt Dievu lūgšanā mums piedod grēkus un šķīsta mūsu dvēseli.

 

Mēs zinām, kas 2017. gada lielā mokas uz Zemes, tas ir noteiktība, jo beigu laiki sāpju tiek salīdzināti Bībelē uz sāpēm dzemdību un tāpēc katru gadu beigu laiks ir sliktāks nekā pēdējā.

 

Par beigu laiku Dieva smilšu pulksteņa atgrieza 14.maijā, 1948 un pēdējā pagājušais laiks graudu redzēs atgriešanos Jēzus Kristus.

 

Lūdzieties dienas ka Dievs neaizkavē šo deklarāciju, jo mūsu sāpes un mūsu ciešanas turpināsies augt un diemžēl pretēji tie turpināsies un pat paplašināt!

 

Uzglabāt liesmu jūsu ticības labi apgaismotām un aizpildīt eļļu savā sirdī un savā dvēselē šķērsot tumsu 2017.

 

Ja, kā es stingri uzskatu, ka atgriešanās mūsu Kunga Jēzus Kristus jāveic 2018. (beigās paaudzes 70 gadiem), tad 2017 būs ne tikai sliktāk nekā 2016. gadā, bet tas būs briesmīgi, jo tā būs laikposms diena Dieva dusmas.

 

Šis raksts ir ļoti svarīgi, jo hipotētiski paziņojot atgriešanos Zemes Kunga Lords, King of Kings, Jēzus Kristus, vienīgais Dieva Dēls, es tulkot visās valodās, un es aicinu mani mīļie brāļi un māsas pasaule paziņot to visiem saviem kontaktiem, lai visi varētu būt zināšanas un sagatavot savu dvēseli.

 

Mīļie brāļi un māsas Kristū Jēzū jūs esat arī liecinieki Jēzus Kristus un aizstāvjiem ticības un mūsu baznīcā.

 

Lūdziet par pestīšanu mūsu dvēseles, visiem mūsu brāļiem un māsām, un visiem, ka vārds no evaņģēlijiem nav pieskāries.

 

Lai Dievs jūs svētī un vadīt savu dzīvi.

 

uzvarētājs

Publicités

%d blogueurs aiment cette page :