OBJAWIENIE

Powiązany obraz

PRZEBUDZENIE

 

21 maja była datą, która wydawała się wielu eschatologom za datę porwania kościoła.

 

Miałem nadzieję, że w maju, a może w kwietniu, nastąpi uprowadzenie kościoła.

 

Ale nic się nie stało; tak jak nie stało się to w 2015 roku, w 2016 lub 2017 roku i tylko dlatego, że Bóg decyduje o dacie … !

 

Dlaczego więc szukamy randki; niecierpliwość, ciekawość, przyjemność poszukiwania, pragnienie odnalezienia sekretów Boga … Mogę dać ci wiele złych powodów.

 

W rzeczywistości tylko jeden ważny powód doprowadził mnie do poszukiwania okresu tak krótkiego, jak to tylko możliwe (ponieważ tylko Bóg zna daty) na usunięcie kościoła i powrót Jezusa Chrystusa.

 

Powodem tego jest przebudzenie sumień, a szczególnie tych naszych Braci i Sióstr w Jezusie Chrystusie.

 

Od najmłodszych lat Bóg zawsze zajmował bardzo ważne miejsce w moim życiu: « Katolickie dzieciństwo, katechizm, komunia, YCW itd. »

 

Nie chcąc szerzyć życia, Bóg zawsze tam był, codziennie, przez całe moje życie, aby mi pomóc i prowadzić mnie. A jednak nie zawsze byłem wzorem postępowania.

 

Jak wszyscy chrześcijanie, wiedziałem, że pewnego dnia nadejdzie koniec czasu i że Jezus Chrystus powróci, aby rządzić na Ziemi.

 

Ale w moim umyśle, podobnie jak w milionach chrześcijan, ten dzień był daleko, a nawet bardzo, bardzo daleko, nawet jeśli daleko mi było do wyobrażenia sobie, że będzie to dla naszego pokolenia … A jednak tak jest ,

 

To przebudzenie przez świadomość konkretnych czasów, których doświadczamy, miało miejsce w 2008 roku, jak już wyjaśniłem na blogu.

 

Od tego czasu, mając małą wiedzę eschatologiczną, szukałem i znalazłem niezbędne dowody (znaki i proroctwa) tego szybkiego powrotu naszego Pana Jezusa Chrystusa dla naszego pokolenia.

 

Tak więc stałem się, po okresie refleksji, kaznodzieją wracającym z Jezusa Chrystusa.

 

Ale to nie czyni mnie ani prorokiem, ani eschatologiem, ale po prostu skromnym kaznodzieją powrotu króla.

 

Poprzez ten blog ogłaszam światu, z wieloma artykułami przetłumaczonymi na wszystkie języki, szybki powrót naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa, jedynego Syna Bożego.

 

Ten powrót jest naprawdę bardzo bliski, jest to pewność, ponieważ jest dla naszego pokolenia, a usunięcie jego kościoła może nawet zainterweniować w każdej chwili.

 

Powinno być wiadome, że w ciągu maksymalnie siedmiu lat po usunięciu kościoła nastąpi fizyczny powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa za jego tysiącletnie panowanie.

 

Bardzo ważne jest, aby to zrozumieć, ponieważ czas tego pokolenia dobiega końca …

 

Jak wyjaśniłem na blogu, 14 maja 1948 r. Wraz z utworzeniem państwa Izrael rozpoczęło się ostatnie pokolenie.

 

Dlatego bardzo ważne jest, aby każdy obudził się i oddał Jezusa Chrystusa z powrotem do serca swojego życia, aby być zbawionym, a tym samym dostęp do życia wiecznego « za chwilę, w mgnieniu oka » wraz z usunięciem Kościół i nie przechodząc przez śmierć.

Po pewnym usunięciu nastąpi płacz i zgrzytanie zębów.

 

 

WĄTPLIWOŚCI

 

Oczywiście, przez słuchanie tu i tam, że Jezus powraca, zwykli śmiertelnicy wątpią tym bardziej, ponieważ nie widzi on nic nadchodzącego.

 

Trzeba wiedzieć i rozumieć, że ta wątpliwość będzie jeszcze większa po wniebowstąpieniu (zob. Ew. Mateusza 24 wersety od 23 do 27 link: KONIEC CZASU )

 

Nie pozwólcie, by zwątpienie osiedliło się w was, ponieważ zwątpienie zabiera was od Jezusa Chrystusa i przybliża was do Lucyfera.

 

Wszyscy możemy zobaczyć trudne czasy, kiedy żyjemy na Ziemi, do tego stopnia, że ​​możemy czuć się opuszczeni przez naszego Pana.

 

Obserwujemy wzrost islamizmu, terroryzmu, przemocy, wojen i groźby wielkiego konfliktu światowego. Jest coś, czego trzeba bać się opuścić nawet w dzień.

 

 

HOPE

 

Ale mówię wam z siłą miłości i wiary, wstańcie, podnieście głowę i bądźcie dumni i godnymi bycia chrześcijanami czasów ostatecznych.

 

Utrzymaj płomień Wiary, ponieważ nasze oczekiwanie będzie krótkie.

 

Rozwińmy miłość Jezusa Chrystusa wokół nas, pomagając i miłując się wzajemnie. Niedługo, a już wkrótce nasza miłość i oczekiwanie zostaną nagrodzone.

 

Rozumiemy, że nasze obecne nieszczęścia zostały nam ogłoszone w Biblii, aby nas nie nękać, ale abyśmy mogli się cieszyć, ponieważ te nieszczęścia są dowodem szybkiego powrotu naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa, który zgodnie z proroctwami i obietnicą wraca. wkrótce, aby ocalić nas od wielkich udręk, które nadchodzą na ludzkość.

 

Nie osądzajmy tych nieszczęść, które padają na ludzkość, ponieważ biblijne były konieczne, aby się pojawiły.

 

Brońcie naszej wiary i naszego kościoła, ale nie bierzcie udziału we wszystkich humanistycznych religijnych ekscesach.

 

 

OBJAWIENIE

 

Bóg w swojej nieskończonej miłości pragnie, aby jak najwięcej osób zostało zbawionych, dlatego oczekuje na odpowiedni moment na pochwycenie Kościoła Jezusa Chrystusa.

 

Rozumiemy, że ludzkość wkrótce doświadcza trzeciego silnego momentu swego istnienia « Pochwycenie Kościoła », pierwszym jest stworzenie , drugie pierwsze przyjście Jezusa Chrystusa , a czwarte to drugie przyjście Jezus Chrystus za tysiąc lat panowania.

 

Wkrótce dotarliśmy do końca drugiego z trzech cykli życia człowieka.

 

st runda: cztery tysiące lat pomiędzy tworzeniem i pierwsze przyjście Jezusa Chrystusa.

 

nd runda: dwa tysiące lat między dwoma przyjściach Chrystusa.

 

rd runda: panowanie tysięcy lat Jezusa Chrystusa przed końcem tego śmiertelnego świata.

 

Należy zauważyć, że każdy cykl trwa około połowy tego, co poprzedza i że w sumie mamy dobrze siedem tysięcy lat ogłoszonych biblijnie od stworzenia świata.

 

Ważne jest, aby wszyscy zrozumieli, że stworzenia Boga są dla naszych małych niezrozumiałych ludzkich mózgów i że ci, którzy są daleko od Jezusa Chrystusa, muszą przestać myśleć o sobie jako o autokratycznych stworzeniach fikcyjnej ewolucji.

 

Jesteśmy stworzeniem Boga i niebawem spotkamy naszego stwórcę.

 

Kończę ten artykuł filmem eschatologicznym i linkiem, aby śledzić filmy tego eschatologa, które polecam dla jakości jego pracy.

 

Zapraszam was, moi umiłowani Bracia i Siostry w Jezusie Chrystusie, abyście z wielką uwagą przyglądali się temu wideo, które potwierdzi, że czas zachwytu jest tak bliski, że może zainterweniować w każdej chwili!

wideo

Czytanie proroctw o czasach ostatecznych

 

Listy jego filmów na koniec czasu

 

Adres strony wideo autora

Théonoptie

https://www.youtube.com/channel/UCKgVDz8801RzNi4ro1iHgLQ/feed

 

Dziękuję wszystkim czytelnikom blogów z całego świata i przepraszam, że te filmy są tylko po francusku.

 

Zapraszam również do przeczytania lub ponownego przeczytania mojego artykułu:

TRZY OSTATNIE ZNAKI POWROTU JEZUSA CHRYSTUSA NA ZIEMI!

 

Niech miłość Jezusa Chrystusa zawsze będzie nad wami i waszymi rodzinami, moimi umiłowanymi braćmi i siostrami w Jezusie Chrystusie.

Do zobaczenia wkrótce

zwycięzca


%d blogueurs aiment cette page :