KATOLİK KİLİSESİ ÖLÜMÜ RESMİ BİLDİRGESİ

çapraz

 

Portekizce video tam olarak Papa’nın anlıyorum!

 

image002

Ne bu video şok edici papa açıkça İsa Mesih’i inkâr olmasıdır.

Papa açıkça …. İsa Mesih’in çarmıha gerildiği gerçeği bir başarısızlık olduğunu söyledi!

Mesih çarmıha olacağını biliyordu ve o bile horoz kargalar önce …. beni üç kez inkâr edeceğini Peter söyledim çünkü şimdi bu bir başarısızlık değil!

İsa çarmıhta sona ereceğini vaazının başından biliyordum.

Ama o adam çok kirli olduğu için ruhumuzu kurtarmak için hayatını feda ve cennet krallığı girebilirsiniz hiçbir kirli bir şey Balıkçısı kabul etti.

Biz itfa çarmıhta Mesih’in kanı aracılığıyla olduğunu!

Papa …. Basit bir peygamber iyi niyetlerle dolu İSLAM, dediği gibi İsa yaptığı açıklamalar yaptı ama o çarmıhta ölümünden bu yana başarısız!

Hıristiyan tür açıklamalar geliyor, onun inanç değersiz, ama Papa dan, bu sözler New York’ta bir alkışlar altında duyurdu etti Katolik Kilisesi’nin ölüm resmi deklarasyon vardır .

Papa için İsa …. ama çarmıhta öldü kehanetin hediye ile diğerleri gibi bir adam (biz gospels öğretmek olarak Tanrı’nın insanı yapılan) Allah’ın oğlu değildi!

Papa’nın küçük quips her çivi çarmıh üzerinde bileklerini ve İsa Mesih’in ayakları üzerinde bitki vardır.

Papa’nın son sözleri ile, resmen Katolik Kilisesi St. Patrick Katedrali New York 25 Eylül 2015 yılında bir gök gürültüsü gibi alkış altında resmen ölü olduğunu söyleyebiliriz.

 

Resmen yalnız ve şimdi büyük bir tehlike olduğu gibi, Rabbimiz İsa Mesih’in yeryüzüne dönüş için hararetli benim pahalıya Sevgili Kardeşlerimiz ile dua.

Tanrı sizi korusun

Fatih


%d blogueurs aiment cette page :