ZJAVENIE

Pridružený obrázok

prebudenie

 

21. máj bol dátum, ktorý sa zdal mnohým eschatolónom ako únos cirkvi.

 

Ja sám som dúfal, že v máji, alebo dokonca v mesiaci apríl, môže dôjsť k únosu cirkvi.

 

Ale nič sa nestalo; rovnako ako to nedošlo v roku 2015, v roku 2016 alebo v roku 2017 a len preto, že Boh rozhoduje o dátume … !

 

Tak prečo hľadáme dátum; netrpezlivosť, zvedavosť, radosť z hľadania, túžba nájsť tajomstvo Božie … Mohol by som vám dať veľa zlou príčinou.

 

Jediný platný dôvod ma v skutočnosti priviedol k hľadaniu čo najkratšieho obdobia (odkedy Boh pozná dátumy) na odstránenie cirkvi a návratu Ježiša Krista.

 

Tento dôvod je prebudenie svedomia, a najmä tých, ktoré sú našimi bratmi a sestrami v Ježišovi Kristovi.

 

Od môjho najstaršieho detstva mal Boh vždy v mojom živote veľmi dôležité miesto: « Katolícke detstvo, katechizmus, spoločenstvo, YCW atď. »

 

Bez toho, aby som chcel rozširovať môj život, bol Boh vždy po celý život v každodennom živote, aby mi pomohol a viedol ma. A predsa som nebol vždy vzorom správania.

 

Ako všetci kresťania som vedel, že jedného dňa príde koniec času a že Ježiš Kristus sa vráti k panstvu na Zemi.

 

Ale v mojej mysli, rovnako ako v miliónoch kresťanov, tento deň bol ďaleko a dokonca veľmi, veľmi ďaleko, dokonca tak ďaleko, že som ďaleko nepočítal s tým, že to bude pre našu generáciu … A napriek tomu to je prípad ,

 

Toto prebudenie vedomím konkrétnych časov, ktoré prežívame, prebehlo pre mňa v roku 2008, ako som už vysvetlil v blogu.

 

A od toho dňa s malým eschatologickým poznaním som hľadal a našiel základné dôkazy (znamenia a proroctvá) o tomto rýchlom návrate nášho Pána Ježiša Krista pre našu generáciu.

 

Tak som sa po období reflexie stal kazateľom späť od Ježiša Krista.

 

Ale to nie je ani prorok, ani eschatológ, ale skromný kazateľ kráľovho návratu.

 

Prostredníctvom tohto blogu oznamujem svetu, s mnohými článkami preloženými do všetkých jazykov, rýchlym návratom nášho Pána a kráľa Ježiša Krista, jediného Božieho syna.

 

Tento návrat je naozaj veľmi blízko, je to istota, pretože je pre našu generáciu a odstránenie jeho cirkvi môže dokonca zasiahnuť kedykoľvek.

 

Malo by byť známe, že do siedmich rokov po odstránení cirkvi dôjde k fyzickému návratu nášho Pána Ježiša Krista za jeho tisícročnú vládu.

 

Je veľmi dôležité túto skutočnosť realizovať, pretože čas tejto generácie sa blíži ku koncu …

 

Ako som vysvetlil v blogu, je 14. máj 1948 s vytvorením štátu Izrael, ktorý začal poslednú generáciu.

 

Je preto veľmi dôležité, aby sa všetci prebudí a dodať Ježiša Krista stredom svojho života, ktoré majú byť uložené a získať prístup k večnému životu « v okamihu, v okamihu oka » s odstránením cirkvi a bez smrti.

Potom, čo je odstránenie isté, bude plač a škrípanie zubov.

 

 

DOUBT

 

Samozrejme, vďaka tomu, že sa tu a tam počuje, že sa Ježiš vracia, obyčajní smrteľníci pochybujú o to viac, pretože nevidí nič.

 

Človek musí vedieť a pochopiť, že táto pochybnosť bude ešte väčšia po vytrhnutí (pozri Matúš 24 veršov od 23 do 27 odkaz: END OF TIME )

 

Nedovoľte, aby sa vo vás vyskytli pochybnosti, pretože pochybnosť vás odvádza od Ježiša Krista a prináša vás bližšie k luciferovi.

 

Všetci môžeme vidieť ťažké časy, na ktorých žijeme na Zemi, do tej miery, že sa môžeme cítiť opustený našim Pánom.

 

Vidíme nárast islamizmu, terorizmu, násilia, vojen a hrozby veľkého svetového konfliktu. Je tu niečo, čo sa bojí opustiť domov aj za denného svetla.

 

 

HOPE

 

Ale ja vám hovorím silou lásky a viery, postavte sa, zdvihnite hlavu a buďte hrdí a stojíte za to, že ste kresťanmi v poslednom čase.

 

Nechajte plameň viery svietiť, pretože naša čakacia chvíľa bude krátka.

 

Rozprávajte lásku Ježiša Krista okolo nás tým, že si navzájom pomáhame a milujeme. Čoskoro a čoskoro aj naša láska a očakávania budú odmenené.

 

Pochopiť, že naše súčasné strasti sme boli vyhlásené v Biblii, nie smútiť, ale nám umožní radovať, pretože tieto nešťastia sú dôkazom rýchleho návratu nášho Pána a kráľa Ježiša Krista, ktorý podľa proroctva a jeho sľub vracia skoro nás zachráni pred veľkými súženími, ktoré prichádzajú na ľudstvo.

 

Nechceme súdiť tieto časy nešťastí, ktoré padajú na ľudstvo, pretože to bolo potrebné biblicky.

 

Obhajovať našu vieru a našu cirkev, ale nezúčastňovať sa na všetkých humanistických náboženských excesoch.

 

 

ZVONENIE

 

Boh vo svojej nekonečnej láske chce najväčšie množstvo, aby sa zachránil, a preto čaká na vhodný okamih pre vytrhnutie Cirkvi Ježiša Krista.

 

Chápeme, že ľudstvo sa chystá zažiť tretí silný okamih svojej existencie « Rapturácia Cirkvi », prvou je stvorenie , druhý prvý príchod Ježiša Krista , štvrtý je druhým príchodom Ježiš Kristus za svoju tisícročnú vládu.

 

Čoskoro sme prišli do konca druhého z troch životných cyklov človeka.

 

st kolo: štyri tisícky rokov medzi tvorbou a prvý príchod Ježiša Krista.

 

nd kolo: dvetisíc rokov medzi oboma príchodmi Krista.

 

rd kolo: tisíc rokov panovania Ježiša Krista pred koncom tohto smrteľného sveta.

 

Všimnite si, že každý trvá polovicu, ktorá ju predchádza, a že celkovo sme urobili dobre sedem tisíc rokov oznámil Biblically od stvorenia sveta.

 

Je dôležité, aby všetci pochopili, že Božie stvorenie je veľa nepochopiteľné pre naše malé ľudské mozgy a tých, ktorí sú ďaleko od Krista, musí prestať užívať pre autokraté tvory fiktívne evolúcie.

 

Sme stvorením Boha a čoskoro sa stretneme s naším tvorcom.

 

Tento článok som ukončil eschatologickým videom a odkazom na videá tohto eschatológa, ktoré odporúčam pre kvalitu jeho práce.

 

Pozývam vás svojich milovaných bratov a sestier v Ježišovi Kristovi, aby s týmto obsahom a veľkou pozornosťou sledovali toto video, ktoré potvrdí, že čas vykúpenia je taký blízko, že môže zasiahnuť kedykoľvek!

video

Čítanie proroctvá v koncových časoch

 

Zoznamy jeho videí na konci času

 

Adresa autora video stránok

Théonoptie

https://www.youtube.com/channel/UCKgVDz8801RzNi4ro1iHgLQ/feed

 

Ďakujem vám všetkým čitateľom blogov po celom svete a ospravedlňujem sa, že tieto videá sú len vo francúzštine.

 

Tiež vás pozývam, aby ste si prečítali alebo prečítali svoj článok:

Tri posledné znamenia návratu Ježiša Krista na zem!

 

Nech je láska Ježiša Krista vždy na vás a vaše rodiny, moji milovaní bratia a sestry v Ježišovi Kristovi.

Uvidíme sa čoskoro

víťaz


%d blogueurs aiment cette page :