Es esmu ceļš patiesību un dzīvi, NULL nonāk pie Tēva caur mani

© Grāmatu Rezultāts image meklēt "Es esmu ceļš, patiesība un LIFE, NO viens iet tēvs ar mani"

 

 

 

Kā es jau paskaidroju savā emuāra ziņās, mēs dzīvojam beigu periodu, kas neveiksmīgi beigsies, kad Jēzus Kristus atgriezīsies uz Zemes pēc viņa tūkstoš gadu valdīšanas.

 

Šim Jēzus Kristus teikumam ir tāds spēks, ka tas neļauj interpretācijai vai citai reliģijai iet uz Dievu.

Tādēļ mums jājautā sev, kāpēc pāvests atzīst visas reliģijas kā patiesus ceļus uz Dievu.

Kas ir papuļu erezija vairāk

 

Beigu laiks sākās 1948. gada 14. maijā ar Izraēlas valsts izveidi.

 

Patiešām, 1948. gada 14. maijā, izveidojot ebreju valsti, ebreju cilvēki pēc 2000. gada izceļošanas ieguva Dieva piedošanu, lai noraidītu un krustu Mesiju, ko viņi atteicās atzīt Nācaretes Jēzus laikā  » Jēzus Kristus. Bet šī Dieva piedošana viņiem nesniedz piekļuvi Debesu valstībai laika beigās.

Ebreju cilvēki būs tāpat kā daudzi cilvēki, kas spiesti gaidīt līdz Jēzus Kristus valdīšanas tūkstošgades beigām un otrajam augšāmcelšanās cerībai ieiet Debesu valstībā.

 

Beigu beigās tikai daži mirušie kristieši tiks augšāmcelti.

 

Un daži dzīvie kristieši « Baznīca » būs mainījušies un tādējādi pāriet no mirstīgās dzīves uz mūžīgo dzīvi, vienīgi caur Jēzus Kristus mīlestību caur nāvi.

 

Tas ir Jēzus Kristus apsolījums, un neviens nevar apšaubīt Dieva Dēla vārdu, kas deva savu dzīvi, lai izpirktos mūs no mūsu grēkiem, un tādējādi mēs varam piekļūt Dieva valstībai nevis pēc nopelniem, bet gan pēc viņa mīlestība.

 

Jūs pamanīsit, ka esmu norādījis, ka tikai daži kristieši būs saistīti ar augšāmcelšanos un pāreju no mirstīgās dzīves uz mūžīgo dzīvību, nedzīvojot nāves ceļā.

 

Tie, kas tiks ietekmēta, ir kristieši, kuri ir saņēmuši kristību ūdens, (tikai derīga kristību), kurš ir lūdzis Jēzu Kristu par savu glābēju, kuri lūdza piedošanu Dievam par visiem grēkos un kuri nožēlot grēkus un patiesi nožēlot savus grēkus.

 

Vairāk nekā jebkad, ikvienam ir jāiztaisno viņu dzīve un jāievēro Jēzus Kristus mācība (Mīlestība, piedošana un ticība).

 

Pie redzesloka visu Bībeles brīdinājuma pazīmes atgriešanās Kunga Jēzus Kristus, kas notiek katru dienu ar spēku un varu, mēs esam pārliecināti, ka šī atgriešanās ir nenovēršama.

 

Protams, mēs esam pēdējā paaudze pirms šīs atgriešanās, mums ir pārliecība kopš 1948. gada. 24.34

Paaudze ir ļoti īsa un ļoti garša, bet mēs patiesībā jau esam ļoti tuvu šai atgriešanai.

 

Kopš mana emuāra izveidošanas 2009. gadā es paziņoju, ka šī atgriešanās var iejaukties kārtējā gadā. Protams, tas nenotika.

 

Bet šis 2018. gads ir ļoti īpašs, jo Bībeles paaudzes laiks ir 70 gadi un 1948. gadā + 70 = 2018.

 

Ņemot vērā visu 2018. gadā izpildīto un izpildīto Bībeles pazīmju spēku, spēku, periodiskumu un plašumu, mēs, protams, beidzamies ar Bībeles perioda beigām. .

 

Cerams, ka 2018. gada trompetes festivāls parādīs mūsu Kunga Jēzus Kristus atgriešanos par viņa « Baznīcas » izņemšanu.

 

Tad lūdzu, lai mūsu vārdi nav izdzēsti no dzīvības grāmatas tiem, kas nav noņemtas « kristieši un citi » iet cauri dienai Dieva dusmām, kas būs ļoti grūts laiks, tiem, kuri vēlas atgriezties pie Jēzus -Christ.

 

Šis periods būs ļoti grūts, jo baznīca vairs nebūs klāt uz zemes. Viņa būs debesīs, lai liecinātu par Jēra laulību, tā būs mūžīgā derība Dieva priekšā, ko Jēzus Kristus izveidos ar saviem draudzes locekļiem.

 

Pēc Jēzus Kristus Baznīcas noņemšanas šī pasaule būs pilnīgi un pilnīgi nodota sātaniskajiem spēkiem līdz Jēzus Kristus fiziskajai atgriešanai uz Olīvu kalnu par savu 1000 gadu valdīšanu.

 

Mēs jau redzam visus pārmērības un islāmisma spēka pieaugumu. Iedomājieties pasauli bez visiem šiem kristiešu tiks noņemts, un par islāmu, ka vairs bremzes, ar arvien spēcīgi un postošās katastrofas izpostītām sabiedrībām un tautām, kuras cieš no nabadzības un nedrošības.

 

ŠĪ VIENOŠANĀS STĀVOKLIS.

 

Jā, tas ir skaidrs, ka tiem, kam ir ticība, un kurš lūdza Jēzu Kristu, lai vadītu savu dzīvi, tiks saglabātas, bet visi pārējie būs piedzīvot Dieva dusmas.

 

Vienmēr atcerieties šos Jēzus Kristus vārdus

« Es esmu ceļš patiesību un dzīvi, neviens no tēva nedzīvo tikai caur mani. « 

 

Ir pienācis laiks saprast, ka mūsu dzīvi pēkšņi mainīsies drīzāk, tā kā kāpurķēde kļūst par tauriņu, mēs pārejam no dzīves uz dzīvību mūžīgo dzīvi, un tas ir ļoti drīz.

Tas var būt 2018. gada 11. septembris.

Es aicinu jūs noskatīties šo videoklipu, kurā izskaidrota 2018. gada īpatnība.

 

Zemāk redzamajā zemāk redzamajā zemestrīcē ir redzama zemestrīce

https://www.emsc-csem.org/#2w

Nesenās pasaules zemestrīces (pēdējo 2 nedēļu laikā)

 

Drīzumā redzēsimies

uzvarētājs


%d blogueurs aiment cette page :