NÁVRAT Baránka v roku 2016!

emblem_of_the_holy_see-SVG (1)

Ježiš Kristus,

Jeden Boh, jeden Krajina, jeden národ.

 

Biblia nám hovorí, že Boh « je » a že stvoril vesmír, zem a človeka.

 

Podľa hebrejského kalendára by sme tento rok 2016 5777 ročník vytvorenie ľudstva Bohom.

 

Čo je potrebné priznať, že je v rozpore s vedeckými dôkazmi pseudo-sledovaním ľudstvo viac než milión rokov.

 

Skrz históriu, bola Biblia učil ľudí, aby bol tento závit únii medzi Bohom a ľudstvom.

 

Bohužiaľ, človek miesto dostať bližšie k Bohu tým, že tohto učenia aj naďalej vzdialiť.

 

Napriek učenia Biblie, veľa mylných predstáv sa objavili v priebehu dejín ľudstva. Boli tam uctievači Slnko, Mesiac a strašidelné imaginárny božstvá. Muži dokonca uctievaný ako bohov v príklade faraónov.

 

Ale človek moderného sveta bola ešte urážka Boha! Ten človek má jednoducho zamietol jej tvorca alebo horší človek sa chová, ako keby neexistovala Bohom.

 

Takže Boh nie je prítomný v mysli moderného človeka, muž začal snívať o tom stať sa bohom.

 

Francúzska napriek Clovis a Johanka z Arku, naďalej rozzúriť Bohom skrz jeho histórii (masakru protestantov na svätého Bartolomeja, čarodejnice lovy, zatýkanie a popravy templárov a Jeanne Arc atď ..) a Francúzsko konečne prepustený Boha štátu počas revolúcie roku 1789.

 

Republika sa chcel riadiť Boha zo života Francúzsku v roku 1789 a vidíme, kde sa v konečnom dôsledku vedie.

 

227 rokov neskôr, Francúzsko je v troskách, napádal a vyvlastnilo jeho majetku týmito pseudo-pokojný útočníkmi, ktorí sú vítaný ako významné, asistovanej, chovanú, kŕmi, stará zadarmo a dokonca zaplatil mesačne našich daní!

 

Napriek tomu Francúzi budú pravdepodobne žiť « v chudobe » a to aj napriek často bolestné práce a zaťaženie viac ťažký na chudé rodinného rozpočtu, « v biede » keď udrel nezamestnanosťou.

 

V dôchodku sú najlepšie v neistá a v najhoršom prípade v biede po dlhej životnosti zvyčajne veľmi bolestivé.

 

Francúzsky ľud sú stigmatizované a odsúdení k neistote a biede v prospech týchto cudzích útočníkov, s ktorými boli nútené vlády žiť spoločne.

 

Tento živý set so sebou nesie náklady a je francúzski ľudia, ktorí ju podporujú do obrovských bolestí « , dane a poplatky sú vždy dôležitejšie, zatiaľ čo sociálne dávky zníži do tej miery, že francúzski ľudia majú veľké problémy s ošetrenie.

 

Prezident François Hollande má dokonca aspoň v knihe jeho ex-milenky, urazil jeho ľudí podľa ich názvov: « bezzubá ».

 

Tento výraz hanebný, hanebné, ponižujúce a urážlivé je predsa odrazom reality, pretože je pravda, že francúzsky nemôže správne liečiť.

 

Náklady na starostlivosť o chrup a zubné protézy sú často prohibitívne pre ľudí žijúcich v chudobe a biede a sú v skutočnosti často bezzubé bytosti.

 

Tým proti týmto ošetrenie a zubné protézy sú zatiaľ všetky tieto cudzích útočníkov!

 

My kresťania chápu, že to je neprítomnosť Boha v živote Francúzska, ktorá nás viedla k tejto apokalyptickej situácie.

 

A aby nám pochopiť, že Boh chcel tieto cudzie « votrelci » sú od náboženstva Lucifer « islamu. »

 

Ako vidíme každý deň žijeme na konci časov a oni skončí s návratom nášho Pána a kráľa Ježiša Krista.

 

Mám veľkú nádej, že tento návrat za mesiac september alebo mesiaca októbra 2016

 

Ale musíme si uvedomiť, že už som zle a nemôžem vylúčiť, že tentoraz som stále zle.

 

Bohužiaľ budeme musieť počkať pár desiatok rokov návrate Pána.

 

Ale dúfam, že nie, pretože je spustená bolesť (ktorá je nepopierateľná)a udrie s veľkými silami od 29. septembra 2008.

 

Vieme tiež, že sa budú zhoršovať stále vrátiť sa v sláve Ježiša Krista od jeho návrate musí byť čo vás v bolestiach pôrodu.

 

Takže bolesť je progresívne a môže zhoršiť ešte viac!

 

Ak Ježiš Kristus sa vráti v tomto roku 2016, budeme čoskoro zbaví všetkých týchto bolestí života. Je preto nevyhnutné, aby zostať v spoločenstve s Bohom skrze modlitbu, ktorá žiada o odpustenie každý deň za naše hriechy, naše chyby, naše chyby, zlé skutky naše a našich nečistých myšlienok.

 

Máme v našich životoch vyzdvihnúť naše kresťanské hodnoty tým, že pomáha všetkým, ktorí nás požiadať o pomoc, vrátane týchto útočníkov.

 

Ale tiež musíme brániť našu kultúru, našu históriu, naše hodnoty a našu krajinu Francúzska.

 

Všimnite si, že hovorím, pre Francúzsko platí pre všetky krajiny v Európe je napadnutá, ako keby naše jazyky, naše príbehy a naše krajiny sú odlišné, naša kresťanská viera je bežné.

 

Mal by som upresniť, že sa jedná o slabosť našich vlád nabáda všetky národy v exodu, ktoré pochádzajú nielen zo Sýrie, ale z celého sveta hľadať lepší život v Európe a najmä vo Francúzsku.

 

Posledné dni pred návratom Ježiša Krista bude s najťažšie definíciu ľudstva. Musíme sa silne modliť za všetko, čo je potrebné urobiť v tomto roku, 2016.

 

To ponecháva veľmi málo času, kedy sa čo najväčšiemu počtu bytostí s Kristom prostredníctvom krstu.

 

To je tiež možná pre tento krstu byť ponúknutá všetkým migrantom, že im Boh poslal v Európe. Tak neváhajte a navrhnúť krst všetkým, ktorí žiadajú o pomoc.

 

Domnievam sa, že keby Boh chcel, mohli by sme byť zavedené všetkých rodín migrantov.

 

Zostať pokorný a vďaka bohu za lásku, ktorá nás vedie cez naše hriechy, naše chyby, naše chyby, zlé skutky naše a našich nečistých myšlienok.

 

Bohužiaľ, ak je Ježiš Kristus je pomalý v príchode a jeho návrat do neskôr, takže budeme mať veľký problém v roku 2017.

 

To bude prezidentské voľby vo Francúzsku a každý vo svojom svedomí pôjdu hlasovať za kandidáta podľa vlastného výberu.

 

Malo by však byť vedomí toho, že republika je tieňom seba samého a jej suverenita bola zrušená a jej meny.

 

Vplyv a vplyv Francúzska vo svete périclitent stále generál de Gaulle.

 

Ak sa nič nezmení natrvalo zastaviť a zvrátiť inváziu, v nadchádzajúcich rokoch bude francúzskej menšiny kresťanov a Republiky, ak to ešte existuje, ale nie je sekulárne a Koránu táto zmena bude demokraticky vo voľbách.

 

Úrady majú zakázané hovoriť pravdu ľuďom. Takže žiadne údaje oficiálne existovať na niekoľkých francúzskych moslimov, ale niekto môže vidieť v každom meste, v každej štvrti že islamské komunity sú vo Francúzsku av Európe čoraz dôležitejšie.

 

V Je zrejmé, že význam týchto komunít je ohromujúci!

 

Podpora v prieskumoch tieto laxný politiky islamskej migrácie sa bude pohybovať od viery, kresťanstva a Ježišovi Kristovi.

 

Sudca a odsúdi migranti budú tiež odklon od viery, kresťanstva a Ježišovi Kristovi.

 

Ale nezabudnite, že dobročinnosť začína so sebou samým a jeden musíme vlastniť.

 

Takže bez ohľadu na rozhodnutia urobené naši volení zástupcovia všetkých týchto dobyvateľov migrantov, musíme zabezpečiť, aby sa rozhodnutia sa uplatňujú s láskou a kresťanskej charity.

 

V čase, keď ľudia odmietajú Boha a povedal: « humanistu » oni sú viac zaujímajú o osud druhých ako ich vlastný osud a osud svojej duše.

 

Je preto pravdepodobné, že po prezidentských voľbách, nech volebných vyhlásení a sľuby, migračné toky naďalej zamiesť po celej Európe a najmä vo Francúzsku.

 

Rovnaké príčiny vždy rovnaké účinky, že islamisti sú na východe, bude to robia v Európe.

 

Násilie, občianska vojna a náboženská vojna preto bude iste oživia horké následky po francúzskych prezidentských volieb. Ak tomu tak nie je pred !!!

 

Vo svete, kde pápež sám stratil vieru až rozpoznať všetky náboženstvá sú pravdivé a sú cesty vedúce k Bohu, takže je pochopiteľné, že mnoho našich bratov a sestier, ktorí držali skutočný význam viera je stále obmedzená.

 

Obmedzené tiež čím ďalej tým naša sloboda. Čoskoro budeme určite mať možnosť vypovedať všetky úkony voči našej kresťanskej viere, proti našim cirkvám a proti násiliu na našich bratov a sestier vo Francúzsku aj vo zvyšku sveta.

 

Takže moji milovaní bratia a sestry, som napísal dve knihy na prvých dverí v názve názve blogu. « Kazateľ z Návratu kráľa » a podtitulom « Z temnoty prichádza svetlo » Táto kniha v prvej časti preukáže existencie Boha a vysvetľuje, prečo mnoho jeho výtvory ktoré človek a aký bude osud tých, ktorí sa rozhodli nasledovať Božiu vôľu. Druhá časť tejto knihy obsahuje niektoré z mojich článkov Aj považovaný za dôležitý a uloženie prípadné uzavretie blogu proti mojej vôli.

 

Druhá kniha s názvom « Francúzsko, civilizácie a republika zmietaný » a ktorého podtitul znie « Kazateľ Návrat kráľa » vysvetlil v prvej časti, ako sme boli podvedení a zradil líniu príbehu fatidiquement sa ocitneme na konci času v otroctve. To tiež vysvetľuje, ako Francúzsko môže dostať von z tohto ruje, « návrat francúzskeho kráľa, » v prípade, že návrat Ježiša Krista by sa malo uskutočniť v priebehu niekoľkých desaťročí.Druhá časť tejto knihy obsahuje tiež niektoré z mojich článkov som sa tiež považuje za dôležité šetriť možného uzavretia blogu proti mojej vôli.

 

Nech sa stane čokoľvek, návrat nášho Pána Ježiša Krista je pre našu generáciu, je to absolútna istota! A to netrpia tieň pochýb o tom!

 

Ale Biblia nám tiež hovorí, že keď Ježiš Kristus sa vráti k pravej viere takmer zmizla zo Zeme.

 

Takže aj keď som presvedčený, na bezprostredné nebezpečenstvo návratu a ochotou nášho Pána Ježiša Krista za rok 2016, zostáva faktom, že som mohol byť zle a že obe knihy vám určite pomôže pretože len Boh vie, čo nepriatelia sú schopné viery.

 

Vidíme a pozorovať, že od roku 2008 kresťanstva zostúpil do pekiel.Naši bratia a sestry sú zabití na celom svete v všeobecnom nezáujme našich volených úradníkov. Zistili sme, že islam viedol vojnu proti kresťanom.

 

27.septembra 2015 František dokonca poprel Ježiša Krista v katedrále svätého Patrika v USA, čo zodpovedá oficiálne vyhlásenie o smrti katolíckej cirkvi zo strany František, ktorý mal už odmietol atribúty funkciu pápežskej keď menovaný 13.března 2013.

 

Zistili sme, že čím viac času prejde, tým viac sme « kresťania » sú vyčlenené a dať do doku.

 

temné dni dopredu, takže som sa rozhodol napísať dve knihy, ktoré budú užitočné pre prípravu diskrétne rokovania alebo v tajnosti nutnosťou ako prví kresťania alebo dokonca môžete evanjelizovať a znovu, kým návrate Pána.

 

V nádeji, že sa však, že to nie je potrebné a že tentoraz je dobrý a že Ježiš Kristus je skutočne späť tento rok 2016 za mesiac september alebo v októbri, myslím, že pri príležitosti sviatku rúrok medzi 03 a 4 októbra.

 

Vysvetlil som v blogu minulý týždeň biblického konca času, doba siedmich rokov bol predpovedal prorok Daniel asi 600 rokov pred prvým príchodu Ježiša Krista.

 

Za posledných sedem rokov uzavrieť koniec času, je trest Boží. To je uvedené v proroctvo, že toto sedemročné obdobie sa skladá z dvoch časov troch a pol rokov a ktorý v priebehu druhého tri a pol roka, bude bolesť oveľa jasnejšie.

 

Ako som už oznámila vo svojom článku návratom Ježiša KRISTA máji bola 14 alebo 15. septembra 2015! V sviatok trumpet návrat Ježiša Krista musel zasiahnuť na konci sedem rokov súženia, na začiatku som umiestnený do 29. septembra 2008 po krachu akciového trhu Wall Street, pretože sila poznamenať, že od tej doby všetky predzvesťou znamenia a proroctvá o návrate Ježiša Krista dochádza s väčšou a väčšou silou a veľkosťou.

 

Návrat nášho Pána musel zasiahnuť do septembra alebo v októbri 2015. A napriek tomu sme všetci zistili, že to bola chyba. Napriek tomu tá bolesť bola skutočná a rastie od 29. septembra 2008.

 

Chyba Myslím, že som sa tým, že nezohľadnila, že proroctvo dvakrát spomenutá tri a pol roka.

 

Konečne som pochopil, že v prípade, že proroctvo uviedol dvakrát tri a pol roka je mŕtvy čas medzi týmito dvoma obdobiami tri a pol roka.

 

Prvé obdobie skončilo v marci 2012 s veľkou znamenia na nebi, ktorá je bohužiaľ ignorované, ako to bolo neprimerané a nečakané: Španielsky jazyk videa.

Druhá časť z troch a pol začne podľa môjho názoru sa vymenovaním František 13. marca 2013 a je zrejmé, že bolesť bude pokračovať a zhoršovať stále viac vo všetkých oblastiach.

 

Tri a pol po 13. marci 2013 nás privádza k 13. septembra 2016!

 

Takže musíme odvážiť priznať. Analýza všetkých znamení a proroctvo je uvedené v Biblii oznamuje návrat Ježiša Krista odhaľuje dlhý zoznam akcií všetkého druhu, že žijeme na Zemi.

 

Pohromy, zemetrasenia, požiare, prívalové dažde, búrky, hurikány, Exodus, epidémie, hladomory, násilia, vojny a zvesti o vojnách, terorizmus, strata hodnôt, nespočet úmrtia rýb, vtákov a voľne žijúcich zvierat a zvierat bez vysvetlenia sú denne život planéty a ľudstva. Tieto udalosti boli prorokoval oznámiť návrat Pána a kráľ, Ježiš Kristus jediný syn Boží prichádza vládnuť na zemi na tisíc rokov prísť až do súdneho dňa.

 

Áno podivné, ako sa môže zdať sme snáď asi k dosiahnutiu nášho stvoriteľa.

 

Chcem byť opatrný a hovoriť snáď aj priznať, že som doteraz možno raz omylom.

 

Nie som prorok už viete, takže nemám hanbu v prijímaní by mohlo byť zle. Avšak, ak Ježiš Kristus nám zanechal znamenie je, aby sa nám vyzerať a čakať, kým nám dáva silu a nádej potrebné na prekonanie ťažkostí súvisiacich až do konca času.

 

To je tá dobrá správa o návrate nášho Pána.

 

Ale môžete si predstaviť, že v prípade, že je dobrá správa, tam je tiež zlé správy.

 

Prvý Zlou správou je, že v najbližších mesiacoch sa bude strašne ťažké, ako vedieme veľmi blízko v deň návratu Ježiša Krista a že v posledných dňoch bude najťažšie. Budú čas deň Božieho hnevu.

 

Je preto v najbližších mesiacoch veľmi dôležité byť veľmi usilovní v modlitbe, žiadať o odpustenie a pokánie. Potom, čo môže byť neskoro !!!

 

Druhý Zlou správou je, že neviem, či vytrhnutiu cirkvi bude na poslednú chvíľu alebo pred časom deň Božieho hnevu.

 

Modlite sa Milovaní bratia a sestry, takže návrat nášho Pána Ježiša Krista nie je na prospech odložená, pretože bolesť bude viac neznesiteľné pre mnohých z nás.

 

Avšak môžeme byť aj napriek správnosti mojej analýzy viedli k čakať niekoľko rokov na návrat nášho Pána a vopred sa ospravedlňujem.

 

Cesty Pána sú, a som zistil, často nepreniknuteľnej!

 

Ak budeme musieť počkať niekoľko desaťročí to bude veľmi ťažké a ja vás upozorniť na skutočnosť, že lži nasledovníkov protivníka Kristovho sú oveľa väčšie, než sa zdá, a pozývam vás na zobrazenie toto video na tejto stránke blogu:  »  TU   «  získať predstavu o rozsahu lží sme vydržať po stáročia na starobu Zeme.

 

Milovaní bratia a sestry v Kristovi Ježišovi Pozývam vás na zákazku mojej knihy Edilivre dve vydania.

 

Boh vám žehnaj a udržať si na pravej a ctnostného ceste lásky, mieru, spravodlivosti, súcitu a pokory, ktoré sme dohľadať Ježiša Krista a vedie ním k Bohu.

 

Pre lepšie pochopenie toho, čo čaká ľudstvo, naliehavo žiadam, aby ste si prečítali môj článok návratom Ježiša Krista septembra alebo októbra 2016

 

Židovský sviatok trumpet sa bude konať v dňoch 03. a 4. októbra 2016 by mal nás všetkých prekvapí tvárou v tvár Zeme …. !

 

víťaz

 


EDILIVRE

Vydanie Edilivre – Aparisi

175 boulevard Anatole France

Bat A, 2. poschodie

93200 Saint Denis

Tel: 01 41 62 14 40 / fax: 01 41 62 14 50

http://www.edilivre.com/contacts

 

 

 

V závere tohto článku, všimol som v televízii, že hrôza ešte zasiahnuť veľa rodín v bombových útokov v Belgicku.

Belgicko

Svedčím, tu svoj hlboký smútok a vyzve všetky Milovaní bratia a sestry v Kristovi, aby sa modlili za obete a ich rodiny.

 

Nepočúvajte nenávidieť, ale že tieto opovrhnutiahodné činy nás pochopili, že teroristi vykonávajú svoju porážku v mene boha, ktorému hovoria Alah!

 

Islam je náboženstvo Lucifera a od svojho vzniku islamisti hovoriť o láske zbraňou v ruke!

 

A hovoria, že pápež tvrdil, že všetky náboženstvá sú pravdivé a sú tiež cesty k Bohu!

 

Nezabudnite na okamih, že Ježiš Kristus povedal  :

 « Ja som cesta, pravda i život, nikto neprichádza k Otcovi, iba cezo mňa! « 

 

Boh vám žehnaj.

víťaz


%d blogueurs aiment cette page :