OFICIÁLNÍ prohlášení za mrtvého katolické církve

kříž

 

Ve videu v portugalštině plně chápeme papež je!

 

image002

Co je šokující v tomto videu je, že papež otevřeně popírají Ježíše Krista.

Papež otevřeně řekl, že skutečnost, že Ježíš Kristus byl ukřižován je selhání ….!

Teď to není neúspěch, protože Kristus věděl, že bude ukřižován a dokonce řekl Petrovi, že před tím, než kohout zazpívá mi bude popírat třikrát ….!

Ježíš věděl od začátku jeho kázání, že skončí na kříži.

Ale souhlasil obětovat svůj život, aby zachránil naše duše proto, že člověk je tak nečisté a rybář nečistého se může vstoupit do království nebeského.

Je to skrze krev Ježíše Krista na kříži, že jsme vykoupil!

Papež učinil jeho poznámky k Ježíši Kristu jako jednoduchý prorok říká islámu plná dobrých úmyslů, ale selhal, protože zemřel na kříži ….!

Přichází z křesťanských tyto poznámky jsou nehodné jeho víry, ale od papeže, tato slova jsou úřední prohlášení smrti katolické církve oznámila, že pod bouřlivým potleskem v New Yorku ,

Pro papeže Ježíš Kristus nebyl Syn Boží (Bůh stvořil člověka jako učíme evangelia), ale člověka, jako jiní s dary proroctví, kteří zemřeli na kříži ….!

Malé vtipkuje papeže jsou všechny nehty, že přípravky na zápěstí a nohou Ježíše Krista na kříži.

S posledními slovy papeže, můžeme oficiálně říci, že katolická církev je oficiálně mrtvý pod bouřlivým potleskem v New Yorku 25. září 2015 v katedrále svatého Patrika.

 

Vroucně modlit moji milí bratři a sestry pro návrat na Zemi našeho Pána Ježíše Krista jako my jsou oficiálně samostatně a ve velkém nebezpečí teď.

Zdravíčko

Vítěz


%d blogueurs aiment cette page :