JESTEM DROGĄ PRAWDY I ŻYCIA, NIELE PRZYJDŹ DO OJCA PRZEZ MNIE

Rezultat wyszukiwania obrazów "JAM JEST DROGĄ PRAWDY I ŻYCIA, NIEL NIE ZNALA OJCA PRZEZ MNIE"

 

 

 

Jak już wyjaśniłem na moich blogach, żyjemy w czasach końca, który zakończy się nieuchronnie wraz z powrotem Jezusa Chrystusa na Ziemię za jego tysiącletnie panowanie.

 

To zdanie Jezusa Chrystusa ma taką siłę i moc, że nie pozostawia miejsca na interpretację ani żadnej innej religii, która mogłaby iść do Boga.

Dlatego musimy zadać sobie pytanie, dlaczego papież uznaje wszystkie religie za prawdziwe ścieżki do Boga.

Co jest papieską herezją więcej.

 

Okres końcowy rozpoczął się 14 maja 1948 r. Wraz z utworzeniem państwa Izrael.

 

Rzeczywiście, 14 maja 1948 r. Dzięki stworzeniu państwa żydowskiego naród żydowski po 2000 latach exodusu otrzymał przebaczenie Boga za odrzucenie i ukrzyowanie Mesjasza, którego odmówili w Jezusie z Nazaretu  » Jezus Chrystus. Ale to przebaczenie Boga nie daje im dostępu do królestwa niebieskiego na końcu czasów.

Naród żydowski będzie jak wielu ludzi zmuszonych czekać do końca tysiącletniego panowania Jezusa Chrystusa i drugiego zmartwychwstania, aby mieć nadzieję na wejście do królestwa niebieskiego.

 

Pod koniec okresu końcowego tylko niektórzy martwi chrześcijanie zostaną wskrzeszeni.

 

niektóre żywych chrześcijan „Kościół” zostanie zmieniony na chwilę, a tym samym zwiększy się z śmiertelnego życia do życia wiecznego, z pominięciem zmarłych po prostu przez miłość Jezusa Chrystusa.

 

To jest obietnica Jezusa Chrystusa i nikt nie może wątpić w słowo Syna Bożego, który oddał swoje życie, aby odkupić nas od naszych grzechów, a więc umożliwiają nam dostęp do królestwa Bożego, a nie za zasługi, ale przez jego miłość.

 

Zauważysz, że powiedziałem, że tylko niektórzy chrześcijanie zostaną naruszone przez zmartwychwstanie i przejście od śmiertelnego życia do życia wiecznego bez śmierci.

 

Ci, którzy będą się nimi interesować, będą chrześcijanami, którzy otrzymali chrzest wody (tylko ważny chrzest), którzy poprosili Jezusa Chrystusa, aby był ich zbawicielem, który poprosił Boga, aby przebaczył za wszystkie popełnione grzechy i które żałujcie i szczerze żałujcie ich grzechów.

 

Bardziej niż kiedykolwiek, wszyscy muszą wyprostować swoje życie i postępować zgodnie z naukami Jezusa Chrystusa (Miłość, Przebaczenie i Wiara).

 

Na widok wszystkich znaków biblijnych, które ogłaszają powrót Pana Jezusa Chrystusa, które codziennie wypełnia się siłą i mocą, jesteśmy pewni, że ten powrót jest bliski.

 

Oczywiście jesteśmy ostatnim pokoleniem przed tym powrotem, mamy pewność od 1948 roku. Mt 24,34

Pokolenie jest bardzo krótkie i bardzo długie, ale jesteśmy już bardzo blisko tego powrotu.

 

Od czasu utworzenia mojego bloga w 2009 roku ogłaszam, że ten zwrot może zainterweniować w bieżącym roku. Oczywiście tak się nie stało.

 

Ale w tym roku 2018 jest wyjątkowy, ponieważ czas biblijnego pokolenia to 70 lat i 1948 + 70 = 2018.

 

Ze względu na siłę, moc, częstotliwość i wielkość wszystkich znaków biblijnych, które zostały spełnione i realizowanych w 2018 roku jesteśmy na pewno na koniec okresu biblijnego do końca czasu ,

 

Mamy nadzieję, że festiwal trąbki w 2018 roku ujrzy powrót naszego Pana Jezusa Chrystusa w celu usunięcia jego « Kościoła ».

 

Módlmy się więc, aby nasze imiona nie zostały usunięte z księgi życia, ponieważ ci, którzy nie zostali porwani « chrześcijanie i inni », przeżyją Dzień Bożego gniewu, który będzie bardzo trudny dla tych, którzy chcą wrócić do Jezusa -Christ.

 

Ten okres będzie bardzo trudny, ponieważ Kościół nie będzie już obecny na ziemi. Ona będzie w niebie, aby być świadkiem małżeństwa Baranka, będzie to wieczne przymierze przed Bogiem, które Jezus Chrystus ustanowi wraz z członkami swojego kościoła.

 

Po usunięciu Kościoła Jezusa Chrystusa, ten świat zostanie całkowicie i całkowicie dostarczony siłom satanistycznym, aż do fizycznego powrotu Jezusa Chrystusa na Górze Oliwnej za jego panowanie przez 1000 lat.

 

Widzimy już wszystkie ekscesy i wzrost siły islamizmu. Wyobraź sobie świat bez tych wszystkich chrześcijan, którzy zostaną porwani i islamu, który nie będzie już miał hamulców, z coraz potężniejszymi i niszczycielskimi klęskami, zdewastowanymi społeczeństwami i narodami, które pogrążą się w nędzy i niepewności.

 

TO BĘDZIE ZASADĄ PRZEMOCY.

 

Tak, jest pewne, że ci, którzy wierzą i którzy poprosili Jezusa Chrystusa, aby prowadził ich życie, zostaną zbawieni, ale wszyscy inni poznają gniew Boży.

 

Zawsze pamiętajcie o tych słowach Jezusa Chrystusa

« Jestem drogą prawdy i życia, nikt nie przychodzi do ojca tylko przeze mnie. « 

 

Nadszedł czas, aby zrozumieć, że nasze życie nagle zmieni się drastycznie, tak jak gąsienica staje się motylem, który przeniesiemy się z życia do życia życiem wiecznym i to już wkrótce.

Może to być 11 września 2018.

Zapraszam do obejrzenia tego filmu, który wyjaśnia specyfikę 2018 roku.

 

Możesz zobaczyć wielkość trzęsień ziemi pod tym linkiem poniżej

https://www.emsc-csem.org/#2w

Niedawne trzęsienia ziemi na świecie (w ciągu ostatnich 2 tygodni)

 

Do zobaczenia wkrótce

zwycięzca


%d blogueurs aiment cette page :