VATİKAN – Apostasy – ZAMAN SONU SON GÜN – HZ VIRGIN

Yayın.

edito2

0

0        0

0

Dünya üzerinde İsa Mesih’in yakında gelecek bir ütopya değil, çok daha az, bir hipotez temeli olmayan bir boşuna umut ya da bir inanç değildir.

Bu dönüş son yıllarda biz 1950’lerden beri Dünya üzerinde yaşayan ne bir açıklama haline gelmiştir.

« Demografik patlama, ciddi bir hastalık, değerlerin kaybı, dünyanın Hıristiyanların zulüm, açlık, kuş ve balık, kalabalıklar depremler, şiddetli yağmurlar milyonlarca açıklanamayan ölüm sel, kasırga, yangın ve hayat, toprak ve hava diğer felaketler « 

Tüm bu gerçekler tüm Kutsal Kitap kehanetlerinin başarıları vardır.

Gerçekten de, iki bin yıl vardır « İsa » , barış bu adam David doğrultusunda Yahudi bir ailenin doğdu tutuklandı kötü muamele, istismar, Sanhedrin (Yahudi Yargıtay talebi üzerine vücutta hırpalanmış ve sonunda çarmıha Roma işgali saat) Tanrı’nın sevgisi vaaz ve Tanrı’nın oğlu olduğu iddia çünkü.

Tanrı’nın sevgisini vaaz bazı elçiler ile çevrili ve Tanrı’nın krallığını ilan etti.

İncil’de bu Daniel’in İbranice kehanet yerine getirilmesi oldu.

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00027&chapitre=9&version=00001

O « bin yıl önce beklenen Mesih iki » Moshiach ama kurnaz ve Roma hukuku ile idam edildi Sanhedrin tarafından tanınmadı.

İsa Tanrı’nın tarafından, ölülerin dirilişi aynı zamanda havari Yahuda, tutuklanması ve ölüm olacaktı ihanet de dahil olmak üzere, olur, ama müritleri her şeyi olacak söylemişti Üçüncü günün sabahı ve bin yıllık saltanatı yerine getirilmesi için yeryüzüne döndükten tüm işaretler.

Hayatının İsa Mesih’in son üç yıl içinde vaaz ve havarilerin bilgi, o dünyanın sonunda yeryüzüne dönecekti ve onun geri dönüş işaretleri zaman söyledi.

Onun sözleri ve O’nun dönüş işaretleri, biz Luka, Markos, Matta ve kot İncil’de anlatılan vardır.

Ahir zaman bazı işaretler de (İsa Mesih önce İncil’in Bölüm) ilk Ahit’te yer almaktadır

Matta İncili, bağlantının Bölüm 24 Bitiş Zamanı biz döndükten önemli belirtileri bulabilirsiniz.

Pek çok hatta birçok zaman sonunda başlamıştı önermek (örneğin İspanyol gribi, iki dünya savaşı ve diğer gibi) önemli olayların tarihinin olmuştur. Hatalar çok sayıda ve tarih her zaman görevine devam.

Biz kesinlikle dünyanın sonu ve bin yıllık saltanatı boyunca İsa Mesih’in yeryüzüne geri giden tüm işaretleri gerçekleştirmek sonra hangi başlangıç ​​ve bitiş zaman ilk işareti bulmak zorundaydı.

Bu işaret olduğu Hezekiel 36/24-28 (İsrail’deki Yahudi halkının dönüş)

Ben, uluslar arasında sizi alır tüm ülke arasında toplamak, ve ülkeye getirecektir. Sana temiz su serper ve temiz olacak, ben tüm pislik gelen ve tüm putlara sizi temizlemek olacaktır.Sana yeni bir kalp ver, ve ben yeni bir ruh koyacağız  Ben vücudun taştan yüreği çıkaracak, size etten bir yürek vereceğim . Sana benim Ruh koyacağız, ve sana emir takip neden olur, ve sen benim yasalar gözlemlemek. Ben atalarınızın verdiği topraklarda yaşayan ve benim halkım olacak, ben de sizin Tanrınız olacağım;

İsrail devletinin kuruluşundan beri, » May 14, 1948 ve İsrail Land Yahudi halkının dönüş başında, İncil işaretleri katlanarak taşımak olduğu açıktır çünkü ilk işareti bulmak.

Herkes her gün her alanda küresel durumun ölçekli görebilirsiniz.

Dünya savaşı birçok, ayaklanmalar, şiddet, zulüm, açlık, kalıntıları, salgın hastalıklar ve felaketler.

Bu blog makaleler okuma zaman sonunda anlamak ve İsa Mesih’in Glory dönüş hazırlanmanın yardımcı olacaktır.

Hiçbir tam gün ne de O’nun dönüş saat bilmenize rağmen, büyüklüğü ve tüm işaretler patlaması göz önüne alındığında, biz gözlerimizi ve sürücü olur bir backhand her şeyi kapatamıyorum arazi ya da İsa Mesih’in yeryüzüne istemi dönüş dahil değildir.

Biz tüm işaretler büyüklüğü gördük, ama ne yazık ki pek çok erkek başka bir yol bakmak ve göz ardı yerine 1000 yıllık saltanatı Kral İsa Mesih’in dönüş dikkate tercih.

Sıcaklık görünce, dünya ve hata sayısız erkeklerde inanç bile soğukluk, bu adam bu nedenle Tanrı’nın bir yaratık olduğunu ve kabul etmek utanılacak korkuluyor hatta onun yaratıcısı « Allah » üstünlüğünü tanımak için!

Tanrı’nın gazabı gününde Zeytin Dağı İsa Mesih’in dönüş önce tüm insanlığın üzerine girer ne önümüzdeki yıllarda olacak!

İncil İsa Mesih gelmedi herkes için Orada ağlayış ve diş gıcırtısı olacaktır söyler   Mt 25.30

Galip

Makale

VATİKAN – Apostasy – ZAMAN SONU SON GÜN – HZ VIRGIN

.

Bu makalede, en fazla sayıda kaydedilir, böylece yükselterek bir bomba farkındalıktır!

11 Şubat 1929 tarihinde Vatikan bir devlet, bu nedenle gönye ek olarak Papa kap, bir politikacı şapka. O Devlet Başkanı oldu.

Vatikan'da Aziz Petrus Meydanı havadan görünümü

Aldığı ve devlet başkanlarının aldığı gibi.

Katolik Kilisesi ve devlet başkanı manevi lideri olarak, Papa aynı zamanda dünyanın barış teşvik etmek ve kilisenin işleri yönetmek için, Tanrı sevgisini vaaz gerekir.

Katolik kilisenin devlet ve ruhani lideri başkanı olarak, alır ve Kutsal Katolik Kilisesi dışındaki tüm dünya dinleri ve hatta katıldı dini ayin temsilcileri ziyaret edin.

Katolik Kilisesi’nin devlet ve ruhani lideri serpiştirilmiş Bütün bu formaliteleri, Papa’nın 11 Şubat 1929 yılından bu yana yapıldı.

Ancak İsa Mesih dedi « Yol, gerçek ve yaşam Ben’im. Kimse bana aracılığıyla Baba’ya gelir. » (Yuhanna 14:6)

Papa « Dünya ve Kutsal Kilisesi kılavuz Mesih’in temsilcisi » Biz kabul ve tanımak diğer din ve İsa Mesih’in kelime katılmıyorum olmadan temsilcileri almak ve ziyaret etmek için nasıl.

Tabii ki her Hıristiyan onun yardım istedi birine ulaşmak gerekir, bu adam inanç ya da ateist olan, ancak daha sonra resmi olarak her din değerli ve doğru olduğunu kabul etmek, bir sapkınlık gibi görünüyor.

Biz her yardım isteyen olması yardımcı olmalıdır, biz de Tanrı’nın sevgisi vaaz ama İsa Mesih dedi özellikle ne, unutmadan gerekir« Yol, gerçek ve yaşam Ben’im:. kimse Baba’ya gelir ama bana göre. «  (Yuhanna 14:6)

Tüm yollar ve tüm dinlerin Tanrı’ya yol önermek suçlu.

Her insan Tanrı’nın önünde bir günahkar ve gibi sonsuz ölüme mahkum! Bu gerçeğin hiç şüphe yok olabilir!

Son karar da hangi adam liyakat sonsuz yaşam iddia edemez!

Bu erkekler sonsuz ölümden kaydedilebilir İsa Mesih’in sevgi yoluyla sadece!

Biz İsa Mesih olduğunu vaaz gerekir « Yol, gerçek ve yaşam ve kimse İsa Mesih aracılığıyla dışında baba gider, çok geçmeden onun kiliseye kurtarmak için geri döndü nereye herkes yine de « dua ile Vaftiz, İnanç, Tövbe ve Bağışlama istek parçası olmak

Biz vaaz ne!

İsa Mesih Sevgi ve bu hepimiz için aşk, o kadar çok acı çekmiş, o, işkence kötü muamele ve bizim için bu fedakarlık ve sevgi ile, biz aracılığıyla Tanrı ile kendimizi bulundu ki çarmıha gerildi ve böylece bizim günahlarımız için affetmiş ve yakında cennet krallığı girebilirsiniz.

Yani, Kutsal Katolik Kilisesi’nin bir Hıristiyan üyesi olarak, ben her Papa yeryüzünde Mesih’in temsilcisi olduğunu kabul.

Ama Kutsal Katolik Kilisesi’nin bir Hıristiyan üyesi olarak, ben Vatikan bir devlet oldu bu fikirde değilim « eski Roma İmparatorluğu » sihirli Yani boyutu küçük ama büyük!

İsa Mesih dedi Tanrı’nın ne olduğunu biz Sezar’ın ne Sezar şöyle işlemek ve Allah’a gerekir Luke 20, 20-26

Ben aynı anda iki Masters hizmet edemez çünkü 11 Şubat 1929 yılından bu yana bizim papa uzakta inanç taşındı inanıyorum!

Benim son makalenin sonunda anlattı casus Vatikan, hakkında hikaye sonra doğru ise bazı Papalar her zaman olmamıştır ve gerçekleri iyi ana beri kullanılamaz

Makale bağlantı

NIBIRU VE DÖNÜŞ – İSA MESİH VE DÜNYA-DÖNÜŞ SONU.

Ben, yargıç yok ben mahkum değil, ve ben yeryüzünde Mesih’in temsilcisi olarak her papa tanır.

Zaman sonunda ve karanlık Rabbimiz İsa Mesih’in, sadece iman ve Kalp Apocalypse sıkıntıları ve karışıklıkları bize rehberlik etmelidir bir Dünya’ya dönüş için bekleyen sonra kalın.

17 Nisan 2010 ben kargaşa medyada o zaman oldu Papa Benedict XVI kısa bir makale yayınladı.

Biz Papa’nın konuşurken Tanrı’nın söz! Bu yüzden yorum olarak ılımlılık!

Papa Benedict XVI Rabbimiz İsa Mesih’in onun kilise liderliğini emanet görevi olduğu taş ardılı.

Bu zamanı geldiğinde bu desteği geri çekme hakkını saklı olduğunu Rabbimiz İsa Mesih’tir.

, Biz yapmak için sadece iki şey beklemek ve sessiz olmaktır var, Tanrı ne yaptığını biliyor, o bize soruyor hepsi bu ona güveniyorum. Bu inanç denir.

Onun hızlı bir dönüş için sabır ve dua.

Makale bağlantı

https://victorpicarra.wordpress.com/2010/04/17/le-pape-benoit-xvi/

Ama yine de benim kalp ve benim inanç iddia Bu makale, kıyamet karışıklık büyük ve ben düşünmeden edemiyorum olarak beni Vatikan daha büyük rezerv yol açan Vatikan « devlet » ya da en azından bazı uzak inanç ve Kutsal İsa Mesih’in Kilisesi yönetim üyeleri.

Benim yazı dikkatle okuyun

NEDEN İSA MESİH VE DÖNÜŞ KATOLİK KİLİSESİ IN TABOO NEDİR?

Ama aynı zamanda bu gerçek iman ve sevgi İsa Mesih beni uzak tutar bana olup olmadığını kendime sormak gerekir.

Örneğin : İkinci Vatikan Konseyi

http://www.youtube.com/watch?v=KpZruFntFUc

Yeryüzündeki Mesih’in temsilcisi çünkü Papa yanılmaz

Konsey eocuménique dört şart olması gerektiğini

1) Bu Papa tarafından denir

2) Tüm piskopos denir bu

3) Bu kişi veya elçileri tarafından Papa başkanlık eder.

4) Bu tür kararnameler Papa tarafından teyit edilir

Açıkçası dışarı koşullarda yerine getirildiğini ve henüz bu konsey bu yana çok sapkınlık tutmak gibi görünüyor!

Ben de biraz uzun ama çok etkileyici Bu videoyu izlemek için davet ediyoruz!

http://www.youtube.com/watch?v=AI5rfmN3pSo

Biz karanlık çok kalın olduğunu daha iyi yukarıdaki video için açıklamalar ışığında anlamak ve Mesih neden doğru yolda ilerlemek çok zordur.

Biz İnanç uzaklaşmak, ya da En Kutsal Katolik Kilisesi, ama o eşit bütün dinlerin koyar zaman Kutsal Baba desteklemek için son derece zor olur olamaz.

Ve Vatikan Satanistler tarafından sızmış olduğunu ortaya koymaktadır bu video hakkında bilgi ne. Gelen bilgiler Baba Gabriele Amorth Vatikan rahip resmi şeytan.

http://www.youtube.com/watch?v=-XsSX-UkkZk

Ayrıca tablolar üzerindeki makaleyi okuyun Baba Gabriele Amorth

http://www.lefigaro.fr/international/2010/09/18/01003-20100918ARTFIG00001-les-confessions-de-l-exorciste-du-vatican.php

Hala Vatikan teleskoplar, denir biri olduğunu düşünüyorum

LUCIFER

.

http://tobefree.wordpress.com/2013/03/20/vatican-observatory-launches-lucifer-telescope-project-lucifer-and-the-vaticans-astonishing-exo-theological-plan-for-the-arrival-of-an-alien-savior/

tlscope-lucifer

Ve tekrar düşünün casus Vatikan, benim yazı altındaki bahsedilen tablolar

Hangi dünya dışı varlıklar güneş sisteminde geldiğinde Papa ve Planet X (veya Nibiru) de dahil olmak üzere dünya liderleri ile temas etmiş söyler!

Benim makalesine bakın:

NIBIRU VE DÖNÜŞ – İSA MESİH VE DÜNYA-DÖNÜŞ SONU.

Biz ne düşünmeliyiz yükselen BEAST deniz , Apocalypse 13,1-18

Vatikan mı!

Benim makalesine bakın

BEAST BENEDICT XVI VE KALKIŞ SONRASI VATİKAN IS!

Hepimiz kehanetleri ne düşünmek gerekir

Bağlantı

http://paulvipapemartyr.over-blog.com/categorie-11635554.html

Biz papa ilgili Malaki bu kehanetine ne düşünmek gerekir

Benim makalesine bakın 

Olive « Glory Olivaer » Glory – REVELATION – Papa Benedict XVI adı İsa Mesih’in Kilisesi Göğe ifade eder!

Biz Meryemana tüm görüntülerin ne düşünmek gerekir.

Biz elinde bütün bu gerçekleri bir kenara fırça gerekir!

Biz gözlerimizi kapatmak gerekir!

Biz gözlerimizi kapatmak gerekir!

Kulakları gerekir!

.

Biz Vatikan II beri Vatikan izlemek, ya da bizim ruh inanç ışığında derin bakmalı ve karışıklık ve karanlık peçe ileri dünya taşımak için güç var çizdiğiniz yol takip etmelidir ve tüm ruhlar.

Biz Vatikan ve düşünce onun çizgi uzak hareket etmelidir!

Kuşkusuz, bu Vatikan düşünce çizgisinden kopmadan kalbi ve inancını takip eden karışıklık içinde yürümek zordur.

Bilmek nasıl, karanlık ve şaşkınlık içinde ileriye taşımak ve doğru yolda kalmak için nasıl emin olmak için nasıl İsa Mesih çekti!

Eğer ahlak, değerler ve boş sözler düşürüldü tevazu, gördüğünüzde

Eğer şehvet, yaşamak için layık olmak gördüğünüzde

Eğer aynı cinsiyetten eşcinselliğin kişiler arasında evlilik tarafından tanınan ve resmiyet gördüğünüzde

Karanlıkta kaybolmuş ve hiç şüphesiz doğru yolda olması gereken nasıl!

Zaman bana doğru yolda kalmaya çalışan gibi tüm Hıristiyanlar için geldi kullanımıMeryemana bize yardımcı olur, böylece, bizi aydınlatıyor ve İsa Mesih için bize rehberlik.

İsa Mesih vücutta yara bere ve ruhumuzu kurtarmak ve (Ve tüm işaretler katında, yakında geliyor) bize Sonsuz Yaşam için onun sevgi hediye vermek acı acı oldu

İsa Mesih’in Kutsal Meryem Ana, annesi et eti görmek için yüreğinde acı ve işkence ve çarmıha gerilmiş.

Ama biz kaydedilmiş olabilir, böylece oğlu İsa Mesih, onun rahim meyve, kurban acı ve günahlarının bağışlanması için hayatını verdi bilmek, Aşk için, Blessed Virgin kabul izin insanlık için, tüm bu acılar.

Bu Love bizim için interceding bize yardımcı olmak için de Meryemana neden biz,, İsa Mesih Tanrı dua etmeliyiz sonra, İsa Mesih aracılığıyla Tanrı’ya doğru yolu bulma umudu olmadan kaybolur zaman, ama .

Biz İsa Mesih’in çekti doğru yolda yürümek son derece zor olduğu Meryemana özellikle sonu bu kez, sahip olduğumuz en iyi avukat.

Adam Tanrı tarafından affedilebilir çok şey var! Ve Allah’ın kıyamet günü yakın ve daha yakın, bu yüzden yardım ve Meryemana değerli ve vazgeçilmez insanlık yardıma ihtiyacınız.

Kutsal Meryem Ana, ben yalvarıyorum ve dünyaya herkes onu inanç alev canlandırmak ve hayatı anlamak ve İsa Mesih bulabilirsiniz böylece gerçeğin ışığı getirmek için yalvarıyorum.

Oğlun İsa Mesih dedi:  « Yol, gerçek ve yaşam Ben’im: hiç kimse benim aracılığımla Baba’ya gelir. ».

Bize Zevkler Aşk, Barış, hakkı ve erdemli yolda yürümek tüm Blessed Virgin Yardım, Adalet, Charity ve şefkat biz oğlu İsa Mesih çekti.

Dua zamanı!

fatima

Hail Mary

Zarafet dolu Hail Mary,

Rab seninledir.

Blessed sanat kadınlar arasında sen ve İsa,

Senin rahim meyve bahşedilmiştir.

Kutsal Meryem, Tanrı’nın Annesi,

, Biz günahkarlar için dua

Şimdi ve ölüm saatte.

.

0

0 0

0

.

Babamız

Babamız, cennette sanat

Adınızı kutsal olsun.

Egemenliğin gelsin.

Thy cennette gibi yeryüzünde yapılacaktır.

Bugün bize gündelik ekmeğimizi ver.

Biz bağışladığımız gibi ve bizim suçlarımızı bağışla

bize karşı günah işleyenleri.

Ve günaha bizi değil yol.

Ama bizi kurtaracak kötülükten. Yani öyle.

0

0         0

sentinelle3

İSA MESİH MY KING IS

0

0       0       0

0

0

0

İsa Mesih’in bu sözleri üzerine meditasyon davet ediyoruz

John 14

14:01 kalp gelin ne rahatsız olması. Allah’a iman, aynı zamanda bana iman.

14:02 Babamın evinde birçok konak vardır. Değildi, ben size söylerdim. Ben bir yer hazırlamaya gidiyorum.

14:3 Ve ben gitmiş değilim, ve ben gitmek ve sizin için bir yer hazırlamak, ben nerede olduğumu da olabilir, yine gel, ve Kendim için alacaksınız.

14:04 Ben gidiyorum nerede, ve yolu biliyorum.

14:05 O’na Thomas der, Rab, biz sen nereye gidersen değil biliyorum, ve nasıl bir yol biliyorsunuz?

14:06 O’na İsa der ki, ben Yol, gerçek ve yaşam Ben’im.Kimse bana aracılığıyla Baba’ya gelir.

14:07 siz beni bilseydim, benim baba bilemez. Ve şimdi biliyorum, ve seni gördüm.

14:08 O’na Philip der, Rab, bize Baba’yı Shew ve bize O yeter.

14:09 O’na İsa der ki, bu kadar uzun Seninleyim, ve henüz sen, Philip bana bilinmemektedir hast gibi? Kim bana o zaman sen sayest nasıl Baba gördü gördü, bize Baba yapın dediğinde?

14:10 ben Baba yaşıyorum ve Baba bana olduğuna inanmıyor musunuz? Ben kendimi değil konuşmak, ve Baba bana dwelleth size şöyle konuşmak kelimeleri, o eserleri dilediğini.

14:11 İnan bana, Baba yaşıyorum ve bana Baba: Başka veya çünkü eserlerin inanıyorum.

14:12 şüphesiz, Şüphesiz, ben size diyorum ki, bana inanan o da yaptığım işleri yapacak, ve ben Babam gidin çünkü, daha büyük olacaktır;

02:13 ve benim adına sormak ne olursa olsun, ben Baba Oğul da yüceltilmiş olabilir, yapacağız.

14:14 Adımı bir şey sorarsanız, ben olacak.

02:15 Beni seviyorsan, benim emir tutun.

02:16 seninle uymak olabilir, Ve Baba dua edeceğim, ve o başka bir Yorgan verecektir

02:17 Dünya alamazsınız gerçeği, Ruhu, bu ne onu görür ne de onu biliyor ama Seninle riayet eder ve olacak çünkü O’nu biliyorum çünkü.

14:18 Seni rahatsız bırakmayacağım: Ben size gelecektir.

02:19 Bir süre ve dünya görmez beni bir daha, ama siz beni görmek: Yaşadığım çünkü, siz de yaşayacağız.

02:20 o gün siz bana benim baba yaşıyorum ve siz biliyorum, ve sana edecektir.

14:21 benim emir ve keepeth onlara indirdiği O, o bu sevmez benim: ve bana sever o benim Baba sevilen edilecektir, onu seviyorum ve ona kendimi gösterecektir.

14:22 Yahuda, değil İskariyot, ona şöyle dedi: Rab, bu bize dediler sen solgunluk değil, dünyaya nasıl?

14:23 İsa, ona cevap herkes Beni seviyor, o sözünü tutacağım: ve Babam onu seveceğim ve biz ona gelecek ve onunla bizim mesken yapacak.

14:24 beni sevmiyor O sözlerimi tutmaz. Ve dinleyin kelime benim değil, ama beni gönderen Baba.

02:25 Seninle hala duyuyorum ederken bu şeyler söyledi.

02:26 Ama Yardımcı, Kutsal Ruh, kime Baba’nın benim adımla göndereceği, size her şeyi öğretecek ve ben söyledim her şeyi size hatırlatacaktır.

14:27 Sana huzur terk, benim huzur her şeyi verdim. Dünyanın verir gibi sana vermeyin. Kalp rahatsız olmayalım, bu korkuyor olsun ne.

14:28 Sana söyledim duydum, ben gitmek ve size şunu yine gel.Beni sevseydin, ben Baba’ya gidiyorum sevinirler ki, Baba benden daha fazladır için.

02:29 gerçekleşmeden önce Ve şimdi ne zaman olur, inanmak, böylece, söyledim.

14:30 seninle çok konuşmak olmaz: bu dünya çıkar prensi için.Bana hiçbir şey yoktur;

02:31 ama ben Baba’nın bana verdiği sırayla yapmak Baba ve seviyorum bu dünya bilesiniz diye,, kalk buradan.

Kaynak

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00043&chapitre=00014&version=00001&verset=6

Barış, sevgi ve kalpleri ve evlerde sevinç bazıları için kilisenin coşku ve diğerleri için Zeytin Dağı İsa Mesih’in dönüş için beklerken.

Galip

 

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :