SVADOBNÉ IN HELL

 

SVADOBNÉ IN HELL

Od 23. septembra 2017 Dňa 21. mája 2018

PREDSTAVENIE

Vzhľadom na význam a naliehavosť obsahu tejto knihy som sa rozhodol namiesto toho robiť editáciu, publikovanie a úplne zadarmo na blogu.

Budem zaoberať vyzdvihuje, že ľudstvo život v posledných rokoch.

všetko, čo môžeme vidieť, že neistota sa stala každodennou zástupy po celom svete. Válek, násilie, katastrofy, epidémie, hladomor, strata hodnôt, neistoty a utrpenia uložených alebo všetkých národov planéty.

Bad súbor okolností je to spôsobené všetky tieto pohromy? Budem zdôrazniť, čo je v tme svedomí tak, že každý chápe, že príčinná súvislosť existuje na všetkých týchto bezpečnostných problémov.

Už byť istí, že život ľudstva prepne veľmi skoro čo sa deje. Je to istota a budeme vidieť v knihe, aké sú dôvody a dôsledky a tiež aké sú k dispozícii pre ľudstvo možnosti.

Každý deň, ktorý uplynie, médiá prísľub do sveta snov a lepšieho sveta pre nadchádzajúce roky. Ale my sme zistili, že život nám prináša neistoty a každodenné utrpenie.

Pozývam vás k prístupu na zvyšok knihy cez tento odkaz, ktorý vás presmeruje na pravej strane blogu vo francúzštine. Môžete preložiť webovú stránku knihy s prekladateľom stránkach vášho internetového prehliadača « Croma » alebo inak.

https://victorpicarra.wordpress.com/2017/06/28/mariage-en-enfer/

 

Veľa zábavy pri čítaní,

víťaz


%d blogueurs aiment cette page :