COVID-19 בסוף הזמנים

https://france3-regions.francetvinfo.fr/normandie/sites/regions_france3/files/style/top_big/public/assets/images/2020/03/09/maxnewsfrfour417162-4684378.jpg?itok=N4hBsMhN

14 באוקטובר, 2019 ב שלי בסעיף הודעתי: סוף 2019 ובמהלך 2020 יכול להיות גרוע יותר מאשר להציע חזאים עם פיגוע גדול אפשרי בארה »ב יהיה אמור להופיע בסיאטל 3 בנובמבר 2019, אז הוכרז על קריסה כלכלית עולמית באקלים של תחילת מלחמת העולם.

לא עברנו פיגוע בארה »ב וכל כך טוב יותר. עם זאת, נגיף ה- Coronavavis הופיע בסין מעט אחריו והוא עדיין גורם לנזק רב יותר בעולם כיום מאשר פיגוע נפץ או אחר.

לא משנה לנו אם זה היה מעשה פלילי, מקרי או טבעי. מה שעלינו לזכור ממגפה מזוויעה זו הוא ההשפעה האסקולוגית שלה

עלינו לראות את האמת, העולם פועל לפי חובות יומיומיים. בנקים מרכזיים מציפים את השווקים בכסף טרי מדי יום בהלוואות חדשות.

החורבה ופשיטת הרגל שם, אנחנו פשוט מסרבים לפקוח את העיניים!

ב -12 בנובמבר 2019 , ב שלי בסעיף הודעתי: « שנת 2020 תהיה גרועה 2019 וכשאני אומר גרוע שאני צריך לומר גרוע להחריד. כי 2020 היא שנה מיוחדת. הכאב צריך להיות נורא מכל הבחינות. אני לא רואה ולא אדם בעל ראייה ולכן אני יכול רק לומר לך שנמשיך להתקדם בחושך «  .

אנו יכולים לומר בבטחה שהאסונות הפוגעים באנושות כל שנה מאז 14 במאי 1948 (תאריך הקמת מדינת ישראל) הולכים ומתעצמים, הולכים ואלימים והרסניים בתדמית. של הנגיף הקטן הזה הגורם לאלפי הרוגים ומגנה את הכוכב.

ושוב, לא ההשפעה ההרסנית של נגיף זה, ולא מקורו אמור לעניין אותנו אלא ההשפעה האסקולוגית שלו.

ביום 13 במרס, 2020 , ב שלי בסעיף שמתי נקודה על נבואה בתנ »ך המתוכנן לסוף הזמן.

ראשית  : נבואתושל דניאלעל פסל חלומו של המלך נבוכדנצר,

שנית  : מכתב מהשליחפאולוס:סלוניקים 1. 3כאשר גברים אומרים: שלום וביטחון, אז חורבן פתאומי יפתיע אותם.

שלישית  : עשר מכות מצרים מהספר:יציאת מצרים. במאמר זה הנחתי בפרספקטיבה את העובדה ש -2019 הייתה שנת תערוכת הנבואות, בפרט מבין השלושה שרק הזכרתי.

2020 היא אפוא שנה מיוחדת מאוד לאנושות.

חברתית  :האנושות מוגבלת ברובה ואף אחד לא יודע כמה זמן. הכלכלה העולמית שלנו כבר מתה אך מלאכותית מוחזקת על ידי הזרמות יומיות של מיליארדי דולרים נוספים בחוב.

במקרה הטוב יהיה צורך לאפס את מוני החובות לאפס, או אפילו לדחות את החזרם ליומנים היוונים. באמצעות סדר עולמי חדש יציע האליטות שלנו ליצור כלכלה עולמית חדשה.

במקרה הרע, באמצעות סכסוכים מזוינים המדינות יקימו את הכלכלה העולמית החדשה הזו.

מבחינה אפרולוגית  :אנו נוצרים בשנת 2020, באופן ניכר בסוף תהליך סיום הזמן. אנו מחכים לחזרת אדוננו בכל יום מכיוון שכל הסימנים והנבואות מכריזים על שובו הקרוב. אז למרות הקשיים היומיומיים עלינו להרים את ראשנו ולשמוח בשובו המהיר. ברור שאנו סובלים מכאבים אחרונים.

כוחות הרשע הולכים ומתעצמים. אך אמונתנו חייבת להיות חזקה עוד יותר מכיוון שכל האסונות הללו הם ההוכחה הטובה ביותר לכך שאדוננו ישוע המשיח עומד בפתח. בואו וננצל את זמני הכליאה הללו כדי להתקרב לאלוהים באמצעות תפילה. בואו נבין שצריך להשיג הכל אך בקש מה ‘להגן עלינו בחושך זה.

המוות אורב בכל מקום! אך אנו יודעים שישוע המשיח יבוא בקרוב לקחת את הכנסייה שלו. אז בואו נישאר בטוחים ונשמור על להבת אמוננו מוארת היטב. בזמן שהם ממתינים לשוב אדוננו, אחים ואחיות רבים עשויים לחוות ימים אפלים בכאב של אובדן של אדם אהוב.

אנו יודעים שמתחילת העולם הזה אנו נולדים, חיים ואז מתים. אך כנוצרים אנו יודעים כי עם שובו ישוע המשיח יחזיר לחיים את כל משרתיו הנאמנים שעזבו את העולם הזה ושגם אנו נשתנה ברגע.

שנת 2020 תהיה שנה מיוחדת כפי שהכרזתי. אז בואו נתפלל שהייחודיות הזו תהיה לנו הנוצרים הסרת כנסיית ישוע המשיח לפני שובו הפיזי לכדור הארץ.

Covid-19 נראה האבן הקטנה המוזכרת במאמר שלי    שיתמוטט הציביליזציה שלנו

לפני שנגיף קוביד -19 הזה הורג את כל אחינו ואחיותינו, בואו נקרא לגן עדן בתפילה כדי שאלוהים יעזור לנו ומחליט לשלוח את אדוננו ומלך ישוע המשיח את בנו היחיד מאוד למלוך על כדור הארץ במהלך אלף שנים הקרובות.

התפלל שאלוהים אדון אדון שמים וארץ יקצר את הכאבים הללו כך שהנבחרים יכולים להינצל על ידי אדוננו ישוע המשיח.

הסרת הכנסייה?  - "כריסטוס קוריוס"

אמן.

ויקטור


%d blogueurs aiment cette page :