ALARM FORCE віри в любові Ісуса Христа

arbreciel

,

Бог оголосив людині з моменту створення людства, що світ « Земля »було життя, а потім він буде знищений наприкінці останнього суду.

,

Бог сказав в Біблії через пророків Своїх, і його єдиний син Ісуса Христа все, що трапиться в кінці часу і за її межами.

,

Після закінчення часу, Ісус Христос фізично повернутися на Землю, щоб правити тисячу років, до кінця світу, а потім деякі з них будуть збережені і будуть жити вічно на новій Землі, а другий піде в пекло.

,

Як би неймовірно це не звучало, після двох тисяч років очікування, ми знаходимо, що біблійні пророцтва і попереджувальні знаки повернення Господа нашого Ісуса Христа, вже зробив у своєму квазі-тотальності і тих, хто ще не зробив, є виконуються.

,

Це достовірні та перевірені реальності, так як завершення перших ознак стало створення Держави Ізраїль 14 травня 1948.

,

Починаючи з цієї дати в менш ніж 70 років все біблійні пророцтва та на чуда повернення Ісуса Христа, щоб зробити.

,

Слід зазначити, що це математично неможливо, що всі ці передбачення і біблійні знаки можуть бути виконані в той же час в такий короткий період.

,

Це повністю виключає можливість!

,

Коли ви виключили неможливе в ситуації, що це як би дивним це може здатися не найбільш ймовірним є припущення, а реальність.

,

Як це математично неможливо, що шанс сприяти досягненню в такий короткий проміжок часу (менше 70 років) з безлічі біблійних пророцтв і знаків на тисячі років з моменту повернення Ісуса Христа « Месії »

,

Майбутнє повернення Ісуса Христа стала реальністю, а не ймовірний сценарій.

°

ob_ecc958_10241985

,

Тому ми можемо говорити про впевненості швидкого повернення Ісуса Христа.

,

Повернення Господа нашого Ісуса Христа відноситься також наше покоління.

,

Це впевненість, але кожен вільний ігнорувати його.

,

Особистий аналіз я зробив у зв’язку з множинністю біблійних пророцтв і знаків, зроблених після 14 травня 1948, і експоненціальне зростання з 29 вересня 2008 року, …

,

(Дата я вибрав в моєму аналізі в якості вихідного моменту анонса минулого тижня пророка Даниїла та конкретно дати початку останніх семи років до фізичного повернення Господа нашого Ісуса Христа)

,

… Під мене, щоб знайти повернення Господа нашого Ісуса Христа між 14 і 15 вересня 2015.

Це в загальному повазі до вчення Біблії і особливо Євангеліях:

.Matthieu 24 вірш 36

,

Для цього дня і годину ніхто не знає, ні ангели небесні, ні Син, тільки Отець.

,

Читайте мою статтю

ПОВЕРНЕННЯ ІСУСА ХРИСТА МОЖЛИВО 14 АБО 15 вересня 2015! Під час свята Труб  :

,

При вигляді пророцтв і знамень, світові новини підтверджує силою у всіх областях якнайшвидшого швидкого повернення Господа нашого Ісуса Христа.

,

На жаль, в тисячу разів, на жаль, багато чоловіків і жінок; особливо серед молоді, більше не вірять в Бога, а тим більше Ісуса Христа!

,

Багато стали Егоїстичний, зарозумілий і хвалькуватий, віддаючись похоті і задоволення робити зло.

,

Інші групи приєдналися джихадистів до вбивства наших братів і сестер і всіх тих, хто поклав на їх шляху.

,

Ми повинні тільки дивитися на те, що відбувається на Близькому Сході, щоб побачити, що, очевидно, війну Апокаліпсису « Війна Армагеддона » розпочався з березня 2012 року в Сирії.

,

Слід зазначити, що повстання в Сирії почалося роком раніше, але повстання пішло на етапі реального військового березня 2012 з прибуттям до Сирії багато джихадистів у всьому світі для боротьби з можновладців на Введення узагальнений на всьому Близькому Сході джихаду.

,

У моєму аналізі для повернення Ісуса Христа на Землі між 14 і 15 вересня 2015 року, війна Апокаліпсис « Армагеддон » запускається в той же час, як початку великої скорботи і, отже, не триватиме до повернення Ісус Христос, який припиняє після його повернення на Землю.

,

Війна Армагеддона, здається, що на новому вимірі з цією коаліцією сорока держав проти цієї армії джихадистів « Ісламської держави в Іраку і Левант (EIIL) »

,

Ми також повинні розуміти, що ця війна буде отримати гірше з кожним днем, як повернення Ісуса Христа повинен бути як в мучиться з усе більш і більш болю до останнього моменту, який є те, що Фізика повернення на Оливній горі в Єрусалимі.

,

В даний час, Ізраїль, і особливо Єрусалим, вже є предметом терористичних нападів цих бійців EIIL!

,

Ісус Христос, перш ніж повернутися фізично на землі повинен приступити до видалення церкві не означає витримає день гніву Божого, що має статися до його повернення.

,

Але які з них будуть частиною церкви в день вознесіння!

Визначення віри:

,

Не злічити тих у світі, хто не є християнами.

,

І серед тих, хто є християнами, незліченні і такі, які не мешкають в істинну віру і хто не дотримуються заповіді Божі і вчення Ісуса Христа.

,

Це важка ситуація посилюється справді глобальної апостасии.

,

Це серйозно, тому що багато дуже скоро Ісус Христос зніме свою церкву і багато будуть виключені. У той час як вони впевнені, щоб заробити місце в церкві Ісуса Христа, будуть видалені.

,

Ми повинні зрозуміти, що Ісус Христос, Син Божий, був там дві тисячі років, в кінці його трьох років проповідей, ображали, принижували, насильству, збиті, катували, принижували і, нарешті, розіп’яли.

,

Але ніколи, ніколи, Ісус Христос відмовився від нас, бо він прийняв його страждання до самої смерті заради нашого спасіння!

,

І ми, улюблені брати і сестри, як багато хто з нас відмовилися від Ісуса Христа залишивши свою церкву!

,

Ісус запитав Петра побудувати свою церкву та церкву « єдиною і неподільною » це називається « Католицька церква »!

,

Багато з наших братів і сестер ще залишилося католицьку церкву і думати ближче до Ісуса Христа, коли насправді вони відреклися, залишивши свою церкву.

,

Звичайно, ці брати і сестри часто мешкають в істинній вірі і фактично умовив послідувати і, в особливому храмі, правильний шлях до Бога через Ісуса Христа.

,

Я змушений сказати, але вони помиляються! Для відмови від Церкви Ісуса Христа « Католицька церква » вони відмовилися Ісус Христос постраждав заради нашого спасіння!

,

Ісус Христос, він не залишає нас, він не постраждав за нас до останнього подиху на хресті.

,

Господь наш Ісус Христос прийняв всі страждання для прощення наших гріхів і, таким чином, дозволяють нам увійти в Царство Небесне по своїй любові, а не з нашої заслуги.

,

Так що, якщо ми грішимо, ми все ще можемо бути частиною церкви, які будуть видалені, якщо ми просимо у Бога прощення, якщо ми каємося і випрямити, якщо наше життя.

,

Але якщо ми відмовимося від Ісуса Христа, і відмова від його церкви «Католицька церква», а несвідомо ми даємо Ісусу Христу і Його Церкви найближчим часом будуть видалені.

,

Звичайно, я розумію, що багато хто вважає, що віра без частиною Католицької Церкви вони виграють від видалення.

,

Я кажу їм все, в тому числі пастори, гіди, священиків незгодних церков та інших релігійних лідерів усіх церков за межами Католицької Церкви, що вони не праві.

,

Було б злочинно припустити, що він відступив від Христа, залишивши свою Церкву, вони будуть врятовані, і ті, хто їм слід.

,

З святої католицької церкви немає порятунку!

,

,

,

Проте,

Я знаю, і знаю про великих бід і трагедій, пережитих католицькою церквою впродовж десятиліть. Він проник масонами, апостолами Люцифера, люди безсоромно спекулянти і навіть педофілів.

,

Я знаю, і знаю, що Ватикан явно став резиденцією антихриста.

,

Я знаю, і знаю, що Ісус Христос став музейним експонатом у Ватикані.

,

Я знаю, і знаю, що є воля, продиктовано Ватикані всім його помічникам, щоб церква пристосовується до сучасного життя, це призводить до більш придушення в церквах конфесійні, молюски або свята вода в купелі і в даний час причастя без зізнань.

,

Я знаю, і знаю про ганебні порівнянь католицької церкви з язичницькими релігіями і святотатство, скоєних в своєму середовищі.

,

Папа і сановники до участі в великий день з гостями з інших релігій в язичницьких молитов в базиліці Святого Петра в Римі.

,

Так, я знаю, і знаю, що наша Свята Католицька Церква вмирає, вона образила, насильству, принижували, катували, і умерщвлен, що вона буде в кінцевому підсумку розп’ятий як був Господь наш Ісус Христос.

,

Звичайно, я не згоден з папством, що хоче об’єднати всі релігії і створити номери із загальними молитвами всіх релігій.

,

Звичайно, я не згоден з папством, що хоче зробити нове значення гуманізму католицької церкви. (Гуманізм ставить людину в центр усього, в той час як католицька церква це Бог, який знаходиться в центрі всього, що) є невелика різниця! Ви не можете знайти!

,

Звичайно, я не згоден з анти-пап, які успішно з Жан двадцять три, який відмовився підкорятися прохання Пресвятої Богородиці, відмовившись розкрити в 1960 році третій секрет Фатіми.

,

Список був би довго перераховувати всі розбіжності між папством і істинних членів Святої Католицької Церкви.

,

Незважаючи на всі розбіжності « і їх легіон, » ми не повинні відмовлятися від нашої Святої католицької церкви, бо це оригінальна церква, яка була створена П’єром на прохання Ісуса Христа.

,

Наша Свята Католицька Церква страждає мучеників наприкінці часів!

,

У нас є обов’язок як християн і воїнів Христових до обличчя нападників і не здаватися, тому що Ісус Христос не залишив нам. Він не постраждав за нас до останнього подиху життя.

,

Так з любові до Ісуса Христа і Бога, у вас є мій улюблений назад у Пресвятої католицької церкви. Це наш дім і наша сім’я.

,

Обговоріть з священиків на кінець часу, попросити святу воду в молюсками разом і молитися нашому Господу за його якнайшвидше повернення.

,

Ми в кінці часу і раптово, як відключення електроенергії в цьому світі буде прокидатися з захопленням церкви!

,

Це буде занадто пізно, щоб врятуватися!

,

Я запрошую вас прочитати або перечитати притчу про робітників у 11:00.

,

,

Посилання на притчі про робітників у 11:00: Меттью Глава 20 1-13

http://www.lirelabible.net/LSG/html_5/Matthieu_4.htm

Як можна зрозуміти, прочитавши цю притчу, але кожен трохи прийти до Ісуса Христа і членом його церкви, які незабаром буде видалена.

                                                           

  Покаянням

MEA-вирізати

 

,

Nous vivons actuellement l’Apostasie de l’église et de la Foi, nombreux sont les Chrétiens qui ont quitté l’Eglise Catholique et encore plus nombreux sont ceux qui sont égarés sans Foi et sans église.

,

Це факт, і конкретний світ. І це драматичне!

,

Це в покоління менш сорока років є найбільшим число тих, хто відпав від віри Бога й Ісуса Христа.

,

Також в покоління менш сорока років і ті, хто не мав шанс стати християнами або членів Святої Католицької Церкви.

,

Ми літні люди, ми не виконали свою роль, як старші брати і відмовилися наші молодші брати і сестри на узбіччі Віри.

,

Звичайно, вибачення настільки ж численні, як є люди, відповідальні.

,

Але факти є, і вони дуже конкретним і реальним.

,

Наша молодь не приваблює церкви і багато хто навіть не знають, хто такий Ісус Христос!

,

І що це наша вина, ми старше.

,

Виклик всіх невіруючих

Атеїсти

Для всіх тих, хто не прийшов до Ісуса Христа знаю, що Пресвята католицька церква вітатиме вас, якщо ви хочете приєднатися.

,

Отримати хрещений в воді священиком, по брат або сестра,

,

Запитайте у Бога прощення за всі гріхи ваші, і направляти вас у вашому житті,

,

Покайтеся всі гріхи ваші, і злих справ,

,

Випряміть життя і попросити Ісуса Христа через молитву, щоб бути свого особистого Спасителя та ласкаво просимо до своєї церкви.

,

Приходьте ходити з нами на вузькій стежці Любові, Віри і смиренністю, що веде до Бога через любов до Ісуса Христа.

,

Будьте скромні, але гордий і гідний стати християнами і бути ще й тримати гарячим у вірі в нашій Святій Матері-католицької церкви.

,

Тримайте ретельно полум’я вашої віри добре освітленій, щоб залишитися в Церкві Ісуса Христа, бо він найближчим часом буде видалена.

,

Життя для вічності в Ісуса Христа, що ви знайдете.

,

Виклик всіх вікаріїв Святої Католицької Церкви

,

Священики

,

Дуже урочисто, я прошу всіх вікаріїв нашої Святої Матері-католицької церкви, щоб взяти максимальну відстань з папством, яке огидно вів церква в безодню включаючи альянси з іншими релігіями і викликає незліченні Християни в пекло.

,

Слідуйте за своїм серцем і стати знову доблесні і гарячі воїни Ісуса Христа як наших братів і сестер і всіх тих, хто хотів би стати, є велика потреба в вас.

,

Церква вмирає, і вона потребує вас все.

,

Матфея 18 5.verset

Кажу бо Я вам правду, поки небо і земля, не перейде з закону, жодна йота чи жодна риса, доки все буде.

,

Це має важливе значення для просування швидко,  « в тому числі на вулиці і навіть у торгових центрах! «  хрещення Католицька церква і організовані кампанії, так що, як багато хто з наших нових братів і сестер можуть також бути збережені.

,

Там хрестини хрещення водою, як хрестини бажання і крові, це тільки богохульство, що призведе до Люциферу всіх тих, хто приймає всі ті, хто дає, і тих, хто визнає ,

,

Наша Свята Католицька Церква повинна знову знайти свої цінності, догми і віру.

,

Ви і вікаріїв зі Святої Католицької Церкви, Святі Солдати Ісуса Христа ви також повинні прокинутися і робота в надзвичайних ситуаціях, щоб принести в втраченої вівці стада.

,

Ісус Христос скоро і буде задати нам всі рахунки!

,

Це ви відповідаєте на поверненні Господа?

,

Всі дзвінки на наших братів і сестер

Ісус Христос

людство

Разом ми повинні діяти, щоб дати життя і сенс вченню Господа нашого, Майстер і короля Ісуса Христа, Єдинородного Сина Божого.

,

Повернення Ісуса Христа, здається, неминучий і нове життя обіцяє бути для людства.

,

Царювання Ісуса Христа поруч, це займе тисячоліття любові, миру і процвітання на всій Землі.

,

Але жити це тисячоліття любові і щастя в світі і процвітанні, ми повинні бути збережені Ісусом Христом.

,

Деякі будуть збережені і будуть видалені, оскільки вони присутні на весіллі Агнця.

,

Це буде справжній вічний завіт, що Ісус Христос встановить з усіма членами своєї церкви він віддалений.

,

Деякі інші будуть збережені, але вони повинні спочатку стикаються останній період великої скорботи, до фізичного повернення Господа нашого Ісуса Христа на Оливній горі в Єрусалимі

,

Вони повинні протистояти спокусам апостолів Люцифера і пережити гоніння на християн, які не були видалені.

Посилання

,

Геть від всіх помилкових релігій, які приваблюють вас у прірву і пекло.

,

Вернись або в Пресвятої католицької церкви, незважаючи на його трагедій і всіх нападів він зазнає апостолів Люцифера.

,

Ми повинні захищати католицьку церкву, бо це дім Господа нашого Ісуса Христа і, отже, це також наш дім.

,

Він також буде дім усіх наших нових братів і сестер, які приходять до Христа через хрещення в воді, попит на Прощення і покаяння, які виправити своє життя і просять Ісуса Христа через молитву, щоб бути їх рятівником і Бог, щоб вести своє життя.

,

Вони будуть отримати Святого Духа Божого і бути членом Пресвятої Церкви Ісуса Христа!

,

Час є набагато серйознішим і важливим, ніж ви можете собі уявити, Ісус Христос прийде дуже скоро і після повернення він виявив, єдиний церква, або він буде знайти чоловіків і жінок сваряться за туніку.

,

Не приймати участь у всіх цих суперечках, які тримають віру християн і право і праведний шлях, любов, мир, співчуття і смирення, які ми простежили за Ісусом Христом і до Бога.

,

Ми бачимо щодня, що звірства відбуваються у відношенні наших братів і сестер зокрема, на Близькому Сході і в Африці.

,

Ми молимося за всіх великої скорботи мучеників включаючи невинних жертв джихадистів.

,

Слідуйте світові новини, бо це годинник з останніх часах.

,

Ісус Христос скоро і повернутися на Землю, він буде задавати нам всі рахунки!

.
Щоб краще зрозуміти читати Метью главу 25.

Посилання

Кінець світу

,

Невелика плата на нашому дуже цікавому і Гомосексуалізм Френсіс тата!

Відео іспанською мовою на гомосексуалізму

Слід зазначити, що всі ми грішники, і що Бог прощає, через жертву Ісуса Христа, щоб усі, хто просить вибачення, хто покається і випрямити їх життя.

,

Інші, які не покаялись, вони не будуть частиною церкви будуть видалені.

,

Це впевненість, але ми не повинні судити їх не судимі будете.

,

Однак ми не можемо погодитися, що гомосексуалізм визнаний церквою як нормальне і природне сексуальності, тому що Біблія забороняє це.

,

Очевидно наш тато від імені Церкви офіційно визнає гомосексуалізм природним статі.

.Agissant І проти вчення Бога й Ісуса Христа.

,

Трохи слово денье в цій статті.

 

Ми всі грішники!

Отже не буде соромно в своїх гріхах. 

 

 

Почніть з жалем і покаятися в скоєнні.

,

Запитайте у Бога прощення і випряміть ваше життя.

,

Якщо ви впали в гріх, то вставати, то неодмінно приходити знову і знову, але головне, щоб підняти, щоб шкодувати, випрямити своє життя і повернутися на правильний шлях!

,

У вас визнати не били!

,

Бог завжди буде з вами, поки ви не попросите його пробачити вас, поки ви покаятися в своїх гріхах.

,

Ми йдемо мої улюблені брати і сестри у Христі по вузькій стежці любові і віри, який веде до Бога.

,

І падає численні!

,

Ми, як новонароджені немовлята вчаться ходити.

,

Ми повинні прийняти наші падіння, встати і піти.

,

Таким чином, ми стаємо дітьми Божими, навчаючись на своїх помилках, наші гріхи і наші помилки, як новонароджених, які навчаються стояти і ходити, а потім став Чоловіки і Жінки.

,

Відійдіть від зла і спокус

Блокування від ваших умах ненависті і образи,

Живіть в любові і миру

І Бог буде направляти вас протягом усього життя,

Якщо ви запитаєте його.

 

Я прошу вас усіх, мої улюблені брати і сестри в Ісусі Христі, за поширення в усьому світі цю статтю і спілкуйтеся адресу блога, щоб всі ваші контакти.

,

https://victorpicarra.wordpress.com/

,

Час іде, і наш Господь  потребує кожен з нас, щоб поширювати слово« Ісус Христос скоро »

,

Ви можете переглянути всі записи користувача цим посиланням.

,

http://wordpress.com/read/blog/id/10443259/

,

Мир, любов і радості в серцях і в каміні в очікуванні захоплення церкви для деяких, а для інших фізичних повернення в горі Єлеонській нашого Господа і Вчителя, Ісуса Христа, нашого Король, який є єдиним сином Бога.

Може допоможе вам Бог і хай благословить вас усіх

Віктор

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.