2020 باشد.حذف از کلیسا ممکن است شب از شنبه ، از 19 تا 20 سپتامبر

نتایج جستجو برای "BASILIQUE SAINT PAUL"

ریحان سنت پاول در رم

 

به مدت 10 سال از زمان ایجاد این وبلاگ (در سال 2009) ، به خوانندگان اطلاع می دهم که عیسی مسیح به زودی برای سلطنت 1000 ساله خود به زودی برمی گردد ، به قول رسولانش قبل از او چهل روز پس از رستاخیز او در بهشت ​​برخیزد.

من به خواننده نیز آگاه شدم كه پایان زمان در 14 مه 1948 پس از ایجاد كشور اسرائیل كه ساعت نبوی آن زمان است آغاز شد و از این تاریخ ، زمان یک نسل ، کسانی که زندگی خواهند کرد ، شاهد بازگشت خداوند ما عیسی مسیح بر روی زمین خواهند بود.

نسلی در کتاب مقدس سه دوره است.

اولی 40 سال دارد اما در آنجا قبلاً زمان فراتر رفته است ،

بنابراین ما هنوز نسل 70 ساله ای را برای سال 2018 به همراه داشتیم و همچنین دریافتیم که عیسی مسیح در سال 2018 برنگشته است.

بنابراین اکنون ما نسل 80 ساله داریم که چند بار در کتاب مقدس نقل شده است. و در اینجا به سال 2028 می رسیم.

من فقط از پیشگویی های کتاب مقدس استفاده کردم تا به دنبال یک تاریخ تقریبی برای بازگشت خداوند ما عیسی مسیح به زمین باشیم. متأسفانه ، تحقیقات من فقط به دو چیز اجازه داده است.

اولین مورد برای یافتن تاریخ شروع زمان پایان کتاب مقدس: 14 مه 1948. در این حالت این تاریخ به ما کمک می کند تا از آغاز مجازات مطلع شویم.

مورد دوم مربوط به اولی است ، که عذاب ها پس از شروع کار ، تا بازگشت به جلال پروردگار ما متوقف نشوند. علاوه بر این ، آنها با ریتم درد زایمان ، به رشد خود ادامه می دهند.

که باعث می شود هر سال برای شما فاش کنم که سال آینده بدتر از سال گذشته است.

سال 2020 بدتر از سال 2019 خواهد بود و وقتی من بدتر بگویم باید به طرز وحشتناکی بدتر بگویم. زیرا سال 2020 سال خاصی است. دردها باید در همه نقاط وحشتناک باشد. من یک ناجی و بیننده نیستم ، بنابراین می توانم فقط به شما بگویم که قصد داریم در تاریکی ادامه دهیم.

ما از سال 1948 مجازات های خدا زندگی کرده ایم. این سایه شک نیست. آنها تا زمان بازگشت پروردگار ما عیسی مسیح دوام می آورند.

اگرچه من نه ناجی و نه بیننده هستم ، می فهمم که رنج همه برادران و خواهران ما مربوط به شیطان است. او از هر طرف با زور و خشم به مسیحیت و کل جهان حمله می کند.

بدبختی و بی احتیاطی در هوای ترس و ترس در ارتباط با اسلام گرایی ، روزنامه های بسیاری از برادران و خواهران است که باید با مشکلات سختی هوا و فاجعه بارها و بارها و بارها ، قدرتمندتر و ویرانگر نیز روبرو شوند.

بله ما روزهای سیاه زندگی می کنیم و دوباره زندگی خواهیم کرد.

چرا خداوند اجازه می دهد چنین قساوت هایی گریه کند زیرا برخی از مردم از ایمان و کلیسایی که از آنها انتقاد می کنند چشم پوشی می کنند.

من می خواهم در این مقاله کمی شادی و امید را برای شما به ارمغان بیاورم ، زیرا واقعاً روز بازگشت پروردگار ما بسیار نزدیک است.

برای کسانی که وبلاگ من را دنبال می کنند و شما در سراسر جهان بسیار زیاد هستید ، حتی اگر اخیراً شاهد کاهش حضور در آنها باشم ، یکی از تحقیقات من را برای شما ارائه خواهم داد که اگر هنوز خودم نگذاشتم می تواند یک امید واقعی برای همه کسانی که منتظر واقعه مبارک بازگشت خداوند ما عیسی مسیح هستند.

از آنجا که من نتوانستم در نبوتهای کتاب مقدس در مورد آخرین لحظات زمانهای پایان دقت کافی پیدا کنم ، شروع کردم به جستجوی آنها در پیشگویی های کتاب مقدس بپردازم اما به اندازه کافی معتبر هستم که بتوانم آنها را در نظر بگیرم.

از این رو در پیشگویی که قبلاً به شما داده ام ، از مریم مقدس مبارک در جنوب فرانسه در یک روستای کوهستانی کوچک در نزدیکی ایتالیا « لا سالت » به دو کودک خردسال ساخته شده است.

در این پیشگویی ، برای تنها و یک بار در وجوه خود ، مریم باکره باکره به کودکان همه عذاب های سال 1864 هنگام بازگشت عیسی مسیح به زمین می گوید. شگفت انگیز است اما همه چیز آنجاست. سرانجام ، تقریباً همه چیز عنصر « سال بازگشت پروردگار ما عیسی مسیح » را از دست می داد  و در یک پیشگویی دیگر به صورت مرموز « پدیده پاپ ها » ظاهر شد که من عناصر اساسی را پیدا کردم تا بتوانیم ما را درک کنیم. آخرین لحظات زمانهای پایان قبل از بازگشت خداوند ما عیسی مسیح.

این دو پیشگویی که در فیلم ها در مقاله ظاهر می شوند ، من از شما دعوت می کنم دوباره و دوباره آنها را تماشا کنید تا واقعاً وارد آن شوید زیرا همه چیز در آنجاست.

بدانید که برخی از وقایع مهم باید قبل از بازگشت خداوند ما عیسی مسیح اتفاق بیفتد.

اولا ، باکره مبارک پاپی را که در روزهای خود مورد حمله قرار گرفت « بیرون می آورد » بنابراین جان پاول دوم « و این که او و جانشین وی پیروزی کلیسای خدا را نخواهند دید » سلطنت عیسی مسیح در. زمین بنابراین این تحت سلطنت پاپ فرانسیس است که بازگشت عیسی مسیح خواهد بود اما این بدان معنی است که تا زمانی که پاپ بندیکت شانزدهم زنده است ، عیسی مسیح برنمی گردد .

اما باکره برکت همچنین می گوید که کلیسا قبل از بازگشت عیسی مسیح تحت الشعاع قرار می گیرد و جزئیات او از این لحظه مطابق با زمانهایی است که ما زندگی می کنیم. من واقعاً از شما دعوت می کنم ویدئویی را که به شما اطمینان می دهید ، تماشا کنید ، بنابراین توضیحات انجام شده توسط مریم باکره باکره حقایق فریاد می زند که ما زندگی می کنیم.

در حالی که این فیلم را تماشا می کنید ، بیشتر از همه به یاد داشته باشید که همه ما گناهکار هستیم و همه آرزو می کنیم که عیسی مسیح را ببخشیم ، اما عیسی مسیح همچنین می خواهد که ما از اشتباهات خود توبه کنیم و زندگی خود را صاف کنیم.

تا زمان بازگشت عیسی مسیح زمین در تاریکی ، جنگ ها ، بدبختی ها ، خشونت ها ، بلایای طبیعی خواهد بود و با زور و خشونت باورنکردنی به تمام قشر زمین ، به ویژه مسیحیت اعتصاب می کند.

کمک به یکدیگر و دعا کردن بسیار مهم است زیرا روزها و شبها بسیار سخت خواهد بود. اما در تمام این بدبختی های غیرقابل اجتناب وجود دارد ، چراغ امید برای همه برادران و خواهران ما و برای همه کسانی که به عیسی مسیح می آیند.

طبق پیشگویی پاپ ، پاپ فرانسیس آخرین پاپ و در هر صورت پایان پاپی است که برای سال 2027 پیشگویی شده است.

ما از مریم باکره می دانیم که فرانسیس آخرین پاپ است و او پیروزی کلیسای خدا را خواهد دید.

ما از این مریم مقدس مریم مقدس در این پیشگویی می دانیم که مربوط به سال 1846 می باشد که کلیسا قبل از بازگشت مسیح به خوبی گرفتگی می شود و وقتی کلیسا از بین می رود ، انبیاء هنوخ و الیاس خواهند بود که موعظه می کنند. عشق به خدا و بازگشت عیسی مسیح برای سلطنت او 1000 سال. اما پیش از این دو پیامبر ، تمام پیامبران ، رسولان زمانهای آخر ، موعظه كلام خدا و بازگشت عیسی مسیح را خواهند كرد.

کاری که من ده سال انجام داده ام ، کمی در سطح من است. در طی این ده سال متقاعد شدم كه عصبانیت كلیسا درست قبل از بازگشت پروردگار ما عیسی مسیح رخ خواهد داد. اما اگر اشتباه كنم ، شايد در سال 2020 باشد ، هفت سال (بنابراين در آغاز هفته هفتم كه پيغمبر دنيل نبوت كرده است) قبل از بازگشت پروردگار ما عيسي مسيح كه اتفاق مي افتد آدم ربايي کلیسای.

من نمی دانم در چه ساعتی از سال این آدم ربایی رخ خواهد داد ، حتی اگر در جشنواره شنبه در طول شب شنبه تا یکشنبه از 19 تا 20 سپتامبر 2020 کمی تکیه می کنم . جشنواره اسب در آن سال در دو روز پروردگار یهود و مردم مسیحی برگزار می شود.

 

خداوند شما را بیامرزد و شما را در این تاریکی ها راهنمایی کند تا زمان تحویل.

فراموش نکنید که برای درک کامل آنها ، چندین بار این فیلم ها را تماشا کنید.

پیروز

 

 

پیام واقعی از باکره به سالت (19 سپتامبر 1846)

 

 

نبوت پاپها | مستند 2016

 

 

داستان سنت پاول در خارج از دیوارها

لازم به ذکر است که پاپ فرانسیس آخرین مکان موجود را اشغال می کند!

 

لیست 265 پاپ از پیتر تا بندیکت شانزدهم

http://perso.numericable.com/gabriel.floricich/saint-ouen/pages/y-lista_papas.html

 

پیروز


%d blogueurs aiment cette page :