2020 – השמש עולה על אמונה

השמש העולה ... - Ggo - ציטוטים והרהורים / L ...

 

22 בינואר 2020 פרסמתי את המאמר הזה מתחת ל   » 2020, השמש שוקעת בוותיקן «   באותה תקופה היה רחוק ממני הרעיון שהכוכב לכת כלוא (16 במרץ 2020 לצרפת) מכיוון הנגיף הקטן הזה שנקרא על ידי המדענים « COVID-19 ופחות מכך שהווירוס הקטן הזה יאפשר לאלוהים להתנגד  לחוזה החינוכי העולמי של האפיפיור פרנסיס , שהיה אמור לשמש להכרזה הרשמית על דת עולם.

הסכם זה יכול היה להיות עבירה שאין שני לה לאלוהים ואל ישוע המשיח שאמר חגיגית   « אני הדרך, האמת והחיים, אף אחד לא הולך לאבא אלא דרכי »  

הנגיף הקטן הזה שכבר השערתי יהיה (קישור):  הקטנה    שתשמיד את התרבות שלנו, רגע לפני שובו של אדוננו ישוע המשיח, נראה שאכן הוא פיטר הקטן הזה שיעשה « לקרוס את העולם הכלכלי שלנו ולהציב אותו ישירות תחת השפעת כוחות האופל. 

אנו רואים כי הכלכלה העולמית קורסת וכי עסקים וחברות רבים בקרוב יצטרכו לסגור את דלתותיהם.

כלכלה ופיננסים הם שני דברים שונים לחלוטין. כסף לא חסר, הוא אפילו זורם בחופשיות וכמובן שמחזיקים בו יוכלו, בקרוב מאוד, לרכוש בחזרה לא יקרה את כל החברות והחברות אשר חסרות נזילות בגלל הכליאה הזו של האוכלוסיות שיש להן כבה חברות רבות, עסקים ועסקים.

בלשון המעטה, זה שהכליאה הזו של אוכלוסיות כמו גם ניהול עניים של הפירוק הם הגורמים למשבר כלכלי זה. לרוע המזל, זה בהכרח יביא לקריסה של ממש של הכלכלה העולמית.

אני לא אלוהי, נביא, ואינו מוסמך על ידי אף רשות. אני פשוט לוקח בחשבון את התקדמות הנבואות לנקוט במלאי בתקופות שאנו חיים בהן. ואני יכול לומר לך שלא יהיה יותר עיוור מאחד שמסרב לראות.

הכל כמעט מושלם! שובו של אדוננו יכול כעת להיות רק בקרוב !!!

ככל הנראה, קדמה הסרת כנסייתו להחזרה זו.

אינני יודע אם אכן בשנת 2020 זו אדונו ישוע המשיח יניח את רגליו על הר עצי הזית.

מה שאני בטוח בו הוא שהשנה 2020 היא כפי שהודעתי בשנה שעברה, זו של הטיית חיינו.

ברור שזה נגיף ה- COVID-19 הקטן הזה שגורם להחלפה.

המאמרים האחרונים שלי משנת 2019 ואלה של 2020 מביאים אותי לחשיבה שאין שני לה.

אך לשיקולכם האישי אני מפרסם את המאמר הזה שוב מתחת ל   » 2020, השמש שוקעת על הוותיקן «   ומזמין אותך בחגיגיות לקרוא שוב את אלה המוזכרים באמצעות קישורים.

האמונה מובילה אותי לספר לכם שישוע המשיח מגיע.

באופן אישי אני מאמין שזה נכון לשנת 2020 בדיוק לפני סוף הקיץ.

זה הזמן לתפילה ולחזרה בתשובה יותר מתמיד.

שלכם באמת אחי ואחיותי האהובים בישוע המשיח

 

ויקטור

2020, השמש מגדירה על המשכיר

מאמר זה הוא הראשון לשנת 2020, לכן אני מציג בפניכם את כל משאלותיי לאהבה, לשלום ושגשוג באמונה.

התפלל שהשנה תהיה שנת הגאולה שלנו.

 

תוצאת חיפוש תמונות עבור "שנה טובה 2020 באהבה באלוהים"

 

בהיותי לא אלוהית ולא נביא, אינני יכול לאשר שדגיש במאמר זה או יהיה בהתאם למה שהקב »ה החליט בסוף הזמן.

ההגשמות היומיומיות של נבואות התנ »ך הסופיות, שאנו רואים שהתגשמו מאז הקמתה של מדינת ישראל ב- 14 במאי 1948, בכל זאת מאשרות כי אנו חיים בדור האחרון שיראה את שיבת המשיח, ישוע המשיח, בן האלוהים.

בנבואות עליו לחזור לכדור הארץ כדי לשפוט אנשים ועמים ולמלוך שם במשך אלף שנים לפני פסק הדין האחרון וסוף העולם הזה. (מתיו פרקים 24 ו -25).

כמו כמה אחים ואחיות, אני מנתח את אירועי העולם הזה, את הסימנים והנבואות ומבקש להבין על מנת ליידע את כל האחים והאחיות על הסימנים החזקים שיכולים להביא לחזרתם לכדור הארץ של אדוננו, אדוני ומלך ישוע המשיח, המשיח ובנו של אלוהים.

כמובן שישוע המשיח הבהיר שאלוהים בלבד יודע את היום ושעת החזרה הזו. אבל הוא מעולם לא אסר עלינו לחפש את רגע שובו.

ואז איך אתה מחפש ואוהב את אלוהים אם אתה אפילו לא מעוניין בשובו …

הייתי אפילו אומר שכל יום ללא נוכחותו הפיזית של אלוהים על כדור הארץ הוא יום של אושר לשטן וסבל עבור כל אחינו ואחיותינו.

אבל נחזור לנושא המאמר, ( 2020 השמש מוגדר על המשנה)

תוצאה של חיפוש תמונות אחר "שקיעה בוותיקן"

 

האפיפיור פרנסיס הוא מקרה שמעולם לא נתקל בו באפיפיורות. הוא לא מכנה את עצמו אפיפיור אלא בישוף רומא, שהוא בהתאם לנבואה לא תנ »כית, אך רציני מספיק כדי להתייחס אליו ברצינות (נבואת האפיפיורים) שאת הסרטון שלהם אני מזמין אותך לצפות בכתבה האחרונה שלי. לפיכך הוא יהיה האפיפיור האחרון לפני שובו הפיזי של ישוע המשיח להר עצי הזית.

במאמר זה לא אדגיש את כל מעשיו שהם לפחות שנויים במחלוקת. עבור חלקם הוא האפיפיור למופת « הטוב ביותר » עבור אחרים הוא האנטיכריסט! או (אנטיכריסט)

הייתי אומר שכאדם הוא מגן נלהב של הומניזם. אבל כמדריך העליון של הכנסייה, ידענו טוב יותר ובשמחה עבור הכנסיה שלנו.

האנטיכריסט או האנטיכריסט, יכול להיות רק אדם מהכנסייה הקתולית מכיוון שהוא יעתים נוצרים וישב על כסא האלוקים וייקח את עצמו למען האל (ראו נבואה מקראית בספר 2 סלוניקים 2) ).

שים לב שכדי לשבת על כסא ה ‘אתה צריך להיות האפיפיור …!

אני מפנה את תשומת ליבכם לפרק 17 בספר האפוקליפסה, ועל נושא זה עלינו להבין שהתנ »ך הוא סדרת ספרים בהשראתם אפילו הכתיבה עבור חלק מהאלוהים ועל כן יש להם משמעות לכל פעם של חיי האיש של אדם וחווה עד חזרתו של המשיח בסוף הזמן.

לכן עלינו לקרוא את ספר ההתגלות המתמקד בזמני הסיום.

ציינתי את הקטע הקצר הזה בפרק 17 בספר האפוקליפסה למשל:   https://saintebible.com/lsg/revelation/17.htm

10  הם גם שבעה מלכים: חמישה נפלו, אחד קיים, השני טרם הגיע, וכשהוא בא, עליו להישאר לזמן קצר. 11 והחיה שהייתה ואינה עוד, היא עצמה מלך שמיני, והיא אחת מהשבעה, והולכת לחלל 12  עשר הקרניים שראית הם עשרה מלכים, שטרם קיבלו ממלכה, אך זוכים לסמכות כמלכים במשך שעה עם החיה. 13  יש להם מטרה אחת, והם נותנים את כוחם ואת סמכותם לבהמה    

בסוף הזמן מלכים אלה הם לא אחר מאשר מלכי רומא מאז  הסכמי לטרן   ב- 11 בפברואר 1929 « האפיפיורים »,    פיוס ה -11, פיוס ה -12, ג’ון XXIII, פאולוס השישי, ג’ון פאולוס הראשון, ג’ון פאולוס השני , בנדיקטוס השישה עשר ופרנסואה.   במהלך חזונו של ג’ון מי שהיה קיים  ג’ון פאולוס השני,  מי שהיה אמור לבוא ולהישאר זמן קצר היה  בנדיקטוס ה -16  והאחרון שהוא המלך השמיני, הוא לא אחר מאשר פרנסיס. (החיה שהייתה ואינה עוד)  (הוא נבחר לאפיפיור ואז ויתר על משרד האפיפיור שלו להיות רק הבישוף של רומא אך נותר בכל זאת המלך השמיני של רומא). האפיפיור פרנסיס הוא אפוא  החיה (האנטיכריסט) שהולך לחלל. אבוי עם כל הבאים אחריו. (התפלל למענם).

עשר הקרניים אינן אלא הבריתות שכרת האפיפיור פרנסיס עם מנהיגי הדתות האחרות ליצירת דת עולמית יחידה.

ב- 13 במרץ 2020, חלפו שבע שנים מאז שהאפיפיור פרנסיס היה המדריך העליון של הכנסייה הקתולית.

ב- 14 במאי 2020 הוא ישיק אירוע עולמי: ראו את הסרטון:

מסר הפרנקו של האפיפיור לקראת ההשקה

מאירוע גלובלי

https://www.assau.org/un-pacte-educatif-global-le

 

הצד ההומניסטי שלו הוא בהחלט אצילי מאוד וכאדם אנו יכולים להצדיע לעבודתו.

אבל כאן הוא מעל הכל המדריך העליון של כנסיית ישוע המשיח, אבל זה לא כמדריך של הכנסייה שהוא מתנהג אלא כמלך רומא וזה בכלל לא אותו דבר.

אני לא יכול לחזור על המשפט הזה של ישוע המשיח מספיק  « אני הדרך, האמת והחיים, אף אחד לא בא לאבא אלא דרכי ».

דרך כל הבריתות והפשרות שהאפיפיור שלנו מקיים ועושה עם מנהיגי דתות אחרות,  הוא  ממקם את עצמו מעל משרדו ומציב את עצמו במקום האל ברצונו לנהל את כדור הארץ .

נותר לנו להגדיר את התועלת של ידע כזה. אינני אלוהים ואינו מוסמך לשפוט. אך כל המעשים הללו של האפיפיור פרנסיס הם נבואיים ועלינו לקחת אותם בחשבון. הבה נתפלל בשבילו.

אנו יכולים לראות ששבע שנות « שלטונו » היו בקנה אחד עם הנבואות הנוגעות לתלאות של שבע שנים, מהן נבוא המחצית השנייה הידועה יותר בשם הצרה הגדולה הנמשכת 42 חודשים או 3 וחצי שנים. גרוע מהראשון וזה שאנחנו נאלצים לציין.

כך ששנת 2020 תהיה כמובן גרועה מכל העבר ו- 2020 תהיה גם שנה של שינויים גדולים שצפויים בתקופת הסוף.

 

שלוש אפשרויות לפנינו בשנת 2020.

ראשון

שבע השנים האחרונות הללו מהוות את השבוע האחרון של דניאל הנביא וישוע המשיח, ולכן ישובו פיזית להר עצי הזית בשנת 2020 לאלף המילניום. במקרה זה, הוא יסיר את הכנסייה שלו רגע לפני שובו.

שני

ישוע המשיח יסיר את כנסייתו בשנת 2020 ויחזור פיזית שבע שנים לאחר מכן (עם הכנסייה שלו) להר הזיתים לאלף המילניום. (נקודה זו תהיה קרובה להצהרותיה של מרים הבתולה הברוכה בלה סלט). ראה את הסרטון במאמר שלי:

https://victorpicarra.wordpress.com/2019/09/06/message-de-la-tres-sainte-vierge-marie-a-la-salette-en-1846/

שלישית

ישוע המשיח לא יסיר את כנסייתו ולא ישוב לכדור הארץ בשנת 2020 אלא בהמשך. זה בתחום האפשרי אך לא הסביר.

 

יהיה אשר יהיה, השמש תשקוף על הוותיקן משנת 2020 זו מכיוון שאלוהים לא יכול לאפשר לאדם לפלוט את מקומו ואת תפקידו.

לעולם לא נשכח ששום דבר ואף אחד לא יכול להיות גדול מהאמת. והאדם הזה אינו אלוהים אלא פשוט מיצירותיו.

העונשים המקראיים המתוכננים לזמני הסיום עשויים להסתיים השנה 2020, או גרוע מכך, הם יתחילו השנה 2020 למשך שבע שנים.

הזמן הוא לתפילה ולחזרה בתשובה.

לסיום מאמר זה אני מזמין אתכם לצפות בסרטון זה המדגיש כמה נבואות לסוף הזמן. חלקם רציניים ואחרים הרבה פחות, אבל זה תלוי בכם.

אני מזמין אתכם לקרוא מחדש את המאמר האחרון שלי:  https://victorpicarra.wordpress.com/2019/11/12/enlevement-de-leglise-peut-etre-la-nuit-du-samedi-au-dimanche-19- au-20-september-2020 /  הוא ילמד אותך יותר על האפשרות להסרת הכנסייה לשנת 2020 זו.

שלום ישו על כולכם

ויקטור


%d blogueurs aiment cette page :