2 0 1 7. ЛЮБОВ, СПРАВЕДЛИВІСТЬ і ВІРА. 2 0 1 8

голуб

У 2017 році почала року, я хочу, перш ніж вирішувати цю важливу статтю в апокаліптичні часи ми переживаємо в даний час для всіх вас, мої дорогі брати і сестри у Христі і шановні читачі блогу, мої побажання з наступаючим Новим 2017 роком.

 

Все, я сподіваюся, що Бог береже від спокуси і допомоги, зокрема на перетині цього року, 2017 рік.

 

Я молюся, щоб Бог дав вам сили на-віч труднощі життя, які через кілька років все більш і більш важливим.

 

Нехай Бог дасть вам і тримати вас здоровими. Це дозволяє не пропустити предмети першої необхідності і дає вам і проявити свою підтримку і любов при кожному зручному випадку.

 

Чи можете ви залишитися в житті книги так, щоб не накликати на себе гнів Божий, який спускається поступово до світу протягом багатьох років.

 

Амінь.

 

Любов, Закон і віра

 

баланс

Зверніть увагу, що ця стаття Любов, Закон і віра доповнює статтю:

2017 ПРІОРИТЕТИ FIVE

 

Ми обов’язково повинні знати, що любов, закон і віра три важливі елементи християнського способу життя та може в особі Бога, щоб врятувати нас або засудити нас до вічності.

 

Щоб зрозуміти це питання за доцільне зробити невелике нагадування про часи, в якому ми живемо.

 

З 14 травня 1948 року народження, як я вже говорив багато разів і довів в блозі, ми увійшли в біблійний період до кінця часу.

 

Цей біблійний період до кінця часу відбувається протягом одного покоління.

 

У нас є підтвердження в Євангелії від Матвія (особливо 24 Посилання:Кінець днів ), який також згадує , що Ісус Христос фізично повернеться на Землю до кінця цього останнього покоління , щоб царювати там на людство за тисячу років. Тисячоліття .

 

Як ми бачимо, період кінця часів є прогресивним у стражданні, як біль пологів.

 

1 Солунян 5: 3

 

Тому що ви самі знаєте , що день Господній так прийде , як злодій вночі. 3 Коли вони говорять, мир і безпеку; Потім раптове руйнування приходить на них, як і сутичок при вагітної жінки, і вони не втечуть. 4А ви, браття, не в темряві, щоб той день захопив вас , як злодій ; …

 

Кінець часу біль стала сильною і безперервним, як ми можемо бачити щодня.

 

Новини , (війни, чутки про війни, міграції, тероризму та джихаду є заголовки всіх засобів масової інформації) біль людства , (розруха, відсутність безпеки, злидні, стихійних лих, хвороб, насильства і втрати цінностей стали небезпечні природні явища життя) більтваринного життя (Dead незрозумілі мільйони щороку в усьому світі з 2008 року для риб, птахів та інших диких і домашніх тварин) залишаються непоміченими, з- за нестачі пояснення, повідомляють ЗМІ мінімуми і біль Землі (цунамі, зливи, тремтить земля, бурі, повені, пожежі та урагани стають все більш і нетрадиційного) приймаються багатьма як драматичних катаклізмів , але абсолютно нормально.

 

Сукупність усіх цих болів, навіть якщо вони можуть знайти якесь пояснення окремо, проте, утворюють єдине ціле, яке незвичайний і згадується в Біблії як один із знаків на швидке пришестя Господа нашого Ісуса Христа. І масштаби всіх цих болів підтверджує дуже добре, що час повернення Господа нашого Ісуса Христа дуже близько.

 

Хоча наше розуміння кінця часів дозволяють довести , що це покоління не пройде , перш ніж Ісус Христос повернеться на Землю фізично до його тисячолітнього царювання , який закінчується тисячу років потому остаточного рішення. ( Остаточне рішення буде кінець смертного людини. Деякі з них будуть вічно за законом Бога і інших назавжди в відповідно до закону Люцифера).

 

Незважаючи на те що ми знаходимо, що біль стала дуже сильною і безперервною.

Ніхто не може точно сказати, коли буде повернення на славу Господа нашого Ісуса Христа.

 

Ми знаємо , що в Біблії час генерації засвоюється протягом 40 років, але 70 років і навіть 80 років , а також 120 років максимальний вік життя в Буття 6: 3

 

Звичайно, незважаючи на труднощі життя і ступеня болю, Бог може змусити нас чекати до 2068 (1948 + 120 років) повернення Господа нашого Ісуса Христа.

 

Ісус Христос сказав що – то дуже важливе,  » Я єсмь Альфа і Омега, перший і останній, початок і кінець  » Ця фраза , яка говорить , що втри рази одне і те ж по- різному виявляє факт великий і особливе значення.

 

Ця пропозиція є дуже корисним навіть необхідно в поєднанні з положеннями глави 24 Євангелія від Матвія, щоб зрозуміти, який період буде повернення Господа нашого Ісуса Христа.

 

У розділі 24 від Матвія Ісус пояснює , що відбувається , коли перше покоління , чиє народження є відправною точкою християнства (він був першим) , і що станеться з останнього покоління до його повернення. (Це буде також останнім). Це означає , що на його повернення від благодаті , є повною і , отже , ніхто не буде спасенний своєю любов’ю і , отже, для збереження вона буде проходити через цього закону.

 

У цьому розділі 24 від Матвія, Ісус передбачив руйнування Єрусалимського храму. І в сімдесят років мали місце це руйнування цього храму передбаченого Ісусом Христом.

 

Тоді ми можемо зрозуміти, що коли Ісус говорить про це покоління в вірші 34 глави 24 Євангелія від Матвія

 

34 Я кажу вам правду, це покоління не пройде, що все це сталося.

 

Це покоління 70 і, отже, знаючи, що перша ознака кінця часів з травня 14, 1948 повернення Ісуса Христа не повинно бути не пізніше 13 травня 2018 року.

 

Звичайно, у спрощений спосіб ми могли б сказати , що це повернення на славу Господа нашого Ісуса Христа на 2018 рік , ймовірно , для великодньої партії по 2 квітня 2018 року.

 

Це не можливо і навіть ймовірно, але далеко не впевнений, тому що майбутнє належить тільки Богу.

 

Як все могли бачити з блогу я регулярно призначатися деякі періоди часу, які, здається, пов’язані з біблійним пророцтвам віщуючи повернення нашого Господа.

 

Хоча раз я зачіпає були ті , про його повернення до слави, вони тим НЕ менш були важкі часи для нашої Церкви і віри. В Зокрема , в 2015 році з заявою Папи Франсуа кінці вересня в соборі Святого Патрика в США. Там , де він стверджував , під грім оплесків , що розп’яття Ісуса Христа був людиною провал. Посилання .

 

Мета цього блогу не розкривати дату повернення нашого Господа і Царя Ісуса Христа, але щоб зрозуміти, що це повернення напевно. Це наше покоління. І це неминуче з огляду на величини ознак і у виконанні біблійних пророцтв, запланованих на кінець часу.

 

Я всього лише проповідник, який оголошує про повернення Господа в моєму серці і душі.

 

Моя мета полягає в тому, щоб не продавати папір , хоча я написав дві книги про Бога і гуманності. (Перша: Проповідник Повернення короля , друга Франція, Цивілізація і Республіка Drift )

 

Моя мета полягає в тому, що кожен може підготуватися до повернення Ісуса Христа, щоб врятуватися і залишатися зареєстрованою в Книзі Життя і скоро досягне вічність з Богом, а не з Люцифером.

 

Якщо моє припущення повернення Ісуса Христа на Великдень 2 квітня 2018 року , виявляється , бути дата обрана Богом від створення світу для повернення Ісуса Христа , щоб правити над людством в протягом тисячі років , що ми окремий кінець світу.Таким чином , у нас є 15 місяців , щоб чекати.

 

Це означає, що ці п’ятнадцять місяців будуть найважливішими місяці життя.

 

Після того, як ці п’ятнадцять місяців ми будемо врятовані або засуджені.

 

 

Ті, хто буде врятований любов’ю

Після відходу Ісуса Христа є дві тисячі років, ми знаходимося в стані благодаті.

 

Це означає, що ті, хто хрещений, які прийняли Ісуса Христа як Спасителя, хто кається в гріхах, які вони скоїли, просячи прощення у Бога через молитву і maintiennes і духовний зв’язок з Творцем.

 

Якщо вони залишаються скромним в житті і турботі, щоб допомогти тим, хто потребує їхньої допомоги.

 

Так що так! Вони є християнами, вони є частиною Церкви Ісуса Христа і гарантовано будуть збережені його любов’ю. Дивіться мою статтю конкретніше: Dare віра в Бога й Ісуса Христа

 

Вони живуть на Землі під час Тисячоліття.

 

 

Ті, хто буде врятований законом

Багато хто вважає, що легіони ті, хто живе стандартним життям, не прагне завдати шкоди іншим, а просто живе в незнанні любові Ісуса Христа буде збережено для деяких (одна тисяча років) відповідно до Закону про Бог на останньому суді і всі мертві воскреснуть і будуть судимі Богом у справах їх.

 

 

Ті, хто врятовані вірою

Деякі християни Збережено Любов Ісуса Христа і народжені згори!Тобто хто просив Бога, щоб вести своє життя, щоб тримати їх подалі від зла і спокуси.

 

Виросли в життя в любові Ісуса Христа, і в загальному і абсолютного довіри до Бога, з впевненим, високою і гордої голови, щоб бути християнами, зокрема, до кінця часу.

 

Всі ті християни, які захищають церква без насильства, іноді ризикуючи своїм життям, щоб оголосити найближчим часом царювання Любові на Землі з поверненням Ісуса Христа.

 

Всі ті християни, які дають своє життя Ісусу Христу, допомагаючи нужденним, хворим, які потребують і тим, хто духовно оману.

 

Всі ті християни, які врятовані любов’ю Ісуса Христа і свідчення буде благословенний Бога й Ісуса Христа.

 

За ці п’ятнадцять місяців Люцифер отримає дикий і вдарив людство щосили.

 

Ви розумієте, що спокуса буде сильним і великим, і це буде дуже важко взагалі рухатися вперед в житті і в вірі безтурботно.

 

Таким чином, ви повинні розуміти, що Люцифер король ілюзії і що ми завжди повинні аналізувати події і дії, які не залишають нас у пастку.

 

Це добре, щоб зрозуміти, що протилежність любові не завжди ненавидять, але іноді люблю себе!

 

Протилежність закону не завжди непослух, але іноді сам закон.

 

Протилежністю віри не завжди атеїзму, але сама віра.

 

Таким чином, ми могли б легко залишити нас обдурити, якби ми не були обережні.

 

Зрозумійте , що для Бога немає любові без закону, оскільки немає ніякого закону без любові .

 

Що стосується Люцифера немає любові в законі і немає ніякого закону , в Любові .

 

Я запрошую вас міркувати над цими фундаментальними відмінностями любові і Закону Божого і Люцифера.

 

Коли віра що це може служити вам, якщо ви думаєте служити Богу служити Люцифера!

 

У любові Бога є поняття про прощення, співчуття, смирення і обміну ними.

 

У Законі Божому є поняття розуміння, членства та ремонту.

 

У любові Люцифера без закону є поняття розпусти і похоті.

 

У законі без любові Люцифера назад поняттями диктатури і рабства.

 

У вірі є нота відданості, завзяття, любові і поваги до закону.

 

Коли віра буде поставлений на служіння Богу , то це чисте щастя ,щоб мати можливість служити Богу, допомагаючи нашим братам і сестрам і захищаючи нашу церкву і нашу віру.

 

Але коли ця віра ставиться на службу Люцифера він перетворює тих , хто тримає його в реальних тиранів, терористів, джихадистів і інших злих істот.

 

Шлях до Бога вузький як вушко голки, і цей шлях проходить тільки через Ісуса Христа.

 

« Я дорога, і правда, і життя ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене! « 

 

Ці слова Ісуса Христа надзвичайно серйозні наслідки для всіх релігій світу.

 

Ніхто не буде врятований, якщо це не любов Ісуса Христа, і для цього ми повинні вже погодитися стати християнином хрещення водою.

 

У нас є п’ятнадцять місяців, щоб дочекатися повернення Господа нашого Ісуса Христа на Великдень 2 квітня 2018 року.

 

Але тільки Бог вирішує, тому дата цього повернення буде, можливо, пізніше і, можливо, навіть до цього.

 

У всякому разі це повернення безсумнівно і неминуче, і нам необхідно підготувати.

 

Для підготовки, ми повинні докласти зусиль, щоб рухатися вперед в життя завдяки силі духу, а не слабкістю тіла.

 

Попросіть в молитві до Бога, щоб допомогти нам в кожен момент нашого життя і направляти наше життя крок за кроком.

 

Попросіть Бога в молитві, щоб гріхи нам простити, та очистити нашу душу.

 

Ми будемо знати в 2017 році великий мук на Землі, це впевненість, так як кінцеве час болю порівнюються в Біблії з болем пологів, і тому кожен рік закінчення часу гірше, ніж в минулому.

 

Пісочний годинник на кінець часу Бога був повернутий 14 травня 1948 року і останній минулий час зерна буде бачити повернення Ісуса Христа.

 

Моліться щодня, що Бог не затримує це повернення, тому що наша біль і наші страждання не перестануть рости, і, на жаль, навпаки, вони триватимуть і навіть посилюватися!

 

Тримайте полум’я вашої віри добре освітленому і заливайте масло у вашому серці і в вашій душі, щоб перетнути темряву 2017 року.

 

Якщо, як я твердо вірю, повернення Господа нашого Ісуса Христа повинно бути зроблено в 2018 році (кінець покоління 70-х років), то 2017 НЕ буде тільки гірше, ніж 2016, але це буде страшно, тому що це буде період день гніву Божого.

 

Ця стаття є дуже важливим, так як гіпотетично оголошує про повернення на Землю Пан над панами, Цар царів, Ісус Христос, єдиний син Бога, я буду переводити його на всіх мовах, і я запрошую мої улюблені браття і сестри світ його всім своїм контактам, щоб всі могли мати знання і підготувати свою душу.

 

Улюблені брати і сестри у Христі Ісусі ви також свідки Ісуса Христа і захисників віри і нашої Церкви.

 

Моліться за порятунок нашої душі, для всіх наших братів і сестер, і до всього, що слово Євангелія не зачепив.

 

Нехай Бог благословить вас і направляти ваше життя.

 

Віктор


%d blogueurs aiment cette page :