کتاب – واعظ بازگشت پادشاه

من پرتغال

محبوب خوانندگان وبلاگ ملک من است.

 

من با خوشحالی به اعلام انتشار کتاب من که عنوان همان وبلاگ « واعظ بازگشت پادشاه » هستم

شما در حال حاضر می توانید آن را سفارش به سردبیر « Edilivre » قبل از آن در کتاب فروشی است

عنوان مقاله: « واعظ بازگشت پادشاه »
زبان Edilivre – APARIS

175 بلوار آناتول فرانس

بت A، طبقه 2

93200 Saint Denis در

تلفن: 01 41 62 14 40 / فکس: 01 41 62 14 50
اینترنت تماس: http://www.edilivre.com/contacts

پوشش

 

مسیحیت در جامعه ما مورد غفلت قرار گرفته است، رها شده و قربانی به منافع اومانیسم در که نام پیدا کنیم که ما به تدریج « پاک » و کلیساها ما را ویران کرد. ما در پیدا کردن همان افزایش فوق العاده ای از اسلام در سراسر جهان.

 

اگر شما خواندن پست های وبلاگ من، شما می دانید که این منادی نشانه قوی از بازگشت قریب الوقوع خداوند ما و شاه عیسی مسیح است.

 

به طوری که به عنوان بسیاری از ممکن است نجات، همه ما باید همه چیز را ما می توانید به جهان می دانند و می دانند که عیسی مسیح شاه جهان است و او است به زودی به تماس قضاوت مردان و ملت ها است.

 

به همین دلیل من این وبلاگ را ایجاد و تشکر از شما به گرمی به بازدید و خواندن مقالات من.

 

این وبلاگ در حال حاضر حدود 500 بار در هر روز بازدید کردند. این می تواند در نظر گرفته شود یک موفقیت واقعی است.

 

اما، این کافی نیست به بازگشت عیسی مسیح شاه جهان بگویید و بنابراین من تصمیم به نوشتن یک کتاب به طوری که بیشترین تعداد دسترسی به اینترنت نیست است آگاهانه و می توانید تصمیم بگیرید که هر کس روح و وجدان راه او می خواهد به دنبال او.

 

در جامعه تاریک ما، ایمان ما اثبات شده است و بسیاری از احساس رها شده توسط خدا، اما من به شما اطمینان دهم آن نمی باشد.

 

خدا هرگز ما را رها، او ما را دوست دارد به اندازه کافی برای پسرش که عشق پاک است اجازه داده اند، به زمین آمد و مورد آزار قرار گرفته وجود دارد، توهین، تازیانه و در نهایت در رنج وحشتناک مصلوب شود و میخ به یک پاس عرضی مرگ به ما را نجات دهد.

 

اما افسوس که ما با آموزه های دروغین، پیامبران دروغین و خدایان دروغین که دید ما از خدا مزاحم و ما مسیرهای پیاده روی توهم را آب گرفتگی.

 

بنابراین من می خواستم به کتاب من به خوانندگان اثبات بی شماری از وجود خدا و تنها پسرش عیسی مسیح است.این طوری که تمام « مؤمنان اما sachants » تر هستند.

 

کتاب من نشان می دهد که آن خدا که جهان و همه چیز در آن ایجاد شده است. همچنین ثابت می کند الوهیت عیسی مسیح و بازگشت قریب الوقوع خود را به زمین است.

 

در حالی که نه یک کتاب تاریخ یا علم، او سفر انسان از آغاز به کار خود توضیح می دهد به بازگشت آن به باغ عدن در زمان سلطنت عیسی مسیح و نگاه اجمالی به آینده از مرد پس از سلطنت عیسی مسیح است.

 

همچنین نبوت از پایان زمان مشخص و اجازه می دهد تا به دانستن حداکثر انتظار ما از بازگشت از خداوند ما عیسی مسیح.

 

این مهم است و حتی ضروری است به یک استراحت در زندگی را به سهام از آنچه مهم و ضروری در زندگی است. این چیزی است که من از شما دعوت به انجام این کار با خواندن کتاب من است.

 

عیسی مسیح در حال آمدن است به زودی به قضاوت مردان و ملت ها، که یک یقین است، اما روز بسیار سخت گذشته هنوز هم هدف قرار دادن زمین و بشریت. خواندن کتاب می تواند به شما برای رویارویی با این زمان دشوار است که ما هنوز باید برای عبور آماده کند.

 

مرمت نرده ها و دیوارها اجازه می دهد تا شما را به تایید می کنند که تمام مشکلات ما همواره رو به افزایش برای چندین سال. اما ما توضیح است و در این کتاب است.

 

من از شما دعوت نه تنها به خواندن کتاب من بلکه به آن را شناخته شده به طوری که بیشتر می توانید آن را خوانده و متوجه است که حقیقت این است که واقعیت روزمره ما جامعه الحادی ما توضیح داد.

 

بیایید همه با سربازان عیسی مسیح، آن را وظیفه مسیحی ما است و در حال کار با شور و شوق به انتشار کلمه خوب « عیسی مسیح در حال آمدن است به زودی »

 

همه را می توان ذخیره در صورتی که به مسیح از طریق غسل تعمید و توبه آمده است.

 

این باید ما را به حقایق روبرو هستند و متوجه است که ما در جهان برای چندین سال زمان به عنوان سخت به عنوان افراد زندگی می کنند.

 

این تمرینات روزانه و بلایای طبیعی مانند باران های سیل آسا و أفرسزد، سیل، طوفان، بلایای طبیعی، زلزله، طوفان، طوفان، آتش سوزی، فوران های آتشفشانی هستند.

 

اما آن را نیز هر سال برای چندین سال بدون هیچ مرگ و میر شناخته شده در هر یک میلیون دلیل ماهی، پرندگان، دام و حیوانات وحشی در سراسر این سیاره است.

 

آنها همچنین جنگ و سر و صدا پر سر و صدا یک جنگ جهانی، خشونت، از دست دادن ارزش ها و اخلاقیات هستند.

 

و آن را نیز رادیکالیسم و ​​افراط گرایی فزاینده اسلامی است که متعصب اعضای مردم مسیحی قتل عام و مرتکب هتک حرمت، خرابکاری، آتش سوزی و تخریب کلیساها.

 

نه به ذکر است کاهش قابل توجهی در کلیسای کاتولیک کشیش.

 

به تمام این شر ما باید از تخریب جهانی است که در سراسر جهان از سقوط بازار سهام در 2008 سپتامبر 29 حل و فصل، باعث گرسنگی و بدبختی همه جا اضافه کنید، تاثیر همه مهم تر به عنوان جمعیت جهان افزایش یافته است از دو و نیم میلیارد نفر در سال 1950 به بیش از هفت میلیارد دلار در سال 2012، 63 سال است.

 

حتی واتیکان که مقدس کلیسای کاتولیک بود تبدیل به یک محل که در آن بد بو عیسی مسیح تبدیل به یک لوازم جانبی ساده و یا یک قطعه از موزه واتیکان.

 

همه این است که در کتاب توضیح داد.

 

همه کسانی که من می دانم می دانم که من هرگز به خاطر هیچ کوهی غیر قابل عبور است و من همچنان به عمل به اعلام به عنوان بسیاری از خبر خوب از بازگشت قریب الوقوع پادشاه عیسی مسیح است.

 

برای کسانی که مایل به دانم که من هستم:

 

در اینجا به اختصار بخش کوچکی از بیوگرافی من.

 

پسر از برق پرتغالی در سال 1957 به فرانسه مهاجرت، من در آموزش و پرورش کاتولیک، تعلیم و دستور مذهبی، صمیمیت و همدلی و JOC (کارگران جوان مسیحی) بزرگ شد.

 

این آموزش من یک استاندارد مرد مسیحی ساخته شده است.

 

من همیشه سعی و همچنین من قادر به رهبری یک زندگی سالم در عشق خدا و احترام به قوانین آن بود (بدون اینکه یک قدیس!)

 

من باید بگویم که از دوران کودکی من خدا همواره بخشی از زندگی من بوده است. او محرم، یک دوست، یک مشاور و کمک های ضروری در زندگی روزمره است.

 

در طول یک بخش بسیار طولانی از زندگی من من یک کار بسیار دشوار و پیچیده داشته اند و بسیاری از معجزات خدا را برای من زنده نگه داشتن در این کار خطر ناک است.

 

بنابراین من هیچ اسرار از خدا و من اعتماد به نفس کل و مطلق در او داشته باشد.

 

خدا محبت خود را نشان می دهد من به طور مداوم و به من می دهد کمک به او در زندگی روزمره است. من به شما اطمینان دهم که آن شادی خالص به احساس دوست داشتنی و با کمک خداوند است.

 

بنابراین من می خواهم به وجود داشته باشد نیز به خدا در یک اقدام کوچک فروتن شاهد به عشق او برای ما و بازگشت قریب الوقوع به زمین تنها پسرش عیسی مسیح است.

 

در سال 2009 توسط merest شانس من متوجه شدم که ما در اواخر کتاب مقدس که در بازگشت عیسی مسیح اوج خود می رسد زندگی می کردند.

 

البته یک مسیحی خوب من آموخته بود به خوبی روز تعلیم و دستور مذهبی را به پایان جهان آمده و در آن روز خدا به زمین بازگشت به قضاوت همه بشریت است.

 

قبل از فکری قبول بازگشت عیسی مسیح به خوبی برای نسل ما برنامه ریزی شده بود، من خیلی همه نشانه نبوی اعلام پایان زمان و بازگشت عیسی مسیح بر روی زمین و در عین حال مورد تجزیه و تحلیل.

 

من در نهایت مجبور به رفتن به شواهد و پیدا است که تمام علائم و نبوت از پایان بار نوید بخش بازگشت عیسی مسیح هر روز انجام شد و که این می تواند به هیچ وجه یک تصادف به عنوان بسیاری از نبوت است که برآورده شد مهم بود.

 

این اساسا زندگی من را تغییر و بنابراین من تصمیم به ایجاد این وبلاگ « واعظ بازگشت پادشاه » که من مقالات متعددی در تمام زبان های منتشر شده را به اطلاع همه بشریت این رویداد شگفت انگیز و کمک هم بیداری از دنیای مسیحیت به طوری که هر کس می تواند ذهن خود و روح خود را به بازگشت عیسی مسیح خداوند ما و پادشاه، تنها پسر خدا آماده کند.

 

هدف کتاب من برای نشان دادن خواننده به وجود خدا، الوهیت عیسی مسیح، برای توضیح تکامل انسان به خدا و به اطلاع بیشترین تعداد این بازگشت فوق العاده از شکوه و جلال ما عیسی مسیح خداوند برای سلطنت هزار ساله است.

 

است به یقین در این جهان آخرالزمانی است که عیسی مسیح باز می گردد به زودی وجود دارد.

 

آن را مهم و ضروری است به یاد داشته باشید که عیسی مسیح گفت: « من راه و راستی و حیات هستم، هیچ کس به پدر می آید اما با من است « 

 

اگر این کار انجام نیست، آیا شما تعمید و بسیاری از آمدن به مسیح به ذخیره شود.

 

به زودی آن را خیلی دیر خواهد بود و وجود خواهد داشت از سراسر جهان گریه می کند و اشک از تمام latecomers.

 

من از شما لطفا به معرفی کتاب من به همه شما پدر و مادر، دوستان، روابط، مخابرات و شبکه های اجتماعی را برای همه به هم می دانم و به اشتراک گذاری در نوبه خود از عشق به خدا و ذخیره شود.

خدا ما را دوست دارد و عشق تنها پسر او عیسی مسیح است به زودی به بازگشت به زمین برای بازگشت به باغ عدن به تمام کسانی که به او آمده است.

قلب پس زمینه با تشکر از شما برای همه چیز شما را برای عشق و جلال خدا و عیسی مسیح را انجام دهید!

خدا به شما برکت و به شما اجازه برای عشق و جلال عیسی مسیح است.

من پرتغال

پیروز


%d blogueurs aiment cette page :