واتیکان – ارتداد – روز گذشته OF THE END OF TIME – خوبان VIRGIN

تحریریه.

edito2

0

0        0

0

بازگشت قریب الوقوع عیسی مسیح بر روی زمین است یک آرمانشهر نیست، آن است که یک امید بیهوده و یا یک باور بدون پایه و اساس نیست، چه رسد به یک فرضیه است.

این بازگشت در سال های اخیر تبدیل به یک توضیح آنچه ما در زمین از سال 1950s زندگی می کنند.

« انفجار جمعیت شناختی، بیماری های جدی، از دست دادن ارزش، آزار و اذیت مسیحیان در جهان، قحطی، مرگ و میر غیر قابل توضیح از میلیون ها نفر از پرندگان و ماهی، انبوه زلزله، در اثر باران های سیل آسا که از سیل، گردباد، آتش سوزی و بلایای دیگر از زندگی، زمین و آب و هوا

همه این حقایق، دستاوردهای تمام پیشگویی های کتاب مقدس است.

در واقع، دو هزار سال وجود دارد، این مرد صلح « عیسی مسیح » در یک خانواده یهودی در خط دیوید متولد شد، دستگیر شد بدرفتاری، مورد آزار قرار گرفته، مورد ضرب و شتم در بدن و در نهایت به صلیب کشیده در درخواست (دیوان عالی کشور، یهودی، Sanhedrin در زمان اشغال روم) به سادگی به خاطر او عشق به خدا را موعظه کرد و ادعا می کرد که پسر خدا است.

احاطه شده توسط برخی از رسولان او موعظه عشق به خدا و ملکوت خدا را اعلام کرد.

در کتاب مقدس آن را تحقق از عبری نبوت دانیال بود.

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00027&chapitre=9&version=00001

او «هزار سال پیش مسیح انتظار می رود دو » Moshiach بود اما توسط Sanhedrin که با استفاده از قانون حیله گری و روم به مرگ قرار داده شده است به رسمیت شناخته نشده است.

عیسی شاگردان خود را به همه چیز که اتفاق می افتد، از جمله خیانت او بود که رسول یهودای اسخریوطی، دستگیری و مرگ او، بلکه رستاخیز مردگان توسط خداوند گفته بود، صبح روز سوم و همه نشانه هایی از بازگشت خود به زمین برای تحقق سلطنت هزار ساله خود است.

در طول سه سال گذشته از عمر خود را عیسی مسیح موعظه و مطلع رسولان، او را به زمین در پایان جهان بازگشت و او زمان نشانه ای از بازگشت خود گفت.

کلمات و نشانه هایی از بازگشت او او، ما در انجیل لوقا، مرقس، متی و شلوار جین بازگو شده است.

برخی از نشانه های پایان زمان نیز در عهد اول (بخشی از کتاب مقدس قبل از عیسی مسیح)

فصل 24 از انجیل متی، لینک پایان زمان ما نشانه های قابل توجهی از بازگشت او.

بسیاری از حتی بسیار زیادی در تاریخ از رویدادهای مهم (مانند آنفولانزای اسپانیایی، دو جنگ جهانی و دیگر) نشان می دهد که آخر زمان را آغاز کرده بود. خطاهای متعدد بودند و تاریخ از سر گرفت البته خود را در هر زمان.

ما تا به حال برای پیدا کردن یقین اولین نشانه ای که از آن زمان شروع و پایان و پس از آن تحقق همه نشانه ها منجر به پایان جهان و بازگشت به زمین به عیسی مسیح برای سلطنت هزار ساله.

این علامت در حزقیال 36/24-28 (بازگشت مردم یهودی در اسرائیل)

من شما را از میان ملت ها را، جمع آوری شما را از همه کشورها، و شما را به کشور خود به ارمغان بیاورد. من آب پاک بر شما پاشید و شما باید تمیز باشد، من شما را از تمام پلیدی خود را و از تمام بت های خود را پاک کنید.من یک قلب جدید به شما بدهد، و من یک روح جدید قرار داده و  من را از بدن شما حذف قلب از سنگ و دل گوشتین به شما بدهد . من روح خود را در شما قرار داده است، و من باعث خواهد شد که شما به دنبال دستور من، و شما مشاهده قوانین من. شما در سرزمین من به پدران شما دادم، زندگی می کنند، و شما باید قوم من، و من خدای شما خواهم بود؛

پیدا کنیم اولین نشانه به دلیل آن روشن است که از زمان ایجاد دولت اسرائیل، » می 14، 1948 و آغاز بازگشت از مردم یهودی در سرزمین اسرائیل، نشانه های کتاب مقدس همه را حمل نمایی.

هر کس می تواند هر روز مقیاس از وضعیت جهانی در همه زمینه ها را ببینید.

بسیاری در جنگ جهانی، شورش، خشونت، آزار و اذیت، قحطی، خرابه، شیوع بیماریهای مسری و بلایای.

خواندن مقالات در این وبلاگ به شما کمک خواهد کرد که آخر زمان را درک کنید و آماده شدن برای بازگشت در جلال عیسی مسیح.

با توجه به بزرگی و انفجار همه نشانه ها، اگر چه هیچ می دانید که دقیقا روز و نه ساعت از بازگشت او، ما می توانیم چشم ها و درایو همه چیز پشت دستی یا ضربه با پشت راکت که اتفاق می افتد ما را بسته نمی شود زمین و یا رد بازگشت سریع به زمین را از عیسی مسیح.

همه ما دیده اندازه از نشانه ها، اما متاسفانه بسیاری از مردان ترجیح می دهند به دنبال راه های دیگر و چشم پوشی به جای در نظر گرفتن بازگشت عیسی مسیح شاه به سلطنت خود را از 1000 سال است.

در نزد گرما، حتی سردی ایمان در جهان است و مردان بی شماری در خطا، آن می ترسیدند که مرد شرمنده به اعتراف است که آن را مخلوق خدا است و به همین دلیل حتی به رسمیت شناختن برتری خالق آن « خدا »!

چه خواهد شد در سال های آینده اتفاق می افتد زمانی که روز خشم خدا باید بر همه مردم قبل از بازگشت عیسی مسیح بر کوه زیتون آمده است!

کتاب مقدس به ما می گوید که وجود خواهد داشت در حالی که اشک و gnashing از دندان برای همه کسانی که به عیسی مسیح نمی آمد   تن 25.30

پیروز

مقاله

واتیکان – ارتداد – روز گذشته OF THE END OF TIME – خوبان VIRGIN

است.

این مقاله آگاهی بالا بردن بمب به طوری که بیشترین تعداد در آن ذخیره شده است!

در تاریخ 11 فوریه 1929 واتیکان یک دولت، در نتیجه کلاه پاپ در علاوه بر این به تاج، کلاه سیاستمدار است. او یک رئیس دولت شد.

نمای هوایی از میدان سنت پیتر در واتیکان

همانطور که آن را دریافت و توسط چند تن از سران دولت دریافت.

، پاپ به عنوان رهبر معنوی کلیسای کاتولیک و رئیس دولت همچنین باید عشق به خدا موعظه، به ترویج صلح در جهان است و برای مدیریت امور کلیسا.

به عنوان رئیس دولت و رهبر معنوی کلیسای کاتولیک، آن را دریافت و نمایندگان همه ادیان جهان و مراسم مذهبی و حتی حضور دیگر از کلیسای کاتولیک مقدس نیز مراجعه کنید.

همه این تشریفات نووا با رجل و معنوی رهبر کلیسای کاتولیک، پاپ از 11 فوریه سال 1929 انجام شده است.

اما عیسی مسیح گفت: « من راه و راستی و حیات هستم. هیچ کس می آید به پدر جز از طریق من. »(یوحنا 14:6)

چگونه پاپ « نماینده مسیح بر روی زمین و راهنمای کلیسای مقدس » می تواند ما را قبول و به رسمیت شناختن ادیان دیگر و به دریافت و بازدید نمایندگان خود را بدون مخالفت با کلمه عیسی مسیح.

البته هر مسیحی باید به کسی که می پرسد برای کمک به او برسد، این مرد ایمان و یا آتئیست، اما بعد از آن به طور رسمی تشخیص دهند که هر دین است شایسته و درست است، به نظر می رسد به عنوان یک ارتداد.

ما باید کمک هر یک به دنبال کمک های ما، ما نیز باید عشق به خدا موعظه، اما بدون فراموش کردن، به خصوص آنچه عیسی مسیح گفت: « من راه و راستی و حیات هستم: هیچ مردی می آید به پدر اما من «  (یوحنا 14:6) .

این جنایتکار نشان می دهد که همه مسیرها و همه ادیان منجر به خدا است.

هر انسان گناهکار قبل از خدا است و به همین دلیل است به مرگ ابدی محکوم شده است! بدون شک می تواند از این واقعیت وجود دارد!

در آخرین قضاوت که انسان می تواند شایستگی زندگی ابدی ادعا!

آن است که تنها از طریق عشق به عیسی مسیح است که مردان را می توان از مرگ ابدی نجات داد!

ما نیاز به موعظه که عیسی مسیح « راه، حقیقت و زندگی و هیچ کس می رود به پدر جز از طریق عیسی مسیح، او به زودی بازگشت به صرفه جویی در کلیسا خود را که در آن هر کس هنوز هم می تواند بخشی از غسل تعمید، ایمان، توبه و بخشش درخواست دعا « 

این چیزی است که ما موعظه!

عیسی مسیح عشق است و که عشق برای همه ما است، او بسیار رنج می برد، او شکنجه شده بود مورد آزار قرار گرفته و به صلیب کشیده شده به طوری که با این فداکاری و عشق به ما، ما خودمان را با خدا از طریق و در نتیجه می تواند برای گناهان ما بخشوده می شود و به زودی به ملکوت آسمان.

بنابراین، به عنوان یک عضو مسیحی کلیسای کاتولیک مقدس، من تشخیص می دهم که هر پاپ نماینده مسیح بر روی زمین است.

اما به عنوان یک عضو مسیحی کلیسای کاتولیک مقدس، من با این نظر موافق نیست که واتیکان یک دولت تبدیل شد « امپراتوری سابق روم » بنابراین در حجم کوچک اما بزرگ اگر توسط سحر و جادو!

عیسی مسیح گفت: ما باید نزد سزار و به خدا ارائه آنچه سزار خدا لوقا 20، 20-26

من باور دارم که پاپ خود را از تاریخ 11 فوریه 1929 نقل مکان کرد به دور از ایمان زیرا شما می توانید دو کارشناسی ارشد خدمت می کنند نه در همان زمان!

اگر داستان در مورد جاسوس واتیکان، و بازگو پایان آخرین مقاله من درست است و سپس برخی از پاپها ممکن است همیشه نبوده است و می تواند از استاد حقایق را خوب نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد

لینک به مقاله

بازگشت نیبیرو – THE END OF WORLD بازگشت عیسی مسیح.

من قضاوت نکن، من محکوم نمی کند، و من تشخیص می دهم هر یک از پاپ به عنوان نماینده مسیح بر روی زمین.

ما در آخر زمان هستند و ظلمت غلیظ است سپس انتظار برای بازگشت به زمین، از خداوند ما عیسی مسیح، تنها ایمان و قلب ما باید ما را از رنج و ابهامات از کتاب مکاشفات یوحنا راهنمایی است.

آوریل 17، 2010 من یک مقاله کوتاه در پاپ بندیکت شانزدهم که پس از آن در رسانه های آشفتگی بود منتشر شده است.

هنگامی که ما از پاپ صحبت می کنند ما از خدا صحبت می کنند! بنابراین اعتدال در نظرات!

پاپ بندیکت شانزدهم جانشین سنگ که خداوند ما عیسی مسیح سپرده وظیفه به رهبری کلیسا خود را است.

خداوند ما عیسی مسیح این است که آن حق برداشت این حمایت هنگامی که زمان می آید.

، در حال حاضر تنها دو چیز به انجام این کار است به صبر و سکوت، خدا می داند آنچه که او انجام می دهد، به او اعتماد است که همه او از ما می پرسد. این است که ایمان نامیده می شود.

صبر و نماز برای بازگشت سریع خود را.

لینک به مقاله

https://victorpicarra.wordpress.com/2010/04/17/le-pape-benoit-xvi/

این مقاله اما من هنوز هم ادعا می کنند قلب من و ایمان من شود من به رزرو بزرگ به واتیکان به عنوان سردرگمی بزرگ آخرالزمانی است و من نمی تواند برای فکر کردن که واتیکان « دولت » و یا حداقل برخی از اعضای مدیریت خود را به دور از ایمان و کلیسای مقدس عیسی مسیح است.

دفعات بازدید: مقاله من با دقت

چرا بازگشت عیسی مسیح تابو در کلیسای کاتولیک؟

اما من هم باید از خودم میپرسم آن است که آیا من نیست که مرا نگه می دارد و دور از ایمان و عشق واقعی عیسی مسیح.

برای مثال : شورای دوم واتیکان

http://www.youtube.com/watch؟v=KpZruFntFUc

پاپ معصوم است دلیل آن است که نماینده مسیح بر روی زمین

که شورا باید چهار شرایط eocuménique

1) آن است که توسط پاپ نامیده می شود

2) که همه اسقف ها نامیده می شوند

3) این است که توسط پاپ در شخص و یا توسط legates او به ریاست.

4) چنین احکام توسط پاپ را تایید کرد

بدیهی است در شرایط برآورده شده است، و در عین حال بسیاری از این شورا به نظر می رسد برای نگه داشتن ارتداد!

من هم از شما دعوت به تماشای این فیلم کمی طولانی است اما بسیار رسا!

http://www.youtube.com/watch؟v=AI5rfmN3pSo

ما را در درک بهتر نور از توضیحات برای این ویدئو فوق که تاریکی است بسیار ضخیم است و آن را بسیار دشوار است برای حرکت به جلو در مسیر صحیح که منجر به مسیح.

ما نمی توانیم به دور از ایمان، یا کلیسای کاتولیک مقدس ترین، اما آن را بسیار دشوار است برای حمایت از پدر مقدس وقتی که او قرار می دهد همه ادیان در جای پای برابری.

و آنچه در مورد اطلاعات در این فیلم است که نشان می دهد که واتیکان توسط شیطان پرست نفوذ.اطلاعات از پدر Gabriele Amorth از کشیش جن گیر رسمی واتیکان.

http://www.youtube.com/watch؟v=-XsSX-UkkZk

دفعات بازدید: همچنین مقاله در اظهارات پدر Gabriele Amorth از

http://www.lefigaro.fr/international/2010/09/18/01003-20100918ARTFIG00001-les-confessions-de-l-exorciste-du-vatican.php

هنوز فکر می کنم که تلسکوپ واتیکان، که یکی از آنها به نام

LUCIFER

است.

http://tobefree.wordpress.com/2013/03/20/vatican-observatory-launches-lucifer-telescope-project-lucifer-and-the-vaticans-astonishing-exo-theological-plan-for-the-arrival-of-an-alien-savior/

tlscope-LUCIFER

و فکر می کنم دوباره اظهارات که جاسوسی واتیکان، ذکر شده در پایین از مقاله من

که می گوید که موجودات فرازمینی در تماس با رهبران جهان از جمله پاپ و سیاره X (نیبیرو) بوده است در منظومه شمسی می رسد!

رجوع کنید به مقاله من:

بازگشت نیبیرو – THE END OF WORLD بازگشت عیسی مسیح.

چه ما باید از فکر می کنم BEAST که دریا را از بالا می رود ، آخرالزمان 13.1-18

آیا واتیکان!

رجوع کنید به مقاله من

THE BEAST واتیکان پس از خروج از بندیکت شانزدهم!

چه ما باید از تمام نبوت فکر می کنم

ارتباط

http://paulvipapemartyr.over-blog.com/categorie-11635554.html

چه ما باید از نبوت ملاکی مربوط به پاپ فکر می کنم

رجوع کنید به مقاله من 

جلال « افتخار Olivaer » زیتون – وحی – نام پاپ بندیکت شانزدهم اشاره به جذبه از کلیسای عیسی مسیح!

چه ما باید از همه تجلی باکره خوبان فکر می کنم.

ما باید قلم مو رنگ کنار تمام این حقایق در دست!

باید چشم ما نزدیک است!

باید چشم ما نزدیک است!

باید گوش خود را!

است.

باید راه که ما پیگیری واتیکان پس از شورای واتیکان دوم، یا عمیق در روح ما نور ایمان ما باید نگاه کنیم و قرعه کشی قدرت برای حرکت به جلو در سردرگمی و تاریکی حجاب جهان وجود دارد را دنبال می کنیم و همه ارواح.

باید به دور ما حرکت از واتیکان و خط خود را از فکر کردن!

مسلما، برای راه رفتن در سردرگمی به دنبال قلب خود و ایمان خود را بدون خروج از خط فکری واتیکان دشوار است.

چگونه به دانستن، چگونه می شود مطمئن شوید که چگونه به حرکت به جلو در تاریکی و سردرگمی و ماندن در مسیر حق به خود جلب کرد عیسی مسیح!

وقتی اصول اخلاقی، ارزش ها و عفت به عبارت خالی است کاهش می یابد، شما می بینید

هنگامی که می بینید شهوت شایسته برای زندگی،

هنگامی که شما به رسمیت شناخته شده و رسمیت ازدواج بین افراد همجنس گرایی هم جنس

چگونه می شود در تاریکی از دست داده و بدون شک در راه راست!

زمان آن برای همه مسیحیان آمده است دوست من در تلاش برای ماندن در راه راست به استفاده ازباکره ی پر برکت به طوری که آن را به ما کمک می کند، ما را روشن و ما را به عیسی مسیح.

عیسی مسیح در بدن کبود شده بود و دچار عذاب برای صرفه جویی در روح ما و به ما هدیه ای از عشق خود را برای زندگی ابدی (و در نزد همه نشانه ها، آن را به زودی)

خوبان مریم باکره، مادر عیسی مسیح رنج می برد در قلب خود را به دیدن گوشت از گوشت او و شکنجه و مصلوب.

اما می دانم که به قربانی کردن پسرش عیسی مسیح، میوه از رحم او، رنج می برد و زندگی خود را برای آمرزش گناهان ما را داد به طوری که ما ممکن است ذخیره، اجازه باکره خوبان را قبول کنند، برای عشق برای انسانیت، تمام این رنج است.

به همین دلیل، هنگامی که ما بدون امید به پیدا کردن راه راست را به خدا از طریق عیسی مسیح، پس از آن باید دعا کنیم، خدا، عیسی مسیح از دست داده، بلکه باکره خوبان به ما کمک با interceding برای ما عشق است.

ویرجین خوشا به بهترین وکیل است که ما، به ویژه در این زمان پایان جایی که آن را بسیار دشوار است برای راه رفتن در راه راست ما را به خود جلب عیسی مسیح.

مرد تا حد زیادی به خدا ببخشند! و روز از خشم خدا نزدیک و نزدیکتر است، بنابراین ما نیاز به کمک و باکره خوبان برای کمک به با ارزش و ضروری انسان است.

خوبان مریم باکره، من خواهش و التماس شما را به جهان تا نور حقیقت را به طوری که هر کس می تواند شعله ایمان خود را احیا و درک زندگی خود و پیدا کردن عیسی مسیح.

پسر شما عیسی مسیح گفت:  « من راه و راستی و حیات هستم: هیچ مردی می آید به پدر جز از طریق من. »

به ما کمک تمام ویرجین خوشا به راه رفتن در مسیر درست و با فضیلت از عشق، صلح، شادی، عدالت، خیریه و شفقت ما، پسر خود عیسی مسیح را به خود جلب کرد.

این زمان به دعا است!

فاطمه (س)

تگرگ مری

تگرگ مری، پر از فیض

خداوند با شما است.

تو خوشا به هنر در میان زنان، و عیسی،

میوه رحم خود را پر برکت است.

مریم مقدس، مادر خدا،

دعا برای گناهکاران با ما،

در حال حاضر و در ساعت مرگ ما.

است.

0

0 0

0

است.

پدر ما

پدر ما که در آسمان هنر

اجازه دهید نام شما را تقدیس می شود.

پادشاهی تو بیاید.

تو خواهد شد بر روی زمین و در آسمان انجام می شود.

ما امروز نان روزانه ما را.

و ما را ببخش گناهان ما را به عنوان ما را ببخش

کسانی که تجاوز که علیه ما.

و به ما منجر به وسوسه نیست.

بلکه ما را از شریر رهایی ده. پس از آن است.

0

0        0

sentinelle3

عیسی مسیح پادشاه من است

0

0        0        0

0

0

0

من از شما دعوت به تفکر در این کلمات عیسی مسیح

یوحنا 14

14:01 قلب شما چه نکته مشکل شود. اعتقاد به خدا، باور نیز در من.

14:02 قصرها بسیاری را در خانه پدر من وجود دارد. اگر نبود، من می خواهم که به شما گفته. من آماده رفتن به یک مکان.

14:03 و زمانی که من از بین رفته اند، و من بروید و آماده سازی محل برای شما، من دوباره خواهد آمد، و دریافت شما به خودم، که جایی که من ممکن است شما نیز.

14:04 شما می دانید به کجا میروم، و شما می دانید راه.

14:05 توماس میگوید نزد او، پروردگار، ما می دانیم تو goest کجا نیست، و چگونه می تواند راه ما می دانیم؟

14:06 عیسی نزد او گفت: «من راه و راستی و حیات هستم. هیچ کس نزد پدر جز از طریق من.

14:07 اگر مرا به حال شناخته شده است، شما می توانید از پدر من می دانم. و در حال حاضر شما می دانید، و شما را دیدم.

14:08 فیلیپ میگوید نزد او، پروردگار، به ما نشان پدر، و آن را به ما بس است.

14:09 عیسی نزد او گفت: «تا زمانی که من با شما هستم، و در عین حال مرا شناخته شده نیست، فیلیپ؟ هر کس دیده است پدر من است دیده می شود که چگونه تو میگویی و سپس، به ما نشان پدر؟

2:10 بعد از ظهر آیا شما بر این باورند که من در پدر هستم و پدر در من است؟کلمات که من نزد شما صحبت می کنند من صحبت می کنند از خودم نیست، و پدر که در من ساکن است، او عمل صالح انجام کار می کند.

14:11 من باور، من در پدر هستم و پدر در من و یا دیگری اعتقاد به دلیل از آثار.

02:12 همانا، قطعا، من نزد شما می گویند، او که در من بر این باور نیز آثار که من انجام دهید، و از آن خواهد شد بزرگتر، چون من به پدر من بروید؛

2:13 بعد از ظهر و هر آنچه که شما به نام من بخواهید، من انجام خواهد داد، که پدر در پسر جلال ممکن است.

02:14 بعد از ظهر اگر شما بخواهید هر چیزی را به نام من، من خواهد شد.

02:15 اگر مرا دوست داری، احکام مرا نگاه دارند.

2:16 بعد از ظهر و من از پدر دعا، و او باید به شما تسلی دهنده دیگری را، که او ممکن است با شما پیروی کنند

02:17 روح حقیقت، که جهان نمی تواند دریافت، زیرا نه او را می بیند و نه او می داند اما شما او را می دانم چون او با شما ماندگار است و در شما خواهد بود.

2:18 بعد از ظهر من را ترک خواهد کرد شما comfortless: من به شما آمده است.

02:19 حالی که کمی و جهان بیند به من نه بیشتر، اما مرا ببینید: چون من زندگی می کنند، شما نیز باید زندگی می کنند.

02:20 در آن روز، شما باید بدانید که من در پدر من در من هستم و شما، و من در شما.

02:21 بعد از ظهر او که خداوند فرمان من، و keepeth آنها، او آن را که مرا دوست بدارد، و او که مرا دوست دارد باید از پدر من دوست داشت، من او را دوست دارم و خودم را به او آشکار است.

14:22 یهودا اسخریوطی، به او گفت: پروردگارا، چگونه است که خواهی نزد ما، و نه به جهان؟

14:23 عیسی به او جواب داد: اگر کسی من را دوست دارد، او حرف های من را حفظ خواهد کرد و پدر من او را دوست دارم، و ما به او می آیند و اقامت ما با او.

02:24 بعد از ظهر او که مرا دوست ندارد کلمات من را حفظ کند. و کلمه که میشنوید مال من نیست، بلکه پدری که مرا فرستاده است.

02:25 من به شما این چیزها را گفت در حالی که من هنوز با شما هستم.

02:26 بعد از ظهر اما یاور، روح القدس، که پدر به نام من ارسال کنید، به شما همه چیز را یاد می دهد و شما را از همه چیز من به شما گفته یادآوری.

2:27 بعد از ظهر من شما را ترک صلح، صلح من من به شما بدهد. من به شما نمی دهد به عنوان جهان می دهد. اجازه دهید قلب شما را دچار مشکل می شود، نه اجازه دهید آن را ترس.

14:28 شما بارها شنیده اید که من به شما گفتم، من از بین برود و دوباره بر شما. اگر تو عاشق من بودی، شما می توانید شادی که من می خواهم به پدر، پدر بزرگتر از من است.

02:29 و در حال حاضر من به شما گفت قبل از آن اتفاق می افتد، به طوری که هنگامی که آن رخ می دهد، شما ممکن است باور.

14:30 من نمی خواهد با شما صحبت زیادی برای شاهزاده از این جهان آید.هیچ چیز در من وجود دارد؛

02:31 بعد از ظهر اما که جهان ممکن است بدانند که من عاشق پدر و که من در نظم که پدر به من داده است انجام دهد، تا، خارج از اینجا.

منبع

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00043&chapitre=00014&version=00001&verset=6

صلح، عشق و شادی در دل ها و خانه ها در حالی که انتظار برای جذبه از کلیسا برای برخی از و بازگشت عیسی مسیح بر کوه زیتون برای دیگران است.

پیروز

 

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :